استاندارد پيچ و مهره

M1390

عضو جدید
با سلام
دوستان محترم
لطفا، اگر اطلاعاتي راجع به معادل فارسي استاندارد ايزو 898 در رابطه با پيچ و مهره در دسترس داريد، به آدرس ايميل زير ارسال نماييد.
sharafeddin_m@yahoo.com

با سپاس فراوان

hesam02

عضو جدید
سلام
دوست عزیز ، در رابطه با استاندارد پیچ و مهره من چندتا دارم اما به نظرم کتابی هست تو بازار به زبان فارسی به نام استاندارد پیچ و مهره... من این کتاب رو خوندم کامل اما اسم نویسندش تو ذهنم نیست.... میتونی از اون استفاده کنی... واقعا کتاب کاملیه

فرهنگ

مدیر بازنشسته
با سلام
دوستان محترم
لطفا، اگر اطلاعاتي راجع به معادل فارسي استاندارد ايزو 898 در رابطه با پيچ و مهره در دسترس داريد، به آدرس ايميل زير ارسال نماييد.
sharafeddin_m@yahoo.com

با سپاس فراوان

معادل همين استاندارد تو سازمان استاندارد خودمون هست isiri

old friend

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان محترم
sharafeddin_m@yahoo.com

با سپاس فراوان

استانداردش میشه ISIRI 2874 که از سایت سازمان استانداردم قابل دانلود هستش (البته ناگفته نمونه تقریبا بیست سالی هستش زحمت تغییر در اون رو به خودشون ندادن و بهتره همون انگلیسی خونده بشه):)

Aboalfazl1363

عضو جدید
من تو زمینه تولید پیچ تو یکی از شرکت های پیچ سازی کار می کنم شرکت های سازنده پیچ معمولا هر کدوم از خواص پیچ مثل خواص ابعادی.مکانیکی و....طبق استاندارهای متفاوتی متناسب با نیاز مشتری و توان خودشون انتخاب می کنند