انتقاداتـــ و پیشنهاداتـــ شما

نفتکش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام لطفا تاپیک زیرو به دلیل تکراری بودن حذف کنید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/361258-زن-های-معروف-دنیا-چه-ماشینی-سوار-می-شوند!

MEHRDAD.RAPID

عضو جدید
سلام
چرا تو یه پست بیشتر از دوتا عکس نمتونم بزارم که اونهم با سایز کوچیک نمایش داده میشه چکار باید بکنم
مرسی

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
چرا تو یه پست بیشتر از دوتا عکس نمتونم بزارم که اونهم با سایز کوچیک نمایش داده میشه چکار باید بکنم
مرسی

خب به خاطر اینکه شما عکس هارو پیوست میکنید
اگه توی سایت دیگه اپلود کنید و لینکشو اینجا بزاری میتونید تصاویر بیشتری توی هر پست بزاری
توی این لینک طریقه اپلود کردن کامل توضیح داده مطالعه کنید بازم اگه مشکلی داشتید همین جا بپرسید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/294138-راهنمای-درج-عکس-در-پست-ها
در ضمن برای اپلود سایت های زیادی هستش ولی من خودم به شخصه این سایت رو پیشنهاد میکنم... ماندگاری عکس ها توش بیشتر هستش
http://www.iranvij.ir/upload/

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام دوستان:)
لطفا توجه کنید:
ارسال هرگونه تاپیک حاوی مطالب و عکس هایی در مورد مانکن ها، دختر شایسته و برگزیده ، ژورنالهای لباس ...و عکسهایی با این موضوعات در تالار اکیدا ممنوع است.
لطفا قوانین تالار را رعایت کنید.
ممنون

قابل توجه مدیران محترم:

[h=3]عکس های سیاه و سفید ،هنری و بسیار زیبا[/h]

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان:)
لطفا توجه کنید:
ارسال هرگونه تاپیک حاوی مطالب و عکس هایی در مورد مانکن ها، دختر شایسته و برگزیده ، ژورنالهای لباس ...و عکسهایی با این موضوعات در تالار اکیدا ممنوع است.
لطفا قوانین تالار را رعایت کنید.
ممنون

قابل توجه مدیران محترم:

عکس های سیاه و سفید ،هنری و بسیار زیبا
سلام
تاپیکی که شما لینک کردین مشکلی نداره!

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان:) لطفا توجه کنید: ارسال هرگونه تاپیک حاوی مطالب و عکس هایی در مورد مانکن ها، دختر شایسته و برگزیده ، ژورنالهای لباس ...و عکسهایی با این موضوعات در تالار اکیدا ممنوع است. لطفا قوانین تالار را رعایت کنید. ممنون قابل توجه مدیران محترم: [h=3]عکس های سیاه و سفید ،هنری و بسیار زیبا[/h]
سلام دوست عزیز توی این قانون گفته نشده که هرگونه عکس زن ممنوع هستش ...فقط تاپیک هایی که با اون موضوع زده شدن مد نظر این قانون هستش هرچند ممنوعیت گذاشتن عکس زن ها با لباس نامناسب هم در قوانین دیگه اومده ولی عکس های این تاپیک از نظر قوانین مشکلی نداره با این حال ممنون از اطلاعتون

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
جناب یا سرکار مدیر.این چ وضعیه؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا کنترلو بیشتر کنید
این چ وضعیت پست هاست ک میاد و شاید ساعت ها هم باقی بمونن
ازتون خواهش میکنم نذارین جو باشگاه خراب بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
جناب یا سرکار مدیر.این چ وضعیه؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا کنترلو بیشتر کنید
این چ وضعیت پست هاست ک میاد و شاید ساعت ها هم باقی بمونن
ازتون خواهش میکنم نذارین جو باشگاه خراب بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام
دوست عزیز ما داریم تمام تلاشمون رو می کنیم
مدیران سعی می کنن بیشتر حضور داشته باشن تا این مشکل حل بشه
و البته ما هم انسانیم!ممکنه گاهی نباشیم!

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوست عزیز ما داریم تمام تلاشمون رو می کنیم
مدیران سعی می کنن بیشتر حضور داشته باشن تا این مشکل حل بشه
و البته ما هم انسانیم!ممکنه گاهی نباشیم!
ممنون از پاسختون
و واقعا ممنون از تلاشتون
اما باور کنید این پست ها بدجور مخرب هستن...
خواهش میکنم بیشتر رسیدگی بشه
باز هم ممنونم:gol:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوالسیستم اینجا چجوریه که هر کس چندتا ای دی میتونه داشته باشه ؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوالسیستم اینجا چجوریه که هر کس چندتا ای دی میتونه داشته باشه ؟

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشی ...Melody

پست های توی تاپیک عکاسای باشگاه بعضی هاشون سایز عکس خیلی بزگه
اینقدر که واسه من کلا باز نمیشه/

کوچیک کردنشون فکر نکنم سخت باشه

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خسته نباشی ...Melody

پست های توی تاپیک عکاسای باشگاه بعضی هاشون سایز عکس خیلی بزگه
اینقدر که واسه من کلا باز نمیشه/

کوچیک کردنشون فکر نکنم سخت باشه
سلام
درست میگید گاهی حجم عکس ها بالاست...
کاش خودتون اونجا تذکر می دادید

پست اول رو هم ویرایش کردم

ممنون

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دستیار مدیر تالار عکس قفل در تاپیک منو باز کن:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
دوستان عزیز،حدودا یک ماه خیلی فرصت نمی کنم به تالار سر بزنم اگر پستی موردی داشت یا تاپیکی تکراری بود ،لطفا گزارش بدید یا در دفتر تالار اعلام کنید که سریع تر رسیدگی بشه
ممنون

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
دنبال فرصتی بودم تا از این طریق از زحمات دلسوزانه ی تیم مدیریتی تالار عکس تشکر کنم
و یه تشکر ویژه هم از کاربران فعال و خوب تالار داشته باشم.
همگی خسته نباشید
و عیدتون هم مبارک.

پ.ن: دوستان عزیز باعث خوشحالی خواهد بود اگر پیشنهادی در جهت ارتقا سطح تالار دارید با مدیران عزیز یا من در میون بذارید تا بررسی بشه.
فقط لطفا جهت حفظ نظم دفتر تالار پاسخی به پست من ندهید.
پیروز باشید.

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به مدیران زحمت کش تالار عکس

درخواستی داشتم من این پست رو جهت تبلیغات مسابقه گذاشتم

امکانش هست پست منو پاک کنید ممنـــــــــــــونم

mahsa_chemist

عضو جدید
salam va khaste nabashin
mikhastam topic jadid khodam ijad konam ama nemidoonam tasavir to chejoor dar topic jay bedam age mishe rahnamaim konid.mc

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیلام ملو ، آقوی قفلچیان ، کشلی و اون جوجه دستیار جیدیده :دی

موئم یه زیر تالار بزنید به نام تاپیک های بی مزه ، کلا هر چی تاپیکه بریزید اونجا !
یه زیمانی میومدم اینجا دلوم وا شه !!! الان میام کلا دلوم میخواد پاشم از باشگا برم

در ضمن مخسره شو در آوردین !! :| یه وخ پا نشین عین آدم بیاین مودوریت کنید ها :| ... دلم واس قفل گنده های سیویلک یه ریزه شده !! اصن الان نیدونم با کدوم انگیزه تاپیک تخراری بزنم

هیشی دیه همین !! خدا نکنه آدم نفص شب حوصله ش سر بره ! از چ دفاتری ک سر در نیمیاره

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سیلام ملو ، آقوی قفلچیان ، کشلی و اون جوجه دستیار جیدیده :دی

موئم یه زیر تالار بزنید به نام تاپیک های بی مزه ، کلا هر چی تاپیکه بریزید اونجا !
یه زیمانی میومدم اینجا دلوم وا شه !!! الان میام کلا دلوم میخواد پاشم از باشگا برم

در ضمن مخسره شو در آوردین !! :| یه وخ پا نشین عین آدم بیاین مودوریت کنید ها :| ... دلم واس قفل گنده های سیویلک یه ریزه شده !! اصن الان نیدونم با کدوم انگیزه تاپیک تخراری بزنم

هیشی دیه همین !! خدا نکنه آدم نفص شب حوصله ش سر بره ! از چ دفاتری ک سر در نیمیاره

سلام سپید سیاهو
نظر نمیدی نمیدی حالا هم ک میدی والا نظر ک نیس چیزه :D

خب والا تقصیر ما نیست اگه بضی تاپیکا بی مزه اند من ک خودم سعی میکنم تاپیکام خوشمزه باشه حالا ولی خب بقیش ک دست ما نیست (ی تاپیک خوشمزه هامو برات فرستادم تا فیض ببری هوس تاپیک خوشمزه نکنی :دی)
چ کنیم دیگه مدیریت نمیکنیم؟من ک همیشه اینجام و مراقبم و تا جایی ک میتونم همش حواسم هست و دقت میکنم و تقریبا نمیذارم تاپیکی از زیر دستم در بره میتونی بری صفحات قبل قفلا رو ببینی یا بری زیر تالار تاپیک های تکراری و در استانه حذف اونجا پر از قفله ببینی و لذت ببری :دی پس از نظر قفل خیالت راحت حواسم هست :D
تو تاپیک بزن حالا تکراری هم باشه باشه ی قفلی بهش میزنم ک انگیزه دار بشی در حد لالیگا:D

چیز دیگه نمیخواستی؟:| ن تعارف نکن میخوای بوگو :| اره والا معلومه حوصلت حسابی سر رفته بوده :| :دی

بالا