اساتید دانشگاه ازاد قزوین

alireza_qiau

عضو جدید
سلام
من این تاپیک را برای این زدم که هر کس استادهای خودش را معرفی کند و ویژگی های او را بنویسد. این طوری هم بچه ها با استادها اشنا می شوند هم با توجه به اخلاق و رفتارشان ان ها را انتخاب می کنند.

برای شروع من استاد محمد مهدی خیری خوه را معرفی می کنم.

اقای خیری خواه در حال حاضر دانشجو دکترای تخصصی مکانیک هستند و در دانشکده مکانیک و صنایع دروس تخصصی و اصلی مکانیک همانند استاتیک و مقاومت مصالح و طراحی اجزا و دینامیک و... راتدریس میکنند..
من در این ترم با این استاد استاتیک دارم ایشان خیلی مفهومی درس می دهد و هر سوال مربوطه را با استدلال های منطقی جواب میدهد ولی در عوض امتحان سخت می گیرد و به هر کسی الکی نمره نمی دهد .

اینم لینک وب سایتش
http://kheirikhah.ir

erfan qiau

عضو جدید
سلام منم دانشجوي مكانيك هستم
اين ترم مقاومت2 با خيري خواه دارم
خوبه ولي نميدونم با گرجي بند كلاس داشتي يا نه فقط هم استاتيك و مقاومت درس ميداد
البته هئيت علمي دانشگاه هم بود خلاصه خيلي عالي درس مي داد ولي حيف كه براي دكتراش رفت سوئد

alireza_qiau

عضو جدید
سلام منم دانشجوي مكانيك هستم
اين ترم مقاومت2 با خيري خواه دارم
خوبه ولي نميدونم با گرجي بند كلاس داشتي يا نه فقط هم استاتيك و مقاومت درس ميداد
البته هئيت علمي دانشگاه هم بود خلاصه خيلي عالي درس مي داد ولي حيف كه براي دكتراش رفت سوئد

منم تعریف استاد گرجی شنیدم . استاد راهنمای ساخت خودرو پاراکس اون بوده

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
علیرضا نظرت درباره ی سیاهپوش و نظری و بهدین چیه؟

alireza_qiau

عضو جدید
علیرضا نظرت درباره ی سیاهپوش و نظری و بهدین چیه؟

نظری واسه ریاضی 21 خوبه ولی نمره نمیده

سیاهپوش هتل تشریف داره با حاله ولی درس علم مواد 1 ساعت تو هفته می گه

بهدین معادلات:) عالی درس می ده ولی می گن ریاضی 2 متوسط

samar_eng

عضو جدید
کسی کیهان کاظمی ، هوتن زنجانی رو میشناسه ؟ اساتید معماری. . .

سلام من سال84 با زنجانی کلاس داشتم.(کارگاه مصالح )هنوزم هست؟:surprised:
تو کارش وارد بود ولی پایان ترم خیلی بد نمره داد.همه شاکی شدن.از قیافه هر کی خوشش میومد به اون بیشتر نمره داد.:mad:
منم 16 شدم.بیشتر نمره ها 13 ،14 بود:(

Mehdi_Architect

عضو جدید
سلام من سال84 با زنجانی کلاس داشتم.(کارگاه مصالح )هنوزم هست؟:surprised:
تو کارش وارد بود ولی پایان ترم خیلی بد نمره داد.همه شاکی شدن.از قیافه هر کی خوشش میومد به اون بیشتر نمره داد.:mad:
منم 16 شدم.بیشتر نمره ها 13 ،14 بود:(

من ابهر درس میخونم. 2 سال پیش با هوتن درس داشتیم! ترسیم فنی 1 !! من شدم 14 !! یادش بخیر...چند وقت پیش از بچه شنیده بودم که قزوین هم درس میده!
هیچوقت یادم نمیره! ما ساعت 8 صبح تا 7 شب باهاش کلاس داشتیم!! ساعت 8:30 از کلاسش می زدیم بیرون با بچه ها می رفتیم گردش و بعد ساعت 5 اینطورا می رفتیم سر کلاس!! یه طرح پلان معمولی هم تو A3 می کشیدیم بهش تحویل میدادیم!! با اون شرایطی که کلاس ما داشت ، من از نمره ام راضی ام. . .
واسه آخر ترم به ما پروژه اداره ثبت احوال قزوین رو داده بود که دهنمون رسماً آسفالت شد سر ترسیمش!! اون موقع ما کاردانی بودیم . یکی از رفیقام نمره اش شد 10/25 !! الان که هممون کارشناسی قبول شدیم و این درس رو تطبیق زدیم ، رفیقم مجبور شد هندسه کاربردی برداره و درسش تطبیق نخورد! این رفیقمون هنوزم که هنوزه داره نفرینش میکنه! :D:biggrin:;)
با کیهان کاظمی هم ترسیم فنی 2 برداشتیم! جفتشون رفیق فابریکن و با هم تو قزوین هم تدریس میکنن!

alireza_qiau

عضو جدید
بچه های عزیز مکانیک

ترمودینامیک 1 و برنامه نویسی و مبانی برق 1 رو با کی بر دارم؟

erfan qiau

عضو جدید
بچه های عزیز مکانیک

ترمودینامیک 1 و برنامه نویسی و مبانی برق 1 رو با کی بر دارم؟
من ترمو 1 رو با رئيسي فرد داشتم كامل درس نداد زياد هم خوب نگفت
برنامه نويسي رو با خداياري داشتم خيلي بارش هست ولي ديگه برنامه درس نميده
با كسي بردار كه فرترن درس ميده چون تو ارشد نيازت ميشه
مباني رو هم اين ترم با قديري دارم خيلي زياد درس ميده كه به درد مكانيك نميخوره

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خدا قسم خيلي دست باز تصحيح كرديم
بابا طرف سفيد داده بود 3 نمره داده بوديم:(:(:(

آخه دو تا گروه بود که يکي از گروه ها نمره بالا گرفتن گروه بعدي که منم توش بودم نمره ها پايين بود
احتمالا شما گروه اول رو تصحيح کردين :w16:

كيهان كاظمي

كيهان كاظمي

استاد بد اخلاقيه و سر كلاسش نميشه تكون خورد
ولي خداوكيلي كارش درسته خيلي هم خوش تيپه
سال 84دانشگاه آزاد قزوين باهاش كلاس داشتيم اينقدر ازمون كار كشيد كه نصف بچه ها وسط ترم حذف كردن
من كه ازش راضيم با اونكه بهم نمره10داد
الان تو دانشگاه ابهر هم درس ميده و شنيدم همه روحسابي سرويس كرده:confused:

arman.t

عضو جدید
كيهان كاظمي

كيهان كاظمي

كيهان كاظمي استاد دانشكده معماري وعمران آزاد قزوين و ابهره
من سال85باهاش درس عناصر جزييات 2داشتم
استاد بداخلاقيه و خيلي هم سختگيره
انصافا تو كلاس زحمت ميكشه
خدا نكنه موبايلت سر كلاس زنگ بخوره هرچي از دهنش دراد نثار ميكنه
بچه ها وقتي كار نداشتن از ترسش سر كلاس نميرفتن تو حذف كردنم كه قربونش برم 4جلسه غيبت كارت تمومه
از حق نگذرم استاد كار درستيه من وقتي امتحان كارشناسي دادم فهميدم چقدر مطالبش بدرد بخوره
خيلي دوست داشتم بازم باهاش كلاس داشتم هرچند يكبار انداختم و يكبار هم ازش 10شدم
دلم براي قاطي كردناش تنگ شده.راستي تخصصش عناصر جزييات و طراحي فني و متره براورده

saba_tanhatarin

عضو جدید
مهدي زمانيان رو کسي ميشناسه؟؟
سلام مهدی زمانیان رو من میشناسم تو تاکستان باش درس داشتم اینجا مقاومت و اجزاء معمولا درس میده هیچی بلد نیست هیچی. فقط مدرک داره و میگه فلان مقاله و ... نوشتم... همیشه تو همه درسا یه سری مثال حل شده داره که از روی اونا تمرین حل میکنه
شاید باورتون نشه حتی یه سوال خارج از جزوه بپرسی گیر می کنه بچه هایی که باش درس داشتن میدونن!
به شدت بی حوصله هست و دو دره باز :D
تو نمره دادن هم فکر نکنم برگه هارو حتی نگاه کنه بر اساس شناختی که ازت داره خط یا شایدم وجب کردن برگه بهت نمره میده من خودم 3 بار ازش 10 - 11 گرفتم همه بچه ها تو کف نمره دادنشن هیچ کس مبنای نمره دادن زمانیان رو کشف نکرده شرط می بندم اصلا نگاه نمی کنه به برگه هر 3 بارشم فکر می کردم بالای 15 بشم اما چون درس با کس دیگه ارائه نمیشد مجبور شدم با زمانیان بردارم
در هر صورت برای من اینطوری بود نه درسو فهمیدم نه نمره ی خوب گرفتم ولی برای کسایی که می خوان 10 بشن خیلی خوبه (البته نمره 3و 4 هم داره)
به دلیل سواد بالایی که داره! معمولا جزوش از 10صفحه تجاوز نمی کنه .اجزا رو که انگلیسی درس میده نصف وقت کلاس سر ترجمه ی کتاب میره. واسه همین اصلا نمیفهمید چیه درست. جزوه از 7-8 تا تمرین بیشتر نمیشه و همونارو باید یه 2 -3 روزی وقت بزارید حفظ کنید. سر امتحان میده ولی اگر همونارو هم بنویسی بازم 11 بیشتر نمیشید

saba_tanhatarin

عضو جدید
مهدی زمانیان

مهدی زمانیان

سلام مهدی زمانیان رو من میشناسم تو تاکستان باش درس داشتم اینجا مقاومت و اجزاء معمولا درس میده هیچی بلد نیست هیچی. فقط مدرک داره و میگه فلان مقاله و ... نوشتم... همیشه تو همه درسا یه سری مثال حل شده داره که از روی اونا تمرین حل میکنه
شاید باورتون نشه حتی یه سوال خارج از جزوه بپرسی گیر می کنه بچه هایی که باش درس داشتن میدونن!
به شدت بی حوصله هست و دو دره باز :D
تو نمره دادن هم فکر نکنم برگه هارو حتی نگاه کنه بر اساس شناختی که ازت داره خط یا شایدم وجب کردن برگه بهت نمره میده من خودم 3 بار ازش 10 - 11 گرفتم همه بچه ها تو کف نمره دادنشن هیچ کس مبنای نمره دادن زمانیان رو کشف نکرده شرط می بندم اصلا نگاه نمی کنه به برگه هر 3 بارشم فکر می کردم بالای 15 بشم اما چون درس با کس دیگه ارائه نمیشد مجبور شدم با زمانیان بردارم
در هر صورت برای من اینطوری بود نه درسو فهمیدم نه نمره ی خوب گرفتم ولی برای کسایی که می خوان 10 بشن خیلی خوبه (البته نمره 3و 4 هم داره)
به دلیل سواد بالایی که داره! معمولا جزوش از 10صفحه تجاوز نمی کنه .اجزا رو که انگلیسی درس میده نصف وقت کلاس سر ترجمه ی کتاب میره. واسه همین اصلا نمیفهمید چیه درست. جزوه از 7-8 تا تمرین بیشتر نمیشه و همونارو باید یه 2 -3 روزی وقت بزارید حفظ کنید. سر امتحان میده ولی اگر همونارو هم بنویسی بازم 11 بیشتر نمیشید

Hassanmirabi

عضو جدید
اين ترم ارتعاشات دارم باهاش.احتمالا تو حذفو اضافه خذف ميكنم ولي آخه با كب بردارم؟ خداياري؟ يا صادقي؟
در ضمن كسي اين فقيديان رو ميشناسه پلاستيسيته درس ميده.يه جلسه رفتم سره كلاسش ادم عوضيي به نظر ميومد تو همون جلسه با خط كش فلزي چند نفرو تنبيه كرد كه منم جزوشون بودم:surprised::eek::cry:

Armin2020

عضو جدید
زمانیان خیلی گشاد و عوضی هست باهاش درس بر نداری به هیچ وجه نبین میگن 50 مقاله داره هیچی حالیش نیست. ارتعاشات تو قزوین هیچ کس بلد نیست صادقی بد نیست چون از روش لاگرانژ میگه خیلی راحت میشه ولی بگم خیلی پیچه جزوش از 10 بیشتر نیست . در مجموع اگه کتاب رایو یا تامسون بخونی نمره خوبی میگیره 3 و4 نمره میکشه رو نمودار من 19.5 شدم البته کل کتاب معرفی کرده بو حل کردم

dousty

عضو جدید
سلام مهدی زمانیان و من می شناسم استادی با سواد و دقیق و خیلی مفهومی. بدون شک یکی از بهترین اساتید دانشگاه قزوینه. واقعا بعضی ها در

سلام مهدی زمانیان و من می شناسم استادی با سواد و دقیق و خیلی مفهومی. بدون شک یکی از بهترین اساتید دانشگاه قزوینه. واقعا بعضی ها در

سلام مهدی زمانیان و من می شناسم استادی با سواد و دقیق و خیلی مفهومی. بدون شک یکی از بهترین اساتید دانشگاه قزوینه. واقعا بعضی ها در حقش با قضاوتاشون ظلم می کنن. درس نمی خونن بد می گن زمانیان مقصر.

Abolfazl6776

عضو جدید
سلام دوستان
من یه چندتا سوال داشتم درباره اساتید خیلی ممنون میشم کمکم کنید

1_برنامه سازی اقای خدایاری بهتره یا قاسم اکبری؟

2_در درس مبانی مهندسی برق 1 کدوم استاد خوب نمره میده؟
(اساتیدی که ارائه دادن: تورج کریمی_قدیری_رحمانی_خسروی_نظری)

3_دینامیک کی از همه بهتر درس میده؟(قماشچی_خیری خواه یا ابطحی)

4_نظرتون درباره مقامت مصالح خلیلی چیه؟خوبه یا بد؟

همین
باتشکر

آخرین ویرایش:

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام ،
حوبین بچه هاااااااااااااااا؟
من امسال ارشد کنترل قزوین قبول شدم میخواستم کمی در مورد استادای گروه برق بدونم.
میشه درموردشون بهم بگیم؟
دست گل تون درد نکنه:w27: