اطلاع رسانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MEHRDAD.RAPID

عضو جدید
مشه یکم در مورد اسکیس و راندو توضح بدین من که نیدونم چی هستش؟؟؟
اسمش برام اشناس!!!!!!!!!!!!!!!!!

*بانو*

عضو جدید
سلام دوستان هنرمند خوبم
نمیدونم شاید کسی از خود من برای حضور استاد مشتاق تر نیست ...
به همگی دوستان هر چند حق میدم ولی شاید نباید یک مقدار اطلاع رسانی رو زود آغاز میکردم ، هر چند که قصدم این بود که همگی به موقع و در زمان مناسبی اطلاع داشته باشند و تمام تلاش بنده بر ارتقا هر چه بیشتر سطح کیفی تالار و فراهم کردن آموزش هایی حرفه ای برای پاسخگویی به نیازهای دوستانم در تالار بوده و هست ...
در این رابطه هم مدتی به دلیل تداخل با زمان پایان ترم دوستان برنامه آموزشی عقب افتاد و بعد از آن هم برای هماهنگی دوباره با برنامه استاد آذری عزیز و پیدا کردن زمان مناسبی با برنامه ایشان....

به هر حال دوستان خوبم برنامه اطلاع رسانی شده کنسل نشده , در پاسخ به سوالات و... دوستان در این رابطه با استاد صحبت کردم و بزودی ( همین دو تا چند روز آینده ! ) کارگاه هایی رو استاد در نظر خواهند گرفت

سپاس از همراهی و توجه دوستان
انوشه باشید

خسته نباشید مهندس از پیگیریتون ممنون به هر حال ما منتظریم

DDDIQ

مدیر ارشد

پیوست ها

• 34567823456.jpg
    34567823456.jpg
    56.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام برمهندس آرتور امید آذری خیلی صمیمانه تبریک میگویم به باشگاه مهندسان خوش آمدید :gol::gol:
و تشکر به خاطر زحماتی که برای ما دانشجویان گرامی میکشید و وقت خود را در اختیار ما میزارید:gol:
انشالله بتونیم با کمک شما و دانشجویان گرامی به بالا رفتن سطح علمی جامعه کمک کنیم...:gol:

آخرین ویرایش:

masterspy

عضو جدید
سلام بر استاد عزیز :smile: واقعا باعث افتخار ماست که شما هم در جمع ما حضور پیدا کردید و وقتتونو به ما اختصاص دادید .
صمیمانه از شما استاد عزیز تشکر می کنم و امیدوارم بتونیم از تجربتون به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم
:):):)

SOHAJ

عضو جدید
خیلی خوشحالیم استاد که میتونم هر مشکلی داریم رو با شما در میون بزاریم خیلی خیلی قدم رنجه کردید استاد:gol:
استاد اگه فایل کارهاتون رو هم برای دانلود بزارید خیلی عالی میشه:smile:

arch_boy

عضو جدید
با سلام و ابراز خوشحالی از این اتفاق...
با توجه به تغییر روند امتحان اسکیس ارشد از راندوی غلیظ به سمت ترسیم فنی ، فکر میکنم اگر نمونه های شبیه به کارهای ایده آل در امتحان ارشد را در سایت قرار بدید برای بچه ها بسیار ارزشمند خواهد بود.
با تشکر

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
استاد خوشحالم که در جمع ما هستید و امیدوارم بتونم در کنار شما و بچه ها چیزای زیادی یاد بگیرم.مرسی

vdi

کاربر فعال
چرا از اینجا کم استقبال شده یعنی بقیه هم مثل من بلد نیستن؟؟؟؟؟؟

atefeh_72

عضو جدید
من اعتماد به نفس ندارم که کارامو بذارم البته ما هنوز به اون صورت راندو کار نکردیم ولی شیت زیاد بستیم که اگه شیت هم بشه بذاریم من همه رو میذارم

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. ممنون از اطلاع رسانیتون.:gol:
و اگر در مورد روش کارشون در مورد اسکیس زدن توضیح بدن ممنون میشم.
با سپاس

vdi

کاربر فعال
منم به افتخار اینجا دارم کار میکنم.
یه دو سه تایی میشه .در حد نقاشی کودکانه:biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا