اشتغال در حوزه کنترل پروژه

m.paradize

عضو جدید
سلام
من 8 ماهیه که فارغ التحصیل شدم و مثل خیلی از شما که دانشجویین دنبال کار کنترل پروژه بوده ام ولی به دلیل لازم بودن سابقه کاری با مشاهده آگهی های با سابقه موفق نشدم تو این حوزه کار پیدا کنم البته راههایی هم وجود داره مثل کارآموز شدن که حداقل 2 سال بدون حقوق باید برای یه شرکت کار کرد
آیا از دوستان کسی پیشنهاد بهتری داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

axwe

عضو جدید
سلام
من خودمم با کار آموزی شروع کردم ولی نه دو سال ، من دو ماه توی یه شرکت کارآموز بودم که یکی از نفرات کنترل پروژه شرکت گذاشت رفت شرکت هم دنبال یه نیرو ارزون بود از این رو منو استخدام کردند.البته من توی دوره تحصیلم رفتم دنبال کار، اشتباه بیشتر افراد اینکه تازه بعد از فارغ التحصیلی دنبال کار میرند من وقتی درسم تموم شد 2 سال سابقه داشتم
در کل برای کار پیدا کردن توی این دوره که کار کم و نیرو انسانی زیاد یا باید پارتی داشته باشی یا بری کارآموزی راه دیگه ای نداره

m.paradize

عضو جدید
بیشتر شرکتا برای کار دانشجو قبول نمی کنن متاسفانه موقعه فارغ التحصیلیه ما که رسید اکثر شرکتا تعدیل کردن و یه عده مهندس با سابقه بالا وارد بازار کاریه ما شدن و خیلی از شغلا رو که احتمال داشت ماها رو برای اونا بپذیرن به اونا دادن من الآن دانشجوی ارشد هستم ولی فکر نمی کنم با مدرک ارشد کار باشه

amirhoseinh

عضو جدید
برای ورود به این حوزه (و یا هر حوزه دیگری) باید کار بلد باشید (علاوه بر تئوری) ،هیچ شرکتی (حتی اگه خود شما شرکت داشتید) حاضر نیست به کسی که نمیتونه کارش رو جمع کنه کار بده
پس ) 1- آموزش کامل تئوری و نرم افزار مربوطه
2- کارآموزی یا درخواست آموزش از کسی که در این حوزه فعالیت میکنه

بالا