[ استخدام و کاریابی ] دعوت به همکاری

shakori mogaddam

عضو جدید
با عرض سلام
مهندس منم با شما همدردم ,متاسفانه رابطه نداشته باشی وضیت اینجوریاست .
من که ناامید شدم.

رضا عمرانی

عضو جدید
در خواست همکاری

در خواست همکاری

سلام به همه عزیزان
در خصوص روشهای اجرای ساختمان (صنعتی - سنتی )آماده در یافت اطلاعات شما هستم .ضمنا پذیرای همکار پژوهشگر جوان علاقمند در رشته عمران بصورت افتخاری میباشم.با تشکر

آخرین ویرایش:

shakibaa77

عضو جدید
سلام به همه عزیزان
در خصوص روشهای اجرای ساختمان (صنعتی - سنتی )آماده در یافت اطلاعات شما هستم .ضمنا پذیرای همکار پژوهشگر جوان علاقمند در رشته عمران بصورت افتخاری میباشم.با تشکر
در خدمتم گلم کاری از دستم بر بیاد خوشحال میشم انجام بدم

آدرسم تو امضام هست
اگه کاری داشتی پیام خصوصی بده

آخرین ویرایش:

رضا عمرانی

عضو جدید
تکرار مکرر و صد البته بیهوده!!!!!!!!!!!!!

تکرار مکرر و صد البته بیهوده!!!!!!!!!!!!!

با سلام به دوستان مهندس.
امیدوار بودم در خصوص در خواست مشارکت برای کار پژوهشی یا برگزاری کلاس آموزش etabs علاقه ای نشان دهند.بحمدالله مثل اینکه در این زمینه ها مشکلی نداریم.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!با عرض معذرت. :confused:

aka32

عضو جدید
مهندس طرح پژوهشی در چه زمینه ای میخوای انجام بدی ! بعضی از زمینه های بکر وجود داره ولی خوب کمتر کسی سواد درست حسابی تو زمینه ای داره همه اکثراً دارن مدرک دار میشن نه با سواد !

farvehar 366

عضو جدید
در خواست کار دانشجویی

در خواست کار دانشجویی

با سلام خدمت مهندسان عزیز... دانشجوی رشته کارشناسی ناپیوسته رشته عمران_ عمران دانشگاه آزاد اسلامشهر هستم دنبال کار پاره وقت هستم .

آخرین ویرایش:

omiyan

عضو جدید
باز هم بگرد نترس موفق میشی فقط باید اولش یک کمی از توقعاتت انتظار درستی داشته باشی

ramin_a

عضو جدید
ما که هرجا رفتیم گفتن ما خودمونم اینجا اضافی هستیم بهترین کار اینه که بازم درس بخونیم

R.N.Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی گیاهان بر این باورند که بهار خواه آمد ، ما چرا باور نداشته باشیم که به آنچه میخواهیم دست خواهیم یافت
سلام
شاید براتون جالب باشه که من چطوری کارمو شروع کردم:
هدفم کسب تجربه ی اجرایی بود، برای گذروندن دوره کارآموزی با اینکه میتونستم مسکن و شهرسازی رو انتخاب کنم ولی به توصیه استادم شرکت پیمانکاری رو انتخاب کردم که کار اجرایی رو یاد بگیرم، به خواست خودم دوره کارآموزی 3ماهه من 7 ماه طول کشید از پول خبری نبود ، بعدش 1پبشنهاد کار داشتم از طرف 1شرکت پیمانکاری حقوقش پایین بود کارو قبول کردم و برای خودم تجربه خریدم، بعد از 10ماه از اون شرکت بیرون اومدم و هرجا که برا کار رفتم من بودم که شرایط کاری رو انتخاب میکردم

sasams

عضو جدید
وقتی گیاهان بر این باورند که بهار خواه آمد ، ما چرا باور نداشته باشیم که به آنچه میخواهیم دست خواهیم یافت
سلام
هدفم کسب تجربه ی اجرایی بود، برای گذروندن دوره کارآموزی با اینکه میتونستم مسکن و شهرسازی رو انتخاب کنم ولی به توصیه استادم شرکت پیمانکاری رو انتخاب کردم که کار اجرایی رو یاد بگیرم، به خواست خودم دوره کارآموزی 3ماهه من 7 ماه طول کشید از پول خبری نبود ، بعدش 1پبشنهاد کار داشتم از طرف 1شرکت پیمانکاری حقوقش پایین بود کارو قبول کردم و برای خودم تجربه خریدم، بعد از 10ماه از اون شرکت بیرون اومدم و هرجا که برا کار رفتم من بودم که شرایط کاری رو انتخاب میکردم
این موضوع بر میگرده به شانس خوبت.............> البته من هم قراره تا قبل از شروع سال جدید مشغول کار بشم.............> یکی از آشناهامون پیمانکاره............> بدون پارتی پیدا کردن کار تقریبا غیر ممکنه
ما که هرجا رفتیم گفتن ما خودمونم اینجا اضافی هستیم بهترین کار اینه که بازم درس بخونیم

تایید میکنم

R.N.Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
این موضوع بر میگرده به شانس خوبت.............> البته من هم قراره تا قبل از شروع سال جدید مشغول کار بشم.............> یکی از آشناهامون پیمانکاره............> بدون پارتی پیدا کردن کار تقریبا غیر ممکنه

تایید میکنم
به شانس که اعتقادی ندارم،تو کار پیمانکاری قبول دارم که روابط خیلی مهمه
موفق باشی

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام

منم همینجوری شروع کردم
بدون پارتی و آشنا
البته یه آشنا داشتم.....خدا
دیگه بقیه ی موضوع برمیگرده به اینکه چی بلد باشید
اتفاقا کار هست
کار کن و کاربلد کمه
لیسانس فقط یه مدرکه

h.blogfa

عضو جدید
به یک مهندس عمران و معمار جهت رتبه بندی شرکت نیازمندم

mohammad_petro85

عضو جدید
دعوت به همکاری (مهندس عمران واقع در شهرکرد)

دعوت به همکاری (مهندس عمران واقع در شهرکرد)

به یک مهندس عمران-عمران واقع در شهرکرد با حداقل سه سال سابقه کار اجرایی جهت رتبه بندی شرکت نیازمندیم.

تلفن:09133839248
ایمیل:mpt_d@yahoo.com​

mohammad_petro85

عضو جدید
به مدرکش نیاز داریم.با سه سال سابقه کار مفید. پورسانتش هم یک و نیم میلیون تومان.

989376186116

عضو جدید
معذرت میخوام که این جور میگما قصد جسارت ندارم ولی اینا که گفتید هیچ ارزشی نداره نه اینکه نداره داره ولی زیاد نیست
شما فقط باید یک چیز داشته باشی اونم فقط "زبون"هست بلد بودن نرم افزار تاحدودی میتونه کمکت کنه ولی داشتن زبون میتونه تورو به اونجایی که میخوای برسونه فقط وفقط زبون موفق باشی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
معذرت میخوام که این جور میگما قصد جسارت ندارم ولی اینا که گفتید هیچ ارزشی نداره نه اینکه نداره داره ولی زیاد نیست
شما فقط باید یک چیز داشته باشی اونم فقط "زبون"هست بلد بودن نرم افزار تاحدودی میتونه کمکت کنه ولی داشتن زبون میتونه تورو به اونجایی که میخوای برسونه فقط وفقط زبون موفق باشی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

والا من كه هرچي صفحه رو بالا و پايين كردم نفهميدم جواب كي رو داديد.

بهتر نيست از نقل قول استفاده كني؟

gis61

عضو جدید
gis

gis

سلام.من فوق لیسانس gis هستم. بوشهری و ساکن بوشهر. Email: sv.hz.61@gmail.com

آخرین ویرایش:
بالا