انتقادات و پیشنهادات تالار ادبیات

tanha990

عضو جدید
درود
از این رو که نقد و پیشنهاد در رابطه با عملکردها بهترین راه برای رشد و پویایی است بر ان شدم چنین جستاری بزنم تا مشکلات و نظرات را در رابطه با تالار به گوش مدیر تالار رسانیم ...
امیدوارم بیش از پیش تالار را به جنب و جوش اندازیم .....

tanha990

عضو جدید
تاپیک داستانسرا و نقد داستان یک موضوع را دنبال میکنند .. بهتر نیست ادغام شوند ...

پیشنهاد میکنم تاپیک قفل شده ایجاد کنید و در هر پست نام هر نویسنده و نام داستاهایش که به صورت لینک باشد و با کلیک روی ان به پست داستان رود بزنیدو به روز کردن ان به مدیر محتر تالار باشد و.. تا بتوان به کل داستان های هر نویسنده دسترسی راحت داشت ...

با تشکر ....

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
تاپیک داستانسرا و نقد داستان یک موضوع را دنبال میکنند .. بهتر نیست ادغام شوند ...

پیشنهاد میکنم تاپیک قفل شده ایجاد کنید و در هر پست نام هر نویسنده و نام داستاهایش که به صورت لینک باشد و با کلیک روی ان به پست داستان رود بزنیدو به روز کردن ان به مدیر محتر تالار باشد و.. تا بتوان به کل داستان های هر نویسنده دسترسی راحت داشت ...

با تشکر ....
از اونجايي كه اين دوتا تاپيك رو من زدم فكر كن بهتره خودمم جواب بدم!
داستان سرا تاپيكيه براي دوستان داستان نويس! يه چيزي تو مايه هاي قطره هاي چكيده از قلم!
نقد داستان توش داستاني از نويسنده اي گذاشته ميشه و بعد اون داستان نقد ميشه! البته امكانش هست كه داستان خود هم نقد بشه توش! تاپيك داستان سرا هيچ كاري با نقد نداره! فقط جايي براي تخليه ذهنيات داستاني دوستانه هستش! (البته اينا رو بهتر بود توي دفتر تالار مطره مي كردينا!)

tanha990

عضو جدید
از اونجايي كه اين دوتا تاپيك رو من زدم فكر كن بهتره خودمم جواب بدم!
داستان سرا تاپيكيه براي دوستان داستان نويس! يه چيزي تو مايه هاي قطره هاي چكيده از قلم!
نقد داستان توش داستاني از نويسنده اي گذاشته ميشه و بعد اون داستان نقد ميشه! البته امكانش هست كه داستان خود هم نقد بشه توش! تاپيك داستان سرا هيچ كاري با نقد نداره! فقط جايي براي تخليه ذهنيات داستاني دوستانه هستش! (البته اينا رو بهتر بود توي دفتر تالار مطره مي كردينا!)

چه فرقی داره //// خب اگر ما فقط یک تاپیک داشته باشیم که دوستان در ان هم بخوانند و نظر بدهند و هم نویسندگان تالار داستان های خود را بگذارند ... شاید من از داستانی خوشم اید که در داستانسرا امده نباید ان را نقد کنم یا نظر دهم .....

automata

عضو جدید
انتقاد کلی: اگه توی باشگاه چند تالار بی روح وجود داشته باشه یکیش این تالاره. از مدیر این تالار می خوام تا هرچه سریعتر نسبت به این موضوع اقدام کنه.

automata

عضو جدید
مدیر این تالار چرا تدبیری نمی اندیشه؟ اینجا خیلی ساکت و بی فعالیت شده

گلابتون

مدیر بازنشسته
انتقاد کلی: اگه توی باشگاه چند تالار بی روح وجود داشته باشه یکیش این تالاره. از مدیر این تالار می خوام تا هرچه سریعتر نسبت به این موضوع اقدام کنه.

مدیر این تالار چرا تدبیری نمی اندیشه؟ اینجا خیلی ساکت و بی فعالیت شده

علي آقاي عزيز:gol:
همانطور كه در پيام خصوصي هم خدمتتون عرض كردم بنده به تلاش شما و ديگر دوستان ميتونم به تالار گرما ببخشم...كما اينكه در تمام بخشها دوستان با جديت مشغول فعاليت هستند ...و بنده منظور شما رو از بي روح بودن و ساكت و بي فعاليت بودن متوجه نميشم.

دوست عزيز انتقاد بدون پيشنهاد براي راهبرد هيچ كاري مناسب نيست.
ما براي شنيدين پيشنهادات شما جهت ارتقاي هرچه بيشتر تالار بي صبرانه منتظريم..:gol:

automata

عضو جدید
علي آقاي عزيز:gol:
همانطور كه در پيام خصوصي هم خدمتتون عرض كردم بنده به تلاش شما و ديگر دوستان ميتونم به تالار گرما ببخشم...كما اينكه در تمام بخشها دوستان با جديت مشغول فعاليت هستند ...و بنده منظور شما رو از بي روح بودن و ساكت و بي فعاليت بودن متوجه نميشم.

دوست عزيز انتقاد بدون پيشنهاد براي راهبرد هيچ كاري مناسب نيست.
ما براي شنيدين پيشنهادات شما جهت ارتقاي هرچه بيشتر تالار بي صبرانه منتظريم..:gol:
در تالار مهندسی کامپیوتر مدیریت تالار گفته که هر هفته کاربر فعال در این تالار انتخاب و به همه معرفی میشه و البته 1 امتیازاتی هم به فرد انتخاب شده میده که با استقبال بیشماری همراه بود. این یکی از راه حلها می تونه باشه. رو کمک بنده حقیر هم حساب کنین:gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
در تالار مهندسی کامپیوتر مدیریت تالار گفته که هر هفته کاربر فعال در این تالار انتخاب و به همه معرفی میشه و البته 1 امتیازاتی هم به فرد انتخاب شده میده که با استقبال بیشماری همراه بود. این یکی از راه حلها می تونه باشه. رو کمک بنده حقیر هم حساب کنین:gol:
ممنونم عزيزجان
واقعا پيشنهادتون عالي و مناسبه ..اما سوالي كه در اين زمينه پيش مياد اينكه كه انتخاب اين كاربر فعال چه مشخصه هايي داره...و بر چه اساسي اين انتخاب صورت ميگيره...فقط تعداد پستهاي زده شده...و يا تعداد پستهاي مفيد؟
چون بسياري ازدوستان هستند كه يا از محل كار و يا از سايت دانشگاهي استفاده ميكنن براي فعاليت در باشگاه و ممكن مدت زماني كوتاهي رو بتونن حضور داشته باشند ولي در همين مدت كوتاه بهترين پستها و تاپيكها رو ايجاد ميكنن.

از همراهي صميمانه اتون كمال تشكر و امتنان را دارم عزيز.:gol::redface:

automata

عضو جدید
ممنونم عزيزجان
واقعا پيشنهادتون عالي و مناسبه ..اما سوالي كه در اين زمينه پيش مياد اينكه كه انتخاب اين كاربر فعال چه مشخصه هايي داره...و بر چه اساسي اين انتخاب صورت ميگيره...فقط تعداد پستهاي زده شده...و يا تعداد پستهاي مفيد؟
چون بسياري ازدوستان هستند كه يا از محل كار و يا از سايت دانشگاهي استفاده ميكنن براي فعاليت در باشگاه و ممكن مدت زماني كوتاهي رو بتونن حضور داشته باشند ولي در همين مدت كوتاه بهترين پستها و تاپيكها رو ايجاد ميكنن.

از همراهي صميمانه اتون كمال تشكر و امتنان را دارم عزيز.:gol::redface:

این سوال رو هم می تونید از مدیر تالار مهندسی کامپیوتر بپرسین و هم خودتون تصمیم بگیرین. به نظر من با مدیر تالار مهندسی کامپیوتر که فرد خوبیه و کمکتون میکنه مشورتی داشته باشین:gol:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ااااااااااااااااااااااااااا
چی شد
چرا پست من اومده اینجا :surprised: من که اینجا پست نزده بودم:confused:

automata

عضو جدید
به نظر شخص من مدیر محترم، نباید داستانها رو یکجا جمع آوری می کردی چون کسی که میاد تالار ادبیات میبینه که تعداد صفحات ایت تاپیک کمه و شاید اصلا مراجعه نکنه. البته حسنی هم داره که داستان یکجا جمع بود . ولی کاش مثل اول میشد

گلابتون

مدیر بازنشسته
علي آقا لطفا محبت كنيد اگه نظر خاصي در مورد جستارها داريد سعي كنيد اينجا مطرح بفرماييد و از زدن پستهاي نامربوط در تالار خودداري كنيد.

در خصوص انتقادتون هم اين كار با نظر كليه دوستان داستان نويس انجام شده و يك حركت شخصي نبود.
نظر شما هم قابل احترامه اما كسي كه بخواهد تنها به صرف تعداد صفحات يك جستار در آن شركت كند...ديگر جايي براي گفتگو و بحث ندارد و همان بهتر كه شركت نكند.
:gol:
شاد باشيد.

گلابتون

مدیر بازنشسته
ااااااااااااااااااااااااااا
چی شد
چرا پست من اومده اینجا :surprised: من که اینجا پست نزده بودم:confused:

دوست عزيز شما بايد با توجه به متني كه انتخاب ميكنيد و يا خودتان قلم ميزنيد در جستار مناسب درج كنيد...تا از ايجاد جستارهاي موازي و تكراري پرهيز شود.
همراهي شما باعث پويايي تالار است.:gol:

اين پست شما هم به بخش انتقادات و پيشنهادات منتقل ميشود.
شاد باشيد و سربلند.
:gol:

automata

عضو جدید
هدف من پیشرفت تالار ادبیات بود. اگه انتقاد پذیر نیستین ، من هم سعی می کنم دیگه حرف نزنم تا ناراحت بشین.
خداحافظ

گلابتون

مدیر بازنشسته
هدف من پیشرفت تالار ادبیات بود. اگه انتقاد پذیر نیستین ، من هم سعی می کنم دیگه حرف نزنم تا ناراحت بشین.
خداحافظ
علي آقا گويا شما متوجه صحبت بنده نشديد.:gol:
منظور بنده شما نبوديد...
شما فرموديد كه كاربران با توجه به اينكه اين جستار از صفحات كمي برخوردار هست مراجعه نميكنن..
بنده هم عرض كردم كه هويت و غناي يك جستار به تعداد صفحات آن نيست...و كسي كه با توجه به اين موضوع بخواد به جستاري مراجعه كنه يا پستي كه ميزنه تنها بخاطر تعدد صفحات اون جستار باشه پس چيزي از كل جستار براش اهميت نداره و به اصل موضوع و ارزش محتواي آن توجهي نداره. پس همون بهتر كه با اين تفكر مراجعه نكنه.:gol:

حالا اين موضوع چه ارتباطي به انتقاد پذيري من داره عزيز؟:surprised:

tanha990

عضو جدید
اه ... من از این تاپیک نقدا داشتم یه جادیگه حرف زدم ... خب به هر حال گفتم ...