...::: اعضای تالار مهندسی مکانیک - مشخصات و تواناییها :::...

daryoush.mo

عضو جدید
سلام

سلام

سلام دوستان من هم داریوش هستم وسال 84 مدرک مهندسی مکانیک رو از دانشگاه آزاد اهواز گرفتم و الان هم در خدمت شما هستم

mehd0551

عضو جدید
کتیا *آخرین عشق من*

کتیا *آخرین عشق من*

سلام بنده هم مهدی مهدی پور هست رشته تحصیلیم نقشه کشی صنعتی از دانشگاه علمی کاربردی هستش اما از بس با اساتید دروس تخصصیم بحث کردم در مورد این که دارن اشتباه میکنن چند ترم اضافه دارم میخونم .کارم با کتیا عالی هستش (به نظر خودم البته) تخصصم هم طراحی و ساخت هستش البته تا دلتون بخواد هم پروژ دانشجویی کامل کردم همشون بیست فقط مال خودم هنوز مونده دفعه سوم این ترم گرفتم ببینم چی میشه اگه خدا خواست شاید قبول بشم البته تصمیم گرفتم مثل مرد سر هیچ کلاسی نرم که بخوام بحث کنم روز اول هم با تمام اساتید مربوطه حرف زدم.

abbas mostafalou

عضو جدید
بنده هم عباس مصطفی لو هستم ترم 3 رشته مکانیک از خوی

بنده هم عباس مصطفی لو هستم ترم 3 رشته مکانیک از خوی

از اشنایی باهمه ی دوستان گرامی تشکر و قدر دانی میکنم

arman1381

عضو جدید
من صدیق حسن پورم دانشجویی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک تبدیل انرژی دانشگاه ارومیه اگه مشکلی داشتید در زمینه رشته email beznid

amir hosein.s

عضو جدید
با سلام و درود من امیر حسین دانشجوی ترم 1 مهندسی مکانیک(گرایش نامشخص)دانشگاه صنعتی اصفهان هستم.

ali rezaie

عضو جدید
سلام من علی رضایی دانشجوی ترم 1 دانشگاه شهید مدنی اذربایجان هستم.

حامد۲۵

عضو جدید
تشریح گیربکس کامیون و کشنده

تشریح گیربکس کامیون و کشنده

لطفا مهندسین محترم توضیح بدن گیربکس کامیون و نیم دنده و کمک سیاره ای پشت گیربکس و نقش باد در گیربکس

farhad8432

عضو جدید
جزوات خلاصه مبحث 14 و16 ویژه روزهای پایانی تا ازمون

- تمامی سئوالات تخصصی (مسائل)با فرمولهای خارج از کتابهای نظام مهندسی حل می شوند.
2- اگر تمامی سئوالات تستی(عمومی) را درست جواب دهید ولی سئوالات تخصصی را کمتر از 60% پاسخ صحیح بدهید ؛ باز هم نمره قبولی نخواهید آورد.
3-ضرایب سئوالات تخصصی و عمومی متفاوت است،بدون دانستن فرمولهای حل مسئله در آزمون شرکت نکنید چون مطمئن باشید قبول نمی شوید .
4- فرمولهای حل مسئله،فقط و فقط در دوره های آمادگی آزمون ارایه می گردند،چون این فرمولها معمولاً تجربی هستند و در صنعت ساختمان کاربرد دارند و در سایر منابع مهندسی مکانیک مانند طباطبایی وجود ندارند؛در ضمن مدرسان دوره ها خود طراح سئوالات هستند.
5-جزوات مباحث 14 و16 که در دوره های آمادگی آزمون معتبر تهران تهیه شده است در این سایت جهت دانلود قرار داده شده اند.
6-بیشتر دوستانی که جزوه را تهیه می نمایند بار دوم یا سوم است که در آزمون شرکت می کنند و به خاطر عدم توانایی در حل مسئله قبول نمی شدند،اگر شما بار اولتان است که اقدام به شرکت در آزمون می کنید، می توانید به راحتی به این منابع دسترسی داشته باشید..با تشکر
جزوات بصورت دست نویس ،اسکن شده با کیفیت بالا و به صورت فایلهای word می باشد،این جزوات شامل فرمولهای اختصاصی هر مبحث و حل مسئله نمونه امتحانی مربوط به آن می باشد،جزوات به شرح زیر می باشد:
1-جزوه تشریحی مبحث 14 شامل فرمولهای حل مسئله
(تأسیسات گرمایی،تعویض هوا،تهویه مطبوع):
-گرمایش(بارهای حرارتی،فلودیاگرام آب داغ،موتورخانه،تأمین هوای احتراق،دیگ ها،منبع انبساط،پمپها،دودکش )
-سایکرومتری
-تبرید
- آبرسانی
- فاضلاب و هواکش
-هوارسانی
2- جزوه مبحث 16(تآسیسات بهداشتی) شامل:
-تآسیسات بهداشتی-آب رسانی
-سیستم های آبرسانی
-مخازن ذخیره آب و سوخت
-لوله کشی
-zone بندی
توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه توجه
به علت زمان اندک باقیمانده تا ازمون نظام مهندسی و امکان نرسیدن سفارشات پستی در موعد مقرر لذا بر ان شدیم که فایل pdf جزوه مزبور را برای راحتی و سرعت بیشتر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم لذا برای خرید لینک زیر را در صفحه ادرس مرورگر خود قرار داده و از طریق کارت های عضو شتاب نسبت به خرید جزوه اقدام نمایید پس از پرداخت وجه مورد نظر لینک دانلود برای شما نمایش داده شده و شروع به دانلود فایل مربوطه کنید
لینک های خرید و دانلود
www.mohandeci.ir و http://mohandeci.sellfile.ir

abbas mostafalou

عضو جدید

negar mec

عضو جدید
با سلام و درود من امیر حسین دانشجوی ترم 1 مهندسی مکانیک(گرایش نامشخص)دانشگاه صنعتی اصفهان هستم.

سلام میتونم حول وهوش رتبتونو بپرسم میخواستم بدونم صنعتی امسال چه رنجی گرفته من خودم مکانیک دانشگاه اصفهانم

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارشد طراحی کاربردی
ربات های دوپا
الگوریتم ایمنی مصنوعی
بهینه سازی مکانیزم ها
مدلسازی ریاضی
ترجمه یک کتاب راجع ربات ها-
بیومکانیک توانبخشی
کنترل سیستم های دینامیکی
معادلات پیچیده ریاضی
جبرlie
کنترل فازی
منطق فازی

آخرین ویرایش:

Romalove

عضو جدید
سلام . نیما هستم . فارغ التحصیل مهندسی مکانیک جامدات دانشگاه آزاد خمینی شهر یا همون 3de:D

100daraje azadi

عضو جدید
سلام . دانشجوی ارشد تبدیل انرژی .

فعلا کار پژوهشی در زمینه انرژی خورشیدی
سیستم های نیروگاهی خورشیدی
گرمایش خانگی
نرم افزار
تدریس دروس ترمودینامیک انتقال حرارت سیالات

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام . نیما هستم . فارغ التحصیل مهندسی مکانیک جامدات دانشگاه آزاد خمینی شهر یا همون 3de:D

سلام . دانشجوی ارشد تبدیل انرژی .

فعلا کار پژوهشی در زمینه انرژی خورشیدی
سیستم های نیروگاهی خورشیدی
گرمایش خانگی
نرم افزار
تدریس دروس ترمودینامیک انتقال حرارت سیالات
سلام دوستان از آشنایی با شما خوشبختم
امیدوارم در کنار هم بتونیم از اطلاعات و دانشه همدیگه استفاده ی کامل رو ببریم

iman2568

عضو جدید
سلام دوستان
من ایمان مهندس مکانیک در ذوب آهن اصفهان با 7 سال سابقه کار در زمینه تعمیرات هستم
امیدوادم بتوانم مفید واقع بشم

milad4274

عضو جدید
سلام ب همگی
منم میلاد یوسفی دانشجوی ترم 2 دانشگاه صنعتی اصفهان هستم
:)

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
اسمم که تابلوئه :D
یه مدت بازرس یه شرکت بودم، قطعات ارسالی به ایران خودرو رو بازرسی میکردم یه جورایی کنترل کیفیت و تضمین کیفیت بود
بعد رفتم تو کار CNC
حالا هم مسئول ازمایشگاه یه شرکت قطعه ساز هستم ;)

bmbtehran

عضو جدید
بهروز مرادی مهندسی ساخت و تولید
شبکه کامپیوتر
و اتوماسیون
و ساخت تجهیزات مرتبط و به مکانیک و الکترونیک و کامپیوتر

bahar-control

عضو جدید
سلام به بچه های مکانیک . من رشتم برق کنترله واسه درس عملگر یه تحقیق میخوام که برای هر شیر بهترین مارک وبرند را مشخص کنه .هرکی میتونه واسم بفرسته به خصوصیم .ممنون .اینم ایمیلم
Shayestehzahra@gmail.com

afn741

عضو جدید
اکبر یوسف صفت
طراحی و ساخت قالبهای پروگرسیو . کامپاند . فاین بلانکینگ و سروو . فول کستینگ . پلاستیک . فیکسچر های ماشینکاری و جوشکاری . و در زمینه کنترلی پنل گیج . طبق استانداردهای . فوجی و میازو و ایران خودرو و psa فرانسه و جنرال موتور امریکا و استاندارد زیمنس المان با استفاده از اتو کد و کتیا برای طراحی قالبها . و پروسه نویسی روشهای ساخت قالب با استفاده از msp .

black cavalier

عضو جدید
محسن
دانشجوی دکترای مهندسی مکانیک طراحی جامدات
زمینه کاری : مواد هوشمند
خوشبختم از آشنایی با همه:)

بالا