اموزش قرار دادن تصویر و فایل در پستها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamid rezaeimehr

عضو جدید
سلام من تازه اومدم.11 تا dvd ابجکت دارم اما نمیدونم چجوری واستون بزارم.:(
اینم یکی از کارامه

پیوست ها

• 04.jpg
    04.jpg
    35 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

nikta_20

عضو جدید
اموزش قرار دادن تصویر و فایل در پستها

میشه به من بگین چجوری می تونم فایل جزوه هایی که دارم اینجا بزارم؟؟

saeid_metall

عضو جدید
nikta_20
برو تو سایت http://www.mirorii.com
ب
بعد گزینه choose file رو بزن..بعد از انتخاب فایل مورد نظرت رویenvoyer کلیک کن...اگه چند تا فایل داری همشو بریز تو یه پوشه..بعد روی پوشه کلیک راست کن و با برنامه winrar(که امیدوارم رو سیستمت نصب باشه)پوشه مورد نظرت رو فشرده کن که هم حجمش کمتر شه هم راحت تر اپلود کنی..بعد اینکه رویenvoyer کلیک کنی فایل شرو میشه به اپلود شدن..بعد اتمام اپلود خود سایت یه لینک بهت میده...اون لینک رو سیو کن..بعد اون لینک و بزار اینجا
...........................................
دوستان توجه کنن که وقتی یه فایلو تو سایت http://www.mirorii.com اپلود کنن اون فایل تو 10-12تا سایت بصورت همزمان اپلود میکشه..و وقتی بری تو لینکی که این سایت بعد اپلود میده میتونی از زیرصفحه, سایتی که دوست داری ازش دانلود کنی( مثل مدیا فایر یا مگا آپلود یا رپید شر... )رو با کلیک روی اسم سایت انتخاب کنی...امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم...

sara00_00

عضو جدید

با اجازه ی archi -arch

برای قرار دادن فایل ها باید اونهارو اول اپلود کنید
برای این کار هم چند راه هست
یکیش اینه که شما میتونید از فضای خود سایت استفاده کنید و فایلها رو دونه دونه با استفاده از گزینه "مدیریت ضمیمه ها" تو صفحه پاسخ پیشرفته، به پست خودتون ضمیمه کنید. تو این تصویر مشخص کردم:

منبع:اینو دوست عزیزمون آرچی آرچ جایی نوشته بود

sara00_00

عضو جدید

اما راه دیگه هم اینه که از سایتهای اپلود رایگان استفاده کنید و بهتره سایتی باشه که دائمی باشه
بهترین این سایتها پرشین گیگ هست (http://www.persiangig.com) تو این سایت عضو بشید و از اون به بعد تمام فایلهاتون رو میتونید اونجا اپلود کنید و فقط کافیه تا لینک دانلودش رو تو پستهاتون قرار بدید.
برای عضویت تو پرشین گیگ هم فقط باید سایتش برید و روی گزینه " ثبت نام کاربر جدید " کلیک کنید و تو فرمی که باز میشه اسم و ایمیلتون رو بنویسید و ارسال کنید تا دعوتنامه به ایمیلتون فرستاده بشه. بعد تو ایمیلتون روی لینک دعوتنامه ای که براتون فرستاده میشه کلیک کنید و تو صفحه جدیدی که باز میشه نام کاربری مورد نظر و پسورد و ... رو وارد کنید و ثبت نام رو به اتمام برسونید.
بعد از ثبت نام در دفعات بعدی فقط نام کاربری و پسوردتون رو وارد کنید و وارد بشید.

منبع:دوست عزیز آرچی_ آرچ

Amude

عضو جدید
یشه ابجکتاتون از کدوم شرکت هست اگه کمکی از دست من بریماد درخدمتیم.

archi_arch

مدیر بازنشسته

archi_arch

مدیر بازنشسته
طریقه ی قرار دادن عکس:

برای قرار دادن عکس هم در پستها میتونید هم از روش ضمیمه سایت که تو پست سوم توضیح داده شد استفاده کنید ، هم از روش بعدی که استفاده از سایت persiangig بود.

برای ضمیمه کردن که تمامی مراحل مثل قبله و فرقی نمیکنه و همون مراحل رو برید تا عکسها ضمیمه پستتون بشه.

ولی در روش پرشین گیگ، تنها تفاوتی که قراردادن عکس با فایل داره اینه که (بعد از اینکه شما عکستون رو با استفاده از گزینه Browse از روی سیستمتون انتخاب کردید و با کلیک روی گزینه " اپلود کن " اپلود کردید) لینک تصویر رو که بهتون میده باید کپی کنید و بعد این مراحل رو برید:

از بین ابزارهای نوار ابزار ، ابزار "Image" را انتخاب کنید

2 در پنجره Insert Image گزینه From URL رو انتخاب کنید (1)
آدرسی که کپی کرده اید رو جای مشخص شده paste کنید (2)
تیک گزینه Retrieve remote file and reference locally رو بردارید (3)
ok کنید (4)

حالا کمی صبر کنید تا عکس نمایش داده بشه.

بازم اگه جایی سوالی یا ابهامی هست بگید تا بیشتر توضیح بدم.

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
???????????

???????????

سلام. کسی تا الان از کامپیوترهای all in one برای مکس استفاده کرده؟؟ اگه آره لطفا بهم پیام خصوصی بدید. یه دنیا سوال دارم. مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.