[ استخدام و کاریابی ] دعوت به همکاری

jafari.j

عضو جدید
جویای کارگاه در تهران

جویای کارگاه در تهران

سلام
من لیسانس عمران هستم.2 سال سابقه کارگاهی دارم:
- 1.5 سال سد بتنی سلمان فارسی
- 5 ماه مترو شیراز
- در حال حاضر مشغول به کار در اسکله شهید رجایی بندرعباس قرار گاه خاتم
ولی علاقمند به ادامه کار در تهران هستم.
شماره تماس:09375348754

mm13107

عضو جدید
سلام من مهندس عمران هستم با 3 سال سابقه کار همکنون در پروژه بیمارستان بندر لنگه مشغول کار هستم. محمدی 09125368285

nikmaram-gala

عضو جدید
با سلام
شما برای من دو تا نقشه بردار پیدا کن منم یک تکنسین برات جور کنم

bahram_first007

عضو جدید
کار ضمن تحصیل

کار ضمن تحصیل

سلام دوستان ، دانشجویان عمران میتونن ضمن تحصیل کاری که مرتبط با رشتشون باشه انجام بدن؟؟؟؟!!! مثلاً کار تو شرکتها یا جاهای دیگه؟؟؟ :que:

shahryar14

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ، دانشجویان عمران میتونن ضمن تحصیل کاری که مرتبط با رشتشون باشه انجام بدن؟؟؟؟!!! مثلاً کار تو شرکتها یا جاهای دیگه؟؟؟ :que:
سلام دوست عزیز
یکی از بچه ها یه سوال شبیه به این پرسیده بود، بنده جواب مختصری دادم، هر کی این سوال یا مشابهش براش مطرحه یه سر این پایین بزنه، کافی نبود در خدمتم.:gol:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=102691

رضا علیخانی

عضو جدید
پیشنهاد کار

پیشنهاد کار

با سلام خدمت اعضای گرامی.
من مجری اسکلت بتنی و سقف کامپوزیت هستم. خوشحال میشم با شما دوستان گرامی همکاری داشته باشم.

-civilengineer

کاربر فعال
سلام
منم هنوز دانشجو ام و ...
ولی اگه لطف کنید بگید اهل کجایی و چه همکاری یا کمکی رو میخواید پیشنهاد کنید شاید دوستان دیگه بتونن کمک کنن ؟؟

aliraza2015

عضو جدید
راهنمایی درموردکار

راهنمایی درموردکار

من تازه کاردانی عمران گرفتم وکارشناسی هم چون شهرستان قبول شدم نرفتم چون تویک شرکت که قرارکارهای عمرانی بکنه مشغول به کارم ولی فعلاازکارخبری نیست ومی خوام وقت اضافه ام روباشروع به کارهای عمرانی پرکنم ، کسی می تونه راهنمائیم کنه؟
باتشکر

hsharghi

عضو جدید
من تازه کاردانی عمران گرفتم وکارشناسی هم چون شهرستان قبول شدم نرفتم چون تویک شرکت که قرارکارهای عمرانی بکنه مشغول به کارم ولی فعلاازکارخبری نیست ومی خوام وقت اضافه ام روباشروع به کارهای عمرانی پرکنم ، کسی می تونه راهنمائیم کنه؟
باتشکر

سلام دوست عزیز
به نظر من که تو اینقدر علاقه مند به کار هستی کاشکی به شهرستان میرفتی چون اونجا هم میتونستی درستو بخونی هم تو شهرستان برای شروع کار موقعیت های خیلی بهتری است. حالا راستش الان از دست ما کاری ساخته نیست ولی من که تو فکرت هستم ک

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زید شهبازی

عضو جدید
درخواست کار

درخواست کار

من زید شهبازی هستم دارای مدرک کاردانی عمران از دانشگاه دولتی ساکن لاهیجان و از شما درخواست کار دارم

باتشکر فراوارن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ab_87

عضو جدید
سلام من ترم آخر کارشناسی آب دانشگاه دولتی میخونم به صورت ژیمانی هم آب منطقه ای استان لرستان کار کردم زیر نظر استادامون تقریبا تجربه ای تو این زمینه دارم واسه خرج ارشد نیاز به کار دارم خوشحال میشم اگه بتونم یه کاری جور کنم. با تشکر ab_87

ارشا

عضو جدید
salam man arash mohandese omran-omran az daneshgahe olom tahghigate fars sakene karajam va darsamo taze tamom kardam mamnon misham age kari baram moarefi konin dar mahdode karaj va teh 09124832755

ixabedi

کاربر فعال
آزمون استخدامی

آزمون استخدامی

به نام خدای ناامیدان
در مورد آزمون استخدامی در دستگاههای دولتی اگر نمونه سوال-معرفی کتاب-راهنمایی و ...برای بنده دارید لطفا دریغ نفرمائید

mobilemasoud

عضو جدید
به نام خدای ناامیدان
در مورد آزمون استخدامی در دستگاههای دولتی اگر نمونه سوال-معرفی کتاب-راهنمایی و ...برای بنده دارید لطفا دریغ نفرمائید

به جای کتاب به فکر یه پارتی کلفت باش چون اگه پرفسور هم باشی اونی که بند پ داره از همین الان سر کاره یه کم دور برتونگاه کنی متوجه می شی:smile:

ixabedi

کاربر فعال
به جای کتاب به فکر یه پارتی کلفت باش چون اگه پرفسور هم باشی اونی که بند پ داره از همین الان سر کاره یه کم دور برتونگاه کنی متوجه می شی:smile:

بله حرف شما کاملا درسته به خاطر همین بند پ نوشتم به نام خدای ناامیدان
بخاطر همین بند پ قربانی هم شده ام اما چه کنم مجبورم برای هیچ و پوچ بجنگم:cry:

admira81

عضو جدید
درخواست کار

درخواست کار

سلام بنده دارای مدرک مهندسی عمران- عمران هستم . آشنا به کارهای اجرایی و نقشه کشی

mojtaba_khgh

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

فارغ التحصيل 1386 از دانشگاه آزاد رنجان با معدل 14/17 و هفت ترمه درسمو تموم كردم. همه سابقه كار مي خوان!!!! آخه از كجا؟؟؟؟‌ مسلط بر safe etabs cad office photoshop حاضرم مدتي بصورت كارآموزي كار كنم:(

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
[
QUOTE=mojtaba_khgh;2506243]فارغ التحصيل 1386 از دانشگاه آزاد رنجان با معدل 14/17 و هفت ترمه درسمو تموم كردم. همه سابقه كار مي خوان!!!! آخه از كجا؟؟؟؟‌ مسلط بر safe etabs cad office photoshop حاضرم مدتي بصورت كارآموزي كار كنم:(

[/QUOTE]

مهندس ناراحت نشي ها ولي تو اگه به نرم افزار ها مسلطي نبايد اينجوري احساس عجز كني هرجا رفتي سرتو بالا بگير و از بالا به طرف نگاه كن نگو كار نكردم بگو پيش مهندس شخصي ساز كار كردي بعد خودتو نشون بده كمكم. اين حرفام بيخيال شو كه كاراموزي و....

mojtaba_khgh

عضو جدید
متشكرم از راهنماييتون.
ميشه راجع به نحوه كار مهندس شخصي ساز توضيح بدين كه يه موقع كم نيارم؟

rasool.civil

مدیر بازنشسته
متشكرم از راهنماييتون.
ميشه راجع به نحوه كار مهندس شخصي ساز توضيح بدين كه يه موقع كم نيارم؟
اگه اینارو بلد باشی کار هست
البته بلد بودن تنها کافی نیستا
باید طرز استفادشو بدونی وگرنه ایتبسو سیف هم مثل بقیه نرم افزارها از چندتا آیکون درست شده
شخصی هم یعنی بگو من کارای تحلیلو طراحی و ترسیم نقشه هارو انجام میدادم مهندسا امضا میکردن
آقا اصلا نیاز به اینم نیست
تا حالا چندتا شرکت رفتی گفتی کار میخوام اینارم بلدم؟؟
نه اینا که تو روزنامه آگهی میدنا
برو تو یه شرکتی که میدونی کار داره خودتو معرفی کن با تواناییهات

hadimim

عضو جدید
الیته الان مدتهاست که اوضاع کاری مهندسین عمران ریخته به هم و حقوقشون از کارگرام کمتر شده
همه با من موافقن یا من خیلی بدبین شدم؟
شاید من بدشانس بودم و همش به موارد بدجور برخوردم!

Javid64

عضو جدید
الیته الان مدتهاست که اوضاع کاری مهندسین عمران ریخته به هم و حقوقشون از کارگرام کمتر شده
همه با من موافقن یا من خیلی بدبین شدم؟
شاید من بدشانس بودم و همش به موارد بدجور برخوردم!
من با شما موافقم.
رسما دارم کار یه landscaper یک آرشیتکت، یک مهندس ناظر عمران و یک سرکارگر و یک سرپرست کارگاه بزرگ بی درو پیکر رو یجا انجام میدم تازه حقوقم شده 700!
یکی بگه اینا رو جدا جدا استخدام میکردین که باید بالای ماهی 2 میصلفیدین...:surprised:

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
فارغ التحصيل 1386 از دانشگاه آزاد رنجان با معدل 14/17 و هفت ترمه درسمو تموم كردم. همه سابقه كار مي خوان!!!! آخه از كجا؟؟؟؟‌ مسلط بر safe etabs cad office photoshop حاضرم مدتي بصورت كارآموزي كار كنم:(
آره منم از همین میترسم.

من ترم 3 عمرانم

hadimim

عضو جدید
حالا این اوضاع افتضاح کلی هست؟ یا فقط برای عمرانیاس؟
اخه انگاری اوضاع مکانیکیا اینجوری نیست؟
امید وارم دوستان دیگه مکانیکی و عمرانی هم در این بحث شرکت داشته باشن

nirgiya

عضو جدید

با خوندن تاپيكتون كلي نا اميد شدم
تازه من همه ي نرم افزارهايي رو كه گفتيد بلد نيستم ...

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام
دوستان
همچین اینجوریام که میگید نیست
تو دل بچه هایی که دارن تلاش میکنن به یه جایی برسنو خالی نکنید
من بین هم دوره ها خودم هر کدوم کار بلد بودن به یه جایی رسیدن
نه اینکه بگم یهو یه میز و صندلی براشون ردیف شد (کما اینکه واسه خودم ردیف شد)
ولی به هر حال یه کار خوب با حقوق نسبتا خوب پیدا کردن
الانم با این مسکن مهر یه کم کار زیاده
کارای شخصی کم شده ولی خیلی هم راکد نیست
نظر منو بخواید
باید از همین الان مسیرتون مشخص باشه
اینکه میخواید بزنید تو چه فازی؟؟؟
دفتر؟اجرا؟نظارت؟محاسبه؟؟
اینو که مشخص کردید،بعدش فکر کنید واسه رسیدن به این هدف چه کارایی باید بکنید؟؟
مثلا میخوای یه محاسب خوب بشی؟خوب درسای طراحی رو جدی بگیر،چندتا کتاب اضافه بخون،با آیین نامه ها رابطه برقرار کن،چندتا کار انجام بده و با اساتید چکشون کن،نرم افزارهای طراحی کار کن،به فایلهای طراحی دیگران توجه کن و ........
قول میدم موفق میشید
همین الانم موفقید که عمران میخونید
مطمئن باشید

بالا