استخدام شرکت ملی نفت ایران 91...( آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی )

mry68

عضو جدید
سلام اقا حامد یه سوال داشتم بچه هایی که فارق التحصیل دانشگاه نفت هستن هم باید آزمون استخدامی بدن؟سال های پیش این طور بود که برای اون دسته از فارق التحصیلها که سکشن A دانشگاه نفت بودن نیاز به ازمون استخدامی نبود حالا میخوام بدونم قانونش عوض شده یا هنوز پابرجاست؟
مرسی:)

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اقا حامد یه سوال داشتم بچه هایی که فارق التحصیل دانشگاه نفت هستن هم باید آزمون استخدامی بدن؟سال های پیش این طور بود که برای اون دسته از فارق التحصیلها که سکشن A دانشگاه نفت بودن نیاز به ازمون استخدامی نبود حالا میخوام بدونم قانونش عوض شده یا هنوز پابرجاست؟
مرسی:)

سلام..دوست من روند جذب فارغ التحصیل ممتاز متوقف شده (بدلیل درخواست های زیاد این گروه از داوطلبان) و باید مثل بقیه توی آزمون های ورودی شرکت کنند...دانشگاه صنعت نفت هم همینطور حتی در صورت داشتم معدل بالای 17...تنها مزیت های فارغ التحصیل شدن از این دانشگاه اینه که هنگام ثبت نام یه امتیاز + براتون منظور میشه و جزو اقشار 17 گانه خاص قرار میگیرید.

(عبدالله)

عضو جدید
سلام اقا حامد.من تازه درسم تموم شده(کارشناسی) و الان میخوام شروع کنم واسه ازمون بخونم البته اگه واسه خانومام استخدامی باشه ولی نمی دونم باید از چه منابعی استفاده کرد ؟همون جزوه های خودمونو بخونیم یا از کتابای ارشد استفاده کنیم؟

دوست عزیز متاسفانه باید خدمتتون عرض کنم نیروهایی که قراره نفت جذب کنه برای قسمت های عملیاتی هست بنابراین پذیرش خانوم نداره..
ولی اگه سوالتون کلی هست برای کلیه ازمون ها کتاب های تست خیلی مفید هستن...
نظر شخصی خودم هم برای خانومایی که مهندسی شیمی هستن اینه که اصلا دنبال کار نرن و فقط دنبال ادامه تحصیلشون باشن...
موفق باشین

سلام

قصد ایجاد روحیه کاذب ندارم ولی با توجه به سیاست های دولت امکان داره در این آزمون نیروی خانم هم پذیرش بشه!!

این رو از این رو میگم که چند وقت پیش مسئول یکی از پتروشیمی های کشور صحبت می کرد و می گفت

دولت (وزارت نفت) مدتی هست به ما تاکید می کنند در استخدامی هاتون خانم هم جذب کنید! البته شرایط کاری

متفاوته ولی به شخصه احتمالش رو می دم (هرچند کم) که این آزمون نفت نسبت به دوره قبل کمی متفاوت باشه!

خیلی از مسائل هست که بنده اینجا نمی تونم مطرح کنم بنده هم مانند آقای حامد برای خانم هایی که

در رشته مهندسی شیمی تحصیل می کنن توصیه می کنم بیشتر پیگیر ادامه تحصیل باشن .

به نظر من تدریس برای خانم ها در این رشته با روحیات و اخلاقیاتشون سازگارتر هست .

به هر حال جدا از این مسائل برای همه دوستان آرزوی موفقیت می کنم .

mataa

کاربر فعال
دقیقا مشکل چشمت چیه؟
درصورت استفاده از عینک چه شماره ای؟
توی تست بینایی سنجی جهت ها رو تا چه حدی میتونی تشخیص بدی ؟ تا 2 -3 ردیف اول که بزرگ هستن رو میتونی ببینی؟(بدون عینک)
دوست عزیز قبلا به دلیل ضربه خوردن عمل شده .
لنز تو چشمی گذاشتم .تا ردیف 4 یا شاید 5 رو میبینم ( چشم چپ )
(چشم راست هیچ مشکلی نداره )

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز قبلا به دلیل ضربه خوردن عمل شده .
لنز تو چشمی گذاشتم .تا ردیف 4 یا شاید 5 رو میبینم ( چشم چپ )
(چشم راست هیچ مشکلی نداره )
مشکلی نداری ...هنگام ثبت نام اولویت رو خوزستان بزن شما

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آگهی استخدام شرکت گاز (البته تاریخ دقیقش هنوز مشخص نیست)

http://130.185.75.3/home.aspx

مشاهده پیوست 130675

دستت درد نکنه...
خیلی جالبه برام بازم شرکت نفت و گاز باهم آگهی میخوان بزنن!!!
راستی دوستان شما اگه شرکت نفت و گاز ایشالا هردوتاش رو قبول شدین کدوم رو انتخاب میکنین؟؟؟
پارسال یادمه یکی از بچه های همین سایت هردوتاشو قبول شد و نمیدونست کدومشو بره!!!آخر سر سریع شرکت گاز براش شماره پرسنلی فرستاد و عسلویه افتاد!!!خیلی ناراحت بود!!!!
البته یکی بهش گفت بابا تو این گیرو دار که کار گیر نمیاد تو ازین دغدغه ها داری؟

mohsenv21

عضو جدید
دستت درد نکنه...
خیلی جالبه برام بازم شرکت نفت و گاز باهم آگهی میخوان بزنن!!!
راستی دوستان شما اگه شرکت نفت و گاز ایشالا هردوتاش رو قبول شدین کدوم رو انتخاب میکنین؟؟؟
پارسال یادمه یکی از بچه های همین سایت هردوتاشو قبول شد و نمیدونست کدومشو بره!!!آخر سر سریع شرکت گاز براش شماره پرسنلی فرستاد و عسلویه افتاد!!!خیلی ناراحت بود!!!!
البته یکی بهش گفت بابا تو این گیرو دار که کار گیر نمیاد تو ازین دغدغه ها داری؟

خواهش میکنم وحید جان
راستش سوالی پرسیدی که یه مدته ذهنم رو مشغول کرده و هنوز جوابش رو پیدا نکردم
اول باید یکی از دوستان که تجربه بیشتری داره لطف کنه و تفاوت کار شرکت نفت و گاز رو واسمون بیشتر توضیح بده و توی پارامترهای مختلف مقایسه کنه

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم وحید جان
راستش سوالی پرسیدی که یه مدته ذهنم رو مشغول کرده و هنوز جوابش رو پیدا نکردم
اول باید یکی از دوستان که تجربه بیشتری داره لطف کنه و تفاوت کار شرکت نفت و گاز رو واسمون بیشتر توضیح بده و توی پارامترهای مختلف مقایسه کنه

دوستان وزارت نفت شامل 4 شرکت مادر تخصصی میشه...
1)شرکت ملی نفت ایران
2)شرکت ملی گاز
3)شرکت ملی صنایع پتروشیمی
4)شرکت ملی پالایش و پخش ( که البته حیطه کاری پالایش و پخش جدا هست )

شرکت ملی نفت ایران : استخراج از کلیه چاهای نفتی و گازی ایران زیر نظر شرکت ملی نفت ایران هستش...هیچ چاهی وجود نداره که صرفا نفت تولید کنه و حتما مقداری گاز ( که بسته به نوع چاه متفاوت است) در نفت محلول هستش...نفت و گاز وارد کارخونه های بهره برداری میشن و طی چند مرحله جداسازی انجام میشه...چاهایی که صرفا گازی هستن هم زیر نظر شرکت نفت هستن...شرکت ملی نفت ایران شامل شرکت های تابع اصلی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب(بزرگترین شرکت تابع شرکت ملی نفت ایران)-شرکت نفت و گاز مناطق مرکزی-پایانه های نفتی-نفت و گاز پارس-شرکت نفت فلات قاره-شرکت نفت و گاز غرب-شرکت نفت و گاز شرق(محدوده سرخس)....نکته اینکه شرکت ملی حفاری از توابع شرکت ملی نفت ایران محسوب میشه...
از نظر فرایندی این شرکت برای 3 شرکت اصلی گاز-پتروشیمی و پالایش شرکت مادر محسوب شده و یه صنعت کاملا بالا دست هست...کار در این صنعت میتونه بروی خشکی یا سکوهای دریایی باشه...
کارخانه های اصلی در این شرکت شامل بهره برداری-تقویت و تزریق گاز-گاز و گاز مایع هستند...

وظیفه شرکت گاز پالایش گاز و پخش گاز در سراسر ایران هست و دارای تاسیسات فراوانی در عسلویه و شهرستان ها هست...(پالایشگاهای گازی زیر نظر شرکت گاز هستند)
از نظر حقوق و مزایا هیچ گونه فرقی بین شرکت های اصلی وزارت نفت وجود نداره(4 شرکت اصلی)
حقوق و مزایا تنها به این برمیگرده که محل کار شما کجاست....هر منطقه یک ضریب مخصوص به خود داره و البته شرایط اقماری و اسکان دائم مزایای مربوط به خودشون رو دارند...وگرنه تمام این 4 شرکت از یک سیستم واحد که به همون وزارت نفت برمیگرده تبعیت میکنند...
اگه سوالی در رابطه با شرکت ها و جزیئاتشون هست در خدمتم

mohsenv21

عضو جدید
دوستان وزارت نفت شامل 4 شرکت مادر تخصصی میشه...
1)شرکت ملی نفت ایران
2)شرکت ملی گاز
3)شرکت ملی صنایع پتروشیمی
4)شرکت ملی پالایش و پخش ( که البته حیطه کاری پالایش و پخش جدا هست )

شرکت ملی نفت ایران : استخراج از کلیه چاهای نفتی و گازی ایران زیر نظر شرکت ملی نفت ایران هستش...هیچ چاهی وجود نداره که صرفا نفت تولید کنه و حتما مقداری گاز ( که بسته به نوع چاه متفاوت است) در نفت محلول هستش...نفت و گاز وارد کارخونه های بهره برداری میشن و طی چند مرحله جداسازی انجام میشه...چاهایی که صرفا گازی هستن هم زیر نظر شرکت نفت هستن...شرکت ملی نفت ایران شامل شرکت های تابع اصلی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب(بزرگترین شرکت تابع شرکت ملی نفت ایران)-شرکت نفت و گاز مناطق مرکزی-پایانه های نفتی-نفت و گاز پارس-شرکت نفت فلات قاره-شرکت نفت و گاز غرب-شرکت نفت و گاز شرق(محدوده سرخس)....نکته اینکه شرکت ملی حفاری از توابع شرکت ملی نفت ایران محسوب میشه...
از نظر فرایندی این شرکت برای 3 شرکت اصلی گاز-پتروشیمی و پالایش شرکت مادر محسوب شده و یه صنعت کاملا بالا دست هست...کار در این صنعت میتونه بروی خشکی یا سکوهای دریایی باشه...
کارخانه های اصلی در این شرکت شامل بهره برداری-تقویت و تزریق گاز-گاز و گاز مایع هستند...

وظیفه شرکت گاز پالایش گاز و پخش گاز در سراسر ایران هست و دارای تاسیسات فراوانی در عسلویه و شهرستان ها هست...(پالایشگاهای گازی زیر نظر شرکت گاز هستند)
از نظر حقوق و مزایا هیچ گونه فرقی بین شرکت های اصلی وزارت نفت وجود نداره(4 شرکت اصلی)
حقوق و مزایا تنها به این برمیگرده که محل کار شما کجاست....هر منطقه یک ضریب مخصوص به خود داره و البته شرایط اقماری و اسکان دائم مزایای مربوط به خودشون رو دارند...وگرنه تمام این 4 شرکت از یک سیستم واحد که به همون وزارت نفت برمیگرده تبعیت میکنند...
اگه سوالی در رابطه با شرکت ها و جزیئاتشون هست در خدمتم

ممنون حامد جان، لطف کردی
فکر کنم بهتره یه خورده صبر کنیم تا شرکت نفت هم مثل شرکت گاز مکانهایی که قراره واسشون نیرو بگیره رو دقیقاً اعلام کنه و بعد با جزئیات بیشتر سوالامون رو ازت بپرسیم
فقط یه سوال
یکی از بندهای آگهی استخدام شرکت گاز اینه: ( 9- در صورت واگذاري هر يك از شركت هاي متقاضي نيرو(محل هاي خدمتي) به بخش غيردولتي از تاريخ واگذاري كارمند تابع مقررات شركت غيردولتي خواهد بود.)
همونجوری که میدونی بعضی از شرکتهای وزارت نفت داره واگذار میشه به بخش خصوصی(مثل نفت خیز جنوب که شما مشغول بکار هستی) ، اونوقت بعد از واگذاری کامل این شرکتها تکلیف نیروهای رسمیش چی میشه؟
ضمنا من خودم هم حدود یکسال پالایشگاه جم بودم که اگه دوستان سوالی داشتن در خدمتم

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون حامد جان، لطف کردی
فکر کنم بهتره یه خورده صبر کنیم تا شرکت نفت هم مثل شرکت گاز مکانهایی که قراره واسشون نیرو بگیره رو دقیقاً اعلام کنه و بعد با جزئیات بیشتر سوالامون رو ازت بپرسیم
فقط یه سوال
یکی از بندهای آگهی استخدام شرکت گاز اینه: ( 9- در صورت واگذاري هر يك از شركت هاي متقاضي نيرو(محل هاي خدمتي) به بخش غيردولتي از تاريخ واگذاري كارمند تابع مقررات شركت غيردولتي خواهد بود.)
همونجوری که میدونی بعضی از شرکتهای وزارت نفت داره واگذار میشه به بخش خصوصی(مثل نفت خیز جنوب که شما مشغول بکار هستی) ، اونوقت بعد از واگذاری کامل این شرکتها تکلیف نیروهای رسمیش چی میشه؟
ضمنا من خودم هم حدود یکسال پالایشگاه جم بودم که اگه دوستان سوالی داشتن در خدمتم

کی گفته شرکت نفت و بخصوص مناطق نفت خیز داره واگذار میشه؟
من به شما قول 100% میدم این اتفاق نخواهد افتاد...صنایع پایین دستی مثل پتروشیمی و پالایشگاها واگذار میشن ولی شرکت ملی نفت هیچوقت واگذار نمیشه اونم یه شرکت مهمی مثل مناطق نفت خیز...اگه بخوان خصوصی کنن کلا باید در وزارت رو ببندن دیگه...خود رستم قاسمی و دولت بارها گفته که شرکت نفت هیچوقت خصوصی نمیشن و در حیطه دولت باقی میمونن...حالا ممکنه یه بخش های خدماتیش خصوصی شه مثلابحث این بود پیراحفاری که جز شرکت نفت محسوب میشه بره زیر نظر بخش خصوصی که با توافقات انجام شده طرحش برگشت خورد و دولتی باقی موند ولی شرکت های بهره برداری نفت و گاز رو هیچوقت نمیدن دست بخش خصوصی...
در مورد سوالتون ببینید شرکت میاد بندهای استخدامی رو کامل و جامع در نظر میگیره تا بعدا مشکلی برای خودش از نظر حقوقی پیش نیاد..اینی که شما میگین احتمالش خیلی خیلی کمه که اونجایی که هستین خصوصی بشه و اگه شما در یه شرکت دولتی باشین و رسمی باشین و خصوصی بشه میتونین درخواست انتقالی برای شرکت دولتی بدین و این حق شماست...
ضمن اینکه در این حالت اگه شرکت خصوصی بشه از حقوق شما حتی یه ذره کم نخواهد شد و بیمه شما همچنان تحت پوشش نفت خواهد ماند و براتون تفاوتی نباید داشته باشه...

mohsenv21

عضو جدید
کی گفته شرکت نفت و بخصوص مناطق نفت خیز داره واگذار میشه؟
من به شما قول 100% میدم این اتفاق نخواهد افتاد...صنایع پایین دستی مثل پتروشیمی و پالایشگاها واگذار میشن ولی شرکت ملی نفت هیچوقت واگذار نمیشه اونم یه شرکت مهمی مثل مناطق نفت خیز...اگه بخوان خصوصی کنن کلا باید در وزارت رو ببندن دیگه...خود رستم قاسمی و دولت بارها گفته که شرکت نفت هیچوقت خصوصی نمیشن و در حیطه دولت باقی میمونن...حالا ممکنه یه بخش های خدماتیش خصوصی شه مثلابحث این بود پیراحفاری که جز شرکت نفت محسوب میشه بره زیر نظر بخش خصوصی که با توافقات انجام شده طرحش برگشت خورد و دولتی باقی موند ولی شرکت های بهره برداری نفت و گاز رو هیچوقت نمیدن دست بخش خصوصی...
در مورد سوالتون ببینید شرکت میاد بندهای استخدامی رو کامل و جامع در نظر میگیره تا بعدا مشکلی برای خودش از نظر حقوقی پیش نیاد..اینی که شما میگین احتمالش خیلی خیلی کمه که اونجایی که هستین خصوصی بشه و اگه شما در یه شرکت دولتی باشین و رسمی باشین و خصوصی بشه میتونین درخواست انتقالی برای شرکت دولتی بدین و این حق شماست...
ضمن اینکه در این حالت اگه شرکت خصوصی بشه از حقوق شما حتی یه ذره کم نخواهد شد و بیمه شما همچنان تحت پوشش نفت خواهد ماند و براتون تفاوتی نباید داشته باشه...

آخه دوهفته پیش مدام توی تلویزیون زیرنویس میکرد که قراره نفت خیز جنوب بره توی بورس
پس با این توضیحات شما این بند آگهی مسئله چندان مهمی هم نیست
ممنون

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه دوهفته پیش مدام توی تلویزیون زیرنویس میکرد که قراره نفت خیز جنوب بره توی بورس
پس با این توضیحات شما این بند آگهی مسئله چندان مهمی هم نیست
ممنون

:D نه دوست من شرکت مناطق نفت خیز یسری اوراق مشارکت فروخت که دلیلشم از سوی دولت بود برای جمع اوری نقدینگی از دست ملت...اوراق مشارکت شرکت فلات قاره هم بزودی عرضه میشود...

ali352

عضو جدید
با سلام.
در رابطه با استخدامی از اونجایی که سایت ممتازین بسته شده همه باید در ازمون استخدامی 91 که در بهمن ماه برگزار میشه شرکت کنند بجز فارغالتحصیلان
گروه A دانشگاه نفت.
با اعلام فراخوان ازمون بچه های گروه A دانشگاه نفت میتونن با مراجعه به ساختمان مرکزی پنجم برگه ی معرفی به شرکت های مرتبط رو بگیرند چون با اعلام ازمون چارت استخدامی شرکتها باز میشه
با تشکر

ihih_jimbo

عضو جدید
سلام...بچه ها چرا این آگهی استخدام شرکت گاز دیگه باز نمیشه؟؟:redface:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...بچه ها چرا این آگهی استخدام شرکت گاز دیگه باز نمیشه؟؟:redface:

والا دیشب من رفتم توش ولی الان نمیشه!!!!!
آقا چه خبره؟؟؟
من دیشب هم رفتم تو ثبت نام فرمش اومد و رفتم مرحله ی بعدی رفت!!ولی عکس نداشتم ادامه ندادم!!!!نکنه واقعا ثبت نام انجام شد؟؟؟؟ولی میگفتن هنوز تاریخ مشخص نشده!!!!

kuwait

کاربر فعال
سلام به همگی بخصوص آقا حامد
دوستان اگه سوالی دارید نیز در حد امکان منم جواب میدم

reza1543

عضو جدید
گروه الف دانشگاه نفت

گروه الف دانشگاه نفت

سلام..دوست من روند جذب فارغ التحصیل ممتاز متوقف شده (بدلیل درخواست های زیاد این گروه از داوطلبان) و باید مثل بقیه توی آزمون های ورودی شرکت کنند...دانشگاه صنعت نفت هم همینطور حتی در صورت داشتم معدل بالای 17...تنها مزیت های فارغ التحصیل شدن از این دانشگاه اینه که هنگام ثبت نام یه امتیاز + براتون منظور میشه و جزو اقشار 17 گانه خاص قرار میگیرید.

سلام.
از دوستان خواهش میکنم در مورد مطلبی که اطلاع ندارن نظر ندن...:que::que::que::que::surprised::surprised::surprised::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
گروه بندی الف و ب در دانشگاه صنعت نفت ربطی به معدل نداره.شاید کسی با معدل 15 گروه الف باشه همونطور که بعضی ها با معدل 16 گروه الف نشدن..این مورد فقط و فقط یه موضوع درون دانشگاهی هستش و کاملا از بحث معدل جدا هستش..:book::book::book:
تمام فارغ التحصیلین گروه الف دانشگاه نفت کماکان بدون ازمون میتونن استخدام بشن..گروه ب هم باید در ازمون شرکت کنن که البته اونا هم از امتیاز +15 برخوردارن که امتیاز بالایی هستش و به راحتی جذب میشن..

این لینک هم در تایید حرفای بنده هستش..

http://www.naftnews.net/view-14096-اولویت‌های استخدام نیروی انسانی در صنعت نفت اعلام شد.html

reza1543

عضو جدید
دوستان و بچه های دانشگاه صنعت نفت همگی توجه داشته باشن که فارغ التحصیلان گروه الف دانشگاه نفت نیازی به شرکت در آزمون استخدامی ندارن..حتی با وجود اینکه ممتازین دانشگاه ها باید در آزمون شرکت کنن.
فارغ التحصیلان گروه ب باید در آزمون استخدامی شرکت کنن که از امتیاز ویژه +15 برخوردار هستن.
این لینک هم در تایید این مطلب که گروه الف نیاز به شرکت در آزمون ندارن..

http://pmhr.mop.ir/Portal/Home/Show...tegoryID=dca24245-4149-4ea2-8379-caa762d3d603

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohsenv21

عضو جدید
فریب آگهی تقلبی استخدام در گاز را نخورید

سرپرست منابع انسانی شرکت ملی گاز از استخدام نیروی انسانی جدید برای تامین بخشی از نیازهای صنعت گاز کشور، در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تنها منابع اعلام شده به عنوان منابع رسمی اعلام حضور در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز معتبر است و هرگونه مطلب، جز از طریق اعلام رسمی این شرکت، فاقد وجاهت قانونی خواهد بود.

به گزارش پانا نیوز به نقل از شرکت گاز، سیروس امیری درباره جذب نیروی مورد نیروی انسانی در شرکت ملی گاز، گفت: نیاز برای اشتغال در شرکت ملی گاز از طریق روزنامه های پرشمارگان، رادیو و تلویزیون، همچنین سایت رسمی شرکت گاز ایران به نشانی www.nigc.ir به اطلاع خواهد رسید.

به گفته این مقام مسئول متقاضیان پس از اعلام می توانند برای شرکت در آزمون از طریق منابع یاد شده، به ثبت نام خود اقدام کنند.

سرپرست منابع انسانی شرکت ملی گاز با بیان این که ممکن است در برخی رسانه ها به نقل از شرکت ملی گاز ایران اطلاعیه جذب و استخدام درج شده باشد، تاکید کرد: تنها منابع اعلام شده به عنوان منابع رسمی اعلام حضور در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز معتبر است و هرگونه مطلب، جز از طریق اعلام رسمی این شرکت، فاقد وجاهت قانونی خواهد بود.

mohammad_petro85

عضو جدید
کسی میدونه حقوق دریافتی با لیسانس مهندسی به عنوان قرارداد موقت در شرکت نفت و گاز پارس (عسلویه) چقدره؟؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

siavashjal

عضو جدید
هنوز مشخص نیست که آزمون استخدامی نفت دقیقا چه روزی برگزار می شه؟ گفته بودن که آزمون در بهمن ماه برگزار می شه ولی الان 1 بهمن هستش و هنوز فرم ثبت نام در سایت قرار نگرفته.

arash30375

عضو جدید
سلام نميدونيد منابع سوالتش از كجاه من سوالات سالها قبلش رو ديدم اكثر سوالتش از ژئوفيزيك جريان چيه

siavashjal

عضو جدید
آغاز فرآیند آزمون استخدامی شرکت نفت

آغاز فرآیند آزمون استخدامی شرکت نفت

سلام دوستان
چون تایپیک قبلی حذف شده بود، این تایپیک رو ایجاد کردم.

ثبت نام اینترنتی آزمون استخدامی شرکت نفت از تاریخ 8/12/91 شروع می شه و تا 15 اسفند ادامه داره. آزمون هم در روزهای 5 و 6 اردیبهشت 92 برگزار میشه. دفترچه کامل راهنما و آگهی استخدامی هم تو سایت هست که می تونید دانلود کنید.

این هم آدرس سایت رسمی:

http://azmoon.nioc.ir

آخرین ویرایش:

mohammad_petro85

عضو جدید
این دیگه چه آزمونیه؟
اکثر درسهایی که تو آزمون امتحان گرفته میشه اصلا جز چارت آموزشی مهندسی نفت نیست.
به عنوان مثال برای ردیف شغلی عملیات حفاری:
-نقشه خوانی و نقشه کشی
-مدارهای الکترونیک (1)
-هیدرولیک و پنوماتیک
-شناخت اجزای ماشین
-مبانی برق
-مهندسی حفاری

خوب یه دفعه بگن نفت نمیخوایم استخدام کنیم دیگه.

mohammad_petro85

عضو جدید
دوستان لطفا همگی با دفتر دکتر سلحشور تماس بگیرید و معترض بشید نسبت به مواد امتحانی و رشته های تحصیلی. آخه شرکت نفت باید مهندس نفت و شیمی استخدام کنه یا برق و مکانیک. مثلا تو گروه عملیات حفاری رشته های برق و مکانیک رو علاوه بر نفت اورده. من موندم حفاری با چارت مهندسی نفت سازگاره یا برق و مکانیک؟
شماره تلفن های دفتر دکتر سلحشور:
61622010
61622014

dreng

عضو جدید
کسی میدونه حقوق دریافتی با لیسانس مهندسی به عنوان قرارداد موقت در شرکت نفت و گاز پارس (عسلویه) چقدره؟؟؟
پایه بین 1 تا 1.5 ملیون.
که دریافتیت حدود 1.5 تا 2 میشه! بستگی به شرکتی داره که باش کار میکنی و معرف و پارتیت!!! اما جدا نمی ارزهفاینجا فقط اسم در کرده،آدمو از زندگی میندازه، ماهی 5 هم واسه اینجا کمه،البته گوش نمیکنی و میای م بعد میفهمی!!!

بالا