اساتید برتر رشته صنایع غذایی

foodprosses

عضو جدید
سلام تو دانشگاه ما هم دکتر هاشمی استاد میکربیولوژی مواد غذایی بهترین استاد با معلومات بسیار بالا هستن ایشون داکتراشون رو دانشگاه فردوسی مشهد گرفتن.

ببخشيد دوست عزيز كدوم دانشگاهي شما؟

bahram200

عضو جدید
اساتید خوب دانشگاه آزاد واحد بین المللی ماکو
غلات ولبنیات: دکتر دبیری
قند :دکتر جلیل زاده
شیمی:دکتر حصاری، دکتر قنبرزاده،دکترشیر دل
روغن: خانم دکتر متینی
میکروبیولوژی: دکتر صادقی

s881825

عضو جدید
من فارغ التحصیل دانشگاه شیرازم.اقا صدای دهل شنیدن از دور خوش است.پاتونو دانشگاه شیراز نزارین یمشت عتیقه توشن. اگر روزیم بحرفم گوش ندادین و اومدین فقط برید دنبال دکتر اسکندری و دکتر فرحناکی. من فقط همین دونفرو قبول دارم

شهلای تنها

عضو جدید
آقای امیر صادقی که بچه شمال بود و آقای مظفری.و دکتر خیری و دکتر غضنفری رئیس سازمان صنایع غذا و دارو کمال تشکر را دارم .واقعا استاد های به تمام معنایی بودن که من افتخار میکنم شاگرد ایشان بودم

bahram200

عضو جدید
سلام
منم با استاد جلیل زاده وخانم مهندس متینی درس داشتم واقعا از بهترین ها هستن

m.hamzei86

عضو جدید
من فارغ التحصیل از دانشگاه خزر محمودآباد هستم از اساتید برجسته میتونم به جناب آقای مهندس رسول پایان و مهندس اسماعیل زاده و همسرشون خانم مهندس صارمی و مهندس نائینی و مدیرگروه خانم دکتر کشیری اشاره کنم.واقعا با دل و جون زحمت میکشن.

m.hamzei86

عضو جدید
دکتر اسماعیل زاده کناری حرف ندارند البته همسرشون مهندس صارمی هم همچنین

nilooofar mazidy

عضو جدید
to daneshgah sanaty hame aatid aly hastand

mesl doctor keramat , doctor kadivar , doctor hamdami

آخرین ویرایش:

nilooofar mazidy

عضو جدید
توی دانشگاه ما استاد بر جسته زیاده،مثلا میتونم دکتر شکرانی خدای قند و روغن ایران و دکتر شاهدی فرد شناخته شده ی صول مهندسی و نام ببرم...
اما غیر از این بزرگواران بنده به دکتر شخ زین الدین،دکتر همدمی و دکتر نصیرپور هم ارادت ویژه ای دارم

?? shol danesga sanaty dars mikhonid ???

sedna-91

عضو جدید
من فارغ التحصیل دانشگاه کشاورزی ساری هستم . شاگرد دکتر اسماعیل زاده بودن و استفاده از کلاس ایشان از جمله افتخاراتی هست که همیشه به اون میبالم .