استفاده از کامپوتر به عنوان اسیلوسکوپ !!!

رضا برهانی

عضو جدید
با عرض سلام و احترام. اگه کسی درخواستی و یا نیاز به این آموزش داره بگه تا هم فایل pdf بذارم هم نرم افزار مربوطه. . . . . همیشه جاری باشید....

نيكي وپرسش

نيكي وپرسش

رضا جان سلام
آقا نيكي وپرسش!
كي بدش مياد يه چيز جديد ياد بگيره.
من كه خيلي علاقه دارم.
منتظرم!
ياعلي

electrik

عضو جدید
سلام دوست عزیز
لطفا برنامه رو برام معرفی کن .

باتشکر

رضا برهانی

عضو جدید
باسلام خدمت همه دوستان...:heart::heart::heart:

امروز فایل pdf آموزش نرم افزار و فایل نرم افزار را برای دانلود قرار دادم.

(نرم افزاری که داخل اموزش هست coll Edit هست ولی من نرم افزار Zeloscopواسه دانلود گذاشتم چون هم کار کردن با هاش آسونه و کاملتره)

همیشه پیروز باشید...:gol::gol:
منتظر نظرات شما هستم...:redface::D

پیوست ها

• Osc.pdf
    313.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • zelscope.rar
    691.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
اينا كه...

اينا كه...

سلام آقا رضا
اين فايل ها نصفه دانلود ميشه وبعد كار نميكنه.
اگه ممكنه از جاي ديگه آپلود كنيد.
ياعلي

accounting

عضو جدید
سلام خسته نباشید
سوالی داشتم ممنون اگر پیام بدهید
راستش من عضو سایتی هستم که گاهی برای مدتی کوتاهی پیش می یام که نتوانم وارد شوم اما مدت کوتاهی بود اما الان مدت طولانی من نمی توانم وارد سایت بشوم در صورتیکه بقیه افراد وارد می شوند و بهم ایمیل می دهند که چرا سر نمی زنم هر وقت شبانه روز هم که فکرش بکنید امتحان کردم اما امکان ورود نداشت اگر بتوانید راهنمایم نمایید سپاسگذارم
منتظرم

esmaeilm1990

عضو جدید
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز
بنده نیاز شدیدی دارم که از لپ تاپم بعنوان اسلیسکوپ استفاده کنم. فایلهای مفیدی هم که گذاشته بودین دانلود کردم و خوندم. حتی به سایت ساختنی (http://saakhtani.ir/archive/1396/03/59060) هم سر زدم و مطابق با اون هم کار کردم ولی متاسفانه کارت صدا نمیتونه ورودی رو بخونه. یعنی وقتی وصل میکنم بجای اینکه ولتاژ ورودی من به لب تاب اعمال بشه، ولتاژ لب تاب میاد تو مدار. از نرم افزار coll edit هم که استفاده میکنم نمیتونم ورودی رو براش انتخاب کنم. شدیدا نیازمند راهنمایی شما هستم.
با تشکر

بالا