انتخاب رشته غلط و اشتباه

sadegh_sbrr

عضو جدید
من توی انتخاب رشته ام چند تا اشتباه کردم ... امکانش هست که الان بتونم تصحیح کنم ؟ باید چیکار کنم ؟

electro-esmoke

عضو جدید
یعنی مثلا به جای شهر خودت یه شهر دیگه زدی؟

پیدا کن با یه دانشجو دیگه که میخواد انتقالی بگیره باهاش عوض کن.

اگه برای ازاد می پرسی که اینا اصلا مسئله نیست.

sadegh_sbrr

عضو جدید
من تقریبا ده/۱۰ روز پیش زمانی که تقریبا ۳/سه هفته از اتمام زمان انتخاب رشته می گذشت از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش یه درخواست واسه سازمان فرستادم که اگه میشه یه فرصت دوباره به من بدن تا اینکه انتخاب رشتم رو یخورده اصلاحش کنم و انتخاب رشته جدیدم رو جایگزین کنم (میدونستم زمانش تمام شده بود ولی چون هنوز مصاحبه ها و … مونده بود فکر میکردم شانس دارم که انتخاب رشتم رو تصحیح کنم ) …جوابی که سازمان به من داد این بود که تا قبل از ۴ مرداد درخواست تغییر انتخاب رشته رو به همراه ضمیمه مدارک و … به سازمان فکس کن تا بررسی شه …منم همین کار رو کردم و تا قبل از ۴ مرداد فکس رو خدمتشون فرستادم …ولی تا الان جوابی ب من داده نشده و زمانی که از سازمان می پرسم میگن که در دست بررسی و اقدام هستش..حالا من بد جور استرس گرفتم که وضعیت انتخاب رشته من چی میشه؟ انتخاب رشته جدیدم جایگزین میشه یا قبلی باقی میمونه ؟…جدیدا یه استرس بد دیگه هم گرفتم اینکه کلا انتخاب رشتم پاک شه …
میخواستم از شما که بیشتر اطلاع دارید بپرسم که آیا تا حالا از این مورد داشتید که بعد از اتمام زمان انتخاب رشته ، بتونن انتخاب رشتشون رو تصحیح کنن؟
و به نظر شما الان سازمان سنجش با انتخاب رشته من چه میکنه ؟ جدیده رو جایگزین میکنه ؟ (انتخاب رشته جدیدم رو توفکس فرستادم واسشون)
اصلا کار درستی کردم ؟
یه وقت این برداشت رو نکنن که انتخاب رشته من رو کلا پاک کنن!!!

huracan07

عضو جدید
من تقریبا ده/۱۰ روز پیش زمانی که تقریبا ۳/سه هفته از اتمام زمان انتخاب رشته می گذشت از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش یه درخواست واسه سازمان فرستادم که اگه میشه یه فرصت دوباره به من بدن تا اینکه انتخاب رشتم رو یخورده اصلاحش کنم و انتخاب رشته جدیدم رو جایگزین کنم (میدونستم زمانش تمام شده بود ولی چون هنوز مصاحبه ها و … مونده بود فکر میکردم شانس دارم که انتخاب رشتم رو تصحیح کنم ) …جوابی که سازمان به من داد این بود که تا قبل از ۴ مرداد درخواست تغییر انتخاب رشته رو به همراه ضمیمه مدارک و … به سازمان فکس کن تا بررسی شه …منم همین کار رو کردم و تا قبل از ۴ مرداد فکس رو خدمتشون فرستادم …ولی تا الان جوابی ب من داده نشده و زمانی که از سازمان می پرسم میگن که در دست بررسی و اقدام هستش..حالا من بد جور استرس گرفتم که وضعیت انتخاب رشته من چی میشه؟ انتخاب رشته جدیدم جایگزین میشه یا قبلی باقی میمونه ؟…جدیدا یه استرس بد دیگه هم گرفتم اینکه کلا انتخاب رشتم پاک شه … میخواستم از شما که بیشتر اطلاع دارید بپرسم که آیا تا حالا از این مورد داشتید که بعد از اتمام زمان انتخاب رشته ، بتونن انتخاب رشتشون رو تصحیح کنن؟ و به نظر شما الان سازمان سنجش با انتخاب رشته من چه میکنه ؟ جدیده رو جایگزین میکنه ؟ (انتخاب رشته جدیدم رو توفکس فرستادم واسشون) اصلا کار درستی کردم ؟ یه وقت این برداشت رو نکنن که انتخاب رشته من رو کلا پاک کنن!!!
سلام دوست عزیز من نمیدونم شما چه اشتباهی انجام دادید و الان چه درخواستی از سازمان سنجش دارید ولی میدونم که سازمان سنجش حداقل تو این یک مورد کارش درسته و درخواست اصلاح اشتباه داوطلب ها رو بررسی میکنه. من خودم زمان کنکور ی کدرشته رو اشتباه وارد کردم نامه نوشتم اون کد رشته رو واسم حذف کردن، معمولا سیستمشون اینجوریه که اجازه میدن کد رشته ی خاصی رو حذف کنی و اجازه ی جایگزینه کدرشته ی جدید یا تغییر کلی در انتخاب رشته رو نمیدن، انشاالله در مورد شما اینجوری نباشه و به درخواست شما از هر نوعی که باشه ترتیب اثر بدن. در مورد حذف کلی انتخاب رشته هم که هیچوقت این کار رو نمیکنن مگه اینکه خودتون دقیقا این درخواست رو داشته باشید که در اون صورت هم بعید میدونم بدون مراجعه حضوری و کلی دردسر و تعهد و امضا انتخاب رشته ی کسی رو کنسل کنن.

sadegh_sbrr

عضو جدید
سلام دوست عزیز من نمیدونم شما چه اشتباهی انجام دادید و الان چه درخواستی از سازمان سنجش دارید ولی میدونم که سازمان سنجش حداقل تو این یک مورد کارش درسته و درخواست اصلاح اشتباه داوطلب ها رو بررسی میکنه. من خودم زمان کنکور ی کدرشته رو اشتباه وارد کردم نامه نوشتم اون کد رشته رو واسم حذف کردن، معمولا سیستمشون اینجوریه که اجازه میدن کد رشته ی خاصی رو حذف کنی و اجازه ی جایگزینه کدرشته ی جدید یا تغییر کلی در انتخاب رشته رو نمیدن، انشاالله در مورد شما اینجوری نباشه و به درخواست شما از هر نوعی که باشه ترتیب اثر بدن. در مورد حذف کلی انتخاب رشته هم که هیچوقت این کار رو نمیکنن مگه اینکه خودتون دقیقا این درخواست رو داشته باشید که در اون صورت هم بعید میدونم بدون مراجعه حضوری و کلی دردسر و تعهد و امضا انتخاب رشته ی کسی رو کنسل کنن.
سلام ...مرسی که پاسخ دادید ...یه دنیا ممنون ...
من توی انتخاب رشته ام 88 تا انتخاب کردم ولی توی انتخاب رشته جدیدم 29 تا بیشتر ننوشتم(این انتخاب رشته رو برای سازمان فکس کردم)
امیدوارم که سازماان انتخاب رشته جدید رو جایگزین کنه برای من ...

بالا