اعلام نتایج قبولی نهایی ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

naribazi

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان

فردا نتیجه های ارشد اعلام میشه و امیدوارم که همه موفق باشند.

دوستان عزیز که قبول شدند لطف کنند و در همین تاپیک اعلام کنند با چه رتبه ای ، چه گرایشی و کجا قبول شدند تا دوستانی که میخواهند سال آینده کنکور بدهند دید نسبی به نتایج داشته باشند

از لطف همه دوستان ممنونم

dashhadi

عضو جدید
رتبه 1404/گرایش الکترونیک/روزانه/دانشگاه گیلان

آقا سینای گل بهت تبریک میگم و یه سوال داشتم عزیز:

شما کارشناسی گیلان بودی؟ من نمی تونم زیاد سر کلاسا حاضر بشم، اطلاع داری که استادای گرایش قدرت تو مقطع ارشد چقدر به حضور و غیاب اهمیت میدن؟ ممنون میشم اگه خودت اونجا بودی یا از دوستات کسی اونجاس بتونی اطلاعات بگیری و راهنمایی کنی

aminvo

عضو جدید
با تبریک فراوان به همه دوستانی که قبول شدن،
دوستان اگه لطف کنند همراه با اطلاعاتی که قرار می دهند کارنامشون و یا حداقل درصدهاشون را بزارن ممنون میشم.

با آرزوی موفقیت و پیروزی برای تمام دوستان

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
محل قبولی:دانشگاه تهران
دوره:شبانه
رشته:برق کنترل
رتبه کنترل:126
رتبه مخابرات :139
رتبه الکترونیک :144
رتبه قدرت:490
زبان:47
ریاضی:45
مدار:55
کنترل:37
سیگنال:50
ماشین:0
الکترونیک:11
معدل:13.3
معدل موثر:14.47
دانشگاه محل لیسانس :دانشگاه تهران

آخرین ویرایش:

aghasina21

عضو جدید
سلام.ممنونم عزیز.خیلی لطف داری
راستش تو لیسانس که تقریبا همشون خیلی سر حضور غیاب گیرن.یکیشون حتی چند نمرم کم میکنه!
ولی چشم.حتما میپرسم تو ارشدم همینجورن یا نه.تو روزای آینده بهت خبر میدم

navid_r

کاربر فعال تالار برق , کنکور و تحصیلات تکمیلی
فوری به دانشجویان ارشد ورودی 91 دانشگاه تهران

من 1 ساعته اینی که میگم رو فهمیدم خودم رفته بودم دانشگاه مسئول تحصیلات تکمیلی میگفت مهلت ثبت نام امروزه بره فنی ها فقط.حواستون باشه بچه ها زوردتر ثبت نام رو انجام بدید تا اخر امروز

توضیحات : راستش من رفته بودم یه سر دانشگاه .که تاییدیه معدل بگیرم .همینجوری پرسیدم از مسئول تحصیلات تکمیلی (تو ساختمون معدن)که زمان ثبت نام کیه؟گفت امروز!منم گفتم اقا ems زده شنبه یکشنبه دوشنبه گفت مال فنی امروزه فقط.گفتم سایت نگفته چیزی گفت به ما ربطی نداره.به هر حال به احتمال خیلی زیاد شاید طرف اطلاع نداشته از بخشنامه جدید ولی سعی کنید امروز حتما انجام بدید

از مدیر محترم هم عذر خواهی می کنم بره این پست نامربوط به تاپیک .چون نمیدونستم کجا بزنم .هرجا صلاح دونستید منتقل کنید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا