اسپم ها ، تاپیک های تایید نشده ، پست های تکراری و حذف شده!!

ویدا

عضو جدید
ممنون دوست خوبم.:gol::smile:

ولی این شعر اثر خود ایرج میرزا نیست بلکه برگردان یک قطعه ی آلمانی هستش که بوسیله ی ایرج میرزا صورت گرفته.

اما بسیار تامل برانگیز و زیباست.:gol:

saeed99

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون دوست خوبم.:gol::smile:

ولی این شعر اثر خود ایرج میرزا نیست بلکه برگردان یک قطعه ی آلمانی هستش که بوسیله ی ایرج میرزا صورت گرفته.

اما بسیار تامل برانگیز و زیباست.:gol:

بادرود و سپاس از دقت شما دوست خوب
گوینده متن میگه تم اصلی داستان از شاعر فرانسوی ژان ویشتن ( اگر درست شنیده باشم) است اما با کمی جستجو و البته پس از اشاره خوب شما فهمیدم که شعر "قلب مادر" برگرفته از شعر"هدیه عاشق" سروده "شیلر" بوده است.

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تشکر از بالایی:gol::gol:

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهر مادر،عشق پدر

مهر مادر،عشق پدر

كاش ميشد اين مقام را آنچنان كه شايسته است ستود ....

آخرین ویرایش توسط مدیر:

T I T A N I U M

عضو جدید
از اول علاقه نیست ولی اون حسه هست ، حسی برای ادامه دادن و کم کم علاقه بوجود میاد.

خوب این خیلی خوبه که از برخوردت راضی هستی.

یه سوال : پول ماهیانه تلفنتون چقدر میاد آقا سپهر :biggrin:

سلام

من کلا از داشتن دوس دختر و اینا بدم میاد
اصلا هم اینکارا خوب نیستش

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من کلا از داشتن دوس دختر و اینا بدم میاد
اصلا هم اینکارا خوب نیستش
واله منم تجربه ای در این زمینه ندارم. ولی با توجه به شغلم زیاد با این موارد درگیر بودم و هستم.
از اینجاست که تجربه بدست آوردم

گاهی اوقات بعضی از ما معنی کلمه رو اشتباه می گیریم.
منظورم همکلاسی رو دوست دختر یا پسر می نامیم.;)

T I T A N I U M

عضو جدید
واله منم تجربه ای در این زمینه ندارم. ولی با توجه به شغلم زیاد با این موارد درگیر بودم و هستم.
از اینجاست که تجربه بدست آوردم

گاهی اوقات بعضی از ما معنی کلمه رو اشتباه می گیریم.
منظورم همکلاسی رو دوست دختر یا پسر می نامیم.;)

سلام

من نداشتمو و دوست هم ندارم که از این به بعد هم داشته باشم

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه، من قبل این که با باشگاه آشنا شم، شاید هر 2روز 1بار فقط Mail رو چک می کردم، تا اینکه با باشگاه آشنا شدم و ......
قبل اون هم از 3دبیرستان چت و .... رو گذاشتم کنار!:)

خوب بیشتر بخوایم کنکاش کنیم، میشه زندگی شخصی! :thumbsup::whistle:
ای بابا من به قدیما چکار دارم :surprised: الآنه رو می گم :biggrin: فضولم دیگه نه ببخشید کنجکاو:sweatdrop::sweatdrop:

جمله آخر هم محترمانه یعنی ...... :w00:

عزیزم مجبور نیستی با نام واقعیت بیای عضو شی. مثل من باش ;)
گرچه هر کارم کنی بازم بعضی جاها آشنا پیدا میشه :cry:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
ای بابا من به قدیما چکار دارم :surprised: الآنه رو می گم :biggrin: فضولم دیگه نه ببخشید کنجکاو:sweatdrop::sweatdrop:

جمله آخر هم محترمانه یعنی ...... :w00:

عزیزم مجبور نیستی با نام واقعیت بیای عضو شی. مثل من باش ;)
گرچه هر کارم کنی بازم بعضی جاها آشنا پیدا میشه :cry:
حالا که دیگه نمیشه تغییر اسم داد. ;)

Shokatabadi

عضو جدید
اقایونی که توی این تاپیک شرکت کردین میشه به من بگین چه جوری میشه فهمید که آیا یه آقایی به یه خانم علاقه داره یا نه؟چون به قول ناصر جون باید قبل از اینکه دیر بشه یه کاری بکنم .اصلا نمی دونم که اون دوستم داره یا نه . تازه اون جوری که من رسمی برخورد می کنم، فکر کنم اصلا متوجه علاقه من نشده . البته بعضی وقتها یه کارایی می کنه که......ولی خوب نمیشه رو محبت آقایون خیلی حساب باز کرد و جدی گرفت البته ببخشید قصد جسارت نداشتم

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه نمی تونی حساب باز کنی، پس بیخیال شو! :)

راست ميگه ديگه نميشه حساب باز كرد....ولي نه ميشه...از رفتارش معلومه اگه علاقه اي نداشته باشه ديگه باهات ارتباط برقرار نميكنه....بذار ارتباطتون بيشتر شه...عجله نكن اصلا

Shokatabadi

عضو جدید
همه كه عاشقين....
خودش ميدونه دوسش دارم....همين جا اعلام ميكنم::: من دوست دارم بچه ها همه شاهد باشين كه من گفتم....راستي اونم خيلي دوسم داره
خوش به حالتون. دعا می کنم که همیشه خوش وخرم در کنار هم باشین . واین عشقتون روز به روز با شکوهتر بشه.

T I T A N I U M

عضو جدید
اقایونی که توی این تاپیک شرکت کردین میشه به من بگین چه جوری میشه فهمید که آیا یه آقایی به یه خانم علاقه داره یا نه؟چون به قول ناصر جون باید قبل از اینکه دیر بشه یه کاری بکنم .اصلا نمی دونم که اون دوستم داره یا نه . تازه اون جوری که من رسمی برخورد می کنم، فکر کنم اصلا متوجه علاقه من نشده . البته بعضی وقتها یه کارایی می کنه که......ولی خوب نمیشه رو محبت آقایون خیلی حساب باز کرد و جدی گرفت البته ببخشید قصد جسارت نداشتم

سلام
خب این که شما میگین در هر دو طرف میشه اتفاق بیافته
ببینید شما نباید اینطوری بلاتکلیف بمونید
چون این براتون مضرر هستش
شما یه جوری علاقتون رو بهش بگین مطمین باشید پسرا زود درونشون رو نشون میدن و زیاد تو در تو نیستن
البته اینا نظر شخصی من هستش شاید اصلا کلا غلط و غیر اصولی باشه
فقط یه کاری بکنید
چون وقتی شما می گید که من باهاش خیلی رسمی و ... هستم آخه اون بد بخت از کجا بدونه که شما دوسش دارین
پس دست به کار شین
اگه دیدین نمیشه برین سر زندگی خودتون
بعدشم اولین کارتون این باشه که منطقی و به دور از احساسات وضعیت خود و طرفمقابلتون رو بررسی کنید و ببینید آیا می تونید آینده خوبی داشته باشین و موفق بشین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این خیلی مهمه

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا ببخشید نامربوط دارم پست میدم ولی من مشکلم اینه که دقیق نمی دونم کسی رو دوست دارم یا نه!!!
البت مسخرس ولی خب چی کار کنم! دوست داشتن حالت خاصی داره یعنی؟ چجور بفهمی یکی رو واقعا دوست داری یا نه؟!
(نگین این نصفه شبی زده به سرشا! جدی واسم سواله اما جواب درستی براش پیدا نکردم)

m4hboobe

عضو جدید
کلا ببخشید نامربوط دارم پست میدم ولی من مشکلم اینه که دقیق نمی دونم کسی رو دوست دارم یا نه!!!
البت مسخرس ولی خب چی کار کنم! دوست داشتن حالت خاصی داره یعنی؟ چجور بفهمی یکی رو واقعا دوست داری یا نه؟!
(نگین این نصفه شبی زده به سرشا! جدی واسم سواله اما جواب درستی براش پیدا نکردم)
این همیشه سوال منم بود کلی فکرو فسفر و این حرفا مصرف شد تا بفهمم وقتی از کسی خوشت میاد معنیش این نیست که دوستش داری وقتی ادم بتونه یه نفرو با همه بدیهاش و با همه بداخلاقیهاش تحمل کنه وقتی دلت واسه همچین ادمی تنگ بشه یدون که دوسش داری:love:

@ RESPINA @

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]يك دكتر روانشناسي بود كه هر كس مشكلات روحي و رواني داشت به مطب ايشان مراجعه مي كرد و ايشان با تبحر خاصي بيماران را مداوا مي كرد و آوازه اش در همه شهر پيچيده بود.[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]يك روز يك بيماري به مطب اين دكتر آمد كه از نظر روحي به شدت دچار مشكل بود. دكتر بعد از كمي صحبت به ايشان گفت در همين خياباني كه مطب من هست، يك تئاتري موجود هست كه يك دلقك برنامه هاي شاد و خيلي جالبي اجرا مي كند. معمولا بيماراني كه به من مراجعه مي كنند و مشكل روحي شديدي دارند را به آنجا ارجاع مي دهم و توصيه مي كنم به ديدن برنامه هاي آن دلقك بروند و هميشه هم اين توصيه كارگشا بوده و تاثير بسيار خوبي روي بيماران من دارد. شما هم لطف كنيد به ديدن تئاتر مذكور رفته و از برنامه هاي شاد آن دلقك استفاده كرده تا مشكلات روحي تان حل شود.[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]بيمار در جواب گفت: آقاي دكتر من همان دلقكي هستم كه در آن تئاتر برنامه اجرا مي كنم.[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]هميشه هستند آدم هايي كه در ظاهر شاد و خوشحال به نظر مي رسند و گويا هيچ مشكلي در زندگي ندارند، غافل از اينكه داراي مشكلات فراواني هستند اما نه تنها اجازه نمي دهند ديگران به آن مشكلات واقف شوند، بلكه با رفتارشان باعث از بين رفتن ناراحتي و مشكلات ديگران نيز مي شوند.[/FONT]