اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد برق ۹۳

وضعیت
موضوع بسته شده است.

redhat7

عضو جدید
بچه ها یه نفر لطفا درباره دروس ترم اول ارشد قدرت-سیستم توضیح بده!
چیا برداریم؟ چیا برنداریم؟ و ...

malih9068

عضو جدید
Re: اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد برق ۹۳

نیمه هادی تهران به خاطر استادها و آزمایشگاهی که داره خیلی معروفتره ولی واسه آنالوگ و دیجیتال معمولا همه اول شریف رو میزنن.

بهتر بودن که سلیقه‌ایه ولی معمولا اول آنالوگ پر میشه بعد به فاصله کمتری دیجیتال و به فاصله خیلی بیشتری نیمه‌هادی
سپاس دوست عزیز
الان برای دیجیتال تا رتبه چند روزانه شریف میشیم؟

navidba

عضو جدید

من خودمم سردرگمم....فهمیدی به ما هم بگو!!...من خودم احتمالا دینامیک سیستم قدرت 1 ، تکنولوژي فشارقوي وعايقهاي الکتريکي،قابليت اعتماد در سيستمهاي قدرت،بهره برداري ازسيستمهاي قدرت ...نمی دونم بجا فشارقوی می تونم کنترل توان راکتيو در سيستمهاي قدرت بردارم یا نه....یا باید 12 واحد بردارم؟!....

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
بجز این دو تا دانشگاه ، واسه الکترونیک بقیه دانشگاهها به چه ترتیب هستن؟

اسلام‌پناه نوشته بود اینجوریه:
شریف - تهران - امیرکبیر - علم و صنعت - خواجه نصیر - تربیت مدرس - بهشتی - اصفهان - شیراز - تبریز.

سپاس دوست عزیز
الان برای دیجیتال تا رتبه چند روزانه شریف میشیم؟

دو سال پیش با حدود ۱۱۰ هم قبول میشدن ولی پارسال اومده بود زیر ۹۰ ۸۰، امسال شاید از پارسالم رتبه بهتری میخواست.
(پارسال آخرین قبولی روزانه بیو شریف رتبش ۱۹۵ بود، امسال شد ۸۷ !)

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم دانشگاه هستید؟
از بین این 5 درس که باید حتما 3تاشو بردارید (پیشنهاد میشه در ترم اول 2تاشو بردارید)
1-دینامیک سیستم های قدرت
2-حالت های گذرا
3-حفاظت پیشرفته
4-بهره برداری
5-کنترل توان راکتیو

از بین دروس انتخابی هم با توجه به ساعت درس و استاد درس و همچنین نظر استاد راهنماتون انتخاب کنید
سعی کنید برای ترم اول 12 تا بردارید (تا درس از تخصصی و 2 تا هم انتخابی)

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
علم و صنعتی ها

علم و صنعتی ها

دانشجویان ورودی 93 دانشگاه علم و صنعت صبح شنبه ساعت 10 باید با ورود به سایت گلستان انتخاب رشته کنند.
نام کاربری: شماره دانشجویی
رمز ورود: شماره شناسنامه یا کد ملی

اگر دید وارد نشد باید به دفتر آموزش دانشکده برق مراجعه کنید (طبقه همکف دانشکده برق) تا براتون فعال کنند.

دانشجویان قدرتی هم با اطلاعیه زیر توجه کنند:
http://upload7.ir/imgs/2014-09/55682184000961770473.jpg

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
توصیه کلی برای دروسی که برمیدارید (نه فقط برای قدرت)، به نظر من سعی کنید ترمی رو بیشتر از 9 واحد درس (سمینار 2 واحد رو جزء درس‌ها حساب نکنید!) برندارید چون خیلی سنگین میشه. دروس ارشد مثل کارشناسی نیستن که بخواید 20 واحد 20 واحد بردارید، دروس ارشد از روی منابع مختلف تدریس میشن که خیلیاشون زبان اصلی هستن. پروژه هایی که برای هر درس دارید خیلی نسبت به کارشناسی سنگین تر هستن و معمولاً باید یه مقاله معتبر مثل IEEE رو شبیه سازی کنید که بعداً میبنید چه مشکلاتی برای این کار خواهید داشت.
درسی که برمیدارید خیلی مهمه استادش کی باشه، ممکنه یک درس آسون رو یک استاد سختگیر ارائه بده و یا یک درس سخت رو یک استاد سهل‌گیر. اگه میخواید معدل خوبی بگیرید به استاد حتماً توجه کنید و از ترم قبلیها بپرسید که چطور نمره میده. به فکر این هم نباشید که حتماً باید راجب زمینه ای که دارید کار میکنید درس بردارید، چون میبینید که بعداً میتونید یه موضوعی رو خیلی راحت با چند ساعت وقت گذاشتن از روی PDF چند تا مقاله بخونید و خیلی از بهتر از کلاسی که یک ترم رفتید اون رو یاد بگیرید. به نظر من سعی کنید اولویت رو با نمره بذارید و نه با یادگیری.

اما در مورد دروس ترم اول، در بعضی دانشگاها که اجباری هست. اما در اونهایی که اختیاری هست هم باید ببینید چی ارائه میشه.
شما حداقل سه تا درس پایه رو باید بگذرونید که خود این دروس هم در هر دانشگاهی فرق داره. (مثلاً در یه دانشگاه درس عایق جزء دروس پایه هست و در یه دانشگاهی نیست)
در بعضی دانشگاها مثل امیرکبیر هم 5 درس پایه در اختیار شما میذارن و میگن باید دو تاش رو پاس کنید.
پیشنهاد میکنم سعی کنید دروس پایه رو حداکثر در همون دو ترم اول بردارید و همچنین تمام دروس رو 3 ترمه تموم کنید (معمولاً دو ترم اول رو هر کدوم 9 واحد برمیدارن به علاوه یه سمینار 2 واحدی، و ترم سوم هم 6 واحد برمیداری)

اما در گرایش قدرت پیشنهاد میکنم تا اونجا که ممکنه تئوری جامع ماشین که معمولاً جزء دروس پایه هست رو برندارید چون درس خیلی مشکلیه و تقریباً مشکل ترین درس قدرت هست.
دروس الکترونیک قدرت 1 و دینامیک هم جزء دروس پایه هستن و از اینها در کنکور دکترا سوال طرح میشه و اگه قصد خوندن دکترا در ایران رو دارید اینها رو هم پاس کنید. و این هم بگم که دروس نسبت مشکلی هستن.

چند تا درس اختیاری مفید هستن که پیشنهاد میکنم اینا رو در هر ترمی که تونستید بردارید، چون اطلاعات خیلی خوبی بهتون میدن:
* کیفیت توان: خیلی گسترده هست و هدف درس اینه که برق رو به شکل موج ایده آل (بدون افت ولتاژ یا هارمونیک یا خطا و ...) بتونید دریافت کنید.
* کنترل توان راکتیو: در مورد روش های جبران توان راکتیو در سیستم قدرت هست. (اگه این رو بردارید شاید نیاز به درس FACTS که اون هم هدفش جبران توان راکتیو هست پیدا نکنید)
* تولید پراکنده: نحوه اتصال تولید کننده های کوچک به سیستم برق (که با خوندنش به طور غیرمستقیم انرژی های نو رو هم یاد میگیرید)

اگر در فیلد الکترونیک قدرت کار میکنید، الک قدرت2 در مورد درایوهاست، درس کاربرد الکترونیک قدرت هم خیلی مفیده.
اگر در فیلد حفاظت کار میکنید، حتماً عایق و فشار قوی رو هم بردارید.
اگر در فیلد ماشین کار میکنید، تئوری جامع و دینامیک و طراحی ماشین رو سعی کنید بردارید. (سخت ترین درسا!)
گرایش سیستم هم دستتون بازه، ولی سعی کنید اما بهتره اون سه تا درسی که بالاتر گفتم رو حتماً بردارید.

البته ترم 1 رو که بگذرونید، ترمای بعد خیلی راحت میتونید انتخاب واحد کنید...

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
توصیه کلی برای دروسی که برمیدارید (نه فقط برای قدرت)، به نظر من سعی کنید ترمی رو بیشتر از 9 واحد درس (سمینار 2 واحد رو جزء درس‌ها حساب نکنید!) برندارید چون خیلی سنگین میشه. دروس ارشد مثل کارشناسی نیستن که بخواید 20 واحد 20 واحد بردارید، دروس ارشد از روی منابع مختلف تدریس میشن که خیلیاشون زبان اصلی هستن. پروژه هایی که برای هر درس دارید خیلی نسبت به کارشناسی سنگین تر هستن و معمولاً باید یه مقاله معتبر مثل IEEE رو شبیه سازی کنید که بعداً میبنید چه مشکلاتی برای این کار خواهید داشت.
درسی که برمیدارید خیلی مهمه استادش کی باشه، ممکنه یک درس آسون رو یک استاد سختگیر ارائه بده و یا یک درس سخت رو یک استاد سهل‌گیر. اگه میخواید معدل خوبی بگیرید به استاد حتماً توجه کنید و از ترم قبلیها بپرسید که چطور نمره میده. به فکر این هم نباشید که حتماً باید راجب زمینه ای که دارید کار میکنید درس بردارید، چون میبینید که بعداً میتونید یه موضوعی رو خیلی راحت با چند ساعت وقت گذاشتن از روی PDF چند تا مقاله بخونید و خیلی از بهتر از کلاسی که یک ترم رفتید اون رو یاد بگیرید. به نظر من سعی کنید اولویت رو با نمره بذارید و نه با یادگیری.

اما در مورد دروس ترم اول، در بعضی دانشگاها که اجباری هست. اما در اونهایی که اختیاری هست هم باید ببینید چی ارائه میشه.
شما حداقل سه تا درس پایه رو باید بگذرونید که خود این دروس هم در هر دانشگاهی فرق داره. (مثلاً در یه دانشگاه درس عایق جزء دروس پایه هست و در یه دانشگاهی نیست)
در بعضی دانشگاها مثل امیرکبیر هم 5 درس پایه در اختیار شما میذارن و میگن باید دو تاش رو پاس کنید.
پیشنهاد میکنم سعی کنید دروس پایه رو حداکثر در همون دو ترم اول بردارید و همچنین تمام دروس رو 3 ترمه تموم کنید (معمولاً دو ترم اول رو هر کدوم 9 واحد برمیدارن به علاوه یه سمینار 2 واحدی، و ترم سوم هم 6 واحد برمیداری)

اما در گرایش قدرت پیشنهاد میکنم تا اونجا که ممکنه تئوری جامع ماشین که معمولاً جزء دروس پایه هست رو برندارید چون درس خیلی مشکلیه و تقریباً مشکل ترین درس قدرت هست.
دروس الکترونیک قدرت 1 و دینامیک هم جزء دروس پایه هستن و از اینها در کنکور دکترا سوال طرح میشه و اگه قصد خوندن دکترا در ایران رو دارید اینها رو هم پاس کنید. و این هم بگم که دروس نسبت مشکلی هستن.

چند تا درس اختیاری مفید هستن که پیشنهاد میکنم اینا رو در هر ترمی که تونستید بردارید، چون اطلاعات خیلی خوبی بهتون میدن:
* کیفیت توان: خیلی گسترده هست و هدف درس اینه که برق رو به شکل موج ایده آل (بدون افت ولتاژ یا هارمونیک یا خطا و ...) بتونید دریافت کنید.
* کنترل توان راکتیو: در مورد روش های جبران توان راکتیو در سیستم قدرت هست. (اگه این رو بردارید شاید نیاز به درس FACTS که اون هم هدفش جبران توان راکتیو هست پیدا نکنید)
* تولید پراکنده: نحوه اتصال تولید کننده های کوچک به سیستم برق (که با خوندنش به طور غیرمستقیم انرژی های نو رو هم یاد میگیرید)

اگر در فیلد الکترونیک قدرت کار میکنید، الک قدرت2 در مورد درایوهاست، درس کاربرد الکترونیک قدرت هم خیلی مفیده.
اگر در فیلد حفاظت کار میکنید، حتماً عایق و فشار قوی رو هم بردارید.
اگر در فیلد ماشین کار میکنید، تئوری جامع و دینامیک و طراحی ماشین رو سعی کنید بردارید. (سخت ترین درسا!)
گرایش سیستم هم دستتون بازه، ولی سعی کنید اما بهتره اون سه تا درسی که بالاتر گفتم رو حتماً بردارید.

البته ترم 1 رو که بگذرونید، ترمای بعد خیلی راحت میتونید انتخاب واحد کنید...

ممنون از راهنماییت مهران جان، اما یه سوال... چرا اولویت را با نمره بذاریم و نه یادگیری... حالا جدا از موضوعی که برای پروژه میخوایم کار کنیم، بالاخره مگه نباید دروسی که داریم رو یاد بگیریم... اگه فقط نمره مهمه که میشه همون آش و کاسه ی کارشناسی!
من خودم الان میخوام با بهترین استادای گروه که سخت گیر ترینشون هم هستن درس بردارم اما یکم حرفت به فکر فرو برد منو...

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییت مهران جان، اما یه سوال... چرا اولویت را با نمره بذاریم و نه یادگیری... حالا جدا از موضوعی که برای پروژه میخوایم کار کنیم، بالاخره مگه نباید دروسی که داریم رو یاد بگیریم... اگه فقط نمره مهمه که میشه همون آش و کاسه ی کارشناسی!
من خودم الان میخوام با بهترین استادای گروه که سخت گیر ترینشون هم هستن درس بردارم اما یکم حرفت به فکر فرو برد منو...
نه منظورم این نبود که یادگیری مهم نباشه! شما هر درسی هم که برمیدارید باید انقدر دقیق مطالعه کنید که بعداً بتونید از مطالبی که خوندید استفاده کنید.
تفاوتی که ارشد که با کارشناسی داره اینه که ارشد پژوهش هست در کنارش درس میخونید، اما کارشناسی درس بود و در کنارش هم یه پروژه کوچک.
شما هدفتون در ارشد در درجه اول این هست که پایان نامه خوبی ارائه بدید و بتونید ازش یک یا چند مقاله خوب در بیارید. اگر درسی هم برمیارید پیش فرض اینه که برای کمک به پایان نامه باشه. واسه همین کلاً 8 تا درس بیشتر نمیدارید و مثل کارشناسی نیست که بخواید 4 سال فقط درس بخونید.
حقیقت اینه معدل ارشد خیلی خیلی مهم تر از یادگیری دروسه و چیزی نیست که بعداً بتونید جبرانش کنید. معدل هم به همین 24 واحد درسی که برمیدارید شدیداً وابسته هست.
اما اگه هدفتون از برداشتن درس این هست که به معلوماتتون اضافه بشه و بتونید در پایان نامه ازش استفاده کنید، تجربه بنده میگه که تمام مطالب مورد نیاز پایان نامه رو میتونید با خوندن چند مقاله یا بخشی از کتاب که بهش نیاز دارید با کیفیت خیلی بهتر و کاربردی تر از کلاس فرا بگیرید و البته کلاس هم شما رو حد الفبا جلو میندازه و مطالب پایان نامه شما شاید در هیچ کلاسی تدریس نشه، چون موضوعی که شما برمیدارید احتمالاً مربوط به 4 5 سال اخیر بشه، در حالی در کلاس مطالبی 40 50 سال اخیر تدریس میشه که حکم همون الفبا رو دارن.
مثال بزنم، پایان نامه من مربوط به مبدلای الکترونیک قدرت هست، اما درسی که در کلاس الکترونیک قدرت گذروندم رو اگر نمیگذروندم هم هیچ تفاوتی واسم نداشت و تمام اطلاعاتی که الان دارم رو با خوندن 10 12 مقاله IEEE به دست آوردم. در پایان نامم احتمالاً از هوش مصنوعی استفاده میکنم که تا الان هیچ کلاسی مرتبط با اون رو نگذروندم، اون رو هم با خوندن یک کتاب و چند مقاله براحتی یاد میگیرم و در متلب استفاده میکنم. کل وقتی که ازم میگیره شاید چند روز باشه، اما کلاس رو باید یک ترم برم و درسش غیرمرتبطش رو بخونم و آخر هم استاد سخت گیر باشه و نمره خوبی نگیرم! در مورد هر فیلدی به همین شکل هست.
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم.
ولی حالا بازم شما راه خودتون رو برید و روی حرف من حساب باز نکنید. ;)

Armin-Z

کاربر ممتاز
نه منظورم این نبود که یادگیری مهم نباشه! شما هر درسی هم که برمیدارید باید انقدر دقیق مطالعه کنید که بعداً بتونید از مطالبی که خوندید استفاده کنید.
تفاوتی که ارشد که با کارشناسی داره اینه که ارشد پژوهش هست در کنارش درس میخونید، اما کارشناسی درس بود و در کنارش هم یه پروژه کوچک.
شما هدفتون در ارشد در درجه اول این هست که پایان نامه خوبی ارائه بدید و بتونید ازش یک یا چند مقاله خوب در بیارید. اگر درسی هم برمیارید پیش فرض اینه که برای کمک به پایان نامه باشه. واسه همین کلاً 8 تا درس بیشتر نمیدارید و مثل کارشناسی نیست که بخواید 4 سال فقط درس بخونید.
حقیقت اینه معدل ارشد خیلی خیلی مهم تر از یادگیری دروسه و چیزی نیست که بعداً بتونید جبرانش کنید. معدل هم به همین 24 واحد درسی که برمیدارید شدیداً وابسته هست.
اما اگه هدفتون از برداشتن درس این هست که به معلوماتتون اضافه بشه و بتونید در پایان نامه ازش استفاده کنید، تجربه بنده میگه که تمام مطالب مورد نیاز پایان نامه رو میتونید با خوندن چند مقاله یا بخشی از کتاب که بهش نیاز دارید با کیفیت خیلی بهتر و کاربردی تر از کلاس فرا بگیرید و البته کلاس هم شما رو حد الفبا جلو میندازه و مطالب پایان نامه شما شاید در هیچ کلاسی تدریس نشه، چون موضوعی که شما برمیدارید احتمالاً مربوط به 4 5 سال اخیر بشه، در حالی در کلاس مطالبی 40 50 سال اخیر تدریس میشه که حکم همون الفبا رو دارن.
مثال بزنم، پایان نامه من مربوط به مبدلای الکترونیک قدرت هست، اما درسی که در کلاس الکترونیک قدرت گذروندم رو اگر نمیگذروندم هم هیچ تفاوتی واسم نداشت و تمام اطلاعاتی که الان دارم رو با خوندن 10 12 مقاله IEEE به دست آوردم. در پایان نامم احتمالاً از هوش مصنوعی استفاده میکنم که تا الان هیچ کلاسی مرتبط با اون رو نگذروندم، اون رو هم با خوندن یک کتاب و چند مقاله براحتی یاد میگیرم و در متلب استفاده میکنم. کل وقتی که ازم میگیره شاید چند روز باشه، اما کلاس رو باید یک ترم برم و درسش غیرمرتبطش رو بخونم و آخر هم استاد سخت گیر باشه و نمره خوبی نگیرم! در مورد هر فیلدی به همین شکل هست.
امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم.
ولی حالا بازم شما راه خودتون رو برید و روی حرف من حساب باز نکنید. ;)

درسته... ممنونم...گرفتم
حالا معدل تا چه بازه ای خوب حساب میشه توی ارشد؟
من این ترم میخواستم غیر خطی، یادگیری ماشین و کنترل بهینه بردارم که هر سه تاش فقط با سخت گیر ترین استاداش ارائه شده...
حالا باید یه بار دیگه یه سبک سنگین کنم...

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درسته... ممنونم...گرفتم
من این ترم میخواستم غیر خطی، یادگیری ماشین و کنترل بهینه بردارم که هر سه تاش فقط با سخت گیر ترین استاداش ارائه شده...
هر چی بیشتر بهتر!
بالای 17 خوب محسوب میشه. (توی مصاحبه ها یا برای اپلای و ...)

atena2

عضو جدید
من هم بالاخره ثبت نام کردم
از قبولیم زیاد راضی نیستم
ولی ترسیدم سال بعد اتفاقاتی بیفته که حتی همین رو هم نتونم قبول شم
حالا من موندم کلی کتاب نو که تابستون خریدم برای دوباره خوندن

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
درسته... ممنونم...گرفتم
ارمین جان یه وقت این درسا رو نگیری که پشیمون میشی . پیشنهاد اکید من بره ارشد کنترل یادگیری ماشین هست .و بازشناخت الگو رو حتما بگیری (هرچند که این دوتا درس حجم کاری زیادی داره ) ولی هر کار میکنی با دکتر یزدان پناه دوتا درس نگیریی .
بره ارشد میگم به نظرم : یادگیری ماشینی . بازشناخت الگو . حتما باشه و درس سوم یکی از موارد زیر
کنترل چند متغییره
فازی
اگرم علاقه داشتید که به اجبار کنتزل بهینه یا کنترل غیر خطی

mortezamom

عضو جدید
سلام دوستان من مخابرات دانشگاه علم وصنعت قبول شدم کسی خبر دار برای خوابگاه حتما باید فیش روز 20 و21 شهریور برد نمیشه اول مهر که رفتم خوابگاه همون روز فیشو ببرم

آخرین ویرایش:

Milad_Rashed

عضو جدید
کسی برای انتخاب واحد مخابرات میدان پیشنهادی نداره؟
همچین انتخب های زیادی ندارم تو دانشگاه تهران.درس کم هست این ترم.

اینا رو برداشتم :
ریاضی پیشرفته
مایکروویو 2

هر دو اصلی هستن تو چارت.

روش های عددی در الک مغ

کلان9 واحد. کمه؟

monajo

عضو جدید
سلام دوستان کسی هست بدونه برای ثبت نام رشته برق قدرت شهید بهشتی باید به دانشکده شهید عباسپور بریم یا خود دانشگاه شهید بهشتی سمت ولنجک؟من ثبت نام ام 8 صبحه اصا نمی دونم کجا باید برم

malih9068

عضو جدید
Re: اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد برق ۹۳

سلام دوستان کسی هست بدونه برای ثبت نام رشته برق قدرت شهید بهشتی باید به دانشکده شهید عباسپور بریم یا خود دانشگاه شهید بهشتی سمت ولنجک؟من ثبت نام ام 8 صبحه اصا نمی دونم کجا باید برم
دوست عزیز توی سایت دانشگاه نگاه کنید حتما گفته کجا باید برین

Send from my sony using Taptalk

llvll.asoud

کاربر ممتاز
با سلام به همه

توی سایت آقای بخشی گلستانی یکی از دوستان لطف کردند و کارنامه خودشونو گذاشتن که من هم در اختیار شما میذارم که استفاده کنید
ایشون رتبه 24 مخابرات و الکترونیک و رتبه دو رقمی کنترل و مهندسی پزشکی هم هستند.

karname.jpg

نمیدونم چرا وقتی عکسو وارد میکنم اینهمه بی کیفیت میشه!
درصداشو براتون مینویسم

زبان 35.56
ریاضی 63.89
مدار 38.89
الکترونیک 57.58
مغناطیس 44.44
سیگنال 66.67
کنترل 0

رتبه الکترونیک 24
رتبه مخابرات 24
رتبه کنترل 55
رتبه مهندسی پزشکی 34
رتبه قدرت 289

معدل موثر 17 - دانشگاه کارشناسی دانشگاه صنعتی اصفهان

Milad_Rashed

عضو جدید
کسی امروز دانشگاه تهران ثبت نام کرد؟ باید بریم پبش رییس گروه الان؟ امروز که هیچ خبری تو دانشکده نبود. کسی نبود اصلا تا ظهر که اونجا بودم. توی ثبت نامم گفتن اینترنتی بکنید که کردم. ولی کسی نباید این واحد ها رو بررسی کنه؟

atena2

عضو جدید
یه سوال میدانی ها حتما بادی ریاضی پیشرفته ترم یک بردارن ؟؟
با یه درس خوب اختیاری تداخل کرده ممکنه ترم بد ارایه ندن برای پروژه ام دوست دارم این درس اختیاری رو بردارم

Milad_Rashed

عضو جدید
کسی امروز دانشگاه تهران ثبت نام کرد؟ باید بریم پبش رییس گروه الان؟ امروز که هیچ خبری تو دانشکده نبود. کسی نبود اصلا تا ظهر که اونجا بودم. توی ثبت نامم گفتن اینترنتی بکنید که کردم. ولی کسی نباید این واحد ها رو بررسی کنه؟

امروز رفتم تازه اطلاعیه رو دیدم. درست شد.

monajo

عضو جدید
این سیستم گلستان چرا اینجوریه؟من اصلا نمی دونم چه طور باید انتخاب واحد کنم....
:surprised:
:cry::cry::cry::cry::cry::cry:

msani69

عضو جدید
فک کنم کم کم داره وقت بسته شدن این تاپیک فرا می رسه.
آرزوی موفقیت دارم واسه همه اونایی که قبول شدن و همه اونایی که میخوان دوباره بخونن.
یا حق

alielec

عضو جدید
دوستان این برنامه برای ترم اول سنگین نیست؟
دینامیک سیستم
الکترونیک قدرت 1
کنترل توان راکتیو
قابلیت اطمینان

pop405

عضو جدید
سلام . توی ص اصفهان پرسیدم گفته اند اگه می خوای استاد راهنمات خوب باشه باید همون اول ترم موضوع مشخص باشه و استاد راهنمایت از رزومه ت می خواند من هم مقاله ای ثبت اختراعی و ساخت وسیله مرتبط با مخابرات و کلا ندارم ایا بهبود معدل در ترم اول می تونه جایگزین این چیز ها بشه یا نه ؟ از هر کی تا حالا پرسیدم گیج ام کردند یکی می گه از پایان نامه ام که الکترونیکی ای یه مقاله کنفرانس داخلی درار یکی میگه برو با استادا ی دانشگاه سابق تو (مالک اشتر اصف)مخابرات یه پروژه بردار نمی دونم چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید . با تشکر

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام . توی ص اصفهان پرسیدم گفته اند اگه می خوای استاد راهنمات خوب باشه باید همون اول ترم موضوع مشخص باشه و استاد راهنمایت از رزومه ت می خواند من هم مقاله ای ثبت اختراعی و ساخت وسیله مرتبط با مخابرات و کلا ندارم ایا بهبود معدل در ترم اول می تونه جایگزین این چیز ها بشه یا نه ؟ از هر کی تا حالا پرسیدم گیج ام کردند یکی می گه از پایان نامه ام که الکترونیکی ای یه مقاله کنفرانس داخلی درار یکی میگه برو با استادا ی دانشگاه سابق تو (مالک اشتر اصف)مخابرات یه پروژه بردار نمی دونم چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید . با تشکر

سلام میدونید من با روال انتخاب استاد راهنما و دانشگاها آشنایی ندارم ولی خب اگه میخوای با هرکی برداری بهتره بری باهاش حرف بزنی همون اول بگی فلانی وضعت اینطوری بوده اگه شما شاگرد ضعیفی بودی که صنعتی اصفهان نمیاوردی! بهشون بگو بهت فرصت بدن که خودتو ثابت کنی توی ترم اول.مطمئن باش قبول میکنن. بهترین کار اینه قبل اینکه بری پیش اون استاد. یه چندتا از مقالاتش رو پیدا کنی بخونی بعد بری بهش بگی که خوندی و به زمینه کاریش علاقه داری.وقتی ببینه مشتاقی حتما فرصت میده

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان این برنامه برای ترم اول سنگین نیست؟
دینامیک سیستم
الکترونیک قدرت 1
کنترل توان راکتیو
قابلیت اطمینان
اصولا دروس الکترونیک قدرت و دینامیک به خودی خود خیلی سنگین هستند.
اما باز هم به دانشگاه و استاد درستون هم داره.ولی یکی رو حتما حذف کنید به نظر من

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا