اس ام اس دلتنگی دی ۹۲

emad_hs

عضو جدید
اس ام اس دلتنگی دی ۹۲

اس ام اس دلتنگی دی ۹۲ : برای شما خوانندگان عزیز فارس اس ام اس داغترین و جدیدترین اس ام اس های دلتنگی را قرار داده ایم امیدواریم از خواندن آن ها لدت ببرید.برای خواندن اس ام اس دلتنگی به ادامه مزلب بروید.
اس ام اس دلتنگی دی ۹۲

.​
.​
.​
چه داستان غم انگیزی که پیله ی کرم ابریشم تمام عمر قفس می بافت ولی به فکر پریدن بود.​
.​
.​
.​
سکوت خجالتی ترین حرف دنیاست گاهی وقت ها خودم را می گیرم که نیافتم.​
.​
.​
.​
اس ام اس دلتنگی دی ۹۲

sms deltangi

.​
.​
.​
وقتى حالت خوب نیست و دارى قدم میزنى ، رسیدن انصاف نیست … !​
.​
.​
.​
درد که همیشه درد نمیمونه یا درمون میشه یا آدم بهش انس میگیره…​
.​
.​
.​
تو میخواستی بشی سنگ صبورم, تو شدی سنگ و من هنوز صبورم!!!​
.​
.​
.​
دلتنگم برای اون روزی که بیشترین غمم گم شدن آبنبات و لواشکم بود اما حالا کمترین غمم بیشترین غم دوران کودکی هم نمیشه اگه خوشت اومد بزن لایک رو​
.​
.​
.​
دلتنگی دردیه که شب وروز نمیشناسه شرمنده اگه بدموقع دلتنگت شدم​
.​
.​
.​
اس ام اس دلتنگی دی ۹۲

sms deltangi

.​
.​
.​
سلامتی کسی که تو خیالمونه ولی بیخیالمونه ……..​
.​
.​
.​
چــــــــرا گورتونو گم نمیکنید؟ اون ک رفتــــــــ دیگه شما موندید چیکار ؟ کاسه ی گرم تر از آشیــــــــــد “خاطرات” ؟؟؟؟؟​
.​
.​
.​
حوصــله خوانــدن ندارم… حوصــله نوشتـن هم ندارم… این همـــه دلتنـــگی دیگر نه با خــواندن کم می شود ، نه نوشـــتن! دلـــم لمـــس آغوشت را می خـــواهد… فقــــط همــــین…!! دست به صورتم نزن! می ترسم بیفتد.. نقاب خندانی که بر چهره دارم! و بعد .. سیل اشک هایم تو را با خود ببرد .. و باز .. من بمانم و تنهایی . . .​
.​
.​
.​
شاد باش نه یک روز هزاران سال، بگذار آوازه شادبودنت چنان در شهر بپیچد، که روسیاه شوند آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند….​
.​
.​
.​
اس ام اس دلتنگی دی ۹۲

sms deltangi

.​
.​
.​
تو را گویم تو را با هر طپش،هر نبض تو را با قلبی از اندوه تو را با چشمه ای از اشک تو ای سرچشمه پاکی ب سویم باز خواهی گشت؟ و بیزارم ازین تکرار ازین بغض فروخورده ازین احساس سرخورده و این لبخند پژمرده . . . نیا هرگز تو را در لابلای خاطراتم دفن خواهم کرد.​
.​
.​
.​
دلم تنگ شده… واسه شیطنتات… واسه”دیوونه”گفتنات…! دلم تنگه… واسه خندیدنت…برق نگاهت… واسه وقتایی که دور از چشم بقیه دستم و تو دستت میگرفتی و آروم سرتو رو شونم میذاشتی و کنار گوشم زمزمه میکردی: پس کی میشه این دستا برای همیشه واسه من باشه….!؟ دلم تنگ شده واسه تمام اون روزا… ینی میشه خدایا یه روز دستام واسه همیشه تو دستاش باشه…!!؟؟​
.​
.​
.​
نیمه گمشده را؛بی خیال شو لطفا؛ اگر سهم تو بود که گم نمیشد،نیمه ی پیدا شده رو دریاب​
.​
.​
.​
به نفس های خسته ام نگاه نکن اگر تو را داشته باشم…..تمام دنیا را پیاده میروم…​