اقايون ورود ممنوع!!!!

اريايي

عضو جدید
سلام دختر خانوم هاي گلللل:heart:
زندگي بدون پسرها براتون چه جوريه ؟؟؟؟با دوستاي خودتون بيشتر مي خواين باشين يا بر عكس؟؟؟
جسارت نشه چون بعضيا رو ديدم كه خيلي وجود يك مرد عادت دارن !!!

آخرین ویرایش:
خب خیلی فرق دارن!!! خیلی!!!
اصلا نمیشه توضیح داد!:wallbash:

باید مرد باشی تا حسش کنی
یه تفاوت کوچیکش رو هم میتونی جایی حس کنی که بفهمی ما مردای ایرانی اصولا اصلا حسود نیستیم
ولی بقیه رو هستیم!!!

(مربوط به موضوع اولیست این جواب!!)

آخرین ویرایش:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگي بدون پسرها براتون چه جوريه ؟؟؟؟با دوستاي خودتون بيشتر مي خواين باشين يا بر عكس؟؟؟

خیلی خوبه:smile:.اگه پسرا نبودن زندگی یه لذت دیگه ای داشت که نمیشه توضیحش داد.

عطیه 67

عضو جدید
آخه می دونی پسر داریم تا پسر ! (البته دخترها هم همی طورا!)
متاسفانه از لحاظ عاطفی و پشتیبانی باتوجه به گذشته ی تلخ دخترا در شرایط کنونی بهشون نیاز دارریم !
البته بازم بگم متاسفانه!!

آلاهیدا

عضو جدید
تو شرایط مختلف فرق می کنه
هیچ کدوم از نعمتای خدا بی دلیل نیس
خوب پسر ها هم یکی از اون نعمتان دیگه نه ؟

آره فقط پسرا جزو نعمت های خیلی جالب خدا به حساب نمی آن ... خدا نعمت های خیلی باحالی داره مثله چی ؟ خوب معلومه ؛ دخترا !:biggrin:

آلاهیدا

عضو جدید
آره فقط پسرا جزو نعمت های خیلی جالب خدا به حساب نمی آن ... خدا نعمت های خیلی باحالی داره مثله چی ؟ خوب معلومه ؛ دخترا !:biggrin:

به هر حال اگه از بدخلقی و بد قلقی و تنبلی و جوراب بد بوی پسرا بگذریم میشه یه جوری ( هر چند سخت ) باهاشون کنار اومد ... چاره چیه ؟

چه یهویی موضوع تاپیک رو عوض کردی!!! قبلی هم خوب بودا!!!!

rahele83

عضو جدید
عالی بود

عالی بود

سلام خیلی خوب میشد چه قدامنیت زیاد میشد هرجا می خواستی هرساعتی می شدرفت اما حیف که نمی شه

pishoo

عضو جدید
من هر دو زندگی و خوب دیدم هم با پسر هم بی پسر. با پسرا اعصاباتون تحلیل میره. استرس دارید. محدودیدکه البته اونا هیچ محدودیتی برای خودشون ندارن. پا بندید البته باز بی خودی چون آقایون هر جا احساس کنن کیس بهتری می تونن داشته باشن همین کارو میکنن و...........................من که چند ماهه دیگه هیچ کس و تو زندگیم راه ندادم ونمی دم. بعد از یه دوره داغونی که توسط یکی از همین نعمتهای خدا که ادای عاشقیش روی مجنون و کم کرده بود،حالا پر انرژی تنهایی و با دوستای پایم دارم خوش می گذرونم.
به اونایی که تجربه نکردن سفارش می کنم اصلا تجربه نکنن.:biggrin::D

ashkyekom

عضو جدید
من هر دو زندگی و خوب دیدم هم با پسر هم بی پسر. با پسرا اعصاباتون تحلیل میره. استرس دارید. محدودیدکه البته اونا هیچ محدودیتی برای خودشون ندارن. پا بندید البته باز بی خودی چون آقایون هر جا احساس کنن کیس بهتری می تونن داشته باشن همین کارو میکنن و...........................من که چند ماهه دیگه هیچ کس و تو زندگیم راه ندادم ونمی دم. بعد از یه دوره داغونی که توسط یکی از همین نعمتهای خدا که ادای عاشقیش روی مجنون و کم کرده بود،حالا پر انرژی تنهایی و با دوستای پایم دارم خوش می گذرونم.
به اونایی که تجربه نکردن سفارش می کنم اصلا تجربه نکنن.:biggrin::D
پیشو جون با یک چوب نمیشه همه رو کتک زد
همانطور که همه دخترا یک جور نیستند طبیعتا همه پسرا هم یک جور نیستند و احتمالا از نوع بدش گیر تو افتاده عزیزم:heart::gol:

Dr ehsan

عضو جدید
به هر حال اگه از بدخلقی و بد قلقی و تنبلی و جوراب بد بوی پسرا بگذریم میشه یه جوری ( هر چند سخت ) باهاشون کنار اومد ... چاره چیه ؟

هرچند ورود من به اینجا ممنوع بود ولی امدم و از خوندن پستاتون یه سوال برام پیش امد. البته زیادم خارج از موضوع نیستا!
چه چیز یه پسر برای دخترا جذابه و چه چیزش آذار دهدنه است؟؟ منظورم چیزای ساده و جزئیه ها!!! مثلا من همین قضیه بوی جورابو خیلی جاها شنیدم!!! از این بابت می پرسم که فکر می کنم موضوع سر اختلاف دغدغه هاست مثلاً تو همین مثال من 500 امین اولویتم هم شستن جوراب نیست ولی انگار برای دخترا خیلی مهمه!!!
لطف می کنید اگر جواب بدین

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچند ورود من به اینجا ممنوع بود ولی امدم و از خوندن پستاتون یه سوال برام پیش امد. البته زیادم خارج از موضوع نیستا!
چه چیز یه پسر برای دخترا جذابه و چه چیزش آذار دهدنه است؟؟ منظورم چیزای ساده و جزئیه ها!!! مثلا من همین قضیه بوی جورابو خیلی جاها شنیدم!!! از این بابت می پرسم که فکر می کنم موضوع سر اختلاف دغدغه هاست مثلاً تو همین مثال من 500 امین اولویتم هم شستن جوراب نیست ولی انگار برای دخترا خیلی مهمه!!!
خوب واسه اینه که فرق خوب و بد رو نمی دونید.

آلاهیدا

عضو جدید

شرط می بندم ( سر یه امتیاز ) که تو از اون پسرایی هستی که وقتی لباس عوض می کنن شلوارشون رو همونجا رو زمین به امان خدا ول می کنن . خداییش اگه درست گفتم یه امتیاز بده .;)

آلاهیدا

عضو جدید

یه شب که جورابتو بذاری بالا سرت و بخوابی از صمیم قلب با ما موافقت می کنی .:hate:

صوفی

عضو جدید
چرا فکر می کنین فرق زیادی بین این دو جنس هست . همون طور که آقاییون از تنهایی اذیت می شن خانوما هم می شن همون طور که شما از یه دوستیه خوب لذت می برین و افتخار می کنین ماهم همین طوری هستیم . همه بدیها و خوبی هایی دارن اول باید شناخت و سنجید بعد تصمیم گرفت سخته ولی قشنگه با همه ی مشکلاتش .

rosemehr87

عضو جدید
در اون صورت بهترین حالته ممکنه پیش می اومد :biggrin:;)
ولی در کل بدون شوخی نه خیلی سخته نه آخه هر کار خدا یه حکمتی داره خدایی تصور کنید ما بابا و داداش نداشتیم و اصلا وجود نداشتند
خیلی بده ما بایددر کنار هم باشیم نه روبه روی هم تا زندگیمون لذت بخش بشه:D:gol:

Dr ehsan

عضو جدید
شرط می بندم ( سر یه امتیاز ) که تو از اون پسرایی هستی که وقتی لباس عوض می کنن شلوارشون رو همونجا رو زمین به امان خدا ول می کنن . خداییش اگه درست گفتم یه امتیاز بده .;)

نه بابا اشتباه گفتی ولی من یه امتیازو می دم

خوب واسه اینه که فرق خوب و بد رو نمی دونید.

چرا فکر می کنین فرق زیادی بین این دو جنس هست . همون طور که آقاییون از تنهایی اذیت می شن خانوما هم می شن همون طور که شما از یه دوستیه خوب لذت می برین و افتخار می کنین ماهم همین طوری هستیم . همه بدیها و خوبی هایی دارن اول باید شناخت و سنجید بعد تصمیم گرفت سخته ولی قشنگه با همه ی مشکلاتش .

نه ببنید منظور این نبود. منظورم اختلاف دغدغه ها بود. اتفاقاً من فکر می کنم اختلاف زیادی بین این دو جنس هست! نمی دونم شاید من اشتباه می کنم. ببینید من با هیچ دختری ارتباط نداشتم ولی همیشه سعی کردم ارتباتاط دو و برم رو (حتی زن و شوهر ها، حتی پدر و مادرم!) از روی همین تفاوت های ساختاریه زن ومرد تحلیل کنم برای خودم. خیلی وقتا هم نتایج جلبی می شه گرفت.

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

من تا دو ماه پیش هیچ مردی تو زندگیم نبود اما امروز یه نفر را بیشتر از جونم دوستش دارم اما اگه همین الانم حس کنم که دوستم نداره میرم چون بزرگترین عشق گذشتن از کسیه که دوستش داری و هیچ وقتنه مرده دیگه ای را وارد زندگیم میکنم نه ازش می خوام برگرده چون همیشه تو دلم دارمش

khoshhal

عضو جدید
نهههههههههههههههههههههههههههه .................... نگو چجوری دلت می آد؟ چرا آدم خوبی باشه بد نیست اما اگر نباشه زیاد خودتون اذیت نکنید پیدا می شه:D

رنگ خدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخ ...ببخشین اشتباه امدم
فکر کردم حموم مردونه ی
ولی اینجا مثل اینکه زنونست.

pishoo

عضو جدید
من تا دو ماه پیش هیچ مردی تو زندگیم نبود اما امروز یه نفر را بیشتر از جونم دوستش دارم اما اگه همین الانم حس کنم که دوستم نداره میرم چون بزرگترین عشق گذشتن از کسیه که دوستش داری و هیچ وقتنه مرده دیگه ای را وارد زندگیم میکنم نه ازش می خوام برگرده چون همیشه تو دلم دارمش

2 ماه خیلی زوده که بگی دوستش دارم یا اون بگه دوستت دارم. اولشه بزار یه چند ماه بگذره بهت می گم . دوست داشتن تو مدت طولانی با عمل ثابت میشه نه با حرف. مدت درازم حداقل 1سال،5/1 سال گلم.زود فکر نکن تنها عاشق و معشوقی. از تجارب استفاده کنید. فکر نکنی اشخاصی که من یا دوستام یا دیگران با هاشون برخورد داشتن بد بودن. نه . من معتقدم هیچ آدم بدی وجود نداره ولی اینشرایط و موقعیت و زمان که آدما رو تغییر می ده یا خوب یا بد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!فکر کن. موفق باشی گلم;)

pishoo

عضو جدید
پیشو جون با یک چوب نمیشه همه رو کتک زد
همانطور که همه دخترا یک جور نیستند طبیعتا همه پسرا هم یک جور نیستند و احتمالا از نوع بدش گیر تو افتاده عزیزم:heart::gol:
گفته شما درست:gol:
دوست عزیز ایشونم مثل بقیه آقایون خوب(مثلا)بودن ولی...................................
اکه شما یه پسر خوب که میگید پیدا کردید سلا مم و بهش برسونید نه اصلا به من نشونش بدید خیلی خوشحال میشم;):D:biggrin:

AlPacinoY

عضو جدید
میخواستم بگم تاپیکت آخرشه...
اجب اسمی باحالی:"لطفا آقایون وارد نشن!"
من که از فضولی داشتم میمردم زودی اومدم داخل:biggrin:

ashkyekom

عضو جدید
گفته شما درست:gol:
دوست عزیز ایشونم مثل بقیه آقایون خوب(مثلا)بودن ولی...................................
اکه شما یه پسر خوب که میگید پیدا کردید سلا مم و بهش برسونید نه اصلا به من نشونش بدید خیلی خوشحال میشم;):D:biggrin:
اگر یکم با چشمان باز به اطراف نگاه کنید حتما پبدا میکنید چرا که از قدیم گفتند :
جوینده یابنده است.:D:gol: