اموزش های مربوط به:REVIT(فیلم,کتاب,سایت)

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خسته نباشین، من تازه اومدم تو این تایپیک میخواستم فیلم واسه آموزش دانلود کنم،از ابتدای تایپیک لینکای زیادی هست که یسریشون خرابن بعضیاشونم دانلود میشن اما میخواستم یکی لطف کنه منو راهنمایی کنه و بهم بگه کدوم از این آموزشای ویدیویی بهتره تا من اونو دانلود کنم، بی زحمت راهنماییم کنین و شماره ی پستو بهم بدین ممنون میشم :gol:
یا اگه سایتی که آموزش خوبی داره واسه رویت بهم معرفی کنین لطف میکنین

آخرین ویرایش:

zohreh_yo

عضو جدید
[video]http://www.aparat.com/v/CFoU8[/video]
آموزش نرم افزار ناویس ورک برای مدیران پروژه
کتاب و فیلمهای آموزشی توسط اینجانب تهیه و ارئه شده است

arc.majid

عضو جدید
اموزش های مربوط به:REVIT(فیلم,کتاب,سایت)

سلام خدمت دوستان عزیز
دنبال یه اموزشگاه خوب هستم که نرم افزار Revit رو از اول تا اخرشو!!!! خوب یاد بدن!!
دوستان چه اموزشگاه رو پیشنهاد میدن؟؟؟؟؟؟؟؟
البت راحلی دیگی هم هست سراپا گوشیم!

ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
:gol::gol::gol::gol:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام رفقا
چه کتابی یا چه منبع آموزش خوبی هست برای ریویت طوری که در کمترین زمان بتوان ریویت را یاد گرفت و کارهای شخصی را باهاش انجام داد؟؟ پاسخ کوتاه
ممنونم اگه راهنمایی کنین

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام رفقا
چه کتابی یا چه منبع آموزش خوبی هست برای ریویت طوری که در کمترین زمان بتوان ریویت را یاد گرفت و کارهای شخصی را باهاش انجام داد؟؟ پاسخ کوتاه
ممنونم اگه راهنمایی کنین
جزوه ی من :smile:
پی دی افای قاسم آریانی رو دانلود کن تو نت هست

holooooooo

کاربر ممتاز

Mohandes salman

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشین، من تازه اومدم تو این تایپیک میخواستم فیلم واسه آموزش دانلود کنم،از ابتدای تایپیک لینکای زیادی هست که یسریشون خرابن بعضیاشونم دانلود میشن اما میخواستم یکی لطف کنه منو راهنمایی کنه و بهم بگه کدوم از این آموزشای ویدیویی بهتره تا من اونو دانلود کنم، بی زحمت راهنماییم کنین و شماره ی پستو بهم بدین ممنون میشم :gol:
یا اگه سایتی که آموزش خوبی داره واسه رویت بهم معرفی کنین لطف میکنین
با سلام
7ساعت اموزش رویت به زبان فارسی
اینم لینک دانلود
http://www.mostafa3d.com/tutorials/item/33-introduction-to-revit-lesson1-8

تبسم

عضو جدید
سلام میشه لطفا در مورد شیت بندی نو رویت تضیح بدین من هیچ فیلمی نتونستم دالود کنم

engineering7

عضو جدید
سلام دوستان.

من تو یک سایت آموزش Revit 2013 رو پیدا کردم و این آموزش بصورت فیلم آموزشیه. من که خودم خوشم اومد فک کردم شاید کسی بدردش بخوره.

دانلود پارت 1 : Download Link دانلود پارت 2 : Download Link

شما همچنین می توانید فایل pdf آموزش Autodesk Revit Architecture 2011 را از لینک زیر دانلود نمایید:

دانلود فایل Download Link : pdf

منبع : downloadha.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:

behnaz.khanoomii

عضو جدید
سلام دوستان من برای پروژه طراحی موزه ام میخوام از رویت استفاده کنم ولی حجمم شکستگی داره .میشه راهنماییم کنید با رویت چطور میتونم ماکتمو مدل کنم ؟عکس اتود ماکتم میذارم که دقیق متوجه منظورم بشید
IMG_۲۰۱۶۰۴۲۴_۰۱۲۷۳۹.jpg

pouyaaaaaa

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشین خدمت دوستان

ی مشکلی پیش اومده که میخواستم از خدمتتون بپرسم

من ی فایلی رو تو اسکچاپ کار کردم ی فایل سه بعدی بعد اون فایل رو اکسپورت سه بعدی میکنم به اتوکد سپس اون فایل کد رو تو رویت میخوام باز کنم تا به دیواره هاش متریال بدم و ازش رندر بگیرم ولی وقتی فایل رو تو رویت میخوام اکسپلود کنم با این اخطار مواجه میشم
Import contained 3D data or points which can't be exploded. Only 2D data was exploded

چه کار میتونم بکنم من فقط میخوام به حجم سه بعدیم متریال بدم و رندر بگیرم با کیفیت در بیاد

amir.mehraz

عضو جدید
سلام دوستان من برای پروژه طراحی موزه ام میخوام از رویت استفاده کنم ولی حجمم شکستگی داره .میشه راهنماییم کنید با رویت چطور میتونم ماکتمو مدل کنم ؟عکس اتود ماکتم میذارم که دقیق متوجه منظورم بشید
مشاهده پیوست 257882

ببینین اگر می خوایین توی رویت کار کنین یه چیزی که هست به نظر من بیایین از اول توی رویت کارتون رو ببنیدین نقشه های کدتون رو توی رویت پیاده کنین و خود رویت این قابلیت رو داره همزمان که نقشه ی کد رو دارین انجام میدین سه بعدی نیز میکنه حالا کارتون شکستگی داره یکم سخت هست ولی قابل انجام هست ساده ترین حالت اینه که وقتی نقشه هاتون کامل شد کف و سقف هر طبقه رو گذاشتین نقطه ی اون قسمت رو گفته و شیب داره کنین

amir.mehraz

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشین خدمت دوستان

ی مشکلی پیش اومده که میخواستم از خدمتتون بپرسم

من ی فایلی رو تو اسکچاپ کار کردم ی فایل سه بعدی بعد اون فایل رو اکسپورت سه بعدی میکنم به اتوکد سپس اون فایل کد رو تو رویت میخوام باز کنم تا به دیواره هاش متریال بدم و ازش رندر بگیرم ولی وقتی فایل رو تو رویت میخوام اکسپلود کنم با این اخطار مواجه میشم
Import contained 3D data or points which can't be exploded. Only 2D data was exploded

چه کار میتونم بکنم من فقط میخوام به حجم سه بعدیم متریال بدم و رندر بگیرم با کیفیت در بیاد
عجب کاری کردین من نمی دونم دقیقا مشکل چی هست ولی تا مطلب رو خوندم یه چیزی که برام تداعی شد اینه که ببینین رویت من تا اونجایی که اطلاع دارم فایل های کد رو سه بعدی نمیاره حالا دقیق نمی دونم اگر کس دیگه ای بلد هست بگه من تا حالا این کار رو نکردم همین فایل دو بعدی کد رو هم که میارم رویت یه جورایی تبدیل به عکس میشه میاد باید با هزاران کار درستش کنم توی رویت حالا چه برسه سه بعدی باشه

behnaz.khanoomii

عضو جدید
ببینین اگر می خوایین توی رویت کار کنین یه چیزی که هست به نظر من بیایین از اول توی رویت کارتون رو ببنیدین نقشه های کدتون رو توی رویت پیاده کنین و خود رویت این قابلیت رو داره همزمان که نقشه ی کد رو دارین انجام میدین سه بعدی نیز میکنه حالا کارتون شکستگی داره یکم سخت هست ولی قابل انجام هست ساده ترین حالت اینه که وقتی نقشه هاتون کامل شد کف و سقف هر طبقه رو گذاشتین نقطه ی اون قسمت رو گفته و شیب داره کنین

مرسی از جوابتون.من خودم رویت کار کردم :)میدونم وقتی پلانو بکشی حجمو بهت میده ولی من حجمم دو طبقه بیشتر نیست و در عین حال که سقفش شکستگی داره اگر دقت کرده باشید بدنش هم شکستگی داره من بلد نیستم چطور دیوار کج بکشم.از طرفی الان حجممو با massطراحی کردم این که نشد ولی خب..........حالا مشکلی که دارم اینه که نمیشه توش floorایجاد کرد!!!!!!!!!!!!!لطفا راهنماییم کنید چیزی به تحویل پروژم نمونده

zohreh_yo

عضو جدید
شیت بندی در رویت بسیار ساده است تنخا کافیست view هایی که از قبل تهیه کردید مثل پلان نما بزرگنمایی ها و جزئیات ها را از صفحه project browser به داخل صفحه شیت بکشید برای اطلاعات بیشتر به این صفحه هم مراجعه کنید.
https://goo.gl/Df12pa

zohreh_yo

عضو جدید
اگر حجم را با mass تولید کردید به آسانی از دکمه create floor در tab مربوط به massing استفاده کنید. کار ساده ایست

zohreh_yo

عضو جدید
به نظر من شما مدلسازی را در رویت انجام بدید چون حجم و برش ها را به شما می دهد بعد از ان با انجام تنظیمات یک خروجی اتوکد از آن بگیرید که تنها لایه های اصلی مثل دیوار و بام و کف را خروجی دهد بعد ماکت را از روی همین خروجی ها مدل کنید
یک آموزش رایگان هم در این باره هست که لینک انرا می گزارم.
https://goo.gl/HVP0RG

zohreh_yo

عضو جدید
اگر می خواهید پوسته های جالب طراحی و مدل کنید این ویدئو را از دست ندهید!!
دانلود مستقیم آموزش رایگان پوسته سازی در رویت
https://goo.gl/EkqNXV

arghavanii

عضو جدید
سلام دوستان!
کسی تجربه ایمپورت مدل از رویت به صورت gbXML رو داره؟ (برای ایمپورت مدل از رویت به openstudio در اسکچاپ)