انتخاب رشته 92

qooroob

عضو جدید
سلام دوستان
خواهش میکنم با شرکت در این پست (دادن اطلاعات در مورد دانشگاه ها و رتبه های قبولی هر دانشگاه )به یکدیگر کمک کنیم که یک انتخاب رشته بی نقص انجام دهیم.
به امید قبولی و سعادتمندی تمام دوستان.;)

qooroob

عضو جدید
تعدادی از قبولیهای سال گذشته رو برای استفاده دوستان در ذیل قرار دادم.امیدوارم مورد استفاده قرار گیرد.

New Picture.JPG

• Like
واکنش ها: hfml

qooroob

عضو جدید
سلام دوستان رتبه من 704 شده که احتمال زیاد باید روی مالک اشتر حساب باز کنم ولی ما کلاٌ 110 تا انتخاب داریم که از این تعداد 23 تا از رشته ها دارای شرایط خاص هستند (مانند مالک اشتر, امام حسین (ع) و پژوهشگاه فضایی ) ولی ما فقط 2 تا از شرایط خاص ها رو میتوانیم انتخاب کنیم لذا من فکر میکنم با توجه به گستردگی کد رشته های شرایط خاص احتما قبولی تا رتبه 1000 در تهران هست. در ضمن مصاحبه مالک خیلی مزخرفه من پارسال رد شدم.
لطفاٌ در این تایپیک مشارکت کنید تا با کمک همدیگر بتوانیم یک انتخاب رشته خوب داشته باشیم.

آخرین ویرایش:

qooroob

عضو جدید
سلام
سال91 ,560 نفر بیشتر پذیرش نداشتن که از این تعداد حدود 209 نفر برای رشته ای شرایط خاص بودن ولی امسال 667 نفر پذیرش دارن که 226 نفر برای رشته های شرایط خاص هستن و این یعنی احتمال قبولی بیشتر نسبت به سال گذشته.
فقط یه نکته ای میمونه اونم این که متاسفانه امسال بچه های مکانیک بدلیل سخت بودن سوالات هوافضا رتبه های خوبی نیووردن و روی این احتمال که یکسری از داوطلبین بخاطر عدم انتخاب رشته در هوافضا از دور خارج میشن خیلی کم میشه.

siavosh

عضو جدید
اتفاقا برعکس سولات ریاضی خیلی اسون بود حتما بچه های مکانیک رتبه خوبی اوردن
سوالات مکانیک پرواز هم که سخت بود یعنی هوافضایی ها کمتر سوالات خودشون رو زدن .نمیشه راحت نتیجه گیری کرد ولی مکانیک ها شانس خوبی داشتن

havfaza

عضو جدید
سلام
من رتبم شده 725 توی هوافضا آیا شانسی برای روزانه شیراز دارم ؟
واینکه به نظرتون صد در صد روزانه مالک اصفهان قبول میشم یا باید دومین انتخاب خاصم رو شبانه مالک اصفهان بزنم؟
خواهش میکنم کمکم کنید

havfaza

عضو جدید
سلام
من رتبم شده 725 توی هوافضا آیا شانسی برای روزانه شیراز دارم ؟
واینکه به نظرتون صد در صد روزانه مالک اصفهان قبول میشم یا باید دومین انتخاب خاصم رو شبانه مالک اصفهان بزنم؟
خواهش میکنم کمکم کنید

javad1014

عضو جدید
سلام من رتبه ارشد هوافضام 511 شده!به نظرتون تبریز یا سهند روزانه قبول میشم؟
شبانه چی؟چه گرایشی؟