اشکال در foxpro

ehsan_amigo

عضو جدید
سلام
من مشکلی توی یه برنامه حسابداری تحت فاکس پرو دارم لطفا کمکم کنید.
من یه سال مالی جدید ساختم که یرنامه پیغام ساخته شدن اونو داد توی این سال جدید سند وارد کردن ولی موقع اصلاح سند پیغام this is in use میده در صورتی که برنامه جای دیگه اجرا نشده و برنامه بعد از اون چندتا پیغام میده و قفل می کنه در ضمن برنامه نویس برنامه در دسترس نیست.
ممنون

Leila Khodabin

عضو جدید
source برنامه رو دارید؟
یه جادی دیتابیس باز شده که باید در جای مناسب بسته بشه .

ehsan_amigo

عضو جدید
foxpro

foxpro

ممنون از راهنماییتون ولی من با برنامه نویسیش آشنایی ندارم . سالهای مالی با فولدرهایی به نام he87,he88,... موجوده که شامل 4فولدر با نامهای dbf-font-report-vga,ویه سری فایلهای مثلا batch , change.fxp , org.fxp , pass.loc , sal.mem , aicdddbm , akdgcffh , akdidlfl است.با این خصوصیات ممنون می شم اگه راهی برای مشکل من دارید به من بگید. خیلی ممنون

Leila Khodabin

عضو جدید
تست کنید ببنید فایل هاتون read only‌نیست؟ اگر نباشه شما باید به prg برنامه دسترسی داشته باشید. اگر ندارید برنامه ای به نام refox هست که می تونید از طریق اون فایل های fxp رو به prg‌تبدیل کنید.

rjavand

عضو جدید
دوستان عزیز اینجانب با توجه به تجربه بیش از ده سال در زمینه برنامه نویسی در محیط foxpro آماده ارائه راهنمائی می باشم

yousefi964

عضو جدید
میتونید تو فولدری که قرار گرفته فاکس پرو رو اجراء کنید و سپس دستور زیر رو اجرا کنید
close all
و بعد برنامه اصلی رو do کنید

banihoseini

عضو جدید
معمولا در شروع برنامه close all قرار داده میشه. فایلهای fxp امکان ریسورس کردن دارن. (با refox)

بالا