افزایش کیفیت فیلمبرداری

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند روز پیش توی برنامه تلوزیونی در مورد برنامه ای صحبت میکرد که کیفیت فیلمبرداری رو افزایش میده . یکی از کاربرداش افزایش سرعت فریم بود.
کسی برنامه یا لینک دانلودشو داره؟؟؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
چند روز پیش توی برنامه تلوزیونی در مورد برنامه ای صحبت میکرد که کیفیت فیلمبرداری رو افزایش میده . یکی از کاربرداش افزایش سرعت فریم بود.
کسی برنامه یا لینک دانلودشو داره؟؟؟
من که چنین چیزی ندیدم

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
افزایش کیفیت برمیگرده به تعداد پیکسل در هر فریم. حالا هرچی میخواد فریم ها با سرعت عوض بشن, وقتی تعداد پیکسل (رزولوشن) یه اندازه باشه افزایش کیفیت واقعی غیر ممکنه.
اگه اینطور بود که دیگه کارخونه ها به فکر دوربین های جدید نبودن.
برای افزایش کیفیت باید تعداد پیکسل در هر فریم افزایش پیدا کنه که بحث میره سمت مگاپیکسل و متشابهات!!!

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
افزایش کیفیت برمیگرده به تعداد پیکسل در هر فریم. حالا هرچی میخواد فریم ها با سرعت عوض بشن, وقتی تعداد پیکسل (رزولوشن) یه اندازه باشه افزایش کیفیت واقعی غیر ممکنه.
اگه اینطور بود که دیگه کارخونه ها به فکر دوربین های جدید نبودن.
برای افزایش کیفیت باید تعداد پیکسل در هر فریم افزایش پیدا کنه که بحث میره سمت مگاپیکسل و متشابهات!!!
وقتی میان توی تلوزیرن اعلام میکنن که کیفیت فیلمبرداری رو میبرن بالا و علاوه بر اون نشون میدن که چقدر کیفیت در دوحالت با برنامه و بدون برنامه از 1 گوشی رفته بالا اونوقت چطور شما ردش میکنی؟؟؟؟
واقعا توضیح بدون دلیلی دادی

دوشواری

اخراجی موقت
وقتی میان توی تلوزیرن اعلام میکنن که کیفیت فیلمبرداری رو میبرن بالا و علاوه بر اون نشون میدن که چقدر کیفیت در دوحالت با برنامه و بدون برنامه از 1 گوشی رفته بالا اونوقت چطور شما ردش میکنی؟؟؟؟

آخه تلویزیون کی راست گفته که اینم راست گفته باشه :biggrin:

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه تلویزیون کی راست گفته که اینم راست گفته باشه :biggrin:
نه در مورد درستبودن و صحتش مطمئنم چون این برنامه که فکر کنم 74 قسمت ازش گذشته هیچوقت سیستم یا نرم افزار یا سایتی رو که معرفی کرده مشکل نداشته.
من فقط میخوام اون برنامه رو دانلود کنم.
باید به سایت همون برنامه برم چون اینجا جای اینکه مشکلو حل کنن فقط دوس دارن بحث کنن

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوست عزیز دلیلش کاملا مشخصه !!!! برای اینکه شما بتونی فریم ریت رو بالا ببری باید GPU داشته باشی ! پس بحث بالا بردن کیفیت توی گوشیهایی که GPU ندارن منتفیه ! حالا گوشیهایی که GPU دارن توانشون از یه حدی بیشتری نیس !! شما چه جوری میخواین فریم ریت رو بالا ببرین ؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار

شما از برنامش استفاده کنید.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نه در مورد درستبودن و صحتش مطمئنم چون این برنامه که فکر کنم 74 قسمت ازش گذشته هیچوقت سیستم یا نرم افزار یا سایتی رو که معرفی کرده مشکل نداشته.
من فقط میخوام اون برنامه رو دانلود کنم.
باید به سایت همون برنامه برم چون اینجا جای اینکه مشکلو حل کنن فقط دوس دارن بحث کنن
به روز هر برنامه اي رو معرفي كنه توي خود سايتش دانلودش رو ميزاره
بگرد ببين شايد پيدا شد
http://ch3.ir/brooz/index.php?option=com_phocadownload&view=category&id=11&Itemid=29

پ.ن: با عرض معذرت از مدير بسيار محترم تالار وزين موبايل به خاطر ارسال پست توسط اينجانب

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
به روز هر برنامه اي رو معرفي كنه توي خود سايتش دانلودش رو ميزاره
بگرد ببين شايد پيدا شد
http://ch3.ir/brooz/index.php?option=com_phocadownload&view=category&id=11&Itemid=29

پ.ن: با عرض معذرت از مدير بسيار محترم تالار وزين موبايل به خاطر ارسال پست توسط اينجانب
بله ممنون گشته بودم ولی هنوز برنامه های معرفی شده توی قسمت 81 رو توی سایتشون نزدن احتمالا باید این هفته بذارن

بالا