اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir-chiko

عضو جدید
دقیقا قبول دارم حرفتو

بقولی زندگی تو ایران و کار گیر آوردن (اگه پارتی نداشته باشی) نهایتش ختم میشه به یه شرکت خصوصی که یه لیسانس یا فوق لیسانس برقو میذارن پایه یه دستگاه و بهش میگن هر ده دقیقه این دکمه سبزو فشار بده اگم برق قطع شد قرمزرو بزن:biggrin: (تعبیری شدیم از فیلم مدرن تایمه چاپلین)

اما آدمی میتونه تو زندگیش به آرامش برسه که اولن شرایطه خودشو درک کنه و بشناسه و بعدش با توجه به اون سعی کنه بهترین تصمیمو برا خودش بگیره

واقعا هیچ وقت دوست نداشتم و ندارم که به کسی بگم چکار کنه یا چکار نکنه برا زندگیش

چون شرایطه ادما عجیب باهم متفاوته و قضاوت و نگاه کردن به زندگی کسی از زاویه دید خودم کاملا اشتباهه

واسه همین میگم سعی کن خودت بهترین تصمیمو بگیری و هرچیم بود خودت تا تهش پاش وایسا(درگیر چرندیاته مردمه اطرافتو عرفه جامعه نباش:D )

بازم میگم موفق باشی برادر;)[/QUOTE
فدایی داری

amir-chiko

عضو جدید
بچه ها من خیلی ذهنم درگیره : پارسال آخرین رتبه قبولی مخابرات سیستم یا مهندسی پزشکی فردوسی چند بوده ؟ روزانه هااااااااااااااااااا؟ لطفا اگه می دونین بگین شنیدم پارسال مهندسی پزشکی خیلی طرفدار داشته و امسال هم ممکنه بدتر بشه!! سال 93 با 1200 روزانه قبول شده ولی پارسالو نمی دونم!!!!
گفتم که روزانه سیستم فردوسی تا 1100 خورده ای گرفته شبانشم تا 1300 گرفته.بیواکتریک فردوسی هم همون حدود

alice7952

عضو جدید
گفتم که روزانه سیستم فردوسی تا 1100 خورده ای گرفته شبانشم تا 1300 گرفته.بیواکتریک فردوسی هم همون حدود

آخه یکی از بچه ها که پارسال قبول شده این پیامو واسم نوشت ( فقط جون من دعوا نکنین با هم ) :

اگه مخابرات سیستم منظورتونه شیراز و فردوسی بعید میدونم.چون من مخابرات سیستم صنعتی شیراز بودم همکلاسیام با رتبه 900 و 1000 شیراز رو نیاورده بودن. فردوسی هم توی رنج شیرازه. تبریز رو صد در صد میارین.صنعتی اصفهانم واسه سیستم زیر 800 میخواد. واسه مهندسی پزشکی با رتبه 1000 سال پیش شبانه تهران هم نیاورده بودن.مهندسی پزشکی فردوسی مشهد دوره دکترا نداره. مهندسی پزشکی دانشگاه شیرازم در دانشکده فناوری اطلاعات و کامپیوترش برگزار میشه

برای همین گفتم اگه کسی اطلاعات دقیق داره بگه ینی واقعا طرف رو که قبول شده یا نه ، می شناسه.راستی وضعیت ظرفیتا امسال چطور بوده زیادتر شده یا کمتر کسی می دونه آیا ؟

amir-chiko

عضو جدید
آخه یکی از بچه ها که پارسال قبول :Dشده این پیامو واسم نوشت ( فقط جون من دعوا نکنین با هم ) :

اگه مخابرات سیستم منظورتونه شیراز و فردوسی بعید میدونم.چون من مخابرات سیستم صنعتی شیراز بودم همکلاسیام با رتبه 900 و 1000 شیراز رو نیاورده بودن. فردوسی هم توی رنج شیرازه. تبریز رو صد در صد میارین.صنعتی اصفهانم واسه سیستم زیر 800 میخواد. واسه مهندسی پزشکی با رتبه 1000 سال پیش شبانه تهران هم نیاورده بودن.مهندسی پزشکی فردوسی مشهد دوره دکترا نداره. مهندسی پزشکی دانشگاه شیرازم در دانشکده فناوری اطلاعات و کامپیوترش برگزار میشه

برای همین گفتم اگه کسی اطلاعات دقیق داره بگه ینی واقعا طرف رو که قبول شده یا نه ، می شناسه.راستی وضعیت ظرفیتا امسال چطور بوده زیادتر شده یا کمتر کسی می دونه آیا ؟
من فقط در مورد فردوسی مطمعنم چون مشهدیم یعنی شاهد عینی دارم و میدونم با رتبتون فردوسی مییارین

uchiha_keyvan

عضو جدید
دوستان من الان نگاه کردم کارنامم ترازامو ننوشته(همون نمره کل)!!!!!!!!!!:eek:
چند بارم از اول گرفتم اصلا اون ستونو ندارم:w20:
کسی این مشکلو داره؟

به نظرتون باید اعتراض کنم؟
اصلا بکجا باید اعتراض بدم؟
میگم شر نشه برام:evil:

untitled.jpg

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saanei

عضو جدید
این هم کارنامه بنده البته نمیدونم چه اتفاقی افتاده که سی درصد از مدارم که حساب کرده بودم کمتر است( البته از روی کلید فهمیدم سه تا سوال آخر رو جابجا زدم از عجله) باید رتبه ام خیلی بهتر میشد طبق برآورد اولیه ولی بازم راضیم 13 سال بعداز فارغ اتحصیلی برای اولین بار شرکت کردم این هم نتیجه اش نباید بهترم میشد

مشاهده پیوست 258494

و چندتا سوال از دوستان:
1- اینکه چون شاغل هستم حتماً باید تهران بخونم تا جایی که میتونم آیا با این رتبه امیدی به تران میشه داشت؟
2- اینکه من اصلاً بعد از اینهمه سال شناخت چندانی روی اکثر گرایش ها ندارم آیا گرایشی هست که اگر بخوام تهران بخونم حرتش رو بخورم که کاش مثلاً قزوین میخوندم و این رشته بهتر میرفتم؟

ببخشید دوستان شانس من این پست رفت آخر صفحه بالافاصله بعدم صفحه بعد رفت پست بعدی فکر کنم دیده نشد اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کند:smile:

uchiha_keyvan

عضو جدید
ببخشید دوستان شانس من این پست رفت آخر صفحه بالافاصله بعدم صفحه بعد رفت پست بعدی فکر کنم دیده نشد اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمایی کند:smile:

دوست عزیز اولن تبریک بابت اینکه بعد 13 سال برگشتین و واقعا نتیجتون قابل تحسینه
اما سواله اولتون اگه امسال تو ظرفیتا اتفاق خاصی نیفته قطعا تو الکترونیک روزانه دانشگاهای تهرانو میارید(احتمال بیشترشم شهید بهشتی روزانه)(ساله قبلو مطمئنم آوردن با این رتبه)
سواله دوم یک اپسیلون شک نکنید که تو تهران درس بخونید حتی تو ضعیفترین رشتش نسبت به شهرستان اولویت داره(پس خیالتون راحت تهران رو اول بزنید)

saanei

عضو جدید
دوست عزیز اولن تبریک بابت اینکه بعد 13 سال برگشتین و واقعا نتیجتون قابل تحسینه
اما سواله اولتون اگه امسال تو ظرفیتا اتفاق خاصی نیفته قطعا تو الکترونیک روزانه دانشگاهای تهرانو میارید(احتمال بیشترشم شهید بهشتی روزانه)(ساله قبلو مطمئنم آوردن با این رتبه)
سواله دوم یک اپسیلون شک نکنید که تو تهران درس بخونید حتی تو ضعیفترین رشتش نسبت به شهرستان اولویت داره(پس خیالتون راحت تهران رو اول بزنید)

ممنون از راهنمایی به قول خارجی ها to the point و مفیدتون

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
عزیزان توجه داشته باشند، با توجه به اینکه بعد مدت این تاپیک صفحات زیادی خواهد داشت و پست های مفید در آن گم خواهد شد، دوستان لطف کنند و کارنامه خود را در صورت تمایل به همراه بهترین رتبه در گرایش در تاپیک زیر قرار بدن تا دوستان سالهای آینده بتونند از اطلاعات استفاده کرده و دید گسترده ای در این مورد پیدا کنند.

کارنامه کلی اعضای مهندسی برق انجمن مهندسین ایران در کنکور ارشد 95

saanei

عضو جدید
اینم کارنامه من

معدلارو عمدا گذاشتم درس عبرتی بشه برا بچه هایی که هنوز دانشجون و به معدلشون اهمیت نمیدن:biggrin:

همین معدل حسابی ضربشو به من زده (در حد از دست دادن دانشگاه شریف ):(

اینم لینکه با کیفیت ترش برا کسایی که میخوان کارنامه هارو آرشیو کنن (که پیشنهاد میکنم همین کارو بکنین چون واقعا برا نظم ذهنیتون دیدنه این کارنامه ها مفیده)

به هر حال کولاک کردید بهتون تبریک میگم !
این معدل هم هشدار است هم مشوق برای کسانی که امیت نمیدن به معدل و برای کسانی که فکر میکنند اگر دانشگاه و معدل خوبی نداشتند دیگه کار تمامه!

یه موضوعی هم خدمتتون عرض کنم که شماره داوطلبیتون رو بهتره حذف میکردید هرچند سار مشخصصاتتون نیست ولی آدم مریض زیاده یه وقتی درخواستی ، انتخاب رشته ای چیزی به جای شما ثبت نشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alice7952

عضو جدید
دقیقا قبول دارم حرفتو

بقولی زندگی تو ایران و کار گیر آوردن (اگه پارتی نداشته باشی) نهایتش ختم میشه به یه شرکت خصوصی که یه لیسانس یا فوق لیسانس برقو میذارن پایه یه دستگاه و بهش میگن هر ده دقیقه این دکمه سبزو فشار بده اگم برق قطع شد قرمزرو بزن:biggrin: (تعبیری شدیم از فیلم مدرن تایمه چاپلین)

اما آدمی میتونه تو زندگیش به آرامش برسه که اولن شرایطه خودشو درک کنه و بشناسه و بعدش با توجه به اون سعی کنه بهترین تصمیمو برا خودش بگیره

واقعا هیچ وقت دوست نداشتم و ندارم که به کسی بگم چکار کنه یا چکار نکنه برا زندگیش

چون شرایطه ادما عجیب باهم متفاوته و قضاوت و نگاه کردن به زندگی کسی از زاویه دید خودم کاملا اشتباهه

واسه همین میگم سعی کن خودت بهترین تصمیمو بگیری و هرچیم بود خودت تا تهش پاش وایسا(درگیر چرندیاته مردمه اطرافتو عرفه جامعه نباش:D )

بازم میگم موفق باشی برادر;)
"اما آدمی میتونه تو زندگیش به آرامش برسه که اولن شرایطه خودشو درک کنه و بشناسه و بعدش با توجه به اون سعی کنه بهترین تصمیمو برا خودش بگیره " ینی ایول برادررررررررررر ! دقیقا همینه ! من بعد دیدن رتبم خیلی ناراحت شدم.زنگیدم به چن تا از دوستان و هر کدوم نظراتشونو گفتن ولی در نهایت بازم این خودمم که تصمیم گیرنده نهایی ام.اما همون دوستان شروع کردن سنمو زدن تو سرم!!!! من متولد 69 ام، هیچ کس خبر نداره که چه مشکلاتی داشتم که این قد ارشد خوندنم به تاخیر افتاد اما غیر مستقیم شروع کردن به سخنرانی اندر باب مسئله مزخرف ازدواج و اشاره به تجرد در سن بالا (من میگم تجرد شما واسه من دختر تو فرهنگ نیکمون !!!! بخون ترشیدگی) و کلی نصیحت که امسال هر جایی شده برو!که احتمالا اونجا یه دل نه صد دل عاشق بشمو و بله!!! به "کمال" برسم (ههه ینی حالم به هم می خوره بخوام بدون داشتن شغل و استقلال مالی ازدواج کنم و برده یه مرد باشم.ممکنه خیلیا حتی این زندگی رو قبول داشته باشن و اصلا تعبیر منو راجب این سبک زندگی نداشته باشن).من روی معادلات واقعا سرمایه گذاری کرده بودم اما خودتون دیدین که تستای معادلات چطور شد!!!( این چیزیه که پیش اومد و دست من نبود شاید اگه معادلات اون طوری نشده بود الان اوضام خیلی بهتر بود و بماند که دو ماه قبل کنکور مشکلی برام پیش اومد و قرصایی می خوردم که طی روز خواب آلوده بودم ) منم قصدم فقط تهران بود که نشد!هر چند تو تخمین رتبه رتبم 618 شد که خیلی امیدوار بودم اما درصد ریاضی و ال و کنترلم همه با هم تقریبا 20 درصد کمتر از محاسبم شد که احتمال میدم گزینه رو جا به جا وارد کرده باشم!
"درگیر چرندیاته مردمه اطرافتو عرفه جامعه نباش" دقیقا درسته . به قول یکی از دوستان گلم و خود شما معلومم نیس سال دیگه چی پیش بیاد ! دوستم میگف یه هم کلاسی دارم از دانشگاه آزاد کرمان با معدل 14 لیسانس گرف ارشدشم تو بیرجند می خونه الان داره میره آمریکا!!! فک نکن اگه دیگه تهران نباشی تمومه! ارشد و دکترا درصد بالایی کار و تلاش خودته.حتی بهم گف گذشته و اتفاقاتشو فراموش کن درست انتخاب رشته کن و از همین امشب بشین زبان بخون حتی شده گلاب به روتون روم به دیوار اندر .... نیز زبان بخون!!!
همیشه همه چیز اون طور که ما فک میکنیم ایده آل نمیشه و باید با یه دو دو تا چهاار تای منطقی ببینیم چه باید بکنیم ! اول هدف ! روش زندگی ای که قبولش داریم ! و بعد حرکت ! منم ممکنه تا روز انتخاب رشته نظرم عوض شه و غیر تهران نزنم که صد در صد می مونم برا سال بعد( مالک اشتر نمیزنم چون بدم میاد از چادر و اینا) ولی بازم چون در نهایت تصمیم گیرنده خودمم حتی اگه نتیجه بدتری داشته باشه راضی تر خواهم بود!

آخرین ویرایش:

bobat

عضو جدید
دوستان من از رشته برق خبر ندارم فقط یه چیزی بگم اگر قصد دکتری دارین ارشد خوبه و مثل پیش دانشگاهی واسه دانشگاه میمونه.در غیر اینصورت بنظرم برین بازار کار... البته این نظر شخصیمه...

اگه دکتری هم دوست دارین اولا باید واقعا علم رو دوست داشته باشین دوما از یسری چیزا مثل ازدواج زودتر بگذرین سوما تحمل و صبرتون زیاد باشه....

برای همتون که علم رو دوست دارین ارزوی موفقیت میکنم

iust2699

عضو جدید
سلام دوستان
دیدم این تایپیک پررونقه مزاحم دوستان شدم. معدل بنده 14.99 هست معدل موثر هم 14.99 نوشتند به نظرتون مشکل نداره. اعتراض کنم میره بالا یا نه؟ دانشگاه کارشناسی علم و صنعت بودم
با تشکر

giga12

عضو جدید
"اما آدمی میتونه تو زندگیش به آرامش برسه که اولن شرایطه خودشو درک کنه و بشناسه و بعدش با توجه به اون سعی کنه بهترین تصمیمو برا خودش بگیره " ینی ایول برادررررررررررر ! دقیقا همینه ! من بعد دیدن رتبم خیلی ناراحت شدم.زنگیدم به چن تا از دوستان و هر کدوم نظراتشونو گفتن ولی در نهایت بازم این خودمم که تصمیم گیرنده نهایی ام.اما همون دوستان شروع کردن سنمو زدن تو سرم!!!! من متولد 69 ام، هیچ کس خبر نداره که چه مشکلاتی داشتم که این قد ارشد خوندنم به تاخیر افتاد اما غیر مستقیم شروع کردن به سخنرانی اندر باب مسئله مزخرف ازدواج و اشاره به تجرد در سن بالا (من میگم تجرد شما واسه من دختر تو فرهنگ نیکمون !!!! بخون ترشیدگی) و کلی نصیحت که امسال هر جایی شده برو!که احتمالا اونجا یه دل نه صد دل عاشق بشمو و بله!!! به "کمال" برسم (ههه ینی حالم به هم می خوره بخوام بدون داشتن شغل و استقلال مالی ازدواج کنم و برده یه مرد باشم.ممکنه خیلیا حتی این زندگی رو قبول داشته باشن و اصلا تعبیر منو راجب این سبک زندگی نداشته باشن).من روی معادلات واقعا سرمایه گذاری کرده بودم اما خودتون دیدین که تستای معادلات چطور شد!!!( این چیزیه که پیش اومد و دست من نبود شاید اگه معادلات اون طوری نشده بود الان اوضام خیلی بهتر بود و بماند که دو ماه قبل کنکور مشکلی برام پیش اومد و قرصایی می خوردم که طی روز خواب آلوده بودم ) منم قصدم فقط تهران بود که نشد!هر چند تو تخمین رتبه رتبم 618 شد که خیلی امیدوار بودم اما درصد ریاضی و ال و کنترلم همه با هم تقریبا 20 درصد کمتر از محاسبم شد که احتمال میدم گزینه رو جا به جا وارد کرده باشم!
"درگیر چرندیاته مردمه اطرافتو عرفه جامعه نباش" دقیقا درسته . به قول یکی از دوستان گلم و خود شما معلومم نیس سال دیگه چی پیش بیاد ! دوستم میگف یه هم کلاسی دارم از دانشگاه آزاد کرمان با معدل 14 لیسانس گرف ارشدشم تو بیرجند می خونه الان داره میره آمریکا!!! فک نکن اگه دیگه تهران نباشی تمومه! ارشد و دکترا درصد بالایی کار و تلاش خودته.حتی بهم گف گذشته و اتفاقاتشو فراموش کن درست انتخاب رشته کن و از همین امشب بشین زبان بخون حتی شده گلاب به روتون روم به دیوار اندر .... نیز زبان بخون!!!
همیشه همه چیز اون طور که ما فک میکنیم ایده آل نمیشه و باید با یه دو دو تا چهاار تای منطقی ببینیم چه باید بکنیم ! اول هدف ! روش زندگی ای که قبولش داریم ! و بعد حرکت ! منم ممکنه تا روز انتخاب رشته نظرم عوض شه و غیر تهران نزنم که صد در صد می مونم برا سال بعد( مالک اشتر نمیزنم چون بدم میاد از چادر و اینا) ولی بازم چون در نهایت تصمیم گیرنده خودمم حتی اگه نتیجه بدتری داشته باشه راضی تر خواهم بود!
با سلام فقط می خواستم خدمتتون بگم که همیشه اون چیزی که تو دلتونه و خیلی به اون کار علاقه دارید رو انجام بدید به حرف دیگران گوش ندید من کلی گفتم در مورد کنکور و این که شما میخواهید در تهران ادامه تحصیل دهید پا پیش بذارید و تلاش کنید چون در آینده حسرت خواهید خورد و کسایی در آینده رو خواهید دید که یه روزی شما می خواستید مثل اون فرد بشید ولی نشده و به اون فرد حسودی خواهید کرد و حسرت خواهید خورد من نمیگم شما حسودید ولی طبیعت آدمیه واین رو میشه کنترل کرد.

*fred*

عضو جدید
کسی این مشکلو داره؟

داداش منابعی که خوندی رو معرفی کن.مرسی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

electro-esmoke

عضو جدید
کسی این مشکلو داره؟

داداش شما چه یلی هستید! :eek: با معدل 12 تو سال 91 چطوری به این گونه پاسخنامه رو منهدم کردید و ترکش های اونو به اطراف پراکندید! :king:

مدیونی منابعت رو نگی.:w08:
سوالات کنکور رو از کی بخریم؟ :biggrin: (شوخی کردم)

تبریک میگم خیلی عالیه :w23:

آخرین ویرایش:

uchiha_keyvan

عضو جدید

دقیقا همینه و هرکسی به درک واقعی از زندگی برسه دیگه دلیلی برا استرس و این حرفا نداره
شمام هرجور راحتی زندگی کن :D

بقوله خودم رها باش خواهر
رها مثله همون برگه زردی که سقوط و رقصیدن با بادو ترجیح میده به یه جا بی حرکت موندن
مطمئنم هستم شما موفق میشی و به هدفت میرسی ( چون میدونی چی میخوای)
راجبه امکانه اپلای کردنم اگه رزومتو تو دوره ارشد (معدل و کارای پژوهشی و مقالات درست حسابی) قوی کنی کاملا امکانه اینو داری که اپلای کنی;)

uchiha_keyvan

عضو جدید
داداش شما چه یلی هستید! :eek: با معدل 12 تو سال 91 چطوری به این گونه پاسخنامه رو منهدم کردید و ترکش های اونو به اطراف پراکندید! :king:

مدیونی منابعت رو نگی.:w08:
سوالات کنکور رو از کی بخریم؟ :biggrin: (شوخی کردم)

تبریک میگم خیلی عالیه :w23:

مرسی دوست عزیز شما لطف داری

سوالارو که نمیدونم کی میفروشه اگه پولشم داشتم بخرم بجا ارشد خوندن میرفتم تو ارتفاعات آلپ اسکی کنم :biggrin:

داداش منابعی که خوندی رو معرفی کن.مرسی

راجبه منابعم حتما رو چشم

فقط دارم روش حساب کتاب میکنم که جوری بنویسم که بصورته تفکیکی بتونه پاسخگویه نیازای دوستانی از پایه ضعیف تا قوی باشه (چون دونستن اینکه چه منبعی به درد چه نوع دانشجویی میخوره یکی از مشکلات خودم بود که مجبورم کرد اکثر کتب بازارو بخونم)
اونم ایشالا تو تاپیکی که صرفا جهت معرفی منابع تنظیم شده اضافش میکنم که همه بتونن استفاده کنن;)

uchiha_keyvan

عضو جدید
به هر حال کولاک کردید بهتون تبریک میگم !
این معدل هم هشدار است هم مشوق برای کسانی که امیت نمیدن به معدل و برای کسانی که فکر میکنند اگر دانشگاه و معدل خوبی نداشتند دیگه کار تمامه!

یه موضوعی هم خدمتتون عرض کنم که شماره داوطلبیتون رو بهتره حذف میکردید هرچند سار مشخصصاتتون نیست ولی آدم مریض زیاده یه وقتی درخواستی ، انتخاب رشته ای چیزی به جای شما ثبت نشه

مرسی دوست عزیز

بابت هشدارتونم ممنون
خودم اصلا یادم نبود اون قسمتشم هست
اصلاح شدن;)
باقیشم که تو نقل قولا هست دسته مدیر میبوسه

Pencil

عضو جدید
بچه ها نیاز به یه کمک فکری دارم

امسال به علت مشکلاتی که سر جلسه پیش اومد رتبه کنکور من تقریبا تو همه گرایشها بیشتر از 5000 شده، امسال هم دی ماه سرباز میشم، دانشگاه آزادم کنکور ندادم، میخوام بدونم میشه پیام نور یا غیر انتفاعی ثبت نام کرد ترم اول رو مرخصی گرفت تا خدمتم عقب بیافته من یکمی زمان بخرم برای کنکور سال دیگه؟؟
شاغل هم هستم و نمی خوام به خاطر خدمتم از کار و تحصیلم بیافتم

A.G7

عضو جدید
چهار پنج روز دیگه اعزامم . کنکورم رتبه 3700 آوردم تو قدرت البته اصلا نخوندم چون فکرم رو خدمت بود . برا همتون آرزو موفقیت دارم برا منم دعا کنید اومدم بتونم ادامه بدم برای ارشد :smile:

A.G7

عضو جدید
خب برو تمدید کن تاریخ اعزامتو تو سایت epolice.ir من خودم اینجا تعجیل زدم

hosseinr2004

عضو جدید
بچه ها نیاز به یه کمک فکری دارم

امسال به علت مشکلاتی که سر جلسه پیش اومد رتبه کنکور من تقریبا تو همه گرایشها بیشتر از 5000 شده، امسال هم دی ماه سرباز میشم، دانشگاه آزادم کنکور ندادم، میخوام بدونم میشه پیام نور یا غیر انتفاعی ثبت نام کرد ترم اول رو مرخصی گرفت تا خدمتم عقب بیافته من یکمی زمان بخرم برای کنکور سال دیگه؟؟
شاغل هم هستم و نمی خوام به خاطر خدمتم از کار و تحصیلم بیافتم
شدن که میشه

اگه تا الان انصراف ندادین توی دوران تحصیلاتتون
فقط سعی کنید رشته ای (گرایش ) که الان قبول میشد با اونی که سال بعد قبول میشید متفاوت باشه

SEPAS94

عضو جدید
مرسی دوست عزیز شما لطف داری

سوالارو که نمیدونم کی میفروشه اگه پولشم داشتم بخرم بجا ارشد خوندن میرفتم تو ارتفاعات آلپ اسکی کنم :biggrin:

راجبه منابعم حتما رو چشم

فقط دارم روش حساب کتاب میکنم که جوری بنویسم که بصورته تفکیکی بتونه پاسخگویه نیازای دوستانی از پایه ضعیف تا قوی باشه (چون دونستن اینکه چه منبعی به درد چه نوع دانشجویی میخوره یکی از مشکلات خودم بود که مجبورم کرد اکثر کتب بازارو بخونم)
اونم ایشالا تو تاپیکی که صرفا جهت معرفی منابع تنظیم شده اضافش میکنم که همه بتونن استفاده کنن;)
دادا اكه امكان داره ممنون ميشم زودتر منابع رو بزارين

Pro.Eng

متخصص plc
کاربر ممتاز
اینم کارنامه من

معدلارو عمدا گذاشتم درس عبرتی بشه برا بچه هایی که هنوز دانشجون و به معدلشون اهمیت نمیدن:biggrin:

همین معدل حسابی ضربشو به من زده (در حد از دست دادن دانشگاه شریف ):(

مشاهده پیوست 258516

اینم لینکه با کیفیت ترش برا کسایی که میخوان کارنامه هارو آرشیو کنن (که پیشنهاد میکنم همین کارو بکنین چون واقعا برا نظم ذهنیتون دیدنه این کارنامه ها مفیده)

38 مهندسی پزشکی و 51 کنترل

http://s7.picofile.com/file/8255965400/untitled.JPG

خیلی عالیه مهندس. فقط اینکه سر جلسه وقت زیاد و مناسب روی الکترونیک نذاشتید یا خسته شدید یا کلاً خوب نزدید یا چی ؟ چون من انتظار این رو داشتم که الکترونیک حداقل 70 بزنید.
در هر صورت موفق باشید.

سلام خدمت همه دوستان اینم کارنامه من هر چند اونی که خودم میخواستم نشد

بهترین رتبه 178 بیوالکتریک
http://www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=258510&d=1465994790&thumb=1
تبریک فراوان. درصد ها بسیار عالی هستش. ایشالا موفق باشید.
خسته نباشید. این درصد ها بسیار خوب هستش. الکترونیک 58 زبان 52 کنترل 19. اینا واقعاً عالیه. اگر چند تا تست از ریاضی و سیگنال میزدید مطئمناً رتبتون زیره 300 میشد. در هر صورت ایشالا موفق باشید.

Pencil

عضو جدید
شدن که میشه

اگه تا الان انصراف ندادین توی دوران تحصیلاتتون
فقط سعی کنید رشته ای (گرایش ) که الان قبول میشد با اونی که سال بعد قبول میشید متفاوت باشه

ممکنه یه مقداری توضیح بدید؟
من شنیده بودم با دانشگاه آزاد میشه همچین حرکتی زد اما با غیر انتفاعی و پیام نور نشنیده بودم.
اگه رشته- گرایشم یکی باشه چه اتفاقی میافته؟
من نانو رتبه 300 آوردم، میتونم اونو بزنم، اگه اطلاعات بیشتری از چند و چون کار دارید خواهش میکنم یکی منو در جریان بزاره

uchiha_keyvan

عضو جدید
خیلی عالیه مهندس. فقط اینکه سر جلسه وقت زیاد و مناسب روی الکترونیک نذاشتید یا خسته شدید یا کلاً خوب نزدید یا چی ؟ چون من انتظار این رو داشتم که الکترونیک حداقل 70 بزنید.
در هر صورت موفق باشید.

تبریک فراوان. درصد ها بسیار عالی هستش. ایشالا موفق باشید.

ممنونم دوسته عزیز
بخدا خودمم انتظارم از الکترونیک حداقل درصد بالای 75 بود چون الکترونیکم قوی ترین درسم بود(خیلی از مدار قوی تر)

نمیخوامم بهونه بیارم
ولی من تقریبا 17 سال تکواندو کار کردم اون ساله اخر ضربه شدید تو کمرم باعث شد کلا کنارش بذارمو مصدومیتش الان چند ساله باهامه

خلاصه کنم دیگه آخرایه آزمون از درد اصلا نمیتونستم رو صندلی بشینم و رو سوالا تمرکز کنم:biggrin:
به مراقبام گفتم بزران رو زمین دراز بکشم نذاشتن :D
نهایتن مجبور شدم سوالارو زود تحویل بدم بیام بیرون:(

در کل ممنون از دقتتون
امیدوارم شمام موفق باشین و نتیجتون برا خودتون راضی کننده باشه
چون جز بچه های کار بلد باشگاه بودین انصافا;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا