اشکالات اجرایی ساختمان

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته از نظر معماری مشکلی نداره
سازه این دستگاه پله ایراد داره
اگه توی عکس دقت کنید، در پاگرد نیم طبقه، میلگردهای آویز پله رو به تیرهای طولی بسته درصورتی که باید به تیر دوستون بین نیم طبقه ببنده.
آیا درست میگم؟
پس در این صورت گزارش تخلف سازه رو رد کنم؟

ببین تو نقشه چیه.اگه فکر میکنی نقشه سازه ایراد داره باید به محاسب نامه بزنی و بگی نظرشو بگه.از خودت طرح نده دردسر میشه.از محاسب بخواه.

ganji new

عضو جدید
سلام بسیار ممنون از این تاپیک و کسایی که مدیریتش میکنن خواهشا عکسای بیشتر بزارین منم از این به بعد عکسهای اجرایی ایراد دار خواهم آورد با تشکر

arg1598

عضو جدید
از اینکه تجربیاتتون رودر اختیار ما تازه کارها میذارین خیلی ممنون امیدوارم همیشه موفق باشین.
ی سوال من تازه نظارت انجام میدم میخواستم بدونم چه نوع متری وبا برد چند متر برای ناظر معماری مناسبه؟

am4818

عضو جدید
۲۰۱۶۰۷۱۹_۱۸۴۱۴۲.jpg
سلام دوستان خواستم در مورد نبشی درب پارکینگ توضیح دهید ازنظر اجرایی مشکل دارد.؟؟؟آیا نباید قوطی استفاده کنه؟؟

پیوست ها

• ۲۰۱۶۰۷۱۹_۱۸۴۲۱۴.jpg
    ۲۰۱۶۰۷۱۹_۱۸۴۲۱۴.jpg
    25.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 259164
سلام دوستان خواستم در مورد نبشی درب پارکینگ توضیح دهید ازنظر اجرایی مشکل دارد.؟؟؟آیا نباید قوطی استفاده کنه؟؟
درود بر شما .........این فریم که با نبش نمره 4 درست کردید..........مناسب هستش.......... چون تیغه بالای پارکینگ هم ارتفاع زیادی نداره ..........

am4818

عضو جدید
درود بر شما .........این فریم که با نبش نمره 4 درست کردید..........مناسب هستش.......... چون تیغه بالای پارکینگ هم ارتفاع زیادی نداره ..........

از نظر تیغه بالای درب فرمایش شما صحیح اما در مورد تحمل درب اوتوماتیک شک دارم به نظر شما نباید قوطی کار بشه ......نبشی تحمل بار درب را دارد؟؟؟

am4818

عضو جدید
سلام سوالی دیگر در مورد اسکلت پله در ساختمان های بتنی دارم اسکلت پله چگونه به پی اتصال می یابد لطفا اگه عکس دارید بگذارید لطفا