اعتراض به کلیدهای اولیه سازمان سنجش!

water man

عضو جدید
اره خدایشش سوالای اب زیرزمینی امسال چون طراح عوض شده بود کاملا متفاوت و عجیب و غریب بود عزیزم من کتاب علیطلدع در دسترسم نیست ولی مطمنم تو قسمت اب زیرزمینی قسمت شبکه جریان یکی از اوالش یکی از راههای ساده شبکه جریان معرفی کرده.....

سوال های هیدرولوژی عجیب غریب بودن چون از کتاب دکتر مهدوی اومده بودن

gorgan89

عضو جدید
امسال درصد ها کلا تغییر میکنه و نمیشه با سال گذشته مقایسه کنیم،به این دلیل که سال گذشته فوق العاده آسون بوده و مطمینا درصد های بالاتری نسبت به امسال که درسها جز هیدرولیک نسبتا سخت بودن و از طرف دیگه تعداد سوال ها که کم شده خودش به بالا بردن یا پایین بردن درصد کمک بالاتری میکنه پس نمیشه با سال گذشته مقایسه کرد
سلام
به نظر شما امسال درصدا افت می کنه ؟پارسال با میانگین 36.6 تربیت مدرس قبولی داشتیم امسال فک کنم راحتتر قبول شیم

water man

عضو جدید
دوستان در مورد سوال 243 چه نظری دارید؟ یکی از دوستام که ارشد تهران میخونه گفت باید مینوشتن گیاه پالایی،نه گیاه یالایی
در مورد سوال 250؟اینکه مشخص نکرده کدوم پارامتر مربوط به کدوم محوره

water man

عضو جدید
سلام
به نظر شما امسال درصدا افت می کنه ؟پارسال با میانگین 36.6 تربیت مدرس قبولی داشتیم امسال فک کنم راحتتر قبول شیم
مطمینا افت میکنه اونم به این دلایل
پارسال آسون بوده و درصد ها بالاتر امسال هستش اونم با توجه به این موضوع که هیدرولوژی تعداد زیادی سوال از مهدوی داسته که خیلی ها نزدن حتی به چشمشونم آشنا نبوده
و دلیل بعدی اینه ه تعداد سوال کم شده اگه روال تصحیح مثل پارسال باشه که به ازای هر 3 غلط یک صحیح از بین بره مطمین باشد تویه در صد ها خیلی تاثیر میزاره
شنیدم که امسال به ازای هر 4غلط 1 سوال صحیح حذف میشه اما صحتشو نمیدونم
تربیت مدرس با چه رتبه ای؟
اما یا این حرف شما موافقم که امسال با درصد پایینتر هم میشه جای خوب قبول شد چون این اتفاق کنکور91 افتاد
اون سال هم کنکور به نسبت سخت بود

gorgan89

عضو جدید
مطمینا افت میکنه اونم به این دلایل
پارسال آسون بوده و درصد ها بالاتر امسال هستش اونم با توجه به این موضوع که هیدرولوژی تعداد زیادی سوال از مهدوی داسته که خیلی ها نزدن حتی به چشمشونم آشنا نبوده
و دلیل بعدی اینه ه تعداد سوال کم شده اگه روال تصحیح مثل پارسال باشه که به ازای هر 3 غلط یک صحیح از بین بره مطمین باشد تویه در صد ها خیلی تاثیر میزاره
شنیدم که امسال به ازای هر 4غلط 1 سوال صحیح حذف میشه اما صحتشو نمیدونم
تربیت مدرس با چه رتبه ای؟
اما یا این حرف شما موافقم که امسال با درصد پایینتر هم میشه جای خوب قبول شد چون این اتفاق کنکور91 افتاد
اون سال هم کنکور به نسبت سخت بود
ولی به نظر من هیدرولوژی و هیدرولیک سخت نبودن البته هیدرولوژی واسه بچه های منابع رو نمیدونم
با رتبه 16 سازه تربیت مدرس قبول شده
امسال اشتباه زیاد داشتیم تو همه درسا

water man

عضو جدید
ولی به نظر من هیدرولوژی و هیدرولیک سخت نبودن البته هیدرولوژی واسه بچه های منابع رو نمیدونم
با رتبه 16 سازه تربیت مدرس قبول شده
امسال اشتباه زیاد داشتیم تو همه درسا

بحث سازه با منابع جداس
هیدرولوژی امسال منابع تغییر داشته
هیدرولیک خیلی آسون بود!

(M&M)

کاربر بیش فعال
با سلام خدمت دوستان

امکانش هست که نمره سوالای غلط رو به همه بدن؟ یا میخوان حذفش کنن؟

(M&M)

کاربر بیش فعال
سوال 126 هم جوابش غلطه.طبق نشریه 182 میتوان گفت که اصطلاحی به نام "جدول" در مورد قنات به کار نمیرود. در صورتی که طبق کلید داده شده کف شکنی رو گزینه صحیح دانسته. درنشریه 182 میخوانیم که:عملیات ته زنی یا کف شکنی عبارت است از:عمیق تر کردن میله های قنات و پایین بردن سرتاسری کف کوره برای دسترسی به آب زیرزمینی که در طبقات پایینتر است.

water man

عضو جدید
وقتی جواب میشه 2 پس میشه گزینه 2 که کمتر از 4.

اگه اینطور که شما میگید باشه هر عددی کوچیکتر از 4 میشه جواب اما با توجه به فرمول فقط یک جواب باید داشته باشیم و جدای از این عمق اولیه باید همون عمق نرمال شیب تند باشه پس باید یک عدد باشه

behrah

عضو جدید
این طراح هیدرولوژی باید برکنار بشه! الان حرفای شمارو خوندم فکر کنم خیلی اوضاع خرابه :confused:

behrah

عضو جدید
دوستان در مورد سوال 243 چه نظری دارید؟ یکی از دوستام که ارشد تهران میخونه گفت باید مینوشتن گیاه پالایی،نه گیاه یالایی
در مورد سوال 250؟اینکه مشخص نکرده کدوم پارامتر مربوط به کدوم محوره
آره سوال 243 غلط املایی داره اما اینها اینقدر سوال غلط دادن توی این آزمون که فکر نکنم بخوان با تصحیح کردن اینها اعتبارشون رو زیر سوال ببرن!
درباره سوال 250 من فکر میکنم درسته چون دقیقا همین آزمون چند بار دیگه هم تکرار شده بود سالهای قبل که البته سوال مزخرفیه من هم اشتباه زدم.

behrah

عضو جدید
این درصد ها واسه زیر 40 هستش
واسه 71 منطقی نیست
خوب این هم ادعای یک نفر که پارسال رتبه اش شده بود 91 به این قرار هست:
زبان: سفید
ریاضی: 30%
هیدرولیک: 60%
هیدرولوژی: 50%
آمار: 63%
منابع آب: 30%
ریاضی: 18%
هیدرولیک: 42%
هیدرولوژی 53%
آمارو احتمالات: 71%
منابع آب: 38%
پارسال که گفتید آسون بوده... در هر صورت یا اینها خالی میبندن یا اون کاربری که گفتند با 36% میشه رفت تربیت مدرس خیلی خوش خیال هستند :) الان خودم میانگین های این دو نفر رو مقایسه کردم اون که رتبه اش 91 میانگین هاش بالاتره!!! آره خالی بستن احتمالا البته ما از تراز اینها خبر نداریم و رتبه هاشون هم خیلی از هم دور نیست... الله اعلم :biggrin:

آخرین ویرایش:

gorgan89

عضو جدید
خوب این هم ادعای یک نفر که پارسال رتبه اش شده بود 91 به این قرار هست:
زبان: سفید
ریاضی: 30%
هیدرولیک: 60%
هیدرولوژی: 50%
آمار: 63%
منابع آب: 30%
ریاضی: 18%
هیدرولیک: 42%
هیدرولوژی 53%
آمارو احتمالات: 71%
منابع آب: 38%
پارسال که گفتید آسون بوده... در هر صورت یا اینها خالی میبندن یا اون کاربری که گفتند با 36% میشه رفت تربیت مدرس خیلی خوش خیال هستند :) الان خودم میانگین های این دو نفر رو مقایسه کردم اون که رتبه اش 91 میانگین هاش بالاتره!!! آره خالی بستن احتمالا البته ما از تراز اینها خبر نداریم و رتبه هاشون هم خیلی از هم دور نیست... الله اعلم :biggrin:
سلام
من با 36.6 میانگین واسه سازه گفتم نه منابع
من درصدا بچه هایی که پارسال رتبه 8 و 19 منابع شدم رو هم دارم که ازاین ها بالاترن ولی فک کنم کسی که رتبه شده بود 8فقط 10 درصد هیدرولوژی بیشتر زده بود و بقیه درصدا تقریبا یکی بود
واسه بچه های سازه قبولی با درصدای کم احتمالش بیشتره:)

ha wk

عضو جدید
سلام
من با 36.6 میانگین واسه سازه گفتم نه منابع
من درصدا بچه هایی که پارسال رتبه 8 و 19 منابع شدم رو هم دارم که ازاین ها بالاترن ولی فک کنم کسی که رتبه شده بود 8فقط 10 درصد هیدرولوژی بیشتر زده بود و بقیه درصدا تقریبا یکی بود
واسه بچه های سازه قبولی با درصدای کم احتمالش بیشتره:)

خدا کنه که با درصدای پایینتر یه چیزی ازمون در بیاد ! :)

بالا