انتخاب رشته

ever green 1

کاربر فعال
:)بچه ها اگه می تونین نمونه هایی از رتبه هایی که قبول شدن رو با اسم دانشگاه بذارین .تا همه واسه انتخاب رشته استفاده کنن و بشه بهتر تصمیم گرفت.

زراعت
اصلاح
بیوتکنولوژی
.
.
.
و سایر شاخه ها که من دقیقا نمیشناسمشون

ever green 1

کاربر فعال
انتخاب رشته

:)بچه ها اگه می تونین نمونه هایی از رتبه هایی که قبول شدن رو با اسم دانشگاه بذارین .تا همه واسه انتخاب رشته استفاده کنیم و بتونیم بهتر تصمیم بگیریم

زراعت
اصلاح
بیوتکنولوژی
.
.
.
و سایر شاخه های کشاورزی که من دقیقا نمیشناسمشون

kiama

عضو جدید
رتبه 76 بيوتكنولوژي پارسال شبانه مشهد قبول شد
البته شايد روزانه جاهاي پايين تر قبول مي شد ولي خودش خواست ترجيحا شبانه مشهد بخونه
البته روزانه تهران و مشهد و ... قبل از اين زده بود ولي قبول نشد

kiama

عضو جدید
بچه ها يه سوال
اينكه آدم كدوم دانشگاه بخونه خيلي مهمه
من چون يه پسر 3 ساله دارم برام خيلي سخته كه جاي ديگه برم
ولي با رتبه 19 ميتونم جاهاي بهتري قبول بشم
يعني ارزششو داره كه بخوام 2 سال سختي رو تحمل كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا اگه مي تونيد راهنماييم كنيد
البته دانشگاه شهر خودمون هم متوسط به بالاست ولي حيف با اين رتبه.....

ever green 1

کاربر فعال
بچه ها يه سوال

آره با این رتبه حیف که هست خیلی هم حیفه.ولی من خودم هم با اینکه وضعیت شمارو ندارم هنوز دودلم که جاهای دور هم بزنم یا نه؟ آخه کارهای عملی ارشدها هر روز خدا وقتشونو میگیره و معمولا کارهای سخت و سنگینیه مخصوصا واسه دخترها.راه دور هم هیچ کس نیست به داد آدم برسه. ولی شاید دل رو به دریا بزنم.منم هنوز تصمیم نگرفتم.

گزینه تشکر پیدا نیست وگرنه تشکر می کردم.:smile:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
بچه ها يه سوال

من پیشنهاد میدم تو شهر خودت ادامه بدی...

nujan87

عضو جدید
بهت تبريك مي گم . عزيزم تو شهر خودت باشي بهتر مي توني آرامش داشته باشي و به درسات برسي. يكي از هم دانشگاهي هاي من هم مثل شما بود بچه داشت و خيلي با مشكل روبرو بود. البته هميشه هميشه هميشه هم ته دلت مي گي كه اگه رفته بودم شايد اينجوري مي شد شايد اونجوري مي شد يه حسرت رو هم هميشه داريا. ولي خوب اگر هم بري شهر ديگه شايد اونجوري كه بايد نتوني به درست برسي. عزيزم با تمام قلبم برات آرزو مي كنم مسيري رو انتخاب كني كه مسير شاديت باشه . براي منم دعا كن.

kiama

عضو جدید
بهت تبريك مي گم . عزيزم تو شهر خودت باشي بهتر مي توني آرامش داشته باشي و به درسات برسي. يكي از هم دانشگاهي هاي من هم مثل شما بود بچه داشت و خيلي با مشكل روبرو بود. البته هميشه هميشه هميشه هم ته دلت مي گي كه اگه رفته بودم شايد اينجوري مي شد شايد اونجوري مي شد يه حسرت رو هم هميشه داريا. ولي خوب اگر هم بري شهر ديگه شايد اونجوري كه بايد نتوني به درست برسي. عزيزم با تمام قلبم برات آرزو مي كنم مسيري رو انتخاب كني كه مسير شاديت باشه . براي منم دعا كن.

ممنون گلم از راهنماييت
ايشالا هر چي به صلاحته اون بشه

Phyto

مدیر تالار
ميشه بيشتر توضيح بديد
ممنون ميشم

نوژان یه جورایی اشاره کرده.
منم یه دختر یک سال و نیمه دارم و خانمم داره ارشد میخونه. از روی تجربه این پیشنهادو دادم...

nedashiva

کاربر بیش فعال
سلام کاش یه نفر به من کمک کنه خیلی فوری آخه موندم انتخاب رشته کنم یا نه رتبم شده 149 اقتصاد کشاورزی به نظرتون کجاها رو میارم؟ شبانه جای خوب قبول میشم؟ امسال سال اولم بود بنظرتون بشینم سال دیگه بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kiama

عضو جدید
سلام کاش یه نفر به من کمک کنه خیلی فوری آخه موندم انتخاب رشته کنم یا نه رتبم شده 149 اقتصاد کشاورزی به نظرتون کجاها رو میارم؟ شبانه جای خوب قبول میشم؟ امسال سال اولم بود بنظرتون بشینم سال دیگه بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مجموع ظرفيت پذيرش گرايش شما روزانه و شبانه 150 نفره
با توجه به رتبه شما بعيد ميدونم روزانه قبول بشيد ولي اصولا بايد شبانه قبول بشيد
به نظر من شما جاهايي كه براتون مقدوره و ميتونيد بريد رو بزنيد اگه قبول شديد كه خيلي خوبه اگه هم قبول نشديد چيزي رو از دست نداديد
ايشالا سال آينده رتبه بهتري مياريد

kalemati12

عضو جدید
با رتبه 400 بیو میشه شبانه قبول شد؟ :w22:
امسال شبانه روزانه با هم حدود 270 تا میگیره!!!:w04:

nujan87

عضو جدید
بچه ها به نظر شما تو كشاورزي (صنايع غذايي) كجا بعد از تهران بهتره؟ فكر مي كنيد ارزش داره از راه دور فردوسي مشهد رو بزنم آخه تعريف اين دانشگاه رو زياد شنيدم. يا صنعتي اصفهان رو بزنم بعد از تهران / دانشگاه شيراز هم دكترا اين رشته رو نداره به نظرتون فوقش مي تونه خوب باشه؟؟؟

kiama

عضو جدید
بچه ها به نظر شما تو كشاورزي (صنايع غذايي) كجا بعد از تهران بهتره؟ فكر مي كنيد ارزش داره از راه دور فردوسي مشهد رو بزنم آخه تعريف اين دانشگاه رو زياد شنيدم. يا صنعتي اصفهان رو بزنم بعد از تهران / دانشگاه شيراز هم دكترا اين رشته رو نداره به نظرتون فوقش مي تونه خوب باشه؟؟؟
به نظر من جايي رو بزن كه دكترا هم داشته باشه چون تو مصاحبه دكترا الويت با دانشجوهايي كه همون جا كارشناسي ارشد شون رو خوندن

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها يه سوال
دیر دارم جواب میدم و شما دیگه انتخاب رشته کردید اما جالبه بدونید خواهر من معلمه شوهرشم همینطور. اما واسه ارشدش یه شهر دور زد.خب اساتید هم گاها شرایطشو درک میکردن و بعضیا نه. اما به هر صورت دو سال به هر سختی که بود تموم شد. آره بچش خیلی سختی کشید ولی به نظر ما ارزش داشت. البته نقش همسر خیلی مهمه چون مشوق اصلی خواهرم همسرش بود.

Phyto

مدیر تالار
دیر دارم جواب میدم و شما دیگه انتخاب رشته کردید اما جالبه بدونید خواهر من معلمه شوهرشم همینطور. اما واسه ارشدش یه شهر دور زد.خب اساتید هم گاها شرایطشو درک میکردن و بعضیا نه. اما به هر صورت دو سال به هر سختی که بود تموم شد. آره بچش خیلی سختی کشید ولی به نظر ما ارزش داشت. البته نقش همسر خیلی مهمه چون مشوق اصلی خواهرم همسرش بود.
به نظر من نیازی که بچه تو سن خردسالی به مادر داره بعدا جبران نمیشه! فکر نکنم ارزششو داشته باشه. بزرگ که بشه اثرش مشخص میشه!

kiama

عضو جدید
به نظر من نیازی که بچه تو سن خردسالی به مادر داره بعدا جبران نمیشه! فکر نکنم ارزششو داشته باشه. بزرگ که بشه اثرش مشخص میشه!
منم مثل شما فکر می کنم
انتخاب اولم شهر خودم بود
میمونم پیش پسرم

بالا