استاد خوب،استاد بد!

graymoon

عضو جدید
داداش graymoon شما ترم چندی ؟؟ من با ورودی 90 انتخاب واحد کردم هیچی نتونستم وردارم همش پر شده بود..

حتی دو ساعت از ورودی نودی ها هم زودتر انتخاب واحد کردم ... ترم پیشم که مشروط شدم چون اینجا ترم اولم بود جای دیگه درس میخوندم همه چی پر شد ما هم که درس خون نیستیم

این ترم با اینا تونستم وردارم ..دوستان یه نظراتی بدن ببینیم چجوریه ..حذف و اضافه کیه؟

ریاضی 2 : ساعتچی..ترم پیش با انیسی 7 افتادم

برنامه نویسی کامپیوتر: زهرا شیرازی ... ترم پیش شهیدی با 7.5 انداختم

ترمودینامیک : رازقی .....جواب ترم پیش هنوز نیومده ولی چون میدونم میوفتم انتخابش کردم

اندیشه 1 : بحری

دینامیک : شاه سیاه ...شنیدم یه ترم برگه رو سفیدم بدی قبولت میکنه ولی یه ترم اگه 20 هم بشی میندازت ..یکی میگفت با 0.33 انداختش

من ترم دومم! والا من تا رفتم تو سایت دیدم همه خوبا پر شدن! صبر کردم تا ظرفیت اضافه کنن بردارم! فقط ریاضی 1 نتونستم درست حسابی بردارم!
هر وقت میری میبینی خوبا پر شدن صبر کن به احتمال زیاد ظرفیت اضافه میکنن! برا ریاضی 2 سارا سمایی 25 تا ظرفیت اضافه کردن تو 10 ثانیه پر شد رفت!
حذف و اضافه هم 24-25 هست!

EhsanAE

عضو جدید
داداش graymoon شما ترم چندی ؟؟ من با ورودی 90 انتخاب واحد کردم هیچی نتونستم وردارم همش پر شده بود..

حتی دو ساعت از ورودی نودی ها هم زودتر انتخاب واحد کردم ... ترم پیشم که مشروط شدم چون اینجا ترم اولم بود جای دیگه درس میخوندم همه چی پر شد ما هم که درس خون نیستیم

این ترم با اینا تونستم وردارم ..دوستان یه نظراتی بدن ببینیم چجوریه ..حذف و اضافه کیه؟

ریاضی 2 : ساعتچی..ترم پیش با انیسی 7 افتادم

برنامه نویسی کامپیوتر: زهرا شیرازی ... ترم پیش شهیدی با 7.5 انداختم

ترمودینامیک : رازقی .....جواب ترم پیش هنوز نیومده ولی چون میدونم میوفتم انتخابش کردم

اندیشه 1 : بحری

دینامیک : شاه سیاه ...شنیدم یه ترم برگه رو سفیدم بدی قبولت میکنه ولی یه ترم اگه 20 هم بشی میندازت ..یکی میگفت با 0.33 انداختش

من ورودی 90 هستم. هیچی نتونستم وردارم افتادم تو متاخرین:( (زیر 12 واحد وردارین یه روز اختصاص داره برای متاخرین که اون موقع هم میتونین انتخاب واحد کنین.میگن خوب واحد میدن تو متاخرین. ببینیم چی میشه:دی )
توی سایت یه قسمت داره با اسم زمانبندی ثبت نام(توی برگه ی امور آموزشی) اونجا میتونی ببینی حذف و اضافه و... کی هستش.

دینامیک رو من خودم با شاه سیاه پاس کردم. ایکاش برنمیداشتی باهاش. ترمای زوج خیلی خوب نمره میده ولی هیچی از درس نمیفهمی. جلوتر به مشکل میخوری.
ولی ترمای فرد اصلا ورندارین باهاش که نه درس میده نه نمره.:smile:
همون ترم که من باهاش داشتم یکی از بچه ها باهاش 20 شد! (ترم زوج بود:دی)

بچه ها معادلات دیفرانسیل کدوم استاد خوبه؟
معدالات یکی از بچه ها با قریب خواجه داشت تعریف میکرد ازش.
ژاله رضایی هم باید خوب باشه.معادلات باهاش نداشتم اما از اونجایی که بقیه درسایی که ارائه میده خوبه اینم باید خوب باشه D:
خودم با ضیامنش داشتم، معادلاتش بهتر از بقیه درساشه. خوب درس میداد منتهی نمره نمیده(شاید بشه گفت پایین تر از نمره خودتو میده!)

آخرین ویرایش:

par7

عضو جدید
این استادایی که فعلا برداشتم خوبند؟
ریاضی1:شفاده
ریاضی2:موسوی
فیزیک2:سلحشور
اندیشه:بحری

EhsanAE

عضو جدید
این استادایی که فعلا برداشتم خوبند؟
ریاضی1:شفاده
ریاضی2:موسوی
فیزیک2:سلحشور
اندیشه:بحری
میانا شفاده که خوبه بد نیست. اگه حافظم درست یاری کنه یکی از دوستام باهاش 18 شده بود.ولی اون ریاضیشم خوب بودا D:
اندیشه هم که خیلی خوبه. من که نتونستم با بحری وردارم. کسی نیست اندیشه2 بحری شو به من بده؟ :D

راستی برا معادلات هم یادم اومد! "دوستی" خیلی خوبه. قشنگ نمره میده. یادمه یکی از بچه ها فقط 4نمره لاپلاس نوشته بود بهش داده بود 14 !
ولی درس دادنش رو تعریف نمیکنن

eghana

عضو جدید
من ورودی 90 هستم. هیچی نتونستم وردارم افتادم تو متاخرین:( (زیر 12 واحد وردارین یه روز اختصاص داره برای متاخرین که اون موقع هم میتونین انتخاب واحد کنین.میگن خوب واحد میدن تو متاخرین. ببینیم چی میشه:دی )
توی سایت یه قسمت داره با اسم زمانبندی ثبت نام(توی برگه ی امور آموزشی) اونجا میتونی ببینی حذف و اضافه و... کی هستش.

دینامیک رو من خودم با شاه سیاه پاس کردم. ایکاش برنمیداشتی باهاش. ترمای زوج خیلی خوب نمره میده ولی هیچی از درس نمیفهمی. جلوتر به مشکل میخوری.
ولی ترمای فرد اصلا ورندارین باهاش که نه درس میده نه نمره.:smile:
همون ترم که من باهاش داشتم یکی از بچه ها باهاش 20 شد! (ترم زوج بود:دی)

بابا درسو میخوایم چی کار نمره رو بده پاس شیم بریم دنبال کارمون ..خوب شد پس این ترمم ترم زوجه ..میگن 15 صفحه جزوه میده سوالاشم ازتوجزوه شه...

راستی دادا ترم تابستون میدونی استادای خوب مثل بحرینی و طباطبایی که نمره میدن ارائه میدن یا نه ؟؟؟ ریاضی2 و مهندسی رو میخوام بذارم واسه اون موقع

ریاضی 2 رو با ساعتچی حذف میکنم بجاش محاسبات بحرینی رو ورداشتم

EhsanAE

عضو جدید
بابا درسو میخوایم چی کار نمره رو بده پاس شیم بریم دنبال کارمون ..خوب شد پس این ترمم ترم زوجه ..میگن 15 صفحه جزوه میده سوالاشم ازتوجزوه شه...

راستی دادا ترم تابستون میدونی استادای خوب مثل بحرینی و طباطبایی که نمره میدن ارائه میدن یا نه ؟؟؟ ریاضی2 و مهندسی رو میخوام بذارم واسه اون موقع

ریاضی 2 رو با ساعتچی حذف میکنم بجاش محاسبات بحرینی رو ورداشتم
باید ارائه بدن. من خودم یه ترم تابستون برداشتم استادای خوبی ارائه میدادن. حالا بحرینی و طباطبایی رو نمیدونم ارائه بدن یا نه.
کار خوبی میکنی، این علوم پایه ها رو همون تابستون برداری بهتره. استادا هم تو تابستون بهتر نمره میدن

Narges***

عضو جدید
سلام بچه ها من احساس میکنم افتضاح انتخاب واحد کردم
میتونم حذف واضافه کاریش کنم!؟
استاتیک:شاه سیاه
انقلاب:شکو رزاده
مواد:ترابیان
نقشه 2:ایلکی
ریاضی 2:حقیقی
معادلات:محسن شاه حسینی
فیزیک2:سدی
کدومش خوبه و کدوم بد ؟؟؟؟؟

EhsanAE

عضو جدید
سلام بچه ها من احساس میکنم افتضاح انتخاب واحد کردم
میتونم حذف واضافه کاریش کنم!؟
استاتیک:شاه سیاه
انقلاب:شکو رزاده
مواد:ترابیان
نقشه 2:ایلکی
ریاضی 2:حقیقی
معادلات:محسن شاه حسینی
فیزیک2:سدی
کدومش خوبه و کدوم بد ؟؟؟؟؟
با ایلکی و حقیقی کلاس داشتم. حقیقی که به نظرم خیلی خوب بود. درس دادنش خوب بود. نمره دادنش هم بد نبود.
ایلکی نسبتا امتحانش رو سخت میگیره. ولی بد نیست، یکم بخونی میتونی نمره بالا بگیری (تونستی با فرنوش برداری که چه بهتر. ولی اینم زیاد بد نیست)
ترابیان هم خیلی ازش بد میگن :|
شاه سیاه هم چون ترم زوج هستش احتمالا نمره رو بده. ولی درس دادنش داغونه دیگه...

graymoon

عضو جدید
ایلکی نسبتا امتحانش رو سخت میگیره. ولی بد نیست، یکم بخونی میتونی نمره بالا بگیری (تونستی با فرنوش برداری که چه بهتر. ولی اینم زیاد بد نیست)
ایلکی 6 نمره که تکلیفایی هست که طول سال میده! امتحانش رو سخت میگیره اما به نظرم راحت میشه نمره بالا ازش گرقت!

Narges***

عضو جدید
مرسی.ترابیان نمره بدمیده؟یادرس
ترم بالاییه میگف اسدی اصلا نمره نمیده!بنظرتون!؟
شاه حسینی رامیشناسین؟
فرنوش مواد چطوره نمره میده؟
روحذف واضافه چقدمیتونم حساب کنم؟

graymoon

عضو جدید
قریب خواجه برا معادلات خوبه؟
دوستم پازکی برداشته! اون چطوره؟

EhsanAE

عضو جدید
مرسی.ترابیان نمره بدمیده؟یادرس
ترم بالاییه میگف اسدی اصلا نمره نمیده!بنظرتون!؟
شاه حسینی رامیشناسین؟
فرنوش مواد چطوره نمره میده؟
روحذف واضافه چقدمیتونم حساب کنم؟
ترابیان بد نمره میده. درس دادنش رو نمیدونم. کلا علم مواد درس نچسبیه.
ولی فرنوش کلا خوبه! همه درساش خوب نمره میده.
زیاد نمیشه رو حذف و اضافه حساب کرد ولی مدام به سایت سر بزن احتمال داره کسی حذف کنه بتونی واحد بگیری. تو حذف اضافه برو با گروه صحبت کن ببین ظرفیت میدن به استادا یا نه.
اسدی و شاه حسینی رو نمیشناسم متاسفانه (آشناست اسمش:دی)
میدونید حذف واضافه ورودی92 کیه؟
توی سایت قسمت امور آموزشی > زمان بندی ثبت نام چک کن.
برای من 24-25 هستش. فکر نکنم حذف اضافه ورودی های مختلف فرق کنه ولی بازم تو سایت یه چک بکن.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
قریب خواجه برا معادلات خوبه؟
دوستم پازکی برداشته! اون چطوره؟
قریب خواجه استاد خیلی خوب و با سوادیه. نمره خودتو میده.

استاد پازکی هم که سلطان مکانیکه! یه جورایی شبیه غول مرحله آخر میمونه! D:
استاد زیاد بدی نیستا ولی سخت گیره. امتحان آخرش رو اصلا شوخی نداره، یهو دیدی با 3-4 انداختت!
سر کلاسش سوال میپرسه جواب بدین نمره اضافه میده.

اتفاقا خودمم این ترم یه درس با پازکی برداشتم. بخونی مشکلی نداره. نمره ی کامل هم ازش گرفتن. منتهی باید بخونی دیگه :دی
فکر حذف کردنش رو هم اصلا نکنین! به هیچ صورت حذف نمیشه مگر شاید اگه دلیل موجه داشته باشین(مثلا پیش نیازشو نگذرونده باشین و...)
کلا یه سری استاد هستند مثل ضیامنش و استاد پازکی و... که بعد از برداشتن، سایت اجازه ی حذف کردنشو نمیده.

آخرین ویرایش:

graymoon

عضو جدید
قریب خواجه استاد خیلی خوب و با سوادیه. نمره خودتو میده.
نگاه کردم دیدم قریب خواجه با دوستی ظرفیت دارن گفتم یکیشو بردارم! دوستی رو شنیدم خوب نمره میده اما درس نمیده! حالا نمیدونم کدوم رو بردارم:confused:
یکی از دوستام با راضیه صادقی داشت اینقدر ازش بد گفت که میخوام برم با غفاری بردارم! ترم پیش با غفاری داشتم! درس دادن غفاری خوبه و همون نمره خودم هم داد ترم پیش!راضیه فقط نمره میده و درس نمیده؟!
راستی امروز دانشگاه بودم یه آمار از کسایی که با سارا سمایی ریاضی 1 داشتن گرفتم! تعداد خیلی زیادی رو انداخته و کلا از بین پسرا چند نفر رو پاس کرده! نمیدونم این ترم چرا اینجوری کرده! یکی میگفت مثل اینکه دانشگاه به سمائی و بهارک موسوی گیر دادن که همه رو پاس میکنن به خاطر همین این ترم زدن همرو شتک کردن:mad:

EhsanAE

عضو جدید
نگاه کردم دیدم قریب خواجه با دوستی ظرفیت دارن گفتم یکیشو بردارم! دوستی رو شنیدم خوب نمره میده اما درس نمیده! حالا نمیدونم کدوم رو بردارم:confused:
یکی از دوستام با راضیه صادقی داشت اینقدر ازش بد گفت که میخوام برم با غفاری بردارم! ترم پیش با غفاری داشتم! درس دادن غفاری خوبه و همون نمره خودم هم داد ترم پیش!راضیه فقط نمره میده و درس نمیده؟!
راستی امروز دانشگاه بودم یه آمار از کسایی که با سارا سمایی ریاضی 1 داشتن گرفتم! تعداد خیلی زیادی رو انداخته و کلا از بین پسرا چند نفر رو پاس کرده! نمیدونم این ترم چرا اینجوری کرده! یکی میگفت مثل اینکه دانشگاه به سمائی و بهارک موسوی گیر دادن که همه رو پاس میکنن به خاطر همین این ترم زدن همرو شتک کردن:mad:
آره راضیه صادقی فقط نمره میده. فیزیک هم همون نمرش بسه، به درد ما نمیخوره D:
معادلات بعدا تو ریاضی مهندسی نیاز میشه. دیگه تصمیم با خودت. من بودم همون دوستی رو بر میداشتم D:
ولی خب خودت باید بشینی بخونی که بعدا مشکل نخوری( مخصوصا معادلات مرتبه اول و دوم خطی) . چیزی رو که ضیامنش دو صفحه به ما گفته بود، دوستی تو 3 خط خلاصش کرده بود!!

دقیق یادم نیست، ساره سمائی بود یا بهارک موسوی، ولی از بس بچه ها اذیتش کردن قاطی کرد از اون به بعد همه رو میندازه! مخصوصا پسرا رو. کلاسش آروم باشه، تیکه نندازن اینطوری نمیکنه.

Narges***

عضو جدید
این ترم راضیه صادقی خیلی دوستام را انداخته منم بزور فقط پاس شدم کلا استادایی که نمره خوب میدادن این ترم لج کردن منم شنیدم بهشون گیر دادن چرانمره میدید

graymoon

عضو جدید
این ترم راضیه صادقی خیلی دوستام را انداخته منم بزور فقط پاس شدم کلا استادایی که نمره خوب میدادن این ترم لج کردن منم شنیدم بهشون گیر دادن چرانمره میدید
فیزیک رو سخت هم گرفته بودن! با غفاری صحبت میکردم میگفت 80% بچه ها فیزیک 1 رو افتادن! وسطای ترم پیش هم غفاری هم سمائی اومدن به ما گفتن که دانشگاه گفته این ترم رو هم سخت امتحان بگیرید هم سخت صحیح کنید!

EhsanAE

عضو جدید
فیزیک رو سخت هم گرفته بودن! با غفاری صحبت میکردم میگفت 80% بچه ها فیزیک 1 رو افتادن! وسطای ترم پیش هم غفاری هم سمائی اومدن به ما گفتن که دانشگاه گفته این ترم رو هم سخت امتحان بگیرید هم سخت صحیح کنید!
شانس شما!
البته اون ترمی هم که ریاضی 1 داشتم خیلی سخت گرفته بودن. رفتیم با استادمون حرف زدیم گفت فقط 6نمرش رو میتونستین بنویسین! D:
کلا علوم پایه تهران مرکز خیلی ...ست :)
خدارو شکر درسای علوم پایه رو تموم کردم. وگرنه تخصصی های خودمون که خیلی خوب بود

Narges***

عضو جدید
حسین ترابیان بهتره یا اکبر ابادی ؟
و
برای ریاضی میخوام تغییر بدم میگه ظرفیت مینیمم هست ینی نمیشه کاریش کرد؟

EhsanAE

عضو جدید
حسین ترابیان بهتره یا اکبر ابادی ؟
و
برای ریاضی میخوام تغییر بدم میگه ظرفیت مینیمم هست ینی نمیشه کاریش کرد؟
باید بری با علوم پایه صحبت کنی. راه دیگه ای نداره
که اونم معمولا تغییر نمیدن :/

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .
یه درس اختیاریه . البته برای بچه های نرم افزار . احتمالا برای سخت افزاری ها هم اختیاری باشه . پیش نیازش خود مدار منطقیه .

امامابرامنطقی پیش نیازنداریم اختیاریشم ندیدم توچارت!!!
(سخت افزار)!!:|

gtx346

عضو جدید
سلام
کسی استاد خوب برا تربیت بدنی میشناسه جوری که با طرف صحبت کنی دیگه نیاز به رفتن سر کلاس نباشه

Narges***

عضو جدید
سلام بچه هاااااااااااا کسی نمونه سوال استاتیک شاه سیاه /مواد ترابیان نداره؟