اعضا معمار نظام مهندسی استان تهران

وسعت

عضو جدید
دوستان کسی قبولی ابان 93 بوده برای تشکیل پرونده بره نظام یعنی نوبت اش رسیده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من آخرای خرداد افتادم.....
کپی برابر اصل لیسانس دوباره باید ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamedzjg

عضو جدید
دوستان کسی قبولی ابان 93 بوده برای تشکیل پرونده بره نظام یعنی نوبت اش رسیده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من آخرای خرداد افتادم.....
کپی برابر اصل لیسانس دوباره باید ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله مجددا باید ببرید خانوم مهندس کپی برابر اصل مدرکتونو..

hamedzjg

عضو جدید
ممنون.....
فقط برای لیسانس را دیگه؟
بله خانوم مهندس اگر در حال تحصیل کارشناسی ارشد هستید فقط مدرک لیسانستونو ببرید..
برای پایه های بالاتر که ارتقا پیدا کنه پروانتون اون موقع مدرک ارشدو ارائه میدید که در پروانه کارشناسی ارشد ذکر بشه

وسعت

عضو جدید
بله خانوم مهندس اگر در حال تحصیل کارشناسی ارشد هستید فقط مدرک لیسانستونو ببرید..
برای پایه های بالاتر که ارتقا پیدا کنه پروانتون اون موقع مدرک ارشدو ارائه میدید که در پروانه کارشناسی ارشد ذکر بشه

من ارشدم را گرفتم ولی در امتحان با لیسانس شرکت کردم...حالا برای پروانه 3 میخاد ارشد هم ببرم؟تاثیری داره یا نه؟
البته ارشدم معماری منظر هست...نمیدونم قبول دارن یا نه؟

hamedzjg

عضو جدید
من ارشدم را گرفتم ولی در امتحان با لیسانس شرکت کردم...حالا برای پروانه 3 میخاد ارشد هم ببرم؟تاثیری داره یا نه؟
البته ارشدم معماری منظر هست...نمیدونم قبول دارن یا نه؟

بپرسید از مسئولای نظام.. از مدرک ارشدتون هم میدونم باید 2 سال گذشته باشه تا قبول کنند ( صرف نظر از معماری منظر که نمیدونم قبول میکنند یا نه)
اگر هنوز 2سال نگذشته که با همون مدرک کارشناسی برید...اصلا فرقی هم نداره کارشناسی یا کارشناسی ارشد برای پروانه اشتغال

وسعت

عضو جدید
بپرسید از مسئولای نظام.. از مدرک ارشدتون هم میدونم باید 2 سال گذشته باشه تا قبول کنند ( صرف نظر از معماری منظر که نمیدونم قبول میکنند یا نه)
اگر هنوز 2سال نگذشته که با همون مدرک کارشناسی برید...اصلا فرقی هم نداره کارشناسی یا کارشناسی ارشد برای پروانه اشتغال
خیلییییییییییییییییی لطف کردید..ممنونم

وسعت

عضو جدید
دوستان کلاس های اجرا برگزار داره میشه...
من دیروز رفتم نظام مهندسی حضوری و پیگیری کردم
هر کسی میخاد سریع ثبت نام کنه....داره پر میشه....متاسفانه خودشون هم خبر نداشتن....واحد اموزش هم هیچی نگفت....به زور خبر دار شدم
اینم آدرس سایتشه...

http://tceoexam.ir/index.php/118-congarce/163-vorod-be-herfe

وسعت

عضو جدید

بچه ها ارتقای پایه چه جوریه؟
چند سال باید بگذره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اون وقت حتما باید از پروانه مون استفاده کرده باشیم یا نه؟

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعیه‌ی شورای مالیاتی در خصوص اظهارنامه‌ی عملکرد سال 93 مهندسان عضو سازمان

1394/04/07

به اطلاع می‌رساند با توجه به اعلام سازمان امور مالیاتی کشور و بر اساس رای دیوان عدالت اداری مبنی بر عدم انجام توافق‌نامه‌ی مالیاتی با مشاغل بند الف و ب قانون مالیات‌های مستقیم کشور، اظهارنامه‌ی عملکرد سال 93 مهندسان می‌بایست بر اساس اعلام درآمد و هزینه‌ی ریالی انجام پذیرد.
جهت ارسال اظهارنامه می‌بایست از سامانه‌ی عملیات الکترونیکی مالیاتی مودیان به نشانی www.tax.gov.ir اقدام نمایید. مهندسان عضو سازمان می‌توانند در صورت تمایل از "راهنمای ارسال اظهارنامه الکترونیکی عملکرد سال 93 مهندسان" تهیه شده توسط شورای مالیاتی سازمان استفاده نمایند.

جهت دريافت راهنما کليک کنيد. [FONT=&quot]

شورای مالیاتی
[/FONT]

وسعت

عضو جدید
من به خاطر ماه رمضان کلاسای اجرا را کنسل کردم...کسی هست شرکت کرده باشه؟