اس ام اس خنده دار دی ۹۲

emad_hs

عضو جدید
اس ام اس خنده دار دی ۹۲

اس ام اس خنده دار دی ۹۲ : جدیدترین و داغ ترین اس ام اس های خنده دار را در سایت فارس اس ام اس بخوانید برای خواندن اس ام اس خنده دار دی ۹۲ به ادامه مطلب مراجعه کنید امیدواریم از خواندن آنها لبخندی هر چند کوتاه بر روی لبان شما نقش ببندد.

اس ام اس خنده دار دی ۹۲

.​
.​
.​
اعتراف میکنم: یروز ی موش کوچولو اومده بود تواتاقم خعلی ترسیدم.با ابجیم داشتیم فراریش میدادیم ک یهو موش بیچاره هنگ میکنه میاد سمتمون!!! منم کلی میترسمو شروع میکنم ب جیغ زدنو بالاپایین پریدن!!! ک یهودیدم ابجیم با نهایت ارامش داره بهم میخنده! گفتم چیه مگه خودت از موش نمیترسی عایا؟؟؟ اصلا موشه کجارفت؟! ابجیم باکمال خونسردی گفت ی نیگا ب زیر پات بنداز!!! عاغا چشتون روز بد نبینه موشه زیر لگدام زاااااارت له شده بود!!!!!!!!!!!!! حالا قیافه من>:(__@ قیافه ابجیم:^__^ قیافه موشه:×__×​
.​
.​
.​
خدا کنه تا بیشتر از ۸ ساله دیگه زنده بمونیم و بریم تو سال ۱۴۰۰ بعد هی بگیم :شماها یادتون نمیاد ما صده سیصدیا خیلی فاز میده؛ حس آثار باستانی بودن به آدم دست میده!​
.​
.​
.​
من نمیدونم چه حکمتیه که دستشویی خونمون عینه یخچال سرده و حرارت به داخلش نفوذ نمیکنه اما صدا هایی که داخل تولید میشن به صورت کاملا دالبی سراند و ۳d hd به بیرون منتقل میکنه! .​
.​
.​
بعضــــیام هستن کـــــــــاسه صبر عــادمو، با کــــــاسه تـــوالت اشتـــــــــباه میگیـــــرن!!!​
.​
.​
.​
بعضیا هستن مبخوان باعث تنوع شن ولی زیاد وارد نیستن باعث تهوع میشن!​
.​
.​
.​
ﯾﻪ ﮐﻨﺘﺮل ﺩاریم ﺗﺎ ﻣﻨﻮ میبینه ﮐﺎﺭ می کنه! . . . . . . . . ﺍﺯ ﺑﺲ ﮐﻪ ﺯﺩمش
))))​
.​
.​
.​
غمگینم….! مانند مادری که تازه از آرایشگاه اومده و میبینه ابروهای برداشته ی پسرش از ابروهای خودش قشنگتره….. یعنی انقد غمگینما!!​
.​
.​
.​
نکته غم انگیزه وی چت این بود، پیدا کردن دوست رو در حد «تکون دادن» پایین آورده بود!​
.​
.​
.​
بنشین دلبر شیرین تا برات قصه بگم سرتو شونه کنم مثل یه گل . . . بگیر بشین قر نده موهات خراب میشه ها از ما گفتن​
.​
.​
.​
یکی بیاد به من بفهمونه “ان”توعربی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فطعا،همانا،اینکه،ک و……. هرموقع هرچی نوشتم معلم ازم غلط گرفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​
.​
.​
.​
رفتم تو ی وبلاگی بعد دیدم رو امارگیر نوشته : افراد انلاین : ۰ نفر ای پی های ثبت شده امروز : ۰ بعد صفحه رو ریفرش کردم باز همون بود . . . اخه لامصب مگه من اینجا خیارم ؟ الان من حس میکنم وجود ندارم |=​
.​
.​
.​
تمام چیزهایی که من در زندگی دوست دارم: یا خلاف قانونه یا چاق کننده یا متٱهل!!!!​
.​
.​
.​
هرکی خودشو میگیره که شاخ نیست چاه توالت مام بعضی وقتا میگیره!!!!! والااااا​
.​
.​
.​
اس ام اس خنده دار دی ۹۲

.​
.​
.​
اون موقع ها که مثل الان فیس بوک نبود دیوونه ها رو می بردن تیمارستان …​
.​
.​
.​
رفتم دو دقیقه آشغال بذارم پایین، انقدر هوا سرد بود که تو آسانسور به خودم مى گفتم نباید بخوابى لعنتى
.​
.​
.​
ﻓﺎﻝ ﺣﺎﻓﻆ ﮔﺮﻓﺘﯿﻢ، ﺗﻮ ﺷﻌﺮﺵ ﺍﺯ ﺯﻟﻒِ ﯾﺎﺭ ﻭ ﻣﻌﺸﻮﻕ ﻭ ﺟﺎﻡ ﻭ ﺑﺎﺩﻩ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﻭ ﺍﯾﻨﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﻫﻤﺶ، ﺍﻭﻥ ﻭﻗﺖ ﺍﻭﻥ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺗﻮ ﺗﻔﺴﯿﺮﺵ ﻧﻮﺷﺘﻪ: ﺩﺭ ﺧﻮﺍﻧﺪﻥ ﻧﻤﺎﺯ ﮐﺎﻫﻠﯽ ﻧﮑﻦ​
.​
.​
.​
شمام هر جا برای اولین بار میرید دستشویی اول دنبال مارک دستشویی و شرکت سازندش میگردید بعد کارتونو انجام میدید؟​
.​
.​
.​
غضنفر از اون دنیا پیام میده تا میتونین گناه کنین ظرفیت جهنم پرشده الان رو دیوارنشستیم.​
.​
.​
.​
از همینجا از آقای ظریف خواهشمندم که پس از حل مسئله هسته ای مشکل این بنده خدا های متولد ۶۹ رو حل کنه.واقعا اینجا دهه چندین؟ن با دهه ۶۰ خاطره دارن ن نسل سوختن.​
.​
.​
.​
عزیز من، برادر من، داداش من، بی شعوری که آبنبات چوبی می سازی وسطش آدامس نمیذاری باشمااااا هستممم ۴۵ ساعته لیس زدم این لعنتی رو به عشق اون آدامسه ! آدامس نبود وسطش. این درسته؟ آدمی تو ؟ شرف داری تو ؟ … …یعنی امشب سرتو راحت میذاری زمین میخابی ؟ اره ؟؟؟ بترس از اون روزی که عمـــــه دار شی…بترس…​
.​
.​
.​
دختره افسرده، شکست عشقی خورده، داغون،لهه له! اصلا داره میمیره ، باز معدلش بالای ۱۸میشه​
.​
.​
.​
از الان جواد خیابانی نذر کرده گزارش بازی ایتالیا – هلند بهش برسه که همش بگه شاهد جدال لاجوردی پوشان با لاله های نارنجی هستید که مخ ملت رو چرخ کنه بریزه رو زمین​
.​
.​
.​
دوستم یکى ازاین کیفهاى محافظ (آلوماوالت)خریده بود اومدپیش ماتابهمون نشون بده که چقدر خوبه درشو بست وانداختش توپارچ آب اونم گفت:قولپ قلوپ قلپ… خداازاین شادى هاروزى شماهم بکنه​
.​
.​
.​
طریقه خواستگاری کردن از دخترا در روزهای جاری: عزیزم دیگه وقتشه به جای کیلیپس سایه یه مرد بالا سرت باشه​
.​
.​
.​
اس ام اس خنده دار دی ۹۲

.​
.​
.​
خطاب ب پسرایی ک ب همه چیه دخترا گیر میدن، بابا این همه اهمیت دادن ب ما لازم نیست​
.​
.​
.​
دختری که طبق سنت اسلام مهریه رو دوست داره ،باید زن های صیغه ای شوهرش هم دوست داشته باشه.سنته دیگه
.​
.​
.​
سلام اون روزی رفتم مغازه خریدمو کردم پول دادم فروشنده گف یه هزاری اضافس دیگ چیزی نمیخوای؟؟منم هرچی فک کردم چیزی ب ذهنم نرسید گفتم نه برگشت بم یه شارژهزاری داد گفت پول خورد ندارم!!!!!!!!!!!! آدامس.چسب زخم…..واینک شارژ دمش گرم ولی نمیدونم چراهرچی ب مامانم میگم باورنمیکنه؟؟؟؟​
.​
.​
.​
پشت یه پراید نوشته بود: باهمه شوخی دارم بجز تریلی!!! اعتمادبنفسش تو حلق بعضیا!!!!!!!!​
.​
.​
.​
من ی سؤال دارم! اینایی ک میرن تو برنامه کودک چرا پیر نمیشن؟ این عمو قناد من از وقتی ? سالم بود همین جوری بوده. عموپورنگم ک رو ?? سالگی مونده. حالا اینا به کنار این امیر محمد چرا بزرگ نمیشه؟​
.​
.​
.​
عایا مخاطب خاصم میخواست واسه نظام امتحان قرآن بده،بعد میگفت که ی پسره هم با من امده بود،که اول اون باید امتحان میداد،آقا میگفت این پسره خیلی شیکو مجلسی امد بخونه: اعوذ باالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم یس،والقران الحکیم و…o_O دقت کردین؟؟یاسینو خوند یس..!! میگفت اون حاج آقاهه سریع گفته: no,no بفرمایید بیرون..هیچی دیگه میگفت من داشتم میمردم از خنده..​
.​
.​
.​