اعلام شهريه دوره دكتری دانشگاه آزاد (کسایی که ناراحتی قلبی دارن نگاه نکنن )

nima.sweden

عضو جدید
ميزان شهريه علي الحساب ثابت هر ترم دانشجويان مقطع دكتري دانشگاه آزاد اسلامي در كليه رشته هاي علوم انساني بورسيه 16 ميليون و 788 هزار و 700 ريال و غيربورسيه 15 ميليون و 445 هزار و 600 ريال تعيين شده است .
:eek::eek::eek:
همچنين شهريه علي الحساب ثابت دانشجويان كليه رشته هاي غير از علوم انساني بورسيه 25 ميليون و 107 هزار و 500 ريال و دانشجويان غيربورسيه 23 ميليون و 98 هزار و 900 ريال تعيين شده است .

شهريه متغير هر واحد دروس نظري براي دانشجويان بورسيه يك ميليون و 677 هزار و 500 ريال و براي دانشجويان غير بورسيه يك ميليون 543 هزار و 300 ريال است . شهريه متغير هر واحد دروس عملي نيز براي دانشجويان بورسيه دو ميليون و 13 هزار ريال و براي دانشجويان غيربورسيه يك ميليون و 851 هزار و 900 ريال خواهد بود .

شهريه هر واحد درسي پايان نامه براي دانشجويان غير بورسيه نيز پنج ميليون و 238 هزار و 300 ريال و براي دانشجويان بورسيه پنج ميليون 693 هزار و 800 ريال تعيين شده است .:cry::cry::cry:

هر پذيرفته شده مقطع دكتري دانشگاه آزاد اسلامي بايد مبلغ 625 هزار ريال بابت هزينه خدمات آموزشي جهت برگزاري مسابقات ورزشي سمينارهاي منطقه اي دبيرخانه مناطق تهيه كارت دانشجويي و كمك به صندوق رفاه دانشجويي به حساب 1595 دانشگاه آزاد اسلامي نزد بانك ملي ايران شعبه زبرجد تهران واريز كند.

ثبت نام پذيرفته شدگان مقطع دكتري دانشگاه آزاد اسلامي از سه شنبه 16 مهر ماه تا پنج شنبه 18 مهر ماه سال جاري انجام مي شود . :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

جوجه سرامیکی

عضو جدید
اصولا میگن علم بهتر است یا ثروت.خو اگه ثروت داشته باشی میتونی علم هم داشته باشی.پس چرا تو راهنمایی دروغ بارمون میکردن!

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ميزان شهريه علي الحساب ثابت هر ترم دانشجويان مقطع دكتري دانشگاه آزاد اسلامي در كليه رشته هاي علوم انساني بورسيه 16 ميليون و 788 هزار و 700 ريال و غيربورسيه 15 ميليون و 445 هزار و 600 ريال تعيين شده است .
:eek::eek::eek:
همچنين شهريه علي الحساب ثابت دانشجويان كليه رشته هاي غير از علوم انساني بورسيه 25 ميليون و 107 هزار و 500 ريال و دانشجويان غيربورسيه 23 ميليون و 98 هزار و 900 ريال تعيين شده است .

شهريه متغير هر واحد دروس نظري براي دانشجويان بورسيه يك ميليون و 677 هزار و 500 ريال و براي دانشجويان غير بورسيه يك ميليون 543 هزار و 300 ريال است . شهريه متغير هر واحد دروس عملي نيز براي دانشجويان بورسيه دو ميليون و 13 هزار ريال و براي دانشجويان غيربورسيه يك ميليون و 851 هزار و 900 ريال خواهد بود .

شهريه هر واحد درسي پايان نامه براي دانشجويان غير بورسيه نيز پنج ميليون و 238 هزار و 300 ريال و براي دانشجويان بورسيه پنج ميليون 693 هزار و 800 ريال تعيين شده است .:cry::cry::cry:

هر پذيرفته شده مقطع دكتري دانشگاه آزاد اسلامي بايد مبلغ 625 هزار ريال بابت هزينه خدمات آموزشي جهت برگزاري مسابقات ورزشي سمينارهاي منطقه اي دبيرخانه مناطق تهيه كارت دانشجويي و كمك به صندوق رفاه دانشجويي به حساب 1595 دانشگاه آزاد اسلامي نزد بانك ملي ايران شعبه زبرجد تهران واريز كند.

ثبت نام پذيرفته شدگان مقطع دكتري دانشگاه آزاد اسلامي از سه شنبه 16 مهر ماه تا پنج شنبه 18 مهر ماه سال جاري انجام مي شود . :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

واقعانکه مگه آدم بیکاره خوب این پول را میده میره یک کشور خارجی درس میخونه تازه مدرکشم بین المللیه...........................

bahareh85

عضو جدید
سلام
ولی این طورم که شما میگید نیست ها
من همسرم پارسال دکتری مدیریت دولتی دانشگاه علوم تحقیقات تهران قبول شد و الان متوسط ترمی 5-6 میلیون شهریه میده، کم نیست ولی دیگه این مبلغی که شما گفتی خیلی زیاده یعنی از پارسال تا امسال اینقدر تغییر کرده؟

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه با كدوم منطق؟
يعني ترمي كحدود 5-6 ميليون
توي يك كشور ديگه هزينه آدم كمتره

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه ترمی 5 میلیون باشه 4 سالش می شه 40 میلیون
یادمه 2 سال پیش یکی از استادامون که دکتراشو آزاد می خوند می گفت همون اول 30 میلیون ازت می گیرن دیگه ترمی پرداخت نمی کنی
اگه ترمی 6 میلیون باشه 4 سالش می شه 48 میلیون ! یعنی حدود 20 میلیون بیشتر از سه چهار سال قبل !!! واقعا آدم مخش سوووووت می کشه !!!

bahareh85

عضو جدید
آخه با كدوم منطق؟
يعني ترمي كحدود 5-6 ميليون
توي يك كشور ديگه هزينه آدم كمتره
درسته ولی الان اکثر بچه ها بورس شدن و دانشگاه یا ارگانی که اونا رو بورس کرده هزینه تحصیل اونها رو میده حقوق هم بهشون میده کارشون هم تضمینه که اونایی که خارج درس میخونن این امکان رو ندارن.:smile:

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته ولی الان اکثر بچه ها بورس شدن و دانشگاه یا ارگانی که اونا رو بورس کرده هزینه تحصیل اونها رو میده حقوق هم بهشون میده کارشون هم تضمینه که اونایی که خارج درس میخونن این امکان رو ندارن.:smile:

يكي از دوستان من سال پيش دكتري شهرسازي علوم و تحقيقات تهران قبول شد.
ارگانهاي دولتي كه به هر هوسي حاضر نيست بورسيه دانشگاه آزاد رو قبول كنند
واحدهاي خود دانشگاه آزاد كه ماشاا... اشباع از هيات علمي
اين بنده خدا با خانواده اش يزد زندگي مي كنه
بردسير كرمان بورسيه شده
تهران هم درس مي خونه
حالا چند سال از بهترين سالهاي زندگيش حروم شده نه از درس چيزي مي فهمه نه از كار نه از خانواده
3 سال ديگه هم بس كه از اين شهر به اون شهر شده توي قطار اتوبوس بوده ديگه اعصاب درست و حسابي هم نخواهد داشت
واقعا دكتري اينجوري مي ارزه؟؟؟

bahareh85

عضو جدید
يكي از دوستان من سال پيش دكتري شهرسازي علوم و تحقيقات تهران قبول شد.
ارگانهاي دولتي كه به هر هوسي حاضر نيست بورسيه دانشگاه آزاد رو قبول كنند
واحدهاي خود دانشگاه آزاد كه ماشاا... اشباع از هيات علمي
اين بنده خدا با خانواده اش يزد زندگي مي كنه
بردسير كرمان بورسيه شده
تهران هم درس مي خونه
حالا چند سال از بهترين سالهاي زندگيش حروم شده نه از درس چيزي مي فهمه نه از كار نه از خانواده
3 سال ديگه هم بس كه از اين شهر به اون شهر شده توي قطار اتوبوس بوده ديگه اعصاب درست و حسابي هم نخواهد داشت
واقعا دكتري اينجوري مي ارزه؟؟؟
اونجوری هم وحشتناک که گفته نیست. همسر من بورس علوم تحقیقات اهواز شده. دوستای دیگشم به همین صورت بورس شهرهای مختلف شدن.
من و همسرم هم همین روز ها رو میگذرونیم بالاخره هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد.
ولی قبول کن اگه نمی ارزید خودشم این کارو نمی کرد;)

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونجوری هم وحشتناک که گفته نیست. همسر من بورس علوم تحقیقات اهواز شده. دوستای دیگشم به همین صورت بورس شهرهای مختلف شدن.
من و همسرم هم همین روز ها رو میگذرونیم بالاخره هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد.
ولی قبول کن اگه نمی ارزید خودشم این کارو نمی کرد;)

دقيقا من در مرحله تصميم گيري در اين موردم
از نظر مالي كه واسه من اصلا نمي ارزه چون كاري با مدرك ارش انجام مي دم با مدرك دكتري با ماهي 300-400 اضافه تر انجام ميشه داد كه در برابر هزينه ها هيچه سود مخارج دكتري تو كار آزاد بيشتره
از نظر كاري خدا را شكر سركار كه هستم هيچ
از نظر وجهه اجتماعي (به قول دكتر جلالي با اوضاع پيش اومده هركي فوق باشه بالاتره)

از نظر زماني و جواني كه قبلا گفتم

واقعا نمي دونم

bahareh85

عضو جدید
دقيقا من در مرحله تصميم گيري در اين موردم
از نظر مالي كه واسه من اصلا نمي ارزه چون كاري با مدرك ارش انجام مي دم با مدرك دكتري با ماهي 300-400 اضافه تر انجام ميشه داد كه در برابر هزينه ها هيچه سود مخارج دكتري تو كار آزاد بيشتره
از نظر كاري خدا را شكر سركار كه هستم هيچ
از نظر وجهه اجتماعي (به قول دكتر جلالي با اوضاع پيش اومده هركي فوق باشه بالاتره)

از نظر زماني و جواني كه قبلا گفتم

واقعا نمي دونم
از من اینو داشته باش من پدرم استاد دانشگاهه و میگه هیچ شغلی بهتر از تدریس اونم تو دانشگاه نیست البته اینو از یک نفر هم که دکتری داره و رفته توی کار آزاد و پول خوبی هم در میاره شنیدم .به خاطر اینکه کار دانشگاه هم پول خوبی داره هم مثل کار آزاد استرس نداره، ولی اگر علاقه ای به تدریس و شغل دانشگاهی نداری و از شغل الانتم راضی هستی دکترا گرفتن اصلا ارزش نداره .
در هر صورت هر تصمیمی گرفتید امیدوارم موفق باشید;)

rainy day

عضو جدید
تقريبا تمامي دانشجويان دوره دكتراي آزاد، بورس هستند. اونهايي كه مقيم شهرستانن تو شهر خودشون بورس ميشن معمولا با بورسيه صد در صد (كه تعداد زيادي از دانشجويان دكتراي آزاد تهران شهرستاني هستن)، اونايي كه تهران مقيمن ، اطراف تهران راحت بورس ميشن ولي ممكنه صد در صد نباشه ولي بورس شدن تو حود تهران سخت تره .

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
واقعانکه مگه آدم بیکاره خوب این پول را میده میره یک کشور خارجی درس میخونه تازه مدرکشم بین المللیه...........................

نه جانم .. اونجوری خیلی بیشتر میشه .... خیلی خیلی ... به همین راحتی نیست که فکرشو می کنید ...

SanazT

عضو جدید
سلام دوستان من یه سوال دارم دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی و پیام نور به چه شکلی هست شرایطش چی هست لطفا اگر میدونید شرایطش رو بذارید.
اگر معدل ارشد 16.90 باشه از دانشگاه دولتی که ضریب...

بالا