افزودن قطعه كد به ToolBoxدر Microsoft Visual Studio

s0nb0l

عضو جدید
قطعه كدي كه زياد مورد استفاده قرار مي گيرد در جعبه ابزار قرار مي دهيم
سپس با كليك كردن روي آن، قطعه كد مورد نظر را در برنامه قرار دهيد.
براي اضافه كردن كد به جعبه ابزار مي تونيد اون رو انتخاب كنيد سپس با ماوس روي جعبه ابزار
drag كنيدو روي دستور كليك راست و Rename كرده و نام بامفهومي به اون بديد و براي استفاده از اين كد در برنامه كافي است كه مکان نما
را به جايي كه مي خواهيد كد در آن قرار گيرد ببريد و سپس روي دستور دابل كليك كنيد.

iaidin

عضو جدید
قطعه كدي كه زياد مورد استفاده قرار مي گيرد در جعبه ابزار قرار مي دهيم
سپس با كليك كردن روي آن، قطعه كد مورد نظر را در برنامه قرار دهيد.
براي اضافه كردن كد به جعبه ابزار مي تونيد اون رو انتخاب كنيد سپس با ماوس روي جعبه ابزار
drag كنيدو روي دستور كليك راست و Rename كرده و نام بامفهومي به اون بديد و براي استفاده از اين كد در برنامه كافي است كه مکان نما
را به جايي كه مي خواهيد كد در آن قرار گيرد ببريد و سپس روي دستور دابل كليك كنيد
.
دوست عزیز منظور شما از قسمتی که با رنگ قرمز مشخص کردم چیه؟ ممنون میشم توضیح بدید.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
دوست عزیز منظور شما از قسمتی که با رنگ قرمز مشخص کردم چیه؟ ممنون میشم توضیح بدید.

این کار برای سریعتر شدن کار صورت میگیره، کدی رو که به جعبه ابزار منتقل کردید یعنی می خواستید در دسترس شما باشه، مانند یک کامپوننت در سطح کد میمونه که هرجا لازمه با دابل کلیک روی آن در جایی که کرسر در کد قرار دارد، paste می شود :gol:

iaidin

عضو جدید
این کار برای سریعتر شدن کار صورت میگیره، کدی رو که به جعبه ابزار منتقل کردید یعنی می خواستید در دسترس شما باشه، مانند یک کامپوننت در سطح کد میمونه که هرجا لازمه با دابل کلیک روی آن در جایی که کرسر در کد قرار دارد، paste می شود :gol:
مرسی. من اینو نمیدونستم. چه خوبه که یک تایپیک برای این گونه نکته ها در دات نت ایجاد بشه.