امكانات جديد: بهترين تاپيك هاي من - RSS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
يه امكان جديد به امكانات سايت اضافه شده. هر كاربر ميتونه ليستي از بهترين تاپيك هاي خودش رو تو پروفايلش نمايش بده. به عنوان مثال در پروفايل بنده در پايين صفحه ميتونيد بهترين تاپيك هايي رو كه خودم انتخاب كردم رو ببينيد.

فقط توجه كنيد كه شما بايد صاحب تاپيك باشيد.

برای اضافه کردن "بهترین تاپیک های من" به صفحه مشخصات خود ، ابتدا به تاپیک ارسال شده توسط خودتان رفته و از "ابزارهای تاپیک" در بالای تاپیک ، گزینه ی "این تاپیک را به لیست بهترین تاپیک ها من اضافه کن" را انتخاب نمایید.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
از امكانات جديد ديگه اي كه اضافه شده ميشه به RSS اشاره كرد كه از قبل موجود بود و الان بهينه شده.
شما ميتونيد با كليك روي دكمه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/cinvin_forum_feed_listing/rss.gif در انتهاي صفحات سايت، تالار مورد نظرتون رو انتخاب كنيد و با Google Reader يا ياهو آخرين ارسال هاي سايت رو به صورت لينك در گوگل يا ياهو ببينيد. يا اينكه آخرين ارسال ها رو در صفحه اصلي گوگل خودتون مشاهده كنيد.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
از امكانات جديد ديگه اي كه اضافه شده ميشه به RSS اشاره كرد كه از قبل موجود بود و الان بهينه شده.
شما ميتونيد با كليك روي دكمه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/cinvin_forum_feed_listing/rss.gif در انتهاي صفحات سايت، تالار مورد نظرتون رو انتخاب كنيد و با Google Reader يا ياهو آخرين ارسال هاي سايت رو به صورت لينك در گوگل يا ياهو ببينيد. يا اينكه آخرين ارسال ها رو در صفحه اصلي گوگل خودتون مشاهده كنيد.
مرسی اقای ادمین از زحماتتون!
راستی این اواتور شما جدا جالبه...شبیه نماد یین و یانگه! می شه در موردش یه توضیح کوچولو بدید؟:)(البته فکر کنم خودشه!!:surprised:)

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
مرسی اقای ادمین از زحماتتون!
راستی این اواتور شما جدا جالبه...شبیه نماد یین و یانگه! می شه در موردش یه توضیح کوچولو بدید؟:)(البته فکر کنم خودشه!!:surprised:)

راستش توضيح خاصي نداره، از تو اينترنت پيداش كردم و توضيحش هم ربطي به اين تاپيك نداره.

وضعیت
موضوع بسته شده است.