استاتیک میکسر

Mehr_aj

عضو جدید
از دوستان عزیزم خواهشمندم اگه اطلاعاتی در زمینه استاتیک میکسر دارن، توی این تاپیک بذارند.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
استاتیک میکسر ها یکی از ساده ترین انواع میکسر ها هستند. که فاقد قطعه متحرک می باشند. اگر بخوام خودمون تر صحبت کنم باید بگم که اصلاً ماشین صنعتی محسوب نمی شن و هر بچه ای می تونه طراحی کنه ( البته حیفه برای یه همچین کاری کلمه طراحی رو به کار ببرم ). درمقابل فرآیند ساختشون پیچیده است و نیاز به تجربه زیادی داره.

Mehr_aj

عضو جدید
دوست عزیز، میخواستم اگه میشه در زمینه انواع مختلف استاتیک میکسر و کاربرد هر کدوم و همچنین شرکتهای سازنده اونا اطلاعاتی رو در اختیارم قرار بدی. به خصوص در مورد اختلاط مواد جامد در حد میکرون با پلیمر مذاب با ویسکوزیته بالا که کدوم نوعش مورد استفاده قرار میگیره. ضمنا آیا شرکت داخلی هست که این نوع تجهیزات رو بسازه؟

mohandes123456

عضو جدید
سلام
آدرس زير كمكت ميكنه
http://www.mixtec.com.au/instamix.htm
شركت داخلي واردكننده هست. الان اسمش يادم نيست ولي در گوگل پيدا ميكني
طراحي آن نيز شامل طراحي پره هاست بگونه اي كه بتونه به حد كافي توربولانس ايجاد كنه
ما براي اضافه كردن پودر جامد داخل آب و همگن كردن آن استفاده كرديم

mohandes123456

عضو جدید
طراحي استاتيك ميكسر

طراحي استاتيك ميكسر

فايل پيوست هم ممكن مفيد باشه

پیوست ها

• fluent3.pdf
    324.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
آدرس زير كمكت ميكنه
http://www.mixtec.com.au/instamix.htm
شركت داخلي واردكننده هست. الان اسمش يادم نيست ولي در گوگل پيدا ميكني
طراحي آن نيز شامل طراحي پره هاست بگونه اي كه بتونه به حد كافي توربولانس ايجاد كنه
ما براي اضافه كردن پودر جامد داخل آب و همگن كردن آن استفاده كرديم
برای ترکیب کردن پودر جامد با آب جالب نیست، بیشتر برای چند سیال با ویسکوزیته کم به کار می ره که همین جوری هم همگنن.( در کل جزو گروه ماشین آلات حساب نمی شه! )

resolution

عضو جدید
سلام
خسته نباشید رشته من الکترونیکه واسه ضد آب کردنه کیت هام از رزین استفاده میکنم
جایی شنیدم که دستگاه استاتیک میکسر عمل میکس رزین با هاردنرو انجام میده می خواستم بدونم درسته اگه هست
یه کم راهنماییم کنید ممنون میشم

البته بد هم نیست با کابرد ساده اش جایگزین میکسرهائی می شود که افراد بی تجربه برای میکس از مخازن وهمزن استفاده می کنند

marzbani

عضو جدید
چیز جالبی بود انواع میکسرها رو میشناختم این نوع برام جدید بود.مرسی

pesar125

عضو جدید
shockaenergy

shockaenergy

با سلام
اینجانب مدیر عامل شرکت شوکا انرژی آماده پاسخگویی به سولات در مورد استاتیک میکسر
#shockaenergy.ir