اموزش citect

هخامنش

عضو جدید
سلام بر تمام مهندسان گران:)
فایل ارسالی اموزش اجمالی از نرم افزار citect
برای عزیزانی که این نرم افزار معرف حضور نیست عرض کنم که این نرم افزار مربوط به مانیتوریگ سیستم های صنعتی و میشه گفت هم رده wincc

اگر نرم افزارش رو گیر نیاوردین خبر بدین ...

پیوست ها

• help persian citect.zip
    7.2 مگایابت · بازدیدها: 4

jalilianfar

عضو جدید
درود بر شما دوست گرامی
citect تنها یک نرم افزار طراحی صفحات مانیتورینگ نیست و یا حتی تنها یک کاربر HMI و این نرم افزار بسیار کاربردی تر است و حتی به دلیل ساختار و کاربریش زمانی که در سیستمهای اسکادا بکار برده میشه برای ارسال و دریافت دیتا مورد استفاده قرار میگیره و ای کاش که اون رو همردیف با لبویو میدونستی نه وین سی سی و البته این سنجش هم درست نیست و چون کاربرهای متفاوتی دارن و تنها از دید گستردگی و امکانات گفتم

karimmahmoudy

عضو جدید
درخواست

درخواست

سلام بر تمام مهندسان گران:)
فایل ارسالی اموزش اجمالی از نرم افزار citect
برای عزیزانی که این نرم افزار معرف حضور نیست عرض کنم که این نرم افزار مربوط به مانیتوریگ سیستم های صنعتی و میشه گفت هم رده wincc

اگر نرم افزارش رو گیر نیاوردین خبر بدین ...

سلام.ادمین گرامی اگه نرم افزارشو دارین لطفا به اشتراک بگذارین.من یه لینکی دانلود کرده ام ولی وقتی اکسترکت میکنم خطا میده که یکی از پارت ها رو ندارم.درحالیکه تمام اون پارت ها رو از اون سایت برداشتم.ولی نمیدونم چرا خطا میده.هرجا هم گشتم نتونستم لینک دانلود دیگه ای پبدا کنم.اگه دارین لطفا آپبلود کنید.متشکر.درهرصورت نرم افزار رو من لازم دارم.اگه لطف کنین ممنونتان میشم.
این هم لینک اون سایتیه که از اونجا برداشتم و کامل نیست:http://s1.nonlinear.ir/software/control_automation/Citect_SCADA_V7.20//

hamidalipour

عضو جدید
سلام دوست عزیز
جهت یاد گرفتن این نرم افزار کتاب یا جزوه ای دارید که معرفی کنید.
البته به جز ترجمه هلپ نرم افزار.
ممنون میشم راهنمایی کنید.