اموزش و رفع اشکال مربوط به:ARTLANTIS

siavash.talebi

عضو جدید
سلام لطفا یه سایت معرفی کنید که بشه از توش ابجکت ومتریال های بیشتری برای artlantis رو دانلود کرد
اگر اموزش این برنامه رو هم دارید ممنون میشم بزارید.

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلام لطفا یه سایت معرفی کنید که بشه از توش ابجکت ومتریال های بیشتری برای artlantis رو دانلود کرد
اگر اموزش این برنامه رو هم دارید ممنون میشم بزارید.
سلام.
آرتلانتیس 5 به تعداد کافی متریال و آبجکت داره.این ورژن رو نصب کنید.

memara

عضو جدید
سلام دوستان .......میگم چیکار کنم که کیفیت کارم بره بالا راستش این اولین کاری هست که انجام دادم با ارشیکد و ارتلانتیس

ایراداشو بهم بگین و بگید واسه بهتر شدنش چیکار کنم

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
سلام ..این ابجکت و متریالش کجاشه که من پیدا نمیکنم

سلاممم.
در نوار پایین صفحه کلیک کنید یا نشانگر موس رو ببرید روش نمایش میده.

WWWWWWWWWWWWWWW.jpg

به شکل زیر:

کادر زرد متریال ها(عمومی و کف و دیوار . اندودها و ....)کادر قرمز رنگ هم آبجکت ها.بیشتر هم خواستید میتونید دانلود کنید دیگه.
آرتلانتیس تو این ورژنش خیلی تغییر کرده.

FFFFFFFFFFFFFFFFFFF.jpg

oxsin

عضو جدید
میز وسط باید شیشه ای باشه شما تصور کنید چطور رو همچین میزی گل بزرایم
با آرشیکد 17 تنظیمات رندر رو best بزار بهتر از رندر بالای شما میشه

memara

عضو جدید
سلاممم.
در نوار پایین صفحه کلیک کنید یا نشانگر موس رو ببرید روش نمایش میده.

به شکل زیر:

کادر زرد متریال ها(عمومی و کف و دیوار . اندودها و ....)کادر قرمز رنگ هم آبجکت ها.بیشتر هم خواستید میتونید دانلود کنید دیگه.
آرتلانتیس تو این ورژنش خیلی تغییر کرده.

ممنونم و متشکر مهندس جان ......فقط تو نور پردازیش هر کاری میکنم واسه نمای داخل نورش افتضاح در میاد ...نمیدونم واسه نور مخفی چطوری استفاده کنم و تنظیم یکنواختیه نور داخلی رو چطوری تنظیم کنم ....ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

memara

عضو جدید
اینو ببینید اساتید اشکالاتشو بفرمایین و نحوه رفع کردن عیوب توی کارم

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
ممنونم و متشکر مهندس جان ......فقط تو نور پردازیش هر کاری میکنم واسه نمای داخل نورش افتضاح در میاد ...نمیدونم واسه نور مخفی چطوری استفاده کنم و تنظیم یکنواختیه نور داخلی رو چطوری تنظیم کنم ....ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
من داخلی کارن کردم با این نرم افزار ولی مثلا میتونید اون نور مخفی رو رو مدل کنید تو آرشی کد بعد به همون جسم تو آرتلانتیس neon glass بدید.

memara

عضو جدید
میز وسط باید شیشه ای باشه شما تصور کنید چطور رو همچین میزی گل بزرایم
با آرشیکد 17 تنظیمات رندر رو best بزار بهتر از رندر بالای شما میشه
ممنون از نظرتون مهندس ...اینو فقط همینجوری زدم ببینم چطور در میاد ....ولی موافقم بافتش و متریالش واسه میز مناسب نیست

memara

عضو جدید
من داخلی کارن کردم با این نرم افزار ولی مثلا میتونید اون نور مخفی رو رو مدل کنید تو آرشی کد بعد به همون جسم تو آرتلانتیس neon glass بدید.

مرسی ....مهمینکارو کردم خوبم از اب در اومد ولی نورش بد بود احتمال میدم به مدل کارم که یه خورده بزرگ بوده باشه

متشکرم

memara

عضو جدید
سلام

دوستان متریال ارتلانتیس + ابجکتاشو کجا میتونم گیر بیارم ؟؟لطفا اگه کسی داره واسم میفرسته خیلی نیاز دارم ممنونم

Mahdis & Hamid

عضو جدید
به نظرتون رندرگیری خود رویت بهتره یا Import کردن پروژه رویت به آرتلنتیس؟

*** اصلاً امکان Import کردن پروژه رویت در آرتلنتیس وجود داره یا فقط به درد آرشیکد و اسکچ آپ میخوره؟! ***

BADROUD

عضو جدید
slm hooman jan
narmafzar artelantis v5 che jor az halat demo kharej konim?
va dar mored amozesh herfei in narmafzar bayad chekar konam
ba tashakor

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز

*** اصلاً امکان Import کردن پروژه رویت در آرتلنتیس وجود داره یا فقط به درد آرشیکد و اسکچ آپ میخوره؟! ***

سلام.
فایل DWG رو آرتلانتسی قبول میکنه.فکر کنم رندرش بهتر از رویت باشه.با این فرمت ببرید تو آرتلانتیس.

Mahdis & Hamid

عضو جدید

خودم جواب خودمو پیدا کردم... یه پلاگین باید از خود سایت آرتلانتیس دانلود کرد و بعد حله.

http://artlantis.com/en/downloads/#Plugins

مثلاً برای ورژن 2014 و سیستم 64 بیت: Export Revit 2014 64 bit to Artlantis 5

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز
slm hooman jan
narmafzar artelantis v5 che jor az halat demo kharej konim?
va dar mored amozesh herfei in narmafzar bayad chekar konam
ba tashakor
باید فایل کرکش باشه دیگه.باهاش کار کنید یاد میگیرید.هر جاشو سوال داشتید اینجا بپرسید.

F.A.R.Z.A.D

کاربر ممتاز

Mahdis & Hamid

عضو جدید
اسم پلاگینش چیه؟
Export Revit 2014 64 bit to Artlantis 5
برای هر سیستم پلاگین متناسب باهاش رو گذاشته، مثلاً در مورد من چون سیستمم 64 بیته و ورژن 2014 رویت رو استفاده میکنم این پلاگین رو باید استفاده کنم که بعد از دانلود، روی رویت نصب میشه و از رویت برای آرتلانتیس Export میگیره... یعنی به این صورت نیست که من فایل rvt ذخیره کنم و بتونم مستقیم در آرتلانتیس Import ــش کنم.

Mahdis & Hamid

عضو جدید
نمیشه SAVE AS با فرمت DWG گرفت؟فکر کنم بشه.یا مثلا فرمت 3D STUDIO نداره؟
تا اونجایی که من میدونم Save as ای که بشه در رویت گرفت فقط مربوط به Family و Project های خودش میشه.
میشه از داخل برنامه Export گرفت به فرمت های مختلف مثلاً dxf و dwg اما فکر چون چند جانبه تغییر فرمت میده تا وارد آرتلانتیس شه، چیز جالبی نشه.

memara

عضو جدید
سلام دوستان با راهنمایی دوستان با این سایت اشنا شدم و متریال ارتلانتیس و دانلود کردم ازش (http://www.archiradar.it)

حالا متریال به صورت عکس یا تکسچر هستن وقتی درگ میکنم و میدم به مدلسازیم به شکل همون عکس میوفته رو کار مثل متریال های خود ارتلانتیس اعمال نمیشه که کل اون قسمت رو پوشش بده راهی واسه رفع این مورد وجود داره؟ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

ممنون

concreteman

عضو جدید
برای دوستان رویت کار باید بگم پلاگین توی سایت آرتلانتیس هست و بعد از نصب خیلی راحت فایل با فرمت آرتلانتیس ذخیره میشه. روش نصب و انتقال فایل هم به صورت فیلم آموزشی و هم به صورت فایل پی دی اف توی سایت آرتلانتیس قابل دانلوده. خیلی هم کامل و با جزییات توضیح داده.

concreteman

عضو جدید
سلام دوستان با راهنمایی دوستان با این سایت اشنا شدم و متریال ارتلانتیس و دانلود کردم ازش (http://www.archiradar.it)

حالا متریال به صورت عکس یا تکسچر هستن وقتی درگ میکنم و میدم به مدلسازیم به شکل همون عکس میوفته رو کار مثل متریال های خود ارتلانتیس اعمال نمیشه که کل اون قسمت رو پوشش بده راهی واسه رفع این مورد وجود داره؟ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

ممنون

ورژن آرتلانتیست چنده؟