استانداردAWS

materialeng1385

عضو جدید
:gol::)سلام به دوستان عزیز مخصوصا به هم رشته ای های گلم که خیلی تعدادشون کمه.هرکی دنبال استانداردهای انجمن جوش امریکا AWS میگرده بیاد اینجا پیش من.(به من پیام بده تا براش بذارم):gol::)

سلام ،‌ ممنون ميشم اگه اين فايل رو به ايميل من ارسال كنيد. ceramiceng1385@yahoo.com

map1930

عضو جدید
سلام از لطف شما تشکر میکنم منم هم رشته ای جدیدم نیاز به استانداردها دارم map1930@yahoo.com

سلام از لطف شما تشکر میکنم منم هم رشته ای جدیدم نیاز به استانداردها دارم map1930@yahoo.com

:gol::)سلام به دوستان عزیز مخصوصا به هم رشته ای های گلم که خیلی تعدادشون کمه.هرکی دنبال استانداردهای انجمن جوش امریکا AWS میگرده بیاد اینجا پیش من.(به من پیام بده تا براش بذارم):gol::)

NAVID GHOLIPOUR

عضو جدید
سلام اگه میشه استانداردAWS رو برام ارسل کن.Majid gholipor1390gmil.com

سلام اگه میشه استانداردAWS رو برام ارسل کن.Majid gholipor1390gmil.com

Majid.gholipor1390gmil.com
سلام اگه میشه استانداردAWS رو برام ارسل کن

آخرین ویرایش:

علی1371

عضو جدید
سلام اگه میشه استاندارد aws برام ارسل کن ممنون alish1371@mihanmail.ir

سلام اگه میشه استاندارد aws برام ارسل کن ممنون alish1371@mihanmail.ir

:gol:

mohamad665

عضو جدید
استانداردهای انجمن جوش امریکا AWS

استانداردهای انجمن جوش امریکا AWS

سلام لطفا برام ارسال کن.ممنون mes255@yahoo.com

P.G.J

عضو جدید
سلام
اگه لطف کنید استانداردهای انجمن جوش امریکا AWS رو برام بفرستید خیلی ممنونم
من 2010 دارم به بعدش اگه امده میخوام

amini622

عضو جدید
سلام
اگه لطف کنید استانداردهای انجمن جوش امریکا AWS رو برام بفرستید خیلی ممنونمar_amini62@yahoo.com

mojtaba_kar1

عضو جدید
سلام خدمت شما دوست عزيز ،اگه لطف كني و برام بفرستي ممنون ميشم.mojtaba_kar1@yahoo.com

mehrdad013

عضو جدید
سلام
اگه لطف کنید​
استانداردهای انجمن جوش امریکا AWS رو برام بفرستید خیلی ممنونم
mehrdad013@yahoo.com

بالا