انتخاب موضوع برای دومین هفته از فعالیت های گروهی تالار گیاهان دارویی

انتخاب موضوع برای دومین هفته از فعالیت های گروهی تالار گیاهان دارویی

• مجموع رای دهندگان
    14
  • نظرسنجی بسته .

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...اجازه ببخشيد يه چي بگم...؟

باشه ميگم..
ميگم...اگه هركي بخواد اسم يه گياه رو ببره كه ماشالا هزار ماشالا ما هزاران هزار گياه دارويي داريم...اونوقت چطوري ميخواين روي يكيش به توافق برسيد..؟ چون هركس به اسم گياهي كه نام برده تمايل داشته كه گفته...و انتظارش هم بر اينه كه گياهش انتخاب بشه...
اما اينطوري كه نميشه...معصومه جان شما كه محبت فرموديد و اين برنامه جالب رو راه اندازي كرديد...يه محبت هم بكنيد و حدود ده تا گياه رو خودتون انتخاب كنيد و به نظر سنجي بذاريد كه از توي اونا انتخاب بشه...بهتر هم اينه كه اين گياهان انتخابي كمتر شناخته شده باشن كه با اين كار كمي به معلوماتمون اضافه بشه...( البته خوده بي سوادم رو عرض ميكنم..دوستان كه استادن ) ..اينطوري دوستان ميتونن به يه جمع بندي مشترك دست پيدا كنن...
البته اين فقط يه پيشنهاد بود..
ممنونم از زحماتتون.:w16:
سلام عزیزم... درسته.. منتهی من میدونید میخوام چیکار کنم...
من از دوستان کشاورزی خواستم انتخاب کنن و گیاهانی که مدنظرشونه رو و جالبه .. و سرورن انتخاب کنن..
من در نظر سنجی.. دیگه نمیام.. از کاربرای کشاورزی (البته با معذرت)که دلیل دارم براش.. درخواست کنم که در نظرسنجی شرکت کنن..
میام از بچه های غیر کشاورزی دعوت به عمل میارم برای نظر سنجی.....
که نه بحثی بشه .. نه دعوایی..
و کاربرای کشاورزی هم از دست من ناراحت نشن.. مهم انتخاب اولیه است.. که توسط دوستای گل کشاورزی انجام شده...
و بعد یه گیاه انتخاب میشه و دوستان.. در هر مرحله .. تحقیق شرکت میکنن...
من مطمئنم که .. اگر اینجوری پیش بره و دوستان همکاری کنن. در همین جا میتونیم.. بهترین مقاله رو برای تک تک خودمون به ثبت برسونیم..
نه درهمایش بکار میبریم.. که حق کسی ضایع نشه.. و هم .. درمورد یک گیاه اطلاعات کسب میکنیم...
دوست دارم بچه هایی که با جون دل شروع کردن و با تمام احساساتشون یک گیاه رو انتخاب کردن... و با جون دل .. اسم گیاهشونو گذاشتن.. بدون منت.. از این به بعد هم همکاری کنن..
مارجین عزیز..
دوستان تا الان نظراتی که دادن درمورد گیاهاشون.. و گیاهانی که انتخاب کردن... گیاهانی بودن.. که شاید اگر من .. چندگیاه رو انتخاب میکردم.. انقدر جالب و هیجان انگیز نبود. اینجوری دوستان کشاورزی میبینن. که گیاهاشون هم چقدر طرفدار داشته.. و شوق اینکه روی گیاهاشون مانور بدن بیشتر..
دوستان غیر کشاورزی .. قراره .. گیاهان دوستان ما رو انتخاب کنن..
و من از همه دوستان تشکر میکنم که دعوت منو پذیرفتن و به منت به دودیده دوچشم من قرار دادن.. و اومدن شرکت کردن و گیاهاشونو که انتخاب کردن اینجا قرار دادن...
وواقعا ازتون ممنونم.. و این یه دنیا برام ارزش داره....
ایشالله با موفقیت های روز افزون شما.... درحین پیروزی و موفقیت .. سلامت هم باشید.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...اجازه ببخشيد يه چي بگم...؟

باشه ميگم..
ميگم...اگه هركي بخواد اسم يه گياه رو ببره كه ماشالا هزار ماشالا ما هزاران هزار گياه دارويي داريم...اونوقت چطوري ميخواين روي يكيش به توافق برسيد..؟ چون هركس به اسم گياهي كه نام برده تمايل داشته كه گفته...و انتظارش هم بر اينه كه گياهش انتخاب بشه...
اما اينطوري كه نميشه...معصومه جان شما كه محبت فرموديد و اين برنامه جالب رو راه اندازي كرديد...يه محبت هم بكنيد و حدود ده تا گياه رو خودتون انتخاب كنيد و به نظر سنجي بذاريد كه از توي اونا انتخاب بشه...بهتر هم اينه كه اين گياهان انتخابي كمتر شناخته شده باشن كه با اين كار كمي به معلوماتمون اضافه بشه...( البته خوده بي سوادم رو عرض ميكنم..دوستان كه استادن ) ..اينطوري دوستان ميتونن به يه جمع بندي مشترك دست پيدا كنن...
البته اين فقط يه پيشنهاد بود..
ممنونم از زحماتتون.:w16:
من از شما تشکر میکنم.. که این قضیه براتون با اهمیته و در نظرات و پیشنهادات ما شرکت کردید.. این برای من یه دنیا ارزش داشت.. عزیزم.
اگه میشه شما هم یک گیاهی که براتون جالبه و دوست دارید روش تحقیق و پزوهش بشه .... رو نام ببرید... که دوستان غیر کشاورزی که توسط خود من دعوت میشن برای نظرسنجی یک انتخاب موفق و بدون بحث و زرنگی انجام بشه..
دوستان دقت کنن. خواهش میکنم. اگز اسم گیاهی رو نام بردید. لطفا اطلاع رسانی نکنید برای رای اوردن گیاه.. بزارید یه انتخاب سالمی باشه.. که بین خودمون انجام میشه.. اینجوری هم بهتره.. و هم حرفی توش نیست..
بازم پیشاپیش از همکاری شما عزیزان ممنونم.:)

مارجين

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
من از شما تشکر میکنم.. که این قضیه براتون با اهمیته و در نظرات و پیشنهادات ما شرکت کردید.. این برای من یه دنیا ارزش داشت.. عزیزم.
اگه میشه شما هم یک گیاهی که براتون جالبه و دوست دارید روش تحقیق و پزوهش بشه .... رو نام ببرید... که دوستان غیر کشاورزی که توسط خود من دعوت میشن برای نظرسنجی یک انتخاب موفق و بدون بحث و زرنگی انجام بشه..
دوستان دقت کنن. خواهش میکنم. اگز اسم گیاهی رو نام بردید. لطفا اطلاع رسانی نکنید برای رای اوردن گیاه.. بزارید یه انتخاب سالمی باشه.. که بین خودمون انجام میشه.. اینجوری هم بهتره.. و هم حرفی توش نیست..
بازم پیشاپیش از همکاری شما عزیزان ممنونم.:)

باوووشه عيزدلم...چشم..

من بيدمشك رو انتخاب ميكنم.

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام
من خار مریم رو پیشنهاد میکنم. بدلیلی در باهاش آشنا هستم.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نمیخواید شرکت کنید.. اسم گیاه بگید دیگه.. نظراتتونو بدید منتظرمآآآ.. زیاد وقت نمونده ها.:smile:

javid88

عضو جدید
از دوستانی که میخوان اسمشون در مقالات باشه لطفا توجه فرمایند: 1- نام و نام خانوادگی 2- عنوان تحصیلی: دانشجوی کارشناسی/کارشناسی ارشد/ رشته ....... دانشگاه..... دانش آموخته.... دانشگاه...... 3- ایمیل معتبر و رسمی خودشون (اگر ایمیل رسمی ندارید بسازید....) لطفا این اطلاعات را با پیام خصوصی برای من ارسال فرمایید :gol:
سلام دوستان منم میخام تو این کار گروهی شرکت کنم برای اولین قدم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟