اقايون ورود ممنوع!!!!

no_one

عضو جدید
من آدم فضولی نیستم اما اومدم بخونم ببینم دخترهایی که اینهمه ادعای مرام و معرفتشون میشه چقدر انصاف دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هیچی؟آخه آبجی خانمهای گل شما که همش یک طرفه به قضاوت رفتید.مشکل دختر ها اینه که فکر میکنن ما نمی فهمیم ما خنگیم اونا که فقط می دونن عشق یعنی چی؟اما غلط اومدید.ما پسرها عشقو از شما بیشتر بلدیم.شما که ادعای عشقتون میشه واسه طرفتون چیکار کردید.جز کمی صبر.اما پسر ها با جز صبر و تحمل نگاههای سنگین دیگران رو تحمل کنن دنبال پول درآوردن باشن.هواسشون باشه کسی به طرفش چپ نگاه نکنه.و هی بگن دوست دارم.از همه مهمتر فکر سر بازی و دوری از شما آخ آخ آخ نگو.ودر ضمن شب که میخوان بیان خونه با شما سرشون غرغر کنید.آخه یه کمی انصاف داشته باشید ما که نیستیم اما خدا مون که هست.

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو هم حق داری
اولی خوب دیدگاه ها هم متفاوته
راستی چرا اومدی ورود شما ممنوعه ها:mad::biggrin:

no_one

عضو جدید
تو هم حق داری
اولی خوب دیدگاه ها هم متفاوته
راستی چرا اومدی ورود شما ممنوعه ها:mad::biggrin:

شبنم خانوم گل تو گه با ما هم زبون هستی کرد هستی مثل خودم.حداقل هوای ما رو داسته باش اگه کسی پرسید بگو من دعوتش کردم.دستت درست

صوفی

عضو جدید
من آدم فضولی نیستم اما اومدم بخونم ببینم دخترهایی که اینهمه ادعای مرام و معرفتشون میشه چقدر انصاف دارند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هیچی؟آخه آبجی خانمهای گل شما که همش یک طرفه به قضاوت رفتید.مشکل دختر ها اینه که فکر میکنن ما نمی فهمیم ما خنگیم اونا که فقط می دونن عشق یعنی چی؟اما غلط اومدید.ما پسرها عشقو از شما بیشتر بلدیم.شما که ادعای عشقتون میشه واسه طرفتون چیکار کردید.جز کمی صبر.اما پسر ها با جز صبر و تحمل نگاههای سنگین دیگران رو تحمل کنن دنبال پول درآوردن باشن.هواسشون باشه کسی به طرفش چپ نگاه نکنه.و هی بگن دوست دارم.از همه مهمتر فکر سر بازی و دوری از شما آخ آخ آخ نگو.ودر ضمن شب که میخوان بیان خونه با شما سرشون غرغر کنید.آخه یه کمی انصاف داشته باشید ما که نیستیم اما خدا مون که هست.

آخی دلم سوخت این بنده خدا چه دل پری داره :w04:
دوست عزیز ما یه طرفه قضاوت نمی کنیم بین آقایون بد و خوب زیاده بین خانوم ها هم همین طور فقط چون آقایون یه امتیازاتی اونم به خاطر شرایطشون دارن و از این مسئله سوءاستفاده می کنن . بابا مردی گفتن شما اگه زحمت نکشی ما خانوما بکشیم پس معنی مرد چیه ؟ چرا منت می زارین ؟ ما هم صبر و تحمل داریم کدوم مردی رو دیدی زنش خیانت کنه بگذره ؟ اما چند نمونه از خانوما ذکر کنم قانع بشی ؟ دم از انصاف نزن خانوما یه عمر نداری رو تحمل میکنن می سازن آقایون موقیه دارایی به خودشون می بالن و فکر می کنن چه خبره !!
قبول کنید هبچ دختری دل سنگ نیست مگه اینکه دل سنگی رو بهش یاد بدن ! ما دخترا بدی می بینیم بد میشیم .
ای بابا غرغر چیه اگه ما گیر ندیم که شما کلاتون پس مرکس ! زن تو زندگی مرد خیلی تاپیر داره بگرد اون کسی رو که می خوای پیدا کن تا همه چیزش به نظرت قشنگ بیاد تا زشت انقدر هم گله نکنی !:razz:

صوفی

عضو جدید
شبنم جان درسته یه جورایی هم ولایتی هستین اما پارتی بازی نکن . خیلی به خانوما توهین کرد

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبنم جان درسته یه جورایی هم ولایتی هستین اما پارتی بازی نکن . خیلی به خانوما توهین کرد
[/quote

نه گلم طرفداری نمی کنم
مطمئن باش
ولی خوب بهتره نظره اونا رم شنید
اونام از یه جهاتی حق دارن دخترام بعضی وقتا خیلی بازیگوش می شن نه ؟
ناراحت نشیا خانومم باشه؟

pishoo

عضو جدید
اگر یکم با چشمان باز به اطراف نگاه کنید حتما پبدا میکنید چرا که از قدیم گفتند :
جوینده یابنده است.:D:gol:
من غلط کنم دیگه دنبال کسی بگردم. پشت دستم و داغ گزاشتم.
دختر به این گلی، خانومی، خشگلی و................. چرا من بگردم.:Dمگه اعصابم و از سر راه آوردم.فعلا دارم رو پیش نهاد ها فکر می کنم. ولی خودمونیم یه سالم و خوب پیدا نشد. بالاخره یه مشکلایی دارن:surprised:

صوفی

عضو جدید
نه گلم طرفداری نمی کنم
مطمئن باش
ولی خوب بهتره نظره اونا رم شنید
اونام از یه جهاتی حق دارن دخترام بعضی وقتا خیلی بازیگوش می شن نه ؟
ناراحت نشیا خانومم باشه؟[/quote]

آره عزیزم منم قبول دارم حرفتو ولی به وقتشم اگه دخترا صداقت ببینن مطقابلا" صادق میشن البته این بستگی به آقایون داره و انتخابشون . کی حاضره یه دوست خوب و که دوسش داره از دست بده ؟ من که به هیچ قیمتی حاضر نیستم !

narges_delangiz

عضو جدید
زندگی بدون پسرها هم ادامه پیدا می کنه،فقط یه چیزایی از زندگی همه حذف می شه.
منم موافقم شاید زندگی ادامه پیدا کنه و قشنگم باشه اما اون قشنگی شاید به اندازه قشنگی بودنش نباشه
اینو نمیگم که یعنی با بودن پسرا زندگی قشنگتره اما به قول یکی از دوستان که پیغام داده هر چیزی نعمته و وجودش حکمت
بهرحال اگه قشنگم نباشه واسه بعضی ها اما وجودش واسه اونا یه حکمتی داره
همیشه یه چیز نباید قشنگ باشه تا ما بگیم خوبه
بعضی اوقات بدی یه چیز بهتر از قشنگیشه!

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
2 ماه خیلی زوده که بگی دوستش دارم یا اون بگه دوستت دارم. اولشه بزار یه چند ماه بگذره بهت می گم . دوست داشتن تو مدت طولانی با عمل ثابت میشه نه با حرف. مدت درازم حداقل 1سال،5/1 سال گلم.زود فکر نکن تنها عاشق و معشوقی. از تجارب استفاده کنید. فکر نکنی اشخاصی که من یا دوستام یا دیگران با هاشون برخورد داشتن بد بودن. نه . من معتقدم هیچ آدم بدی وجود نداره ولی اینشرایط و موقعیت و زمان که آدما رو تغییر می ده یا خوب یا بد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!فکر کن. موفق باشی گلم;)

با شما موافقم اساسی اگه کسی می تونست کمکم کنه که راه درست را برمم خیلی عالی بود اما متاسفانه هیچ کس نیست..... من هنوزم نمیدونم چی درسته چی غلط :cry::cry::cry:

صوفی

عضو جدید
عزیز دل خواهر هر مشکلی خدایی نکرده پیش اومد من با کمال میل بهت کمک می کنم که رفعش کنی اما یه منطق رو همیشه یادت باشه که به خودت همیشه ارزش بدی چون این طوری هیچ وقت کاری نمیکنی که پشیمون بشی و به همه یاد می دی که انسان با ارزشی هستی و از دست دادنت حماقته .

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا دو ماه پیش هیچ مردی تو زندگیم نبود اما امروز یه نفر را بیشتر از جونم دوستش دارم اما اگه همین الانم حس کنم که دوستم نداره میرم چون بزرگترین عشق گذشتن از کسیه که دوستش داری و هیچ وقتنه مرده دیگه ای را وارد زندگیم میکنم نه ازش می خوام برگرده چون همیشه تو دلم دارمش

سلام
با عرض پوزش قصد دخالت وکنکاش در امور شخصی شما را نداشتم فقط به خاطر اینکه گفتید اولین رابطتونه پا برهنه پریدم تو ...
هر انسانی در هر شرایطی که باشه زاویه دیدش نسبت به اون موقعیتش در یک سطحه و برای ترقی و رسیدن به ایده آلهاش نیاز به کسی داره که بتونه از سطحی بالاتر به قضیه نگاه کنه. اون کس میتونه یه دوست خوب ، یه فامیل خوب ، یه استاد خوب یا خلاصه هر کسی که شما به عنوان یه لیدر فکری قبولش دارین باشه.
در ضمن انسانی در زندگی موفقه که اول از همه به خودش اهمیت بده حتی علاقه شدید شما هم به خاطر خودتونه وشما انسان خوبی هستید اگر در کنار خودتون به علاقه دیگران هم توجه کنین.
در ضمن یه نفر نمیتونه همه چیز رو بدونه و همه جوانب کارشو بسنجه ولی میتونه از تجربه خوب وبد دیگران تحلیل دقیقتری از زندگی داشته باشه.
با آرزوی موفقیت برای شما

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقم شاید زندگی ادامه پیدا کنه و قشنگم باشه اما اون قشنگی شاید به اندازه قشنگی بودنش نباشه
اینو نمیگم که یعنی با بودن پسرا زندگی قشنگتره اما به قول یکی از دوستان که پیغام داده هر چیزی نعمته و وجودش حکمت
بهرحال اگه قشنگم نباشه واسه بعضی ها اما وجودش واسه اونا یه حکمتی داره
همیشه یه چیز نباید قشنگ باشه تا ما بگیم خوبه
بعضی اوقات بدی یه چیز بهتر از قشنگیشه!
فکر کنم منظور شما اینه که : بعضی اوقات بودن یه چیز بهتر از قشنگیشه

اريايي

عضو جدید
سلام دوستاي عزيز و با صداقتم
واقعا تعجب كردم كه از اين تاپيك اين همه استقبال كردين واقعا هممون انسان هاي مهربوني هستيم همديگر و دوست داريم مي خواين همش به هم ثابت كنيم كه تو قلب منم عشق هست مهربوني هست دخترا يه جور پسرا يه جور ....هدف منم همين بود كه دخترايي كه شكست خوردن ببينن كه هنوز هم پسراي مهربون هست كه ته دلشون عشق باشه مگه اينكه تو اينترنت تو يه همچين سايتي به هم ثابت بشيم ..همتون بياين اين صافي دل و رو در رو هم داشته باشيم نه فقط تو اينترنت....معلوم نيست فردا زنده باشبم..
من به همه ي پسراي مهربونمون و همه ي دختراي خوش قلبمون افتخار مي كنم...
دوستون دارم...:heart::heart:

pishoo

عضو جدید
با شما موافقم اساسی اگه کسی می تونست کمکم کنه که راه درست را برمم خیلی عالی بود اما متاسفانه هیچ کس نیست..... من هنوزم نمیدونم چی درسته چی غلط :cry::cry::cry:

ندای عزیز برام از مشخصات این آقای عاشق بگو. اگر دوست داشتی برام پیغام خصوصی بزار . شاید بتونم کمکت کنم گلم. امید وارم تو از تجارب بهترین استفاده رو به نفع خودت کنی و تو انتخاب این آقا موفق باشی

no_one

عضو جدید
من کمی تجربه و یه خورده اطلاعات دارم اگه مایل باشید می تونم کمکت کنم البته روی کمک pishoo هم حساب کن من هستم حالا هر جور دوست داری خلاصه من یه پسرم اونها رو بهتر از شما می شناسم.

noosh_l

عضو جدید
فکر میکنم ما دخترا دوست داریم که یکی غیر از جنس خودمونو دوست داشته باشیم
بالاخره یه روزی دیر یا زود به این نتیجه میرسین
میتونیم بهش تکیه کنیم
میتونه خیلی از مسئولیتهامون کم بشه
فقط تو انتخابمون اشتباه نکنیم پسرا همچین هم که میگن سنگدل یا ..... نیستن
:gol:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا با نبود پسرا هیچ مشکلی پیش نمیاد اتفاقا زندگی کلی هم با صفا میشه دیگه مجبور نیستیم واسه ادامه زندگی به مردا تو خرج خونه کمک کنیم
بازی های مسخره شکست های عشقی و همه و همه چیزهای بد در یک آن تموم میشه
جالبه که اینو هم بدونین در یک روش جدید زنها می تونن با استفاده از ژنهای خودشون بچه دار شن می دونین چیه ما زنا می تونیم بدون مردا زندگی کنیم اما مردا.............
به هرحال لابد دلیلی وجود داشته که خدا مردا رو آفریده
مگه نه;)