اموزش نرم افزار پروتئوس

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم.
دوست من شما چرا به پاسخ های من دقت میکنید . ! پاسخ صحیح مورد نظر خودتون رو ارایه بدید هم من خوشحال میشم هم سوال کننده .
با دستای خودم بیش از 80 بار برنامه های تخصصی برق نصب کردم !چون تجربه دارم میگم. متخصص کامپیوتر و نرم افزار هم نیستم .
ولی نرم افزاری که نیاز به لایسنس داشته باشه دو حالت داره یا لایسنس معتبره:
که باز ممکنه یکی از شرایط کلی فوق که بنده عرض کردم پیش بیاد
اگر هم پیش نیومد خدا رو شکر
...
یا لایسنس معتبر نیست که دیگه هیچکاریش نمیشه کرد . ! مطمئن باش هیچ کاری نمیشه کرد .
گاهی اوقات هم برنامه به خودی خود ویروس داره که بازم نمیشه نصب کرد .
...
من از نرم افزار سر در نمیارم ولی اینقدر تجربه کردم میفهمم در حالت های کلی نصب نرم افزار اگر خطا ایجاد بشه نیاز به یکی از گزینه هایی که گفتم هست .
شایدم وسیعتر
منظورمم این نیست که باید هر چی گفتم همزمان با هم انجام بشه. ولی احتمال نیاز به یکی از گزینه ها هست.
بعضی وقت ها بعد از نصب قسمت سرویس ویندوز جلوی استارت شدن رو میگیره که با رفتن به کنترل پنل و بقیه گزینه ها میشه از حالت استپ خارجش کرد
در کل نکته زیاده.
و تمام مواردی که گفتم برای زمانیه که برنامه یا لایسنس نخواد یا لایسنسش معتبر باشه.
از دقت و همکاری شما ممنونم .
لطفا جهت بالا بردن سطح سواد بنده و دیگر دوستان مثل من , روش های صحیح رفع خطا رو بیان کنید .متشکرم
....
راجب ویندوز 8 کمی سرچ کنید متوجه میشید با اتوکد الکتریکال 13 و 14 و 4 نرم افزار دیگه مشکل داره که دقیقا نوشته شده منتها یادم نیست کجا و چه سایتی.
....
دررابطه با کپی کردن نرم افزار های 10 سال پیش هم باید بگم اتوکد الکتریکال 2014 نیاز به این کار داره . و برای 15 کافیه پچ رو روی دسکتاپ یا پوشه نرم افزار کپی کنید .
همینطور ایتپ 6 - 32 بیت
و سی ایکس پروگرامر
فعلا بیشتر از این یادم نمیاد.
....
در مورد سایت نرم افزار , کافیه وقت بذارید و فایل های راهنما رو مطالعه کنید هر چند هر کسی اینکارو نمیکنه چون به زبان فارسی نیست . متوجه میشید که راهنمایی هایی که اون فایل ها برا نصب نرم افزار به طور تخصصی کرده از پس یه مهندس ارشد نرم افزار هم بر نمیاد.

دوست عزیز،
توضیحات زیادی دادین و من خوندم، ولی تقریباً می تونم همشون رو به سادگی زیر سوال ببرم ولی هدف من این نیست که بگم شما دارین اشتباه میگید، من میگم هیچ کس همه چیز رو نمیدونه و نباید هم در مورد همه چیز پاسخ بده ولی شما اینکارو می کنید در صورتیکه نباید وقتی تو زمینه ای اطلاعات ندارین، کلی گویی و اطلاعات ناقص ارائه بدین.

من بر عکس شما در مورد نرم افزار اطلاعات فراوانی دارم و رو این حساب میگم صحبتهاتون در مورد مثالهایی هم که زدین ایراد داره. (بعنوان مثال اتوکد الکتریکالی که گفتین روال فعال سازیش اینه، بعد از نصب یک ریکوئست کد از نرم افزار میگیرید و توسط کی جنریتور یک کد فعالسازی دریافت می کنید و به برنامه میدین و برنامه فعال میشه، حال یکی به شما گفته باید برنامه رو کپی کنی رو دسکتاپ شما کردیش قانون ولی اینطور نیست و از پایه غلطه) در مورد تمام نرم افزارهایی که اسم بردی هم اگه علاقمند بودی تک تک توضیح میدم. و ورژنهای 2013 و 2014 هم به سادگی قبل نصب روی ویندوز8 هست، اگه خواستی میتونم بهت سند ارائه بدم.

لطفاً به جای توضیح وتفسیر به خواسته اولیه من توجه کن، کم گوی و گزیده گوی چون در!!!!!

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
دوست عزیز،
توضیحات زیادی دادین و من خوندم، ولی تقریباً می تونم همشون رو به سادگی زیر سوال ببرم ولی هدف من این نیست که بگم شما دارین اشتباه میگید، من میگم هیچ کس همه چیز رو نمیدونه و نباید هم در مورد همه چیز پاسخ بده ولی شما اینکارو می کنید در صورتیکه نباید وقتی تو زمینه ای اطلاعات ندارین، کلی گویی و اطلاعات ناقص ارائه بدین.

من بر عکس شما در مورد نرم افزار اطلاعات فراوانی دارم و رو این حساب میگم صحبتهاتون در مورد مثالهایی هم که زدین ایراد داره. (بعنوان مثال اتوکد الکتریکالی که گفتین روال فعال سازیش اینه، بعد از نصب یک ریکوئست کد از نرم افزار میگیرید و توسط کی جنریتور یک کد فعالسازی دریافت می کنید و به برنامه میدین و برنامه فعال میشه، حال یکی به شما گفته باید برنامه رو کپی کنی رو دسکتاپ شما کردیش قانون ولی اینطور نیست و از پایه غلطه) در مورد تمام نرم افزارهایی که اسم بردی هم اگه علاقمند بودی تک تک توضیح میدم. و ورژنهای 2013 و 2014 هم به سادگی قبل نصب روی ویندوز8 هست، اگه خواستی میتونم بهت سند ارائه بدم.

لطفاً به جای توضیح وتفسیر به خواسته اولیه من توجه کن، کم گوی و گزیده گوی چون در!!!!!

ممنونم .این دقت به پست های من باعث پیشرفت من میشه پس از شما ممنونم .

ولی من هم نمیخوام مثل شما وارد جزییات بشم (چون همون اتوکد رو خودم نصب کردم و چون کرک رو کپی نکرده بودم کی جنریتورش ظاهر نمیشد.)
...
به جمله اولم برمیگردم
کسی که سوال میپرسه فقط جواب من رو که نمیخونه !شما جواب درست رو بده هم به کسی که سوال پرسیده کمک کن هم من استفاده میکنم و خوشحال میشم.
چیزی رو که تجربه کردم قرار میدم . ممکنه از دید ی نفر غلط باشه ممکنه برا ی بنده خدایی هم اتفاق افتاده باشه .مثل من.
منم میگم هر کسی همه چیز رو نمیدونه.
گاهی وقتا هم نیازه به جای کم گویی زیاده گویی کرد که این بحث ها پیش بیاد و ادمی به اشتباه خودش پی ببره.
در غیر اینصورت به اینجا نمیگفتن تالار گفتگو
من هم چنانچه اون سایت رو پیدا کنم میتونم سند ارایه بدم که 2013 و 2014 روی ویندوز اورجینال 8 نصب نمیشه . با اینکه حدود ده ها بار خودم امتحان کردم.

آخرین ویرایش:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم .این دقت به پست های من باعث پیشرفت من میشه پس از شما ممنونم .

ولی من هم نمیخوام مثل شما وارد جزییات بشم (چون همون اتوکد رو خودم نصب کردم و چون کرک رو کپی نکرده بودم کی جنریتورش ظاهر نمیشد.)
...
به جمله اولم برمیگردم
کسی که سوال میپرسه فقط جواب من رو که نمیخونه !شما جواب درست رو بده هم به کسی که سوال پرسیده کمک کن هم من استفاده میکنم و خوشحال میشم.
چیزی رو که تجربه کردم قرار میدم . ممکنه از دید ی نفر غلط باشه ممکنه برا ی بنده خدایی هم اتفاق افتاده باشه .مثل من.
منم میگم هر کسی همه چیز رو نمیدونه.
گاهی وقتا هم نیازه به جای کم گویی زیاده گویی کرد که این بحث ها پیش بیاد و ادمی به اشتباه خودش پیش ببره.
در غیر اینصورت به اینجا نمیگفتن تالار گفتگو
من هم چنانچه اون سایت رو پیدا کنم میتونم سند ارایه بدم که 2013 و 2014 روی ویندوز اورجینال 8 نصب نمیشه . با اینکه حدود ده ها بار خودم امتحان کردم.

شما درست میفرماییدف موفق باشین

rahada

عضو
سلام

ببخشید یه سوال , چه طوری میشه داخل یک مدار پر از سیم که به میکرو وصل شدن میکرو رو برداشت و یک نوع دیگه به جاش گذاشت که سیم ها پاک نشن؟

Pro.Eng

متخصص plc
کاربر ممتاز
سلام

ببخشید یه سوال , چه طوری میشه داخل یک مدار پر از سیم که به میکرو وصل شدن میکرو رو برداشت و یک نوع دیگه به جاش گذاشت که سیم ها پاک نشن؟
سلام.
باید یکی کاری کنید که اون سر سیم هایی که به میکرو وصل هستند به یه چیزی وصل بشن. یعنی چی ؟
یعنی مثلاً سر سیم ها رو نقطه یا dot یا اتصال یا junction بزنید. ( فکر کنم وقتی 2 بار روی یک نقطه کلیک کنید بر روی صفحه شماتیک ، اون نقطه تبدیل به یک DOT یا اتصال میشه )
یا مثلاً به اون سر ها چیزی مثل ولت متر یا PROBE یا نشانگر هایی از قبیل VCC یا VIN یا IN یا ... که در جعبه های ابزار نرم فزار وجود داره وصل کنید.