اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ سری دوم

emad_hs

عضو جدید
[h=3]اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ سری دوم[/h]
اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ سری دوم : برای شما عزیزان و خوانندگان سایت فارس اس ام اس جدیدترین و داغ ترین اس ام اس های عاشقانه را آماده کرده ایم امیدواریم که از خواندن اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ سری دوم لذت بببرید. [h=2]

اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ سری دوم
[/h] [h=4]sms asheghane[/h]
رفتی و رفتی و این دل ِ من منتظر بشنوه آخر ِ شب صدا گرم ِ تو از پشت ِ خط جلو چشمم ِ تصویرت همش …​
.​
.​
.​
[h=2]اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ سری دوم[/h] [h=4]sms asheghane[/h]
آدم،تنها خلیفه ی خدا روی زمین است . امپراتوری که گاهی باید برگردد به آخرین سلاحش . و سلاح او ” گریه ” است …!​
.​
.​
.​
کپک زده خواهش میکنم پایت را از رویش بردار…احساسم را میگویم مدتهاست که رویش ایستاده ای.​
.​
.​
.​
خــدایا ؟ کــمــی بــیـا جــلــوتــــر مــی خــواهـــم در گوشــت چــیــزی بــگــویم ایـن یـک اعــتـراف اســت مـــــن بــی هستی ام..بــــی عشقــــــم دوام نــــــــمی آورم!!!​
.​
.​
.​
حکایت زندگیم شده مثل اون دفتر نقاشی خرد سالی که توش چند تا خط رنگی بیشتر نیست،نه بقیه میفهمن که چی کشیده نه خودش قدرت توضیح دادنو داره…​
.​
.​
.​
آهای زمستان… حواست جمع باشد که دور تو و تمام شاعرانه ها را خط خواهم کشید اگر با بودنت او حتی یک سرفه کند…​
.​
.​
.​
به من قــول بده در تمـامــی سال هایی که باقی مانده تا ابــــد!! مـواظــب خودت باشــی… شــاید … دیگــر نباشم که یادآوریت کنم…​
.​
.​
.​
چقـــدر زیـــادی ! آنقــــدر .. که نمـــیتوان .. تمــــام ِ تـــو را “خیـــال” کــــرد !​
.​
.​
.​
**دوستت دارم منه بیچاره** گاهی باید بخندی با صدای بلند که کر شود آسمان و فریاد بزنی:دنیا… نامردم اگه با این صدای خنده نرقصونمت…!​
.​
.​
.​
نه مثل هرکس.. مثل کسی که برایم کس دیگریست… دوست دارم​
.​
.​
.​
اشکای گوله روگونتو دیدمو گریه کردم ….بارموبستم رفتم یه جا که برنگردم…حالاغرق دردم…اشتباه کردم​
.​
.​
.​
به پایان رسیده ام “نقطه “نمی گذارم یک “ویرگول “می گذارم این هم امیدی ست,شاید که برگردی!!!​
.​
.​
.​
هروقت تونستی به کسی آرامش ببخشی ، بدان عاشق شدی وگرنه عشقی که آرامش معشوق را بگیرد خودخواهیست …​
.​
.​
.​
میخوام قانون قصه ها رو عوض کنم…. میخوام اصل (عشق اونه که عاشقا بهم نرسن) رو رد کنم…. میخوام هرطور شده بهت برسم و این قصه رو باور کنم…. قصه ی عشقی که عاشقا توش بهم میرسن…..​
.​
.​
.​
می دانــــی؟؟؟؟؟؟؟ دنـیــــــــــــــــــــــــا برایم ویران است … با تو از عشـــــــــــــــق… بی تو از فراغ…​
.​
.​
.​
کنارم نیستی… اما دائم در کوچه های ذهنم قدم میزنی… شاید دوست داشتن یعنی همین…​
.​
.​
.​
با خودم گفتم : سرد تر از دستانم نیست ندایی گفت : محبت یارت که یخ زد را چه زود فراموش کردی​
.​
.​
.​
مـــن یـــک دختــــرم… مــــرا پریشـــــانی موهایـــــت نــــه! مــــرا تـــه ریــــش خستـــــه ات دیــــوانه میکنــــد…​
.​
.​
.​
گـــاهـــــــــــی هــوایـت را مـی کـنــــــم.. هـوایـــی مـیـشـم هـوایـی مـیـشـم هـوایـی مـیـشـم هـوایـی مـیـشـم هـوایـی مـیـشـم تــــا .. بــــــــــــا هــوایـت خـــفـــه مـیــشــــــــــــــم​
.​
.​
.​