اسمم 2 تا دستگاه تو خط ریسندگی؟

nafise_3000

عضو جدید
سلام من چون هنوز موقعیتش پیش نیومده که برم کارخونه هنوز با دستگاه ها آشنا نیستم میشه لطف کنید اسمه 2 تا دستگاه تو خط ریسندگی رو بگید؟

اسم دستگاهی رو میخوام که رفتم تو کارخونه بتونم ببینم و اطلاعاتی از دستگاه رو به استاد تحویل بدم.

آخرین ویرایش:

aaj6551

عضو جدید
بله من یه پروژه تو یه کارخانه ریسندگی و بافندگی داشتم
اسم چند تا دستگاه را که یادمه براتون میربرم
1)فلایر
2)تراش
3)طاقه پیچ
4)بافندگی (کتن ,راشل ,ژاکارد
5)تکمیل,رنگرزی , چاپ و گلدوزی

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
دستگاه های ریسندگی :حلاجی -کاردینگ-شانه- گیل باکس- فلایر یا فینیشر- رینگ
دستگاه های بافندگی هم مثل رپیر- پروژکتایل- ایر جت و ...
البته باز هم دستگاه های دیگه ای هست که من سعی کردم معروف ترین هاشو بگم.

آخرین ویرایش:

__mehi__

عضو جدید
سلام.... بجه ها می شه ترتیب ماشین ها رو نو ریسندگی بگید ؟
یعنی اول که حلاجی بعد کاردینگ بعد کشش بعد از این ترتیب رینگ و فلایر و دولا تابی رو نمی دونم؟

TEXTIL

عضو جدید
سلام.... بجه ها می شه ترتیب ماشین ها رو نو ریسندگی بگید ؟
یعنی اول که حلاجی بعد کاردینگ بعد کشش بعد از این ترتیب رینگ و فلایر و دولا تابی رو نمی دونم؟

1)حلاجی 2)کاردینگ 3)کشش اول 4)(در صورتیکه سیستم شانه داشته باش )ماشین بالشچه یا unilap و 5)شانه 6)کشش دوم 7)فلایر 8)رینگ 9)بوبین پیچی 10)دولا کنی 11)دولا تابی

bijan77

عضو جدید
سلام :وای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ماشینا ی ریسندگی:حلاجی-کاردینگ-کشش- بالش-شانه-فلایر-رینگ-اتوکنر- دولاکنی-تابندگی- اپن اند

alireza . kh

عضو جدید
اسم دو تا دستگاه تو خط ریسندگی

اسم دو تا دستگاه تو خط ریسندگی

سلام من چون هنوز موقعیتش پیش نیومده که برم کارخونه هنوز با دستگاه ها آشنا نیستم میشه لطف کنید اسمه 2 تا دستگاه تو خط ریسندگی رو بگید؟

اسم دستگاهی رو میخوام که رفتم تو کارخونه بتونم ببینم و اطلاعاتی از دستگاه رو به استاد تحویل بدم.

سلام پیشنهاد من به شما اینه که ماشینهای خط ریسندگی رو از ابتدا شروع کرده و یاد بگیرید . ولی با توجه به درخواستتون ، چون صحبت از ریسندگی هستش اول فلایر و دوم رینگ رو نام ببرید و روی آن کار کنید. موفق باشید.;)

بالا