المان محدود

vorodi82

عضو جدید
سلام
کسی برای المان محدود کتاب خوبی سراغ داره. اگر اسم کتاب یا نویسندش رو بفرماید ممنون می شم:gol:

سلام
کسی برای المان محدود کتاب خوبی سراغ داره. اگر اسم کتاب یا نویسندش رو بفرماید ممنون می شم:gol:
كتاب هاي تحليل به كمك المان محدود (محمدرضا شعبانعلي- انتشارت نص)
ANYS مترجمين مهدي محبي و روزبه پناهي انتشارات فانوس
اجزاءمحدود جاهد مطلق انتشلرات دانشگاه تهران
وسري كتابهاي نارنجي :smile:

hadi azna

عضو جدید
کتاب المان محدود

کتاب المان محدود

سلام
کتاب در مورد المان محدود:
مقدمه ای بر المان های محدود در مهندسی
نویسنده: چاندرو پاتلا ترجمه: سید جاوید زکوی
انتشارات دانشگاه محقق اردبیلی

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض سلام

ببخشید دوستان عزیز ولی به نظر شما در مورد المان محدود اطلاعات کافی ندارید

المان محدود درس 3 واحدیست که در مقطع ارشد مکانیک ارائه میشه

کتابهای جاهد مطلق و مثلث نارنجی کار با نرم افزارهای مبتنی بر المان محدود هست نه درس المان محدود

من 2 تا کتاب خوب دیدم :

1 - المان محدود دکتر فرزین دانشگاه صنعتی اصفهان
2 - المان محدود دکتر صدرالدین دانشگاه خواجه نصیر

کتاب دوم مثالهای بسیار زیاد و خوبی داره و شامل اصول المان محدود و روشهای گلرکین و پنالتی و ... و روشهای دو - سه - چهار تا 9 گره ای و خرپاهای 2 و 3 بعدیست

همچنین دارای مثالهای کامل پیرامون بدست اوردن شیپ فانکشنها ی سایر المانهای بالای 9 گره میباشد .

موفق باشید

raminbabak

اخراجی موقت
با عرض سلام

ببخشید دوستان عزیز ولی به نظر شما در مورد المان محدود اطلاعات کافی ندارید

المان محدود درس 3 واحدیست که در مقطع ارشد مکانیک ارائه میشه

کتابهای جاهد مطلق و مثلث نارنجی کار با نرم افزارهای مبتنی بر المان محدود هست نه درس المان محدود

من 2 تا کتاب خوب دیدم :

1 - المان محدود دکتر فرزین دانشگاه صنعتی اصفهان
2 - المان محدود دکتر صدرالدین دانشگاه خواجه نصیر

کتاب دوم مثالهای بسیار زیاد و خوبی داره و شامل اصول المان محدود و روشهای گلرکین و پنالتی و ... و روشهای دو - سه - چهار تا 9 گره ای و خرپاهای 2 و 3 بعدیست

همچنین دارای مثالهای کامل پیرامون بدست اوردن شیپ فانکشنها ی سایر المانهای بالای 9 گره میباشد .

موفق باشید
ممنون از توضیحاتتون ..حالا برای کسی که اول کاره و می خاد تازه شروع کنه و دانشجوی سال سوم کارشناسی طراحی جامدات هست و علاقه داره چه کتابی رو پیشنهاد می کنید..؟

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از توضیحاتتون ..حالا برای کسی که اول کاره و می خاد تازه شروع کنه و دانشجوی سال سوم کارشناسی طراحی جامدات هست و علاقه داره چه کتابی رو پیشنهاد می کنید..؟

سلام بر دوست عزیز و قدیمی و ارجمند جناب رامین

خوب پیشنهاد من بازهم کتاب دکتر صدرالدین هست .

قبلا هم گفتم کتابش خیلی روان با مثالهای زیاد توضیح داده اما به شما دوست خوبم پیشنهاد میکنم تا جای که ممکنه برای تسلط بر این درس با یکی از دوستان کارشناسی ارشد کار کنید .

اگر بتواند فصلهای ابتدایی که اصوال اصلی المان محدود رو ارائه داده مسلط بشید عملا تا اواخر کتاب به مشکل برنمیخورید .

باز هم مشکلی باشه در خدمتیم .

موفق باشید

raminbabak

اخراجی موقت
مشکل که زیاده ولی فعلا اخراج هستین عیب نداره من هم زیااد اخراج شدم چوب خطم اینجا پره...هم دردیم ممنون از راهنماییت حتما می بینمت

mechanical_mm

عضو جدید
vahid reza adine etelaate khobi dare behesh begin shoma ro mohsen mansoori az daneshgah save moarefi karde . ostade daneshgahe va kheili fa"al بيشتر از 24 مقاله در مجلات ISI، کنفرانس هاي بين المللي و داخلي و مجلات داخلي در زمينه فرايندهاي ماشينکاري مدرن/ تحليل المان محدود/ مدلسازي و بهينه سازي با الگوريتمهاي مبتني بر هوش مصنوعي / طراحي و تحليل آزمايشها داره فوق العاده با سواد