استاد خوب،استاد بد!

EhsanAE

عضو جدید
سلام.صبوری و شاهی فرد نمره دادنشون چطوره؟:(
شاهی فرد باهاش آمار داشتم. به نظرم استاد خیلی خوبیه.
امتحانش رو واقعا خراب کردم ولی خوب نمره داد :)

ــــــــــــــــ
شرمنده دوستان خیلی وقت بود سر نزده بودم. شرمنده دیر جواب میدم ):

Narges***

عضو جدید
سلام بچه ها نمیدونید ترم تابستونی چن جلسه اس؟از کی شرو میشه؟امتحانش کیه؟

eghana

عضو جدید
سلام
دوستان بی زحمت ســــــــــریع جواب بــدین
واسه ریاضی 2 شفاده یا طباطبایی؟؟؟ دو سه تا استاد جدیدم اومده نمیشناسم ایرانپور و ارژنگ حاجی کندی و خاکزاد

واسه ریاضی مهندسی هم مقاصدی و بهروز شجاعی ...

کدومشون نمره میده ؟ کدوم بهتره ....ممنون میشم سریع جواب بدین

La Volpe

عضو جدید
واسه تابستون، معادلات برداشتم با حقیقی، ریاضی 2 با یگان!
یگان رو می دونم خوب نیست! ولی دقیقا تو چی خوب نیست؟ اگه درس بخونی تو طول ترم و اینا، میشه پاس شد باهاش؟ تمرین می ده تو طول ترم؟
حقیقی رو نمی شناسم اصلا! چجور استادیه؟

گینگیلی

عضو جدید
سلام به همه دوستان و هم دانشگاهیان عزیز:
لطفا نظرتون رو درمورد اساتید (دررس دادن و نمره دادن و نمره دادن) به اشتراک بگذارید.
محیط های چند رسانه ای ----> مهرشید جوانبخت
گرافیک کامپیوتری ---->البرت پوربنیامین
کارگاه عمومی ----> رضا استوان یا مهدی میرزایی
ساختمان داده ----> شهیدی نشرودی یا وزیری یزدی
زبان ماشين وبرنامه سازي سيستم ----> واهه اغازیان یا رفیع علامه
زبان تخصصی ----> علامه رفیع

خب از استادای خودم ترم قبل بگم:
استاد اریا برنامه سازی پیشرفته خوب نه عالی درس دادند و نمره هم خوب بود 19 شدم.
استاد تناوش ساختمان گسسته با ایشون 18.75 شدم حدودا 10-12 نمره از سوالات همونهایی بود که تا شب قبل امتحان ایمیل شد ولی درس دادنشون خوب نبود.
سارا سمایی ریاضی 1 اصلا خوب نمره ندادن 4-3 نمره کمتر از اونی که اطمینان داشتم شدم و درس دادن هم ضغیف بود
وصیت با استاد عظیمی نیا ... خودتون می دونید ماه ..... :gol::w40: فقط سولات رو بخوانید یه تحقیق هم از نت با منابعش و یکم درست کردن پرینت بگیرید نمره میشه 20

La Volpe

عضو جدید
مدار 1 رو به جز این "سعید فرحی عراقی" کیا ارائه میدن معمولا؟ خود همین فرحی چطوریه؟
استاد تناوش ساختمان گسسته با ایشون 18.75 شدم حدودا 10-12 نمره از سوالات همونهایی بود که تا شب قبل امتحان ایمیل شد ولی درس دادنشون خوب نبود.
کلا سنگ تموم گزاشت تو نمره دادن! تمام بد درس دادناش رو جبران کرد با این حرکتش! من کلا 3 تا سوال نوشتم (البته درست بودنا)، با 10 پاسم کرد. مطمئن بودم می ندازه، ولی ننداخت! :d البته دیگه اگه مجبور نباشم، بر نمی دارم باهاش! هیچی از درس نفهمیدم.
کلا همین یه استاده دیگه، بخوایم نخوایم باید برداریم با همین :d

gtx346

عضو جدید
سلام به همه دوستان و هم دانشگاهیان عزیز:
لطفا نظرتون رو درمورد اساتید (دررس دادن و نمره دادن و نمره دادن) به اشتراک بگذارید.
محیط های چند رسانه ای ----> مهرشید جوانبخت
گرافیک کامپیوتری ---->البرت پوربنیامین
کارگاه عمومی ----> رضا استوان یا مهدی میرزایی
ساختمان داده ----> شهیدی نشرودی یا وزیری یزدی
زبان ماشين وبرنامه سازي سيستم ----> واهه اغازیان یا رفیع علامه

خب از استادای خودم ترم قبل بگم:
استاد اریا برنامه سازی پیشرفته خوب نه عالی درس دادند و نمره هم خوب بود 19 شدم.
سارا سمایی ریاضی 1 اصلا خوب نمره ندادن 4-3 نمره کمتر از اونی که اطمینان داشتم شدم و درس دادن هم ضغیف بود
وصیت با استاد عظیمی نیا ... خودتون می دونید ماه ..... :gol::w40: فقط سولات رو بخوانید یه تحقیق هم از نت با منابعش و یکم درست کردن پرینت بگیرید نمره میشه 20
سلام
مهرشید جوانبخت 10 نمره پروژه داره 10 نمره پایان ترم اگر پروژه خوب کار کنی امتحانش سادست راحت میتونی بالا بگیری
آلبرت هم مثل جوانبخت 10 نمره پروژه داره امتحان پایان ترمش هم چند تا نمونه سوال هست همیشه داره تکرار میشه
شهیدی زیاد جالب درس نمیده امتحانش سادست ولی باید الکی هم سیاه کنی تا نمره بالا بده
آغازاریان خیلی خوب درس میده تمرین زیاد میده امتحانش هم سخته کلا اگر میخوای باهاش پاس کنی زحمت زیاد داره ولی واقعا درسو برات جا میندازه

eghana

عضو جدید
سلام
دوستان مکانیک کسی اینجا هست؟؟؟؟
درسای آزمایشگاه و کارگاهی کیا خوبن ؟؟؟ یعنی نمره بالا میدن و حضور غیاب براشون مهم نیست...
مقاومت مصالح مهبادی چجوریه ؟؟ شنیدم اصلا نمره نمیده ...منم درس خون نیستم میتونم باهاش پاس شم؟
پوستی بهتره یا مهبادی/؟

graymoon

عضو جدید
سلام
دوستان مکانیک کسی اینجا هست؟؟؟؟
درسای آزمایشگاه و کارگاهی کیا خوبن ؟؟؟ یعنی نمره بالا میدن و حضور غیاب براشون مهم نیست...
مقاومت مصالح مهبادی چجوریه ؟؟ شنیدم اصلا نمره نمیده ...منم درس خون نیستم میتونم باهاش پاس شم؟
پوستی بهتره یا مهبادی/؟
مقاومت مصالح رو فکر کنم این ترم باید بیخیال بشیم! منم میخواستم بردارم اما استاداش یکی از یکی بدتره!
احسان هم مثل اینکه سر نمیزنه یه کمکی برسونه کی خوبه کی بده تو مکانیک:(
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من برا این ترم این استادا رو در نظر دارم کدوماش خوبن؟
ریاضی 2: بحرینی- ساعتچی- حقیقی
فیزیک 2: سلحشور- دهکردی-
معادلات: بحرینی-دوستی-ژاله رضایی
دینامیک:آدامیان-دارابی
مقاومت: مهبادی- پوستی- بزاز- پازکی( میدونم همشون بد هستن اما اونی که قابل تحمل تره رو بگید:D)
برنامه نویسی: شهیدی- زهرا شیرازی( همین 2 نفر فقط ارائه میدن)

برا انقلاب با تاریخ تحلیلی صدر اسلام هم استاد خوب بگید!
ممنون

Narges***

عضو جدید
سلام حقیقی نمره دادنش خوبه
تاریخ هم شکور زاده خوبه اگه سرهمه کلاساش حاضر شی و کنفرانسم بدی 20 میشی
فیزیک2 هم دوستام دهکردی راخیلی تعریف میکردن ازش

graymoon

عضو جدید
بچه ها !
دینامیک شاه سیاه بهتره یا دارابی یا پوستی؟

صفحه های قبل رو بخونی احسان گفته با پوستی به هیچ وجه برندارین! شاه سیاه هم گفته که خوب نیست! دارابی هم نامشخصه وضعیتش!
آدامیان رو من میخواستم بردارم الان میبینم حذف شده! به جز دارابی همشون رو میگن خوب نیستن!

Narges***

عضو جدید
صفحه های قبل رو بخونی احسان گفته با پوستی به هیچ وجه برندارین! شاه سیاه هم گفته که خوب نیست! دارابی هم نامشخصه وضعیتش!
آدامیان رو من میخواستم بردارم الان میبینم حذف شده! به جز دارابی همشون رو میگن خوب نیستن!

اره فک کنم همون دارابی راباید برداریم
مقاومت مصالح کی خوبه پازوکی یا بزاز؟؟

آخرین ویرایش:

graymoon

عضو جدید
چه انتخاب واحد مزخرفیه!
دینامیک آدامیان که کلاسشو حذف کردن به کلاس دارابی هم ظرفیت اضافه نکردن همه ترم بالایی ها بر داشتن! حالا بهرام پوستی با شاه سیاه مونده فقط!

eghana

عضو جدید
کسی هست مبانی برق 2 پاس کرده باشه؟؟؟
آسونه یا نه ؟ میخوام دینامیک ماشین جهانبخش حامدی رو حذف کنم برق 2 بردارم ...میخوام ببینم اگه اسونه همین کارو بکنم

ehhsaan

عضو جدید
سلام بچه ها. من ورودی 93 ام دو روز پیش توی رشته ی کامپیوتر تهران مرکز ساختمون نیایش توی پونک ثبت نام کردم. برای انتخاب واحد ترم اول بهم 16 واحد دادن و گفتن باید از همینا انتخاب کنیم. میشه کاری کرد که واسه ترم اول 20 واحد بردارم؟

Star- Peace

عضو جدید
سلام
برای ریاضی 1شجاعی چه طور؟
با درس خوندن میشه ازش نمره 18 گرفت یا نه ؟؟!!

gtx346

عضو جدید
سلام
از بچه های کامپیوتر کسی تورج بنی رستمو میشناسه نمره دادنش حضور غیاب کسی باهاش داشته

mhsnmirzaee

عضو جدید
بنظر من استاد خوب فقط یه استاد مرده است :biggrin:
بقیه شون همه اذیت میکنن
حالا میخواد گیر بده باشه یا نباشه