امکان خرید شارژ ایرانسل برای گوشی های نوکیا 6500

kianet7741

New member
امکان خرید شارژ ایرانسل برای گوشی های نوکیا 6500

یکی ازایرادهای بزرگ گوشی های نوکیا 6500 قطع و وصل شدن درهنگام اتصال به اینترنت است و دارندگان گوشی های نوکیا 6500 شدیدأ با این قضیه مشکل دارند و بارها ازطریق فروم مختلف این سوال مطرح شده است.
نرم افزارChingfuctor این برنامه به راحتی برروی گوشی های نوکیا 6500 قابل نصب می باشد. این برنامه قابلیت های مختلفی دارد. ازجمله وصل شدن بدون قطعی اینترنت و رمزگذاری بروی فایل و امنیت اینترنت و همچنین امکان خرید شارژایرانسل. البته خرید شارژهمراه اول به درستی کارنمی کند ولی به خوبی ایرانسل را پشتیبانی می کند. این نرم افزاربه صورت مستقیم خط شما را شارژمی کند.
البته نرم افزار Chingfuctor برروی همه گوشی های نوکیا قابل نصب می باشد ولی ازاین حیث گوشی نوکیا 6500 مطرح شده چون به خوبی به اینترنت وصل نمی شود.
و خیلی ازدوستان برای خرید شارژایرانسل خود ازطریق گوشی با مشکل مواجع بودند برای خرید شارژ ایرانسل حتما باید یک حساب دربانک پارسیان داشته باشید و رمزدوم کارت نیازمی باشد. البته محدودیتی این نرم افزاربرای خرید شارژایرانسل دارد و این است که شما در روزبیشتراز 10 هزارتومان نمی توانید خرید شارژایرانسل انجام بدهید. ولی به هرحال مشکل دارندگان گوشی های نوکیا 6500 را به خوبی برطرف خواهد کرد. ازنظرداشته باشید برای خرید شارژایرانسل از کیبورد خود نرم افزاربرای وارد کردن رمزکارت خود استفاده کنید این جوری اطلاعات شما درگوشی ذخیره نخواهد شد و امنیت بالایی دارد. دارندگان گوشی های نوکیا 6500 دیگرمشکل قطعی اینترنت نخواهند داشت.
 

matak49

New member
وقتی از راه های دیگه و در دسترس تر و ارزان تر میشه استفاده کرد چرا از نت و غیره؟؟
من که این روشو پیشنهاد میکنم *100#
 
بالا