استاد خوب،استاد بد!

EhsanAE

عضو جدید
سلام.
دوستان تو اینجا بگین که چه استادایی برا چه درسایی خوبن چه استادایی بد که سر انتخاب واحد گیج نشیم :smile:
خیلی ممنون.
من فقط خودم بگم که اگه تهران مرکز پونک هستید ریاضی رو با علی رضا به هیچ وجه ور ندارین که قبول شدنش کار فیله!:biggrin:(البته کلا قبول شدن درسای علوم پایه تو تهران مرکز سخته)
دیگه دستتون درد نکنه دیگه بگین که بدونیم ترمای بعد با کیا ور داریم
بازم ممنون:gol:

آخرین ویرایش:

Ashraf lotfi

عضو جدید
سلام .
واسه ریاضی و معادلات بهارک موسوی خوبه . هم خوب درس می ده هم خیلی خوب نمره می ده . منصوره دلدار خوب درس می ده ولی خودتونم باید بخونید تا پاس شید . شکوفه دربندی خوب که درس نمی ده هیچ نمره هم خوب نمی ده . برای فیزیک نورعلی شاهی خیلی خوب درس می ده ولی باید خوب بخونید تا پاس شید. غفاری واسه فیزیک بد درس نمی ده ولی جزوه نمی ده و این کارو سخت می کنه . بهتره اگه خیلی اهل درس خوندن نیستید با ایشون ور ندارید . بابک زمانی هم به نظر من فقط جزوه می ده تا درس بده ...

EhsanAE

عضو جدید
شکوفه دربندی خوب که درس نمی ده هیچ نمره هم خوب نمی ده .
نه بابا! من یکی از دوستام با شکوفه ورداشته!
برا فیزیک هم رییسی دهکردی خیلی خوبه.خوب نمره میده ولی من زیاد از درس دادنش خوشم نیومد(ولی بقیه خوششون اومد!،راستش سر کلاس ما چند جلسه مشکل پیدا کرد نیومد،برا همین تمرین خیلی کم حل کرد و فقط درس داد)
فیزیک کسی "نظری" رو میشناسه؟!چطوره؟ یکی میگفت باید بری پاچه خواری تا نمره بده!:surprised:
با نور علی شاهی ورداشته بودم رفتم سر کلاس دیدم عوض شده جاش این اومده! حذف اضافه هم تموم شده کاریش نمیشه کرد.

برا ریاضی هم شنیدم ساره سمایی خیلی خوبه،ولی زود پر میشه باید همون اول بری ورداریش

EhsanAE

عضو جدید
خب بعد کلی وقت اومدم یه سری استاد خوب معرفی کنم :D
ریاضی احمد رضا حقیقی خیلی خوب بود.توصیه میشه:D
فارسی هم که علیرضا دائمی معروفه (البته زیاد درس خاصی نیست که استاد بد داشته باشه،اما چه بهتر که با دائمی ور دارین)
من زبان رو با مژگان جعفری پارسا ورداشته بودم،راضی بودم . کلاسش یکم حوصله سربر و اعصاب خورد کن هستش! اما بد درس نمیده
نکته هایی رو که روش تاکید میکنه 90درصدشون تو امتحان میان.نمره دادنش هم خوبه
(البته برا زبان تعریف قندی رو خیلی شنیدم.اونو میگن خیلی خوبه)

دیگه... آها این حافظ نظری هم خوب بود.نمره دادنش که ردیف بود اما درس نمیداد!
یه کتاب نوشته باید از رو همون بخونین.یه جورایی سر کلاس اومدنش وقت تلف کردن بود! هیچ چیز مفیدی نداشت!
سوالا رو که بچه ها حل میکردن توضیحات رو هم که بچه ها میدادن سر کلاس.غلط هم که میگفتن اصلا حواسش نبود که غلط توضیح دادن یا درست!

آمار و احتمالات هم کلا درس چرتی بود! با شاهی فرد ورداشته بودم خوب بود.نمره دادنش هم بد نبود
ولی خودتون حتما باید بخونید درسشو.من که سر کلاس هیچی حالیم نشد(البته سر کلاساش هی با دوستم حرف میزدم اصلا به حرفاش گوش نکردم :biggrin: )

خب شما هم بیاید کسانی رو که میشناسین بگین تا برا انتخاب واحد راحتتر انتخاب کنیم
راستی استاتیک رو با پازکی ور ندارین.خلخالی رو میگن برا استاتیک خوبه

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوستان کمک.این ترم با اینا ورداشتم.کدوم بده که برا حذف اضافه عوضش کنم؟! :cry:

ریاضی:يگان محمدرضا
محاسبات عددی: رستمي ياسر
معادلات دیفرانسیل: ضياءمنش محسن
فیزیک2 : نايبي نروشن محمود
استاتیک : شاهوردي فرهاد
علم مواد : اميري امير

آخرین ویرایش:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بعد کلی وقت اومدم یه سری استاد خوب معرفی کنم :D
ریاضی احمد رضا حقیقی خیلی خوب بود.توصیه میشه:D
فارسی هم که علیرضا دائمی معروفه (البته زیاد درس خاصی نیست که استاد بد داشته باشه،اما چه بهتر که با دائمی ور دارین)
من زبان رو با مژگان جعفری پارسا ورداشته بودم،راضی بودم . کلاسش یکم حوصله سربر و اعصاب خورد کن هستش! اما بد درس نمیده
نکته هایی رو که روش تاکید میکنه 90درصدشون تو امتحان میان.نمره دادنش هم خوبه
(البته برا زبان تعریف قندی رو خیلی شنیدم.اونو میگن خیلی خوبه)

دیگه... آها این حافظ نظری هم خوب بود.نمره دادنش که ردیف بود اما درس نمیداد!
یه کتاب نوشته باید از رو همون بخونین.یه جورایی سر کلاس اومدنش وقت تلف کردن بود! هیچ چیز مفیدی نداشت!
سوالا رو که بچه ها حل میکردن توضیحات رو هم که بچه ها میدادن سر کلاس.غلط هم که میگفتن اصلا حواسش نبود که غلط توضیح دادن یا درست!

آمار و احتمالات هم کلا درس چرتی بود! با شاهی فرد ورداشته بودم خوب بود.نمره دادنش هم بد نبود
ولی خودتون حتما باید بخونید درسشو.من که سر کلاس هیچی حالیم نشد(البته سر کلاساش هی با دوستم حرف میزدم اصلا به حرفاش گوش نکردم :biggrin: )

خب شما هم بیاید کسانی رو که میشناسین بگین تا برا انتخاب واحد راحتتر انتخاب کنیم
راستی استاتیک رو با پازکی ور ندارین.خلخالی رو میگن برا استاتیک خوبه

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوستان کمک.این ترم با اینا ورداشتم.کدوم بده که برا حذف اضافه عوضش کنم؟! :cry:

ریاضی:يگان محمدرضا
محاسبات عددی: رستمي ياسر
معادلات دیفرانسیل: ضياءمنش محسن
فیزیک2 : نايبي نروشن محمود
استاتیک : شاهوردي فرهاد
علم مواد : اميري امير

یا قمر بنی هاشم سلام داش احسان مخلصیم ما شاا.. هرچی استاد ورداشتی یکی از یکی مضخرف تر من با یگان کلاس نداشتم ولی دوستام که باهاش داشتن می گن آدم جالبی نیست نمره هم که اصلا نمی ده حتی حق خودت رو...........
از یاسر رستمی هم سگ پدر تر تو دانشگاه نیست یه آدم چشم چرون که بدترین نمره 15 سال تحصیل من رو داد مرتیکه روانی معادلات به من پنج داد....... فقط دخترا رو پاس کرد...
ببین حرف آخر و راجع به این حیوون کثیف بی سواد بگم که برداشتن باهاش یعنی افتادن مطلق.......
من با ضیا منش هم ریاضی مهندسی به من 15.5 داد ولی بقیه رو انداخت البته قصه من یه ذره فرق کرد کخ بهم نمره خوب داد یه دستمالی مفصل کردم تا نمره گرفتم........
استاد فیزیک 2 خوب هم زارع دهنوی خوب هست که فقط تابستونا ارائه می ده......... البته نایبی هم بد نیست بچه ها ازش راضی بودم.........
راستش من رشتت رو ندیدم ولی بنظر میاد مکانیک باشی واسه همین باید بگم چون من شیمی هستم روی اون دوتا درس دیگت کمکی از دست من بر نمی یاد..... شرمنده داداش....

EhsanAE

عضو جدید
یا قمر بنی هاشم سلام داش احسان مخلصیم ما شاا.. هرچی استاد ورداشتی یکی از یکی مضخرف تر من با یگان کلاس نداشتم ولی دوستام که باهاش داشتن می گن آدم جالبی نیست نمره هم که اصلا نمی ده حتی حق خودت رو...........
از یاسر رستمی هم سگ پدر تر تو دانشگاه نیست یه آدم چشم چرون که بدترین نمره 15 سال تحصیل من رو داد مرتیکه روانی معادلات به من پنج داد....... فقط دخترا رو پاس کرد...
ببین حرف آخر و راجع به این حیوون کثیف بی سواد بگم که برداشتن باهاش یعنی افتادن مطلق.......
من با ضیا منش هم ریاضی مهندسی به من 15.5 داد ولی بقیه رو انداخت البته قصه من یه ذره فرق کرد کخ بهم نمره خوب داد یه دستمالی مفصل کردم تا نمره گرفتم........
استاد فیزیک 2 خوب هم زارع دهنوی خوب هست که فقط تابستونا ارائه می ده......... البته نایبی هم بد نیست بچه ها ازش راضی بودم.........
راستش من رشتت رو ندیدم ولی بنظر میاد مکانیک باشی واسه همین باید بگم چون من شیمی هستم روی اون دوتا درس دیگت کمکی از دست من بر نمی یاد..... شرمنده داداش....
آقا خیــــــــــــــــــــلی ممنون.
پس اینطور که معلومه بدبخت شدم! :cry:
حذف و اضافه کی هستش؟!
لامصب فقط همینا هم میشد باهاشون وردارم،همشون صفر بودن :(
بله،رشتم مکانیکه
استاتیک رو همین که تونستم با یکی بجز پازکی وردارم کلی هنر کردم!
ولی اگه بتونم تو حذف اضافه با خلخالی وردارم دیگه شاهکاره! :D
دیفرانسیل رو هم کلا بزنم حذف کنم فکر کنم بهتر باشه!

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخلصیم داداش دور از جون ولی افتضاح بهت استاد افتاده
بدون شک بهت می گم اون یاسر رستمی بی پدر رو حذف کنی بهتره چون خیلی حروم زادست...........

EhsanAE

عضو جدید
خب بعد عمری اومدم :D
ریاضی با یگان ور ندارین.اصلا نرسید درس رو تموم کنه گفت خودتون برین بقیشو بخونین!:D
فیزیک هم میگفتن نایبی خوبه ولی ترم پیش زد هممون رو شتک کرد :D فعلا اگه تونستین یا با راضیه صادقی وردارین یا با دهکردی(که دهکردی هم مثل اینکه یه ترم خوب پاس میکنه یه ترم نه:D)
آها برا فیزیک حافظ نظری هم خوبه.ولی درس نمیده فقط نمره میده! ینی 1درصد فکر نکنین سر کلاسش چیزی میفهمین!
استاتیک هم شاوردی بد نبود.ینی به هرحال بهتر از پازوکی هستش! ولی استادای بهتری هم مثل خلخالی و احمد فضلی هستن که اگه با اونا بتونین وردارین خیلی بهتره(من میرفتم سر کلاسای احمد فضلی میشستم،ینی هرچی استاتیک یاد گرفتم از جلساتی که سر کلاسش نشستم یاد گرفتم!)
معادلات دیفرانسیل هم میگن دوستی خوبه(درس نمیده،ولی نمره میده ها!) ضیامنش هم بد نبود.ینی درس دادنش انصافا خوب بود ولی نمیتونی نمره ازش بگیری.هرکاری کنی همون طرفای 10 میشی:D فکر 19-20 نباشین!LOL~
محاسبات عددی هم مهرداد حسنی هم بد نبود.ینی نمره خودتو میده.درس دادنش هم نه بد بود نه خوب.کلا محاسبات درسی نیست که بخوای توش گیر کنی
علم مواد امیر امیری رسما سر کلاس خواب بودیم! ولی مثل اینکه از بقیه استادا بهتره
ــــــــــــــــــــــــ
ترم جدید:
دینامیک:شاه سیا خیلی آروم درس میده.نمره دادنش هم متغیره،نه میشه گفت خوب نمره میده نه بد.ولی درس دادنش بد نیست(هرچی باشه بهتر از پوستیه!)
ولی مهبادی(مهبادی بود یا آدامیان؟) میگن دینامیک خوبه
(هشدار:با پوستی ور ندارین! اگه از سر کلاسش ده کلمه فهمیدین من جایزه میدم بهتون! کلا یه درس چهار واحدی رو یک ساعت میاد با سرعت جت درس میده میره!)
ترمو دینامیک: پیام سینایی و طحانی میگن خوبن.(هشدار:با پازکی ور ندارین! کلا هرچی دیدن پازکی داره باهاش ور ندارین!)
مقاومت مصالح: والا این ترم که انتخاب واحد خیلی داغون بود.مقاومت فقط پازکی مونده بود با یه کلاسی که استادش معلوم نبود(گفتیم شاید پازکی باشه ور نداشتیم:دی) که آخرش معلوم شد استدش "بزاز" هستش.
اونم زیاد تعریف نمیکنن ازش.میگن درس دادن بلد نیست.

erfan_manutd

عضو جدید
من واسه ریاضی از استاد بحرینی خیلی راضی بودم و به نظرم خیلی خوب نمره می داد. ریاضی 1 با پورشریف داشتم امتحان خیلی آسون بود و خیلی خوب نوشتم فک کنم شدم 15.5 ولی ریاضی 2 و ریاضی مهندسی رو با بحرینی داشتم و هر دو تاشو فکر می کردم بیوفتم 15-16 شدم. البته با شناختی که سر ریاضی 2 از بحرینی داشتم سر ریاضی مهندسی خیالم راحت تر بود.
البته بحرینی اون موقع مدیر گروه علوم پایه بود. بعدا که دیگه مدیر گروه نبود می گفتن نمره دادنش بد شده.

erfan_manutd

عضو جدید
فیزیک 1 با غفاری داشتم شدم 10.فیزیک 2 برام خیلی سخت تر بود و فکر می کردم میوفتم ولی بابک زمانی بهم 10.5 داد و من خیلی خوشحال شدم :D
البته بازم اکثرا برخلاف من می گفتن زمانی خوب نمره نمی ده...

EhsanAE

عضو جدید
آره بحرینی خیلی خوبه.هنوزم خوبه فکر کنم.
من باهاش ریاضی پیش داشتم.هم خوب درس میداد هم خوب نمره داد:D
اما نمیدونم واحد اراعه نمیده یا ما نمیبینیمش! این چند ترمه به جز همون ریاضی پیش درسی ازش ندیدم :|
ــــــــــــــــــــــ
فیزیک 2 هم انصافا خیلی سخته(من که هیچی نفهمیدم ازش:دی).راضیه صادقی هم که میگن خوبه مثل اینکه خوب درس نمیده.مثل حافظ نظری میمونه:دی یه کتاب سوال داره باید بخری، کتاب رو ببینه نمره رو میده!!!
زمانی هم نمیدونم والا:D یکسری مثل شما میگن خوبه، یکسری هم میگن بده. ولی تقریبا همه از سلحشور بد میگن:D
نه واسا شایدم اشتباه گفتم. من هی زمانی و نوری و سلحشور رو با هم قاطی میکنم!!!!!:D نوری استاد بده بود یا سلحشور؟!! :دی

ــــــــــــــــــــــ
خب یه چنتا استاد دیگه :دی
اینطور که میگن: با هاشم کوکبی به هیچ وجه ور ندارین. بزاز هم مثل اینکه خیلی داغونه!
یکی میگفت هر درسی بزاز اراعه میده سیانکی هم اراعه میده با اون وردارین (البته اون ترم آخر بودش.نمیدونم سیانکی هنوزم هست یا نه :دی)

ــــــــــــــــــــــ
بعد اینکه، از دروس تخصصی رشته خودتون هم معرفی کنید.فقط عمومی ها رو نگین :دی من تا جایی که بدونم مال مکانیک رو میگم.شما هم مال رشته ی خودتون رو بگین :smile: مرسی

EhsanAE

عضو جدید
ترم تابستون هم تموم شد و فرا رسیدم ترم جدید رو به همه تسلیت میگم!
ریاضی: ژاله رضایی>> خوب درس میده، نمره هم خوب میده. درس دادنش که به نظر من خیلی خوب بود . نمره هم که خوب داد (دستش درد نکنه:دی)
مینا شفاده>> خودم باهاش نداشتم ولی خیلی تعریفشو میکنن. میگم نمرست که میده! D:

فیزیک: وحید غفاری>> والا بچه ها خیلی بد میگفتن، ولی من که باهاش داشتم انصافا خوب درس میداد. نمرش هنوز نیومده اما امتحانش هم با توجه به درس دادنش راحت میشد بالاگرفت. بعضی ها هم میگم فقط تابستون خوب نمره میده و تو ترمای دیگه با 3و4 میندازه D:
اما من حتی اگه بیوفتم هم راضیم ازش :D

اندیشه اسلامی>> خوب: عظیمی نیا ، بحری
بد: ظفر

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
درسای تخصصی خودمون(مکانیک) >>
طراحی اجزا: ریاحی، مهبادی (شاهوردی هم هست، من باهاش استاتیک داشتم. با اینکه خیلی انداخت ولی انصافا بد نبود. مجبور شدین ور دارین باهاش)
مقاومت مصالح: مهبادی، اسدی
نقشه کشی: فرنوش، افشار، ایلکی (فقط با صدیق ور ندارین، با هرکی ورداشتین ورداشتین)

گینگیلی

عضو جدید
سلام
من ترم اولی دانشگاه شما محسوب میشم اما یه ترم یه جای دیگه درس خوندم ...
الان برنامه سازی پیشرفته با کی بردارم هفتم انتخاب واحدمه همه بهم میگن پانته آ ولی ایشون که کلاساشون ظرفیت نداره راهی هست ظرفیت بگیرم یا نه ؟!!؟؟...........!!؟؟
مرسی از کمکتون

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بحرینی خیلی خوبه.هنوزم خوبه فکر کنم.
من باهاش ریاضی پیش داشتم.هم خوب درس میداد هم خوب نمره داد:D
اما نمیدونم واحد اراعه نمیده یا ما نمیبینیمش! این چند ترمه به جز همون ریاضی پیش درسی ازش ندیدم :|

:surprised:

مهندس جان ارائه نه ارعه:)

حالا آسانسور دانشگاتون را افتاد یا نه؟:D

hakiba$

عضو جدید
سلااااام.من ورودیم تازه.خوش اومدم:w18:
هرکی میدونه واسه شیمی هم استاد بگه لطفا:evil:

hakiba$

عضو جدید
بازم سلام.کسی نیس اینجا؟:w07:

زبان کدوما خوبن؟مشیرزاده،تجلی،یارمند؟
برنامه نویسی افشاری یا شهیدی؟
ممنون میشم یکی جواب بده

آخرین ویرایش:

Ashraf lotfi

عضو جدید
سلام
من ترم اولی دانشگاه شما محسوب میشم اما یه ترم یه جای دیگه درس خوندم ...
الان برنامه سازی پیشرفته با کی بردارم هفتم انتخاب واحدمه همه بهم میگن پانته آ ولی ایشون که کلاساشون ظرفیت نداره راهی هست ظرفیت بگیرم یا نه ؟!!؟؟...........!!؟؟
مرسی از کمکتون

سلام. معمولا ظرفیت نمی دن . ولی من الان نگاه کردم پانته آ یه دونه ظرفیت داره . تحت هیچ حالتی با تناوش یا فرجی ور ندار . من باهاشون نداشتم ولی شنیدم خوب نیستن. هارون از این دو نفر بهتره .

EhsanAE

عضو جدید
سلااااام.من ورودیم تازه.خوش اومدم:w18:
هرکی میدونه واسه شیمی هم استاد بگه لطفا:evil:
والا استادای شیمی رو نمیدونم. ولی اگه تقی پور دیدی به هیچ وجه باهاش ور ندار!
باهاش شیمی عمومی داشتم(فقط همین یه استاده) به شدت مذخرف کامله!!

زبان کدوما خوبن؟مشیرزاده،تجلی،یارمند ؟
برنامه نویسی افشاری یا شهیدی؟
ممنون میشم یکی جواب بده
زبان هم پونه تجلی و قندی خوبن. جعفری پارسا هم خوبه.

برنامه نویسی هم خودم با شهیدی داشتم 18 شدم. اگه برنامه نویسی بلدی مشکلی نداره. ولی اگه بلد نیستی یکم باید کار کنی.
نمره نمیده. سرکلاسشم... والا من باهاش کنار میومدم. بعضی بچه ها خوششون نمیومد.
اگرم قراره که Fortran بخونین که کلا خدا به دادتون برسه! خیلی چیز مذخرفیه!

میدونم خیلی دیر جواب دادم انتخاب واحد تموم شده D:

:surprised:

مهندس جان ارائه نه ارعه:)

حالا آسانسور دانشگاتون را افتاد یا نه؟:D
:D
آره جفت آسانسورا کار میکنه.
ولی یکم ترسناکه سوار شدنش. اعتمادی بهش نیست یهو میزنه آدمو به کشتن میده

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا استادای شیمی رو نمیدونم. ولی اگه تقی پور دیدی به هیچ وجه باهاش ور ندار!
باهاش شیمی عمومی داشتم(فقط همین یه استاده) به شدت مذخرف کامله!!

زبان هم پونه تجلی و قندی خوبن. جعفری پارسا هم خوبه.

برنامه نویسی هم خودم با شهیدی داشتم 18 شدم. اگه برنامه نویسی بلدی مشکلی نداره. ولی اگه بلد نیستی یکم باید کار کنی.
نمره نمیده. سرکلاسشم... والا من باهاش کنار میومدم. بعضی بچه ها خوششون نمیومد.
اگرم قراره که Fortran بخونین که کلا خدا به دادتون برسه! خیلی چیز مذخرفیه!

میدونم خیلی دیر جواب دادم انتخاب واحد تموم شده D:

:D
آره جفت آسانسورا کار میکنه.
ولی یکم ترسناکه سوار شدنش. اعتمادی بهش نیست یهو میزنه آدمو به کشتن میده

حالا اینقد جون دوس نباش مهندس جان:D
من یادمه یه بار 10 12 نفر سوار آسانسور شدیم اونموقع فقط یکیش کار میکرد، به طبقه سوم که رسید آسانوسور بین طبقات وایساد همه جیغ میزدن خیلی باحال بود:w15:

انشگاه باحالی بود خلاصه:) موفق باشین مهندس جان:gol:

hakiba$

عضو جدید
سلاااام
بچه ها حکمتی و حقیقی نمره دادنشون چی جوریه؟:(

گینگیلی

عضو جدید
سلام زبان حتما با جعفری پارسا بر دارین نمره دادنش عالیه فارسی هم که دایمی خوبه فیزیک راضیه صادقی نمره دادنش خوب بود فثط باید خودت همت کنی و هالیدی رو بخونی ریاضی بهارک موسوی خوبه :w33::w14::w17:
یه چیز دیگه مبانی و برنامه سازی پیشرفته با سواد ترین استاد دانشگاه پور گنجی امتحانش هم خوب بود فقط 7 نمره تعریف اومده بود ;):gol::w32:

EhsanAE

عضو جدید
سلام زبان حتما با جعفری پارسا بر دارین نمره دادنش عالیه فارسی هم که دایمی خوبه فیزیک راضیه صادقی نمره دادنش خوب بود فثط باید خودت همت کنی و هالیدی رو بخونی ریاضی بهارک موسوی خوبه :w33::w14::w17:
یه چیز دیگه مبانی و برنامه سازی پیشرفته با سواد ترین استاد دانشگاه پور گنجی امتحانش هم خوب بود فقط 7 نمره تعریف اومده بود ;):gol::w32:
بهارک موسوی خوب بود.
الان چند ترمه بچه ها میگن قاطیه.(البته تو همون ترما هم بجه ها بودن نمره بالا ازش گرفته باشن)

الان به نظرم علی بحرینی از همشون بهتر باشه تو نمره دادن D:
خودم هم با ژاله رضایی و حقیق داشتم راضی بودم.
قریب خواجه هم میگن استاد با سواد و خوبیه

ــــــــــــــــــ
من که انتخاب واحد و میرم جزو متاخرین ببینم چیزی گیرم میاد یا نه. دعام کنین D:

graymoon

عضو جدید
سلام!
من این ترم اینا رو انتخاب کردن!
اندیشه 1 بحری
استاتیک خلخالی
ریاضی 2 سارا سمائی
فیزیک 2 راضیه صادقی!
چطورن؟

graymoon

عضو جدید
هرچی خوب بود ورداشتی دیگه!
والا من خودم ترم پیش ریاضی 1 رو با سارا سمائی داشتم! فکر میکردم 12 بشم بهم 7 داد! خودش میگفت بالا 8 رو پاس میکنه و از ترم بالایی ها هم شنیدم بالا 5 رو پاس میکنه! بقیه دوستام هم همین وضع رو داشتن این ترم با ایشون! نمیدونم چرا این نمره رو داد حالا باهاش ریاضی 2 برداشتم که ایندفعه با یه 18 حالشو بگیرم:)
ریاضی 1 هم نتونستم باهاش وردارم فعلا یه کلاسی ورداشتم که استادش معلوم نیست دارم دعا میکنم که فقط علی رضا نباشه!

eghana

عضو جدید
داداش graymoon شما ترم چندی ؟؟ من با ورودی 90 انتخاب واحد کردم هیچی نتونستم وردارم همش پر شده بود..

حتی دو ساعت از ورودی نودی ها هم زودتر انتخاب واحد کردم ... ترم پیشم که مشروط شدم چون اینجا ترم اولم بود جای دیگه درس میخوندم همه چی پر شد ما هم که درس خون نیستیم

این ترم با اینا تونستم وردارم ..دوستان یه نظراتی بدن ببینیم چجوریه ..حذف و اضافه کیه؟

ریاضی 2 : ساعتچی..ترم پیش با انیسی 7 افتادم

برنامه نویسی کامپیوتر: زهرا شیرازی ... ترم پیش شهیدی با 7.5 انداختم

ترمودینامیک : رازقی .....جواب ترم پیش هنوز نیومده ولی چون میدونم میوفتم انتخابش کردم

اندیشه 1 : بحری

دینامیک : شاه سیاه ...شنیدم یه ترم برگه رو سفیدم بدی قبولت میکنه ولی یه ترم اگه 20 هم بشی میندازت ..یکی میگفت با 0.33 انداختش