اعتراض باشگاه مهندسان ایران در پی اهانت به بنیانگذارانقلاب

كربلايي حسام

اخراجی موقت
http://www.www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=1428540&postcount=1

جدا شده اما رسانه ملی و یه عده دوست ندارن جدا بشه و مرتب اونها رو به جنبش سبز مرتبت میکنن......

یه نفر بیاد و بگه جانم فدای رهبر و وسط خیابون لخت بشه پیرو ولایته؟؟؟؟از بچه های حزب الله است؟؟؟؟

چطور سریع میکن اون الکی خودشو به رهبر چسبونده و.......

اما یکی میاد و میگه میر حسین و یه غلطی میکنه سریع میچشبونن به میر حسین و جنبش سبز....

خوب معلومه کسی که عکس امام رو پاره میکنه در خط فکری میر حسین و سعید حجاریان نیست!!!

اینها بر اساس کدام عدالت قضاوت میکنند؟؟؟؟
عدالت علوی یا عدالت اموی؟؟؟؟

من كه مطمئنم تو خط فكري حجاريان نيست
ولي ميرحسين رو مطمئن نيستم.

آخرین ویرایش:

FZ.H

عضو جدید
کاربر ممتاز

pesare shad

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرگ بر معاند

مرگ بر معاند

منم این کار وقیحانه رو محکوم میکنم:mad:
ما درسته در مورد یه سری مسائل درون خانوادگی مشکلات داریم ولی ارزشها رو حفظ میکنیم.:cry:

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
احمدی‌نژاد: ای‌کاش نبودیم ببینیم عده‌ای گستاخانه به امام‌خمینی(ره) تعرض کرده‌اند ....

رئیس جمهور گفت: طراحی‌کنندگان توهین به امام خمینی(ره) عناصر دنباله‌روی نظام سلطه هستند.

به گزارش خبر آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت احمدی‌نژاد در جلسه روز یکشنبه هیات دولت با بیان اینکه توهین‌کنندگان به امام خمینی(ره) در بین ملت جایگاهی ندارند ولی می‌خواهند با سوءاستفاده از فضای ملکوتی و انسانی ایران اسلامی عقده‌های استکبار و رژیم صهیونیستی نسبت به ملت ایران را بازگشایی کنند،‌ اظهار داشت: امیدواریم این افراد نصایح مشفقانه بزرگان را بپذیرند و از ملت عذرخواهی کنند و به دامن ملت برگردند.
رییس‌جمهور با تاکید بر اینکه دشمنان از ملت ایران مأیوس شده‌اند‌ و می‌خواهند با توهین به مقدسات از مردم و نظام اسلامی انتقام بگیرند، تصریح کرد: دشمنان از روزی که توفان خشم ملت ایران دامان آنان را بگیرد،
وی با تاکید بر اینکه باید از امام عزیز و شهدا عذرخواهی کنیم، گفت: مردم از دست کسانی که این اقدامات را طراحی می‌کنند خشمگین هستند و امیدواریم کسانی که از روی احساسات و خیالات و دنیاطلبی‌های بسیار سطح پایین به اینجا رسیده‌اند؛ بیدار شوند.
احمدی‌نژاد تاکید کرد: نباید عده‌ای به خاطر قدرت‌طلبی و دنیا، مجری آرزوهای سیاست‌های صهیونیست‌ها شوند که البته با خود این آرزوها را به گور خواهند برد.
رییس‌جمهور با بیان اینکه افرادی که حرف‌های بی‌ربط می‌زنند با تعریف‌ها و تمجیدهای دشمنان، عزیز نمی‌شوند، تصریح کرد: امروز 70 میلیون ایرانی حافظ عزت و عظمت ملت و جمهوری اسلامی ایران و راه امام عزیز راحل(ره) هستند.
احمدی‌نژاد طراحی‌کنندگان توهین به امام خمینی(ره) را عناصر دنباله‌روی نظام سلطه برشمرد و گفت: اسلاف این افراد با تحریک طاغوت سال 56 نسبت به امام اهانت کردند اما امروز طاغوت و حامیانش در قعر جهنم هستند ولی امام خمینی و یارانش محبوب‌ترین چهره‌ها هستند.
رییس‌جمهور با بیان اینکه اگر خفقان استکباری نباشد حتی مردم در اروپا نیز به عظمت و بزرگی امام خمینی(ره) اعتراف می‌کنند، گفت: توهین به رکن انقلاب اسلامی و شخصیتی که دوست و دشمن به دلسوزی، خدمتگزاری و وفاداری، نجات‌بخشی و برپایی ایران نوین از سوی ایشان معترف هستند؛ در دنیا جایی ندارد زیرا امام(ره) متعلق به همه بشریت است.
وی خاطر نشان کرد: اگر کسی چند ماه پیش می‌گفت این افراد با رمز عظمت ملت ایران مخالف و ایادی بیگانه هستند برخی باور نمی‌کردند اما امروز این امر برای همه مشخص شده است.
رییس‌جمهور تصریح کرد: ای کاش نبودیم ببینیم عده‌ای گستاخانه به امام خمینی(ره) تعرض کرده‌اند.
وی در ادامه با اشاره به دخالت‌ها و اظهارنظرهای سران آمریکا در امور کشورهای جهان از جمله ایران، گفت: به نفع سیاست‌مداران زورگو است که خودشان را اصلاح کنند زیرا نمی‌توانند به ملت ایران آسیبی برسانند.
احمدی‌نژاد خطاب به سران آمریکا تصریح کرد: سران دولت آمریکا چه‌کاره هستند که درباره موضوع هسته‌ای ایران و رابطه ایران با سایر کشورها و موضوعات داخلی ایران اظهارنظر می‌کنند.
وی با بیان اینکه آقای اوباما با مقدماتی روی کار آمد تا وجهه آمریکا را عوض کند، گفت: ایران از شعار تغییرات اساسی در آمریکا استقبال و برای کمک به کنار گذاشته شدن اشغالگری‌ها، زورگویی‌ها و سیاست‌های استکباری آمریکا اعلام آمادگی کرد.
وی با اشاره به سپری شدن حدود یکسال از دوران ریاست جمهوری اوباما گفت: خوب است آقای اوباما به ملت‌های جهان گزارش بدهد چه چیزی را تغییر داده است و این در حالی است که در تعطیل کردن زندان گوانتانامو به عنوان رسوایی علنی آمریکا ناتوان بوده است.
رییس‌جمهور چهره آمریکا در دوران بوش را کریه‌ترین چهره آمریکا در طول تاریخ برشمرد و گفت: بوش با لشکرکشی به عراق، افغانستان و تخریب در محیط‌زیست زمینه کشته شدن انسان‌های فراوانی را فراهم کرد و ما نمی‌خواهیم آقای اوباما نیز در همان مسیر حرکت نماید.
وی با اشاره به ارایه جایزه صلح نوبل به اوباما تاکید کرد: با کار روانی می‌خواهند القاء کنند کاری انجام شده و یا خواهد شد تا مردم امید داشته باشند اما برای همه مشخص است که این اقدام کاملاً سیاسی است.
وی با تاکید بر اینکه ملت ایران در موضوع هسته‌ای براساس آرمان‌های خود گام برمی‌دارد، گفت: ملت ایران با بزرگواری فرصتی را برای اصلاح رفتارها در اختیار طرف مقابل قرار داد تا از رفتارهای زشت خود برگردند و انتخاب با آنها است.
رئیس جمهوربا اشاره به مواضع دولت آمریکا در خصوص روابط ایران با کشورهای آمریکای لاتین گفت: ایران در راستای پیشرفت، بهداشت و آبادانی با کشورهای آمریکای لاتین رابطه دارد اما آمریکا برای کودتای نظامی اقدام می‌کند.
احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن روز بازنشستگی گفت: بازنشستگی به معنی از رده خارج شدن نیست و همه با تمام توان باید برای زندگی شرافتمندانه این افراد زحمتکش تلاش کنیم.
وی پیشرفت‌های امروز کشور را مرهون خدمات خادمان در دوره‌های گذشته دانست و اظهار داشت: از همه کسانی که بخش مهم و بهترین دوران عمر خود را در راستای ارایه خدمات عظیم در عرصه‌های علمی و صنعتی و برقراری امنیت بی‌بدیل صرف کرده‌اند، تشکر می‌کنیم.
وی همچنین خانواده صالح و مستحکم را منشأ سعادت کل جامعه دانست و گفت: خانواده مهمترین کانون سازماندهی و ساختار اصلی و پایه زندگی اجتماعی است.
رییس‌جمهور در خاتمه با بیان اینکه نظام خانواده در جمهوری اسلامی ایران به فضل الهی بسیار مستحکم است، گفت: خانواده پیامبر(ص) و حضرت علی و فاطمه علیهم‌السلام بهترین الگو برای همه بشریت است ...

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: دو کلمه هم از رئیس کودتا

Reza mechanic

کاربر بیش فعال
چه شده است؟!!!!!!!!
مدعیان اسلام و یاران امام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با دشمن اسلام همسو شده اند.
مسجد رو به آتش میکشند.
عکس امام رو پاره میکنند.
چه سودی برای صهیونیست ها دارند که این همه حمایت میشوند .

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
من هم به سهم خود اهانت به ساحت مقدس امام راحل توسط عده ای که هستی آنها و آقایی آنها از همین انقلاب است را تسلیت عرض میکنم.

mohandeseit

کاربر ممتاز
این انقلاب بدون نام امام در هیچ کجای دنیا شناخته شده نیست و این امام بود که به ما و اسلام عزت بخشید و عده ای که قبل از انقلاب حساب نمیشدند و آه در بساط نداشتند و حالا به برکت امام،انقلاب و خون شهدا به جایی رسیده اند به امام توهین می کنند. چه چیزی را میخواهند؟؟؟؟ فقط میدانم اسلام را نمیخواهند وگرنه عکس امام را در سال 58 هم پاره کرده بودند و امام گفته بود مسئله ای ندارد اما اینها با من کاری ندارند با اسلام مسئله دارند.

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن شما اجازه گرفتی نقل قول گرفتی؟؟؟؟
و فضولی کردن به امضاء کسی به هیچ کس ربطی نداره o.k

1 . "در ضمن شما اجازه گرفتی نقل قول گرفتی؟؟؟؟"غلط دستوری داره !!!!( مطمئنی کاربر فعال ادبیات هستی ؟:redface:)
2 . خودت هم اجازه نگرفتی !!!
3 . خیلی عصبانی هستی و از کلمات بد مثل فضول و به هیچ کس ربطی نداره استفاده میکنی
4 . ... که جاش اینجا نیست چون من بی ادب نیستم
به قول معروف ادب از که آموختی از بی ادبان ;)

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
جداً برای همتون متاسفام که رهبر خودتون رو دارین به یه سری افراد بی هویت که نمی بینید و نمیشناسید و فقط بازیچه دستشون شدید می فروشید ، ای کاش کمی غیرت تو وجود یه سری ها بووود ،البته شاید بعضی ها هم براشون ناموسشون و آرامششون مهم نیست و دوست دارن مملکت ما هم بشه مثل عراق که به ناموس جان و مالشون تعرض بشه و بشن دوباره برد ه های آمریکایی ها :gol::gol::gol:

مرگ بر ضد ولایت فقیه
چه شعارهایی میدی :razz::surprised:، نه اینکه در حال حاضر اینجوری نیست ؟ بازیچه دست کی ؟ ما فقط نظر دادیم همین این شمایید که باتقلید کورکورانه بازیچه دستین دوست خوبم !;) در ضمن الان به جان و ناموس مردم تعرض نمیشه ؟؟؟؟ مطمئنی دوست خوبم یا ... ، در ضمن برده روسیه از هم پاشیده شده ی کمونیست خیلی جالبه نه ؟ یا دوست برادر و دوست و مسلمان و همسایه چاوز
:smoke::whistle::w02:
اینقدر مرگ بر مرگ بر بگین تا بر اساس قانون های طبیعی و قانون جذب مرگ به سمت خودتون برگرده :redface:

علی رضا1111

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علی رضای عزیزم
اگر دقت کنید سردر این سایت نوشته شده "باشگاه مهندسان ایران"
معمولا توی این سایت محدوده ی سنی شرکت کنندگان در مباحث بین 17، 18 سال تا افراد بسیار باتجربه تر از من و شما متغیره
مهدکودک مهندسان ایران نیست که اینطور منتظرید تا ما فریب بخوریم
شما بارها و بارها به ما توهین کردید
چطور، مواقعی که ما رو کله داغ میخوانید هم در راستای وحدت گام برمیدارید؟
مواقعی که به ما دروغ می بندید؟ مواقعی که پاره کردن عکس امام راحل رو گردن ما می اندازید، مواقعی که حرفهای ما اسمشون میشه پارازیت هم وحدت براتون ارزشمنده؟
اگر مایلید اسم ببرید که با چه کسانی این توافق تاریخی رو برای ایجاد وحدت انجام دادید تا توهین های تک تکشون رو بشمرم
شک نکنید توهین های تک تکشون رو جوری میشمرم که شما هم بپذیرید و این بار نه برای وحدت، که برای جلوگیری از آبروریزی بیشتر سکوت کنید
سلام گلم
من که گفتم بحث ندارم
شما چرا برداشت های بی ربط از حرفای من میکنی
کی گفت اینجا کودکستانه(البته بعضیا باید برن شیر خوارگاه عضو بشن)
داداش
ما حرفمون رو که زدیم اصلا به این حرفایی که شما چسبوندی به ما ربطی نداشت
اینم بگم درباره ی توهین های دو گروه
بچه ها اینقدر حالیشون هس که خودشون قضاوت کنند
من به حاجی هم گفتم اینقدر این چند وقته
اوضام شلوغه و فکر مشغولی دارم و کارهای مهم تری دارم که دیگه رمقی واسه بحث ندارم
اگر نه خودت یادته داداش
اون قدیما که جون بودم.زیاد باهم میصحبتیتیم
ولی الان کار های مهمتری دارم
اگر نه خودمم تک تک نشون میدادم که کدوم طرف توهین کرده بادلیل و منطق
عزیز ما این تاپیک رو زدیم فقط واسه امام وابراز همدردی
برو نگاه کن ببین اولین کسی که اومد بحث رو راه انداخت کی بود
ما اصلا چیزی به شما گفتیم
بعضی از تازه واردا سریغ به خودشون گرفتن
اگر نه ما که شما رو قبول داریم عزیز
میبینی که تاپیکی که سره1 روز35 صفحه شد الان چند وقته تقریبا خاموش شده
اینم بگم اگر بحثی نداریم دلیل بر عدم توانایی نیس
دلیل بر اتحاد و پیروی از سخن رهبره عزیزمونه
بازم مثه همیشه میگم خاکه پای همه ی سبزا سرمه ی چش ما

خوبه خودتون هم می دونید توهین از طرف کیه.....غیر از توهین و سفسطه شده کار دیگه ای هم بکنید؟
ارزو به دلمون موند که حرف منطقی و قانع کننده از شما بشنویم...وقتی رئیس جمهور یک مملکت 70 میلیونی شخصیتی با سواد و ادبیات اقای دکتر!احمدی نژاد باشه دیگه از طرفدارانش در یک جامعه کوچیک چه انتظاری میشه داشت؟

مهم نیست....مهم اون ماهیه که پشت ابر پنهان نمیمونه و چوب عدل خداونده که صدا نداره...ما همه شما رو به خدا واگذار می کنیم...

داداش کروش بفرما
من الان به این دوسته خوبم چی بگم
شما قضاوت کن
خدایی قشنگ صحبت کرد؟
همش پره کنایه و ... هستش
بابا یکم از داداش یلد بگیرین
خدایی قسم توی این چند ماهی که باهاش صحبت کردم یه بار توهین از دهنش در نیومده

شما بگو سفسطه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟میدونی معنیشو؟
عدل چند نوع داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برچند معیار هس
ما کی گفتیم کی توهین کرده
منم میگم توهین از هر دو طرف بوده
جونه ما حرفا مارو نقله قول نگیرشوما

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
غیرت از جمله مقولاتی است که در بین اعراب زمان جاهلیت جایگاهی بزرگ داشت و تا تاریخ نشان داده همواره زنان ایرانی بعنوان کنیز در بازار اعراب بفروش رسیده (مادر امام موسی کاظم کنیزی ایرانی بود بنام ام حبیبه) و مردان ایرانی بعنوان برده در اون بازار ها بفروش رسیده اند و تاریخ نویسان متاسفانه نظر شما را در تاریخ ثبت نکرده اند که روزگاری ایرانیان در بازارهای امریکا خرید و فروش شده اند!!!!!!!!!!از طرفی اون عکسهایی که برات گذاشتند نشان میداد که اونهایی که جوانان را میکشتند امریکایی نبودند همین نیروی انتظامی و بسیجی ها و پاسداران و متعصبینی بودند که تحمل شنیدن ساز منفی را نداشتند و بخیال خودشان داشتند به ندای رهبرشان لبیک می گفتند آنهایی که به جوانان فرهیخته کشور تجاوز کردند و انها را کشتند نیز آمریکایی نبودند یعنی شما فکر میکنید اگر آمریکا بیاد از این بدتر به ملت میکنه؟اقلا چند عمل وحشیانه برای آمریکایی ها باقی میگذاشتید تا بشه فهمید که دشمن ما آمریکاست یا فریب خوردگان ایران!!!!!
جداً برای همتون متاسفام که رهبر خودتون رو دارین به یه سری افراد بی هویت که نمی بینید و نمیشناسید و فقط بازیچه دستشون شدید می فروشید ، ای کاش کمی غیرت تو وجود یه سری ها بووود ،البته شاید بعضی ها هم براشون ناموسشون و آرامششون مهم نیست و دوست دارن مملکت ما هم بشه مثل عراق که به ناموس جان و مالشون تعرض بشه و بشن دوباره برد ه های آمریکایی ها :gol::gol::gol:

مرگ بر ضد ولایت فقیه

آخرین ویرایش:

میجو

عضو جدید
من سعی کردم که یه نظری بدم، اما نفمیدم دعوا سره چی هست!

همین قدر بگم که هیچ جای دنیا مردم به حکومت اعتراض نمیکنن و معمولا دولت مورد انتقاد قرار میگیره. خوب میشه گفت پاره کردن عکس امام نوعی اعتراض به حکومت هست که خیلی معنا نداره در هیچ کجا و صرفا یه حرکت جوگیرانه یا جوسازانه است! حالا باید بررسی کرد که یه دانشجو این کار رو کرد چون جوگیر شد یا یه دانشجو نما این کار رو کرد تا جو سازی کنه!؟

در ضمن من خودم دانشجوی دانشگاه تهران بودم و معتقدم:
1. کسی که این کار رو کرده احتمال ریاد جز افرادی بوده که با کارت غدیر وارد دانشگاه تهران شده، نه کارت دانشجویی!
2. باید کسانی رو محکوم کرد که این کارت رو تهیه کردن و توزیع کردن ( و کجا و بین چه کسانی توزیع کردن!!!) و زمینه این اقدام رو فراهم کردن و باید ازشون درخواست پاسخ کرد!

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
واین جای تعجبه اون وطن فروش سبز چه جوری تو روز دانشجو به خودش اجازه داده هتک حرمت کنه

ببين مشتي از كجا معلوم كه از خودتون نباشه...!!!!!!!!!
اگر از سبزها بود اين صدا سيماي كه من ديدم خيلي زود نشون مي داد...
بعدش هم اين جمله شما يك تبهمه تا يك واقعيت....:mad:
ok

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نوبه خودم ازین اهانت بسیار ناراحتم
مدتها بود ازین بحثها که بهتر بگم جدلهای بی نتیجه کناره گرفته بودم با اینکه از وضع موجود در کشور ناراضیم اما احساس میکنم الان زمان مناسبی برای طرح این نارضایتی نیست
من خودم به اقای موسوی رای دادم و دلایل متقنی برای مخالفت با اقای احمدی نژاد دارم
بعد از انتخابات هم به نتیجه اعتراض کردم اما
اما زمانی که دیدم عده ای واقعا نشستن تا از آب گل الود ماهی بگیرن سریع کنار کشیدم
من سبزم و معمار انقلاب حضرت امام خمینی (ره ) رو اسطوره قرن معاصر میدونم و هرگز اهانتی رو به ایشون نمیتونم ببینم من مطمئنم کسانی که مخالف دروغگویی و ریا در جامعه هستن هیچ وقت و هیچ وقت و هیچ وقت حاضر نیستن این اهانت رو انجام بدن
و بیشتر مطمئنم که کسانی این کارو کردن که صرف نظر از جناحهای موجود قصدی جز آشوب اون هم به اسم یک گروه نداشتن
به عنوان یه خواهر کوچیک از همتون خواهش میکنم کمی با ارامش بیشتر ، و به دور از تعصباتی که نمیذاره چشم حقیقت رو ببینه رفتار کنید
نا مردمی های پیش اومده بر هیچ کس پوشیده نیست
و اگر کسی انکار کنه مسلمه که نمیخواد حق رو ببینه ولی در این جو پیش اومده که عده ای مخالف این انقلاب منتظرن تا از هر روزنه ای داخل بشن وظیفه من و تو مسلمان اینه که سکوت کنیم و با عمل به جای خودمون مانع دخالت هر سودجویی بشیم چه سودجو در پوشش یک بسیجی باشد چه در پوششی سبز
حق یارتان

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نوبه خودم ازین اهانت بسیار ناراحتم
مدتها بود ازین بحثها که بهتر بگم جدلهای بی نتیجه کناره گرفته بودم با اینکه از وضع موجود در کشور ناراضیم اما احساس میکنم الان زمان مناسبی برای طرح این نارضایتی نیست
من خودم به اقای موسوی رای دادم و دلایل متقنی برای مخالفت با اقای احمدی نژاد دارم
بعد از انتخابات هم به نتیجه اعتراض کردم اما
اما زمانی که دیدم عده ای واقعا نشستن تا از آب گل الود ماهی بگیرن سریع کنار کشیدم
من سبزم و معمار انقلاب حضرت امام خمینی (ره ) رو اسطوره قرن معاصر میدونم و هرگز اهانتی رو به ایشون نمیتونم ببینم من مطمئنم کسانی که مخالف دروغگویی و ریا در جامعه هستن هیچ وقت و هیچ وقت و هیچ وقت حاضر نیستن این اهانت رو انجام بدن
و بیشتر مطمئنم که کسانی این کارو کردن که صرف نظر از جناحهای موجود قصدی جز آشوب اون هم به اسم یک گروه نداشتن
به عنوان یه خواهر کوچیک از همتون خواهش میکنم کمی با ارامش بیشتر ، و به دور از تعصباتی که نمیذاره چشم حقیقت رو ببینه رفتار کنید
نا مردمی های پیش اومده بر هیچ کس پوشیده نیست
و اگر کسی انکار کنه مسلمه که نمیخواد حق رو ببینه ولی در این جو پیش اومده که عده ای مخالف این انقلاب منتظرن تا از هر روزنه ای داخل بشن وظیفه من و تو مسلمان اینه که سکوت کنیم و با عمل به جای خودمون مانع دخالت هر سودجویی بشیم چه سودجو در پوشش یک بسیجی باشد چه در پوششی سبز
حق یارتان
الحق که گل گفتی هم وطن
الان ما بیشتر از همیشه به ارامش نیاز داریم
منم دوست دارم دوباره همه اینو به یادبیاریم که دشمن اصلیمون کیه و نذاریم مارو به جون هم بندازن
مام نباید کاسه داغ تر از اش بشیم قربونش برم خدا اون بالا هستو خودش بخواد مخالفین اسلامو سر جاشون میشونه;)

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
الحق که گل گفتی هم وطن
منم دوست دارم دوباره همه اینو به یادبیاریم که دشمن اصلیمون کیه و نذاریم مارو به جون هم بندازن
مام نباید کاسه داغ تر از اش بشیم قربونش برم خدا اون بالا هستو خودش بخواد مخالفین اسلامو سر جاشون میشونه;)
شما با این همه ادعاتون یه نگاهی به امضا تند و دو آتیشه ات هم بندازی بد نیست دوستم چون اصلا آرامشناک !!!! نیست (مخصوصا کلمه" فتنه" ) :biggrin:، در ضمن من فقط با جمله" قربونش برم:gol: خدا:gol: اون بالا هست "نه یک کلمه کمتر نه یک کلمه بیشتر موافقم ;) :redface: ، در مورد دشمن اصلی :confused: و توهم دشمنان فرضی :confused:و مخالفین اسلام :confused:بیشتر خندم میگیره تا اینکه بخوام بهش فکر کنم:biggrin: ، چون ... ( اینجا جاش نیست دوستم !)

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
این انقلاب بدون نام امام در هیچ کجای دنیا شناخته شده نیست و این امام بود که به ما و اسلام عزت بخشید و عده ای که قبل از انقلاب حساب نمیشدند و آه در بساط نداشتند و حالا به برکت امام،انقلاب و خون شهدا به جایی رسیده اند به امام توهین می کنند. چه چیزی را میخواهند؟؟؟؟ فقط میدانم اسلام را نمیخواهند وگرنه عکس امام را در سال 58 هم پاره کرده بودند و امام گفته بود مسئله ای ندارد اما اینها با من کاری ندارند با اسلام مسئله دارند.
اوه ، خوبه ، امیدوار شدم ، پس شما هم میدونین که "عده ای (قریب به اتفاق) که قبل از انقلاب حساب نمیشدند و آه در بساط نداشتند و حالا به برکت امام،انقلاب و خون شهدا به جایی رسیده اند " خوبه خوبه ، راستش برای شروع بد نیست دوست عزیز ، کمی چشماتو باز کنی:eek:" پرتقال فروش را " خوب پیدا میکنی ، البته اگر بخواهی;) ;):redface:

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
غیرت از جمله مقولاتی است که در بین اعراب زمان جاهلیت جایگاهی بزرگ داشت و تا تاریخ نشان داده همواره زنان ایرانی بعنوان کنیز در بازار اعراب بفروش رسیده (مادر امام موسی کاظم کنیزی ایرانی بود بنام ام حبیبه) و مردان ایرانی بعنوان برده در اون بازار ها بفروش رسیده اند و تاریخ نویسان متاسفانه نظر شما را در تاریخ ثبت نکرده اند که روزگاری ایرانیان در بازارهای امریکا خرید و فروش شده اند!!!!!!!!!!از طرفی اون عکسهایی که برات گذاشتند نشان میداد که اونهایی که جوانان را میکشتند امریکایی نبودند همین نیروی انتظامی و بسیجی ها و پاسداران و متعصبینی بودند که تحمل شنیدن ساز منفی را نداشتند و بخیال خودشان داشتند به ندای رهبرشان لبیک می گفتند آنهایی که به جوانان فرهیخته کشور تجاوز کردند و انها را کشتند نیز آمریکایی نبودند یعنی شما فکر میکنید اگر آمریکا بیاد از این بدتر به ملت میکنه؟اقلا چند عمل وحشیانه برای آمریکایی ها باقی میگذاشتید تا بشه فهمید که دشمن ما آمریکاست یا فریب خوردگان ایران!!!!!
;):heart::gol: خیلی محکم و با استدلال ، ممنون دوست با فرهنگم

sajad_had

عضو جدید
چه جالب دقیقا این کارایی که شما گفتید و حکومت جمهوری اسلامی ایران داره انجام میده
تصویر 1
تصویر 2
تصویر 3

شما برای خودت متاسف باش .

چه شعارهایی میدی :razz::surprised:، نه اینکه در حال حاضر اینجوری نیست ؟ بازیچه دست کی ؟ ما فقط نظر دادیم همین این شمایید که باتقلید کورکورانه بازیچه دستین دوست خوبم !;) در ضمن الان به جان و ناموس مردم تعرض نمیشه ؟؟؟؟ مطمئنی دوست خوبم یا ... ، در ضمن برده روسیه از هم پاشیده شده ی کمونیست خیلی جالبه نه ؟ یا دوست برادر و دوست و مسلمان و همسایه چاوز
:smoke::whistle::w02:
اینقدر مرگ بر مرگ بر بگین تا بر اساس قانون های طبیعی و قانون جذب مرگ به سمت خودتون برگرده :redface:

اولا از همه دوستان عذر می خوام اگر لحنم تند بوده
دوما منظور بنده در جمله مرگ بر ضد ولایت فقیه نه آقای موسوی نه آقای کروبی و نه آقای خاتمی و نه هیچ دانشجوی عزیز و نه هیچ هموطنی است چون به شخصه در جایگاهی نیستم که بتونم تشخیص بدم افراد بالا ضد ولایت هستند یا خیر چون عالم بدون عیب خداست :gol:
این شعار من به افرادی هست که چشم دیدن آرامش مردم ایران ، پیشرفت و موفقیت های روز افزون آنها را ندارند پس فکر می کنم این یک اصلاحیه برای حرفام باشه
:gol:در آخر از همه دوستان می خوام آرامش فکری خودشون رو دوباره پس بگیرن و دوباره مثل قبل :gol:
:gol:مثل روز های نه چندان دور با کمی اندیشه و تعقل راه سعادت خود و آشیانه اصلی خویش ،:gol:
:gol:یعنی ایران را از بدخواهان پس بگیرند :gol:
:gol:امید وارم کسی از من دلگیر نباشه اگر کسی دلگیر هست خواهش می کنم باهام در میون بذاره :gol:

آخرین ویرایش:

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این نوع استدلالات خودت را راضی نکن اگر قرار بود خدا در همه امور انسانها دخالت کند اجازه نمی داد امام علی کنار زده شود وقتی شوربختانه با جوانانی روبرو میشوم که در ذهنشان با دشمن خیالی ستیز میکنند و چشم بر بلایایی که بر سرشان آمده میبندند آنچنان دچار اندوه میشوم که حتی به تمام خلقت شک میکنم .
هیچکس به شما آسیبی نخواهد رساند مگر خودتان و مطابعت های کور کورانه ای که وجودتان را همچون تار ی از عنکبوت در بر گرفته دست از جاهلیت عربی بردارید وقایع اخیر را باز نگری و باز سازی کنید و خود را در جای فرهیخته گانی قرار دهید که زیر دست و پا و مشت و لگد ماموران نظام جبار جان باختند خود را در جای مادری قرار دهید که عزیزش بدست مردم خودش اونهم انهایی که ادعای دین و ایمان میکنند کشته شده و خونش در صدا و سیمای نفرین شده پایمال گردیده است .قاتل انها آمریکا و آمریکایی ها نبودند ،میر حسین آمریکایی نیست همونطور که منتظری قائم مقام رهبری آمریکایی نبود همانطوری که آقای اردبیلی و دیگر آیات عظام آمریکایی نبودند همانطور که 8000 تن حوانانی که در یک شب به قتل رسیدند.شناخت حق از باطل اینقدر ها هم سخت نیست کافیست برگردید و مجلات 1357 تا 1367 را بخوانید.
عجب ظلمی عجب زوری ،عجب از این همه کوری
عجب دردی عجب گندی ،عجب آیین پر بندی
عجب بر من ،عجب بر تو ،عجب بر کوری هر دو

الحق که گل گفتی هم وطن

آخرین ویرایش:

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرگ بر هیچکس
درود بر آزادی
;)
سپاس
درود بر آزادی ، درود بر حق و عدل واقعی ، درود بر ایران ، درود بر انسانیت ، درود بر ایرانی با فرهنگ
مرگ را فقط مردار خوار ها و لاشه خواران می پسندن ، زیرا با مرگ مخالفان بیشتر میخوان چپاول کنند. ولی کورخوندن ، خدا با ماست ، چون نسل ما با این همه فشار ، دروغ ، دسیسه و کلک زنده ، پویا و فهمیده است :heart::heart:;):heart::heart::D:heart::heart:

mohandeseit

کاربر ممتاز
امام حسین برای بر پایی اسلام ناب قیام کرد و پس از آن هیچ تلاشی برای برپایی اسلام ناب به این گستردگی صورت نگرفت که برای برپایی این انقلاب صورت گرفت و عده ای بی فکر عکس رهبر این انقلاب را پاره می کنند غافل از اینکه این عکس در قلب ماست و باید قلب ما را پاره کنند.

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
امام حسین برای بر پایی اسلام ناب قیام کرد و پس از آن هیچ تلاشی برای برپایی اسلام ناب به این گستردگی صورت نگرفت که برای برپایی این انقلاب صورت گرفت و عده ای بی فکر عکس رهبر این انقلاب را پاره می کنند غافل از اینکه این عکس در قلب ماست و باید قلب ما را پاره کنند.
کار خودتونه ، وگرنه از یاد ما که کلا رفته !! اصلا وقتشو نداریم ، درضمن این کارها فقط از تند رو ها بر میاد ، کسانی که مرگ بر مرگ بر میگن همه کاری میکنند :redface:

musicmaster

عضو جدید
انقلاب 57 چه ربط به اسلام ناب داره ؟؟
انقلاب 57 یه انقلابی بود برای مقابله با دیکتاتوری و حکومت استبدادی ! خمینی آمد بغلش جمهوری اسلامی هم گذاشت .ولی واقعا الان جمهوریت و اسلامیت به قول شما ناب تو ایران وجود داره ؟
خامنه ای مگه پیامبره شما اینقدر روش تعصب دارید ؟>؟
کسی که دستور شلیک به سمت مردمش صادر میکنه به نظرتون لیاقت این همه تعصب و داره ؟

سمیه نوروزی

عضو جدید
هميشه افتخار كردم و افتخار خواهم كرد كه وطنم يك كشور اسلاميه... امام بنيان گذار جمهوري اسلامي بود... درود بر خميني...

در خصوص اين كه چقدر ايران فعلي اسلاميه... دوست عزيز حداقلش اينه كه كسي شما رو از اسلام واقعي منع نكرده.. خودت دنبال تجلي اون در زندگيت باش...اگه اصلي رو در جايي درست رعايت و اجرا نكنن اجرا كنندهاش زير سوال مي رن اما اون اصل نه.

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عنایت به اینکه شما فرق اسلام ناب و غیر ناب را میدانید لطفا این حقیر را راهنمایی فرمایی:
1-آیا آنچه که هم اکنون در کشور ایران جریان دارد همان اسلام ناب است؟اگر نیست در چه بخشهایی با اسلام ناب یکسان نیست؟
2-آیا در زمان امام حسین حکومتی که اسلام نام نامیده شود بوجود آمد؟
3-آیا در زمان پیامبر ،حکومت اسلامی بر پا شد؟اگر بله چرا امام علی بعد از فوتش خلیفه نشد؟
4-آیا تا کنون در گوشه ای از جهان و تاریخ بشریت اسلام ناب تشکیل شده؟اگر نه بفرمایید اسلام ناب چه جوریه وجوه افتراق و اشتراکش با اسلام طالبان و اسلام ایران چیست؟
5-آیا در اسلام ناب دستور کشتن تعدادی جوان بخاطر اینکه رایشان دستکاری شده مجاز است ؟
6-آیا در اسلام ناب باید قبل از کشتن مخالفان به آنها تجاوز کرد بعد با مشت و لگد کشت و یا باید جرثقیل اورد در ملا عام خاطی را به دار آویخت؟
آیا در اسلام ناب مردم باید به رئیس جمهور رای بدهند یا همینقدر که مردم با رهبرشان لبیک گفتند از اون به بعد رهبر است که مدیران انتخابی را در پست ها یشان منصوب میکند ؟به عبارتی آیا در زمان رسول هم مردم از طریق رای دادن خلیفه انتخاب میکردند ؟
7-آیا رای دادن در اسلام ناب مجاز است ؟یا اینکه این بازی رای دادن تقلیدی از فرنگستان نابخرد و کافر است؟
8-آیا اون عکس پاره شده در اسلام ناب شبیه بر سرنیزه کردن قران نیست؟تا حق از باطل قابل تشخیص نباشد؟
9-خلاصه جوان عزیز بدک نیست یه کم در باب اسلام های مختلف اعم از ناب ،طالبانی،مالزیایی،اندونزیایی،عربستانی،شیعه 12 امامی،شیعه شش امامی،تسنن حنبلی،تسنن شافعی و ...... تحقیق کنی بعد به ما هم آموزش دهی تا بتوانیم اسلام و آدم باب از ناباب را تشخیص دهیم !!!!!!!!!تا اینجا فقط فهمیدیم افراد زیر ناباب بوده اند :
آقای منتظری قائم مقام رهبری نه این رهبر اون رهبری که عکسش رو علم عثمان کردند و آقای صانعی و آقای اردبیلی و امامی کاشانی و نوه اولین رهبر بعد از 1357 و آغاز دوران کوریزما،و طباطبایی همونی که فامیل نزدیک اولین رهبر بود و سحابی همونی که به اولین رهبر ایران برای استقرار حکومتش کمک کرد و قطب زاده همونی که در هواپیما کنار رهبر بود!!و بعد از رهبر بجرم ناباب بودن کشته شد و هزاران حواریون دیگر رهبر که در دستگیری و کشتار فرماندهان نظامی شاه دست داشتند و امروز یا گوشه نشینند و یا در زندان و یا در قبرستان خوابیده اند !!!!! یه چند تایی هم که همگام با رهبر امروز موجب فروپاشی ایران در سال 1357 شدند هم که اخیرا به لیست سیاه رفتند از جمله آقای خاتمی عزیز دل ملت در دهه قبل و آقای هاشمی خار چشم دشمنان و عزیز دل اولین رهبر که از گروهک فرقان چاقو خورد و جان سالم بدر برد و آقای کروبی عشق و هم رزم رهبر امروز ایران که چندین سال قوانین مجلس را برایت امضا نمود و آقای موسوی که یه یا حسین بیشتر نبود تا حق به میر حسین برسه آدمی که اونزمانها که هنوز بدنیا نیامده بودی در زیر بمبهای عراق دشمن دیروز و دوست امروز مملکتت را اداره کرد !!!حالا همه اینها شده کشک!!!!!!!!!!بابا برو درستون بخون.
شما را چه به سیاست وقتی هنوز ال بای اونو آموزش ندیدی!!!!!

بالا