اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
منم نمیدونستم....اخه این دیگه چه صیغه ایه !!! توی سایت دانشگاه معدلو تا ترم 6 زده دیگه(همونو پرینت بگیریم به دانشگاه مقصد نشون بدیم کافیه دیگه!)
اگه قبول شدم برم دنبالش ایراد نداره ؟
یا حتما الان باید برم دنبالش؟

من خودم موقع ثبت نام برای شرکت در آزمون بردم مهر و امضا
هر دو جایی که بردم برا تایید گفتن موقع قبولی باید این فرمو بیاری!! کار اضافی بود به نظر اونا
سنجش یه چیزی گفته اون فرمها از زمان ارسال پستی مدارک مونده تا حالا که ثبت نام اینترنتی شده مثل موی بدن انسانها در طی تکامل!!
موقع ثبت نام ریزنمره ممهور می خوان اون فرمو هم شاید بخوان! شاید نخوان!

mo_ha

عضو جدید
ای بابا...یعنی سمنان رو بالاتر از شاهرود بزنم؟؟؟ :confused: یه مسلمونی بگه من چیکار کنم بالاخره؟؟؟ :cry:

آره به نظر من بالاتر بزنین چون دانشگاه بهتریه.به نظر من 2 سال بیرون شهر رفتن ارزششو داره . دیگه بقیش به خودتون بستگی داره...

سلام.
آقا این اطلاعیه جدید سنجش قضیه اش چیه؟؟؟
:que:
تو پست قبلی اینکش بود اگه دقت میکردین
اینجا هم میزارم

ممنون از کار باارزشی که انجام دادید. واقعاً جای یه تشکر اساسی داره.

در مورد رنکی که مشخص کردید، درسته که تعداد اساتید خیلی تاثیر گذاره، اما باید به جوانب دیگه هم نگاه کرد.
برای مثال دانشگاهی مثل تربیت مدرس، با اینکه استادای کمتری داره، به مراتب مقاله‌های بیشتر با ضریب ایمپکت بالاتر دارن و این باعث شده خیلیا اون را بالای علم و صنعت بزنن.
در نظر داشته باشید که تربیت مدرس شبانه نمیگیره و تعداد دانشجوهاش نسبت به تعداد اساتید همخوانی داره.

همین امر در مورد صنعتی اصفهان و خواجه نصیر (نسبت به دانشگاه تبریز و فردوسی مشهد) صادقه.
خواجه نصیر درسته که 2 استاد بیشتر نداره، اما 6 دانشیار داره که تعداد واقعاً بالایی هست و همه اونها هم در زمینه پژوهشی فعال هستن و به نظرم باید اون رو به عنوان شماره پنج یا شش گذاشت.
پردیس‌ها و غیرانتفاعی‌ها معمولاً از لحاظ پژوهشی خیلی ضعیف هستن و به دلیل درآمد بالا، تعداد اساتید هم بالا هست.
عباسپور دانشگاهی است که اساتیدش بیشتر در صنعت و کار هستن و در زمینه تحقیقاتی کمتر کار میکنن.

در مورد بقیه دانشگاها هم به همین صورت میشه تحقیق و پرس و جو کرد.

مرسی از اینکه ارزش کارو فهمیدید :gol:
این رنک فقط بر اساس هیئت علمی دانشگاههاس
و به این نکته هم توجه کنین خود نفس استاد (full professor) بودن نشون میده که مقالات زیادی داده شده که شخص به مرتبه استادی رسیده
حالا تو هر دانشگاهی بوده مهم نیس

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
خوب شاهرود نزدیکتره و دانشگاهش تقریبا توی شهره...ولی سمنان اساتیدش بهتره و در عوض دورتره و دانشگاهش خارج شهره...شاهرود دانشگاه صنعتیه ولی سمنان نه...حالا چجوری تصمیم بگیرم؟؟؟:(

مطمئناً برای رسیدن دانشجوها تا دانشکده سرویس می ذارن هر جایی باشه اونش مهم نیست فقط مسافتی که هر روز طی می کنین بیشتر می شه که با هندزفری یا یه کتاب کوچولو یا بستن چشاتون حل میشه:biggrin:
اگه شاغلین یا می خواین کار کنین مهمه که از محل زندگیتون دور باشه یا نه! دختر هم که نیستین افسردگی بگیرین و درس نخونین... فقط آشپزی تمرین کنین
مرتبه علمی اساتید (دانشیار و استاد تمام کمه ؛ کار کردن باهاشونم سخته)و زمینه کاریشونو نگاه کنین توی سایتها دنبال اسم و مقاله هاشون باشین
اطلاعاتشون توی رزومه دانشگاه آپدیت نیست
قدرت نفوذ اساتید هم مهمه چه توی دانشکاه چه جایی که بتونین پایان نامه کار کنین
من خودم شرایط سخت و سخت گیری رو دوست دارم و بعضی موارد مهم نیس برام
دانشگاه سطح پایین تنها مزیتش اینه که گیر نمیدن از نظر علمی ... چون گیر می دادن وضعشون باید بهتر باشه!! هر چه استاد تسلطش بیشتر باشه بهتره... تا نرین نمی دونین... یک ترم باس باهاشون بگذرونی که ببینی خودش بلده یا نه!
یه مورد هم اینکه ببینین کدوم یکی PHD داره احتمال اینکه دانشجوی خودشونو وردارن زیاده

power-e

عضو جدید
یکی نیس در مورد دانشگاه چمران یه توضیحاتی بده ؟
چرا ارشد کنترل نمیگیره ؟
با چه رتبه هایی میشه قبول شد ؟

pamaa

عضو جدید
دوستان از عباسپور و خوابگاه هاش خبری نشد؟

منم تعداد زیادی از انتخابام عباسپوره و خیلی تلاش کردم که چیزی از خوابگاه هاش بدست بیارم، اما فقط این به گوشم رسید که واسه پسرا خوابگاه داره ظاهرا (که خود گردان نیست)... حتما بیشتر پیگیرش میشم، امیدوارم تو این مهلت کمی که داریم کسی از دوستان پیدا بشه که اطلاعی از این مورد داشته باشه:(

ahmadpashaei

عضو جدید
یکی نیس در مورد دانشگاه چمران یه توضیحاتی بده ؟
چرا ارشد کنترل نمیگیره ؟
با چه رتبه هایی میشه قبول شد ؟
هست عزیزم.چرا کنترل نمیگیره دیگه از اون سوالا هستش:biggrin: اما الکترونیکش رو با حدود 1200 و بالاتر هم میشه روزانه قبول شذ

power-e

عضو جدید
هست عزیزم.چرا کنترل نمیگیره دیگه از اون سوالا هستش:biggrin: اما الکترونیکش رو با حدود 1200 و بالاتر هم میشه روزانه قبول شذ

خوب تو دفترچه نیس که !!!!!!
من یه ساله دارم به کنترل اهواز فکر میکنم
به این امید ارشد خوندم
یعنی چی این کارا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا دانشگاه به این مطرحی گرایش کنترل نداره!!!!

hsh_4321

عضو جدید
خوب تو دفترچه نیس که !!!!!!
من یه ساله دارم به کنترل اهواز فکر میکنم
به این امید ارشد خوندم
یعنی چی این کارا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا دانشگاه به این مطرحی گرایش کنترل نداره!!!!

آره متاسفانه جنوب کشور فقط یه دانشگاه چمرانه به جز شیراز که اونم الک و قدرت داره فقط
اونوقت ورمیدارن نوبت دوم و پردیس بین المللی می زنن میگن هرکی پول نداره بره بومی خودشون بخونه!

کسی از شبانه شهید رجایی اطلاع نداشت؟!

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تعداد زیادی از انتخابام عباسپوره و خیلی تلاش کردم که چیزی از خوابگاه هاش بدست بیارم، اما فقط این به گوشم رسید که واسه پسرا خوابگاه داره ظاهرا (که خود گردان نیست)... حتما بیشتر پیگیرش میشم، امیدوارم تو این مهلت کمی که داریم کسی از دوستان پیدا بشه که اطلاعی از این مورد داشته باشه:(
خوابگاهای عبپاسپور برای خواهران خودگردانه

آخرین ویرایش:

hamidchi

عضو جدید
کسی راجع به شبکه دانشگاه تهران که جدید اضافه شده چیزی میدونه ؟منظورم از لحاظ استاد و تخصص هاشون تو این زمینه هست مثلا شبکه صنعتی اصفهان چند تا استاد داره فیلد کاریشون تو زمینه شبکه هست

mt1

عضو جدید
دوستان به نظرتون کنترل علم و صنعت قویتره یا تربیت مدرس:que:

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان به نظرتون کنترل علم و صنعت قویتره یا تربیت مدرس:que:

تربیت مدرس 5تا استادیار دوتا دانشیار داره ولی علم و صنعت 3 تا دانشیار 4 تا استادیار و یدونه استاد تمام داره. حتی بری نگا کنی مقالاتی که اساتید علم و صنعتی دادن به روز تره

amirmohsenm

عضو جدید
سلام

سلام

آقا ما آخر نگرفتیم کنترل خواجه نصیر بالاتره یا ....:D
ولی انصافاً دست همگی درد نکنه...یا حق

pamaa

عضو جدید
دوستان یه سوال!
اینکه کد رشته های خاص رو فقط 2 تا رو باید زد، منظورشون 2 تا بین همه دانشگاه هایی هست که شرایط خاص داره؟؟!! مثلا بین همه کدهای شاهد و مالک اشتر و ... فقط میشه 2 تا رو انتخاب کرد یا نه از هر دانشگاه 2تا کد مجازه و مورد بررسی قرار میگیره؟

ahmadpashaei

عضو جدید
دوستان یه سوال!
اینکه کد رشته های خاص رو فقط 2 تا رو باید زد، منظورشون 2 تا بین همه دانشگاه هایی هست که شرایط خاص داره؟؟!! مثلا بین همه کدهای شاهد و مالک اشتر و ... فقط میشه 2 تا رو انتخاب کرد یا نه از هر دانشگاه 2تا کد مجازه و مورد بررسی قرار میگیره؟
سلام.نخیر برای هر دانشگاه 2 کد رشته.هر دانشگاه به صورت جداگانه لیست مجازین برای مصاحبه رو اعلام میکنه و شما شرکت می کنید که در صورت قبولی در هر دو اونی که اولویت بالاتری داره در نهایت تو پروفایل شما به شما اعلام میشه.یعنی هر دو دانشگاه شما رو به عنوان قبول به سنجش معرفی می کنن و نهایتا سنجش اسامی قبولی رو اعلام می کنه. پس برای هر دانشگاه 2 تا بزنید.

داوود خطر

عضو جدید
سلام.نخیر برای هر دانشگاه 2 کد رشته.هر دانشگاه به صورت جداگانه لیست مجازین برای مصاحبه رو اعلام میکنه و شما شرکت می کنید که در صورت قبولی در هر دو اونی که اولویت بالاتری داره در نهایت تو پروفایل شما به شما اعلام میشه.یعنی هر دو دانشگاه شما رو به عنوان قبول به سنجش معرفی می کنن و نهایتا سنجش اسامی قبولی رو اعلام می کنه. پس برای هر دانشگاه 2 تا بزنید.

اشتباه می کنید.
فقط دو کد رشته خاص رو می شه انتخاب کرد و دانشگاه شاهد هم هر چند تا دلت بخاد می شه انتخاب کرد .
نمی شه هم دانشگاه صدا سیما و هم دانشگاه مالک اشتر از هر کدام دو تا انتخاب کرد .

ahmadpashaei

عضو جدید
اشتباه می کنید.
فقط دو کد رشته خاص رو می شه انتخاب کرد و دانشگاه شاهد هم هر چند تا دلت بخاد می شه انتخاب کرد .
نمی شه هم دانشگاه صدا سیما و هم دانشگاه مالک اشتر از هر کدام دو تا انتخاب کرد .
من خودم تو کارشناسیم اینکارو کردم و مشکلی نبود!! البته درباره شاهد حق باش شماست(ممنون) ولی نهایتا انتخابهای اضافی رو حذف کنن و پیامد دیگه ای که به هیچ وجه نخواهد داشت.شاهد مگه خاص نیست؟الان زنگ می زنم.:biggrin:

آخرین ویرایش:

power girl

عضو جدید
از راهنماییهای همه دوستان ممنونم تاپیک خیلی جامعی بود امیدوارم همونطور که برا ما مفید بود برا کنکوریهای 93 هم مفید باشه و سال دیگه شاهد موفقیتشون باشیم

BalroG

عضو جدید
خیلیا بهم گفتن که صدا و سیما رو قبل مهندسی پزشکی بزنم، استدلالشون این بود که حداقلش خیالت راحته که آخرش تو صدا و سیمای یکی از شهرستان ها مشغول میشی! ولی من برعکسش رو انتخاب کردم! ولی خدا گواهه که هنوزم دودلم! از معضلی به نام "بیکاری" شدیدا هراس دارم... :cool:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با آرزوی موفقیت برای همگی دوستان،این تاپیک به تاریخ پیوست

توجه :

" کلیه کارنامه های این 90 صفحه در پست اول قرار گرفت "

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا