اساتید برتر رشته صنایع غذایی

elham-6336

عضو جدید
سلام به همگی لازم میدونم یک استاد بسیار عالی به نام جناب دکتر مزدک علیمی که استاد دانشگاه آمل هست رو بهتون معرفی کنم

سلام به همگی لازم میدونم یک استاد بسیار عالی به نام جناب دکتر مزدک علیمی که استاد دانشگاه آمل هست رو بهتون معرفی کنم

سلام به همهی دوستان. نام یه سری بزرگان صنایع غذایی اینجا نیست که اساتید من در دانشگاه فسا بودن.
دکتر رستم فرجی (شیمی مواد-نویسنده کتاب اصول نگهداری که رفرنس ارشد هست و در دانشگاه های استرالیا تدریس میشه. دکتری صنایع غذایی و داروسازی از استرالیا)
دکتر مهرناز اسماعیل پور (اصول نگهداری-میکروبیولوژی-کنترل کیفی)
دکتر الهه شانه ساز زاده (لبنیات - تغذیه)
دکتر محسن گواهیان(رتبه 1 دکتری سال88) درس اصول مهندسی
دکتر افسون موسوی(رتبه 2دکتری سال 90) استاد گوشت
دکتر یوسفی (گوشت)
مهندس رضوی زادگان (غلات)
مهندس ارجایی(قند)
تمامی این اساتید از بهترین های صنایع غذایی اند
استاد مزدک علیمی واقعا از هر نظر استاد خوبیه کلاس درسش آدم احساس خستگی نمیکنه خیلی پره فکر میکنی توی خط تولید وایستادی

Javadzad

عضو جدید
سلام به همگی منم دانشجوی علوم تحقیقاتم این استاد عزت پناه خوب بود اما خیلی بد نمره داد اصلا فکرشو نمیکردم بخواد با احساسات بچه ها بازی کنه ولی بقیه استاداش واقعا معرکه هستن

آخرین ویرایش:

yasaman kh

عضو جدید
دگتر وجیه فدایی و دکتر سلیمان عباسی از اساتید برتر

دگتر وجیه فدایی و دکتر سلیمان عباسی از اساتید برتر

لبنيات : خانم دكتر فدائي
روغن :خانم دكتر فهيم دانش
گوشت : آقاي دكتر يوسفي
اصول طراحي كارخانه : آقاي دكتر كلباسي
تغذيه : آقاي دكتر وفا

سلام.ترم 2 ارشد تکنو مواد غذایی آزاد شهر قدس-شهریار هستم.
از دیدن پیامتون خوشحال شدم

آقا بهنام

عضو جدید
عرض سلام ادب واحترم خدمت مهندسین گرامی.بنده دانشجو ی ترم 8 صنایع غذایی دانشگاه آزاد شبستر استان تبریز هستم. هرکس مایل بود تبادل جزوه کنیم. جزوه های بنده: لبنیات دکتر خسروشاهی(استاد بنده) و دکتر حصاری. کنسرو دکتر حصاری و دکتر ایاسه.اصول نگهداری ایاسه/روغن آزامرد وجلالی کتاب).غلات پیغمبر دوست(کتاب)..قند ایاسه. غلات کدیور اصفهان.اصول مهندس و طراحی شاهدی .دارم. بجز آقای خسروشاهی(پدرعلم لبنیات) دانشگاه ارومیه و شبستر.همگی اساتید دانشگاه سراسری تبریز هستند. اساتید برتر دانشگاه شبستر :دکتر غفاری. دکتر خسروشاهی.خانوم دکتر صفری. خانوم مهندس روحنواز benam_abedinpour@yahoo.com

mavi-mavi

عضو جدید
سلام بر تمام مهندسان عزیز صنایع غذایی
بنده هم مثل شما صنایع غذایی خوندم ، توی دانشگاه کشاورزی گرگان
به نظر من یکی از اساتید جوان و خوش آتیه صنایع غذایی دکتر کاشانی نژاد هستن. ایشان دکتراشون رو فکر می کنم در سن 28 سالگی از کانادا گرفتند و به نظر بنده که در رشته خودشون یکی از نوابغ هستن. در ضمن نفر اول جشنواره جوان خوارزمی در سال 1382 هم بودند. واقعا برای من افتخار بود که 4 سال شاگرد ایشان بودم.

ای ول درس گفتین...ولی دکتر ضیایی فرچی؟؟؟دکتر خمیری ،دکترصادقی...

Masoud.Skit

عضو جدید
استاد مزدک علیمی واقعا از هر نظر استاد خوبیه کلاس درسش آدم احساس خستگی نمیکنه خیلی پره فکر میکنی توی خط تولید وایستادی

آره واقعا اسـتاد خوبیه !! هم عالی درس میده هم خوشتــیپه :دی
اما خیلی عقده ایِ !! این ترم اصول مهندسی به من داده 7 ! با این که مطمئنم 10 حداقل میشدم ! بهش گفتم چرا 9 ندادی ! می گه من به کسی 9 نمیدم پروو میشید

SahellN

عضو جدید
سلام
خوش به حالتون چقدر استاد دارین!!!تو دانشگاه لاهیجان که من درس میخونم 3تا استاد بیشتر نداریم و ما محکومیم با همینا بسوریم و بسازیم و الکی پول بدیم آخرشم هیچی به علممون اضافه نمیشه.

خوبتر

عضو جدید
ما توی دانشگاه ازاد کازرون چندتا استاد خوب و با سواد داریم

اقای مهندس حسینی
که درس کنترل کیفی و بسته بندی و نوشابه شیمی مواد غذایی و تجزیه مواد غذایی و میکروب غذایی رو باهاشون پاس کردم
مهندس عطایی که درس لبنی و طراحی کارخونه اصول مهندسی روغن باهاشون ارایه شده جزوه لبنی و طراحی کارخونه ایشون رو اگه بتونم تایپ میکنم و میذارم..کارخونه ی محصولات لبنی دارن...طراحی کارخونه هم انجام میدن..واقعا محشره کارشون
خانم دکتر بزدانپناه که درس اصول مهندسی تغذیه قند
مهندس فروزان تبار که غلات و گوشت که محشر بود
البته یه استاد داشیم که من با ایشون گوشت رو پاس کردم اقای دکتر مرحمتی زاده که واقعا عالی بود و رییس دانشکده ی دامپزشکی کازرون هم بودن

یه خانم داور هم داشتیم که کنسرو و اصول نگهداری بهمون درس میداد
یادش بخیر
بهترین بود
الان نمیدونم کجا درس میدن ولی خوش به حال دانشجو هاشون
چون هرچی رو درس میدن سرکلاس یاد میگیرن
خانم شانه ساز زاده هم که دوستان گفتن هم توی دانشگاه ما درس میدادن....دمش گرم..کمترین نمره 19 بود!!

خانم داور فسا درس میده واقعا عالی هست

maryame93

عضو جدید
سلام. به نظر من یکی از اساتید باسواد در درس میکروبیولوژی دکتر سعید تهموزی دیدبان هست. واقعا استادخوبی هستن.

david_azadi

عضو جدید
به نظر من دکتر اسماعیل زاده کناری و دکتر محمد احمی یکی از بهترینها هستن.

takti

عضو جدید
سلام خانوم نازی .. بله درسته.. اما ای کاش از دکتر سهیلی ازاد استاد تغذیه یا دکتر خانوم ناطقی یا دکتر اسحاقی هم نام میبردین در ضمن دکتر اسداللهی زیادی به غر و فرش میرسه ماشا الله هرچی عمل بوده دیگه رو صورت انجام داده اما قلبا سیمین اسد اللهی و دوسش دارم استاد مهربون خوب و جدی و قاطع

takti

عضو جدید
سلام ... به نظر من تغذیه فقط دکتر سهیلی ازاد فوق العاده است

takti

عضو جدید
درود بر دانشجویان ورامین... منم همینطور اما پور احمد و خالی میبنده خیلی سختگیره شدیییییدا

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.همه استادای ما خوب هستن.اقای دکتر رضا رضایی مکرم.سید هادی پیغمبر دوست.دکتر ازادمرد.دکتر جلال دهقان نیا.ولی از همه بهتر و با اخلاق تر اقای دکتر رضایی مکرم هستن که واقعا دوست داشتنی هستن.فکر کنم مشهدی ها بشناسن.البته بنده ترم 5 هستم و برخی فعلا استادمون نشده اند...

sas44

عضو
بین استادای ما هم هیشکی به پای دکتر یحیی شفیعی نمی رسه واقعا استاد با سواد و فعال وپر شوری هستن من که خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم

Cold point

عضو جدید
با سلام
از نظر من بهترین اساتید دانشگاه آزاد آمل جناب آقای دکتر شهیدی ،آقای دکتر مرتضوی و سرکار خانم دکتر زابلی وبهترین اساتید دانشگاه آزاد دامغان سرکار خانم دکتر درخشنده،خانم دکتر بلندی،آقای دکتر ناهیدی، آقای دکتر بهنیافر ،آقای دکتر نجفی و آقای دکتر جلالی و بهترین اساتید دانگاه آزاد علوم وتحقیقات مازندران جناب آقای دکتر معتمدزادگان و آقای دکتر اسماعیل زاده کناری وبهترین استاد دانشگاه گیلان جناب آقای دکتر غلام خیاطی می باشند. که از راهنمایی های ارزنده و بی دریغشان نهایت استفاده را بردم کمال تشکر و قدردانی را دارم.

amiresmaili

عضو جدید
دکتر علیمی

دکتر علیمی

دکتر علیمی هم ار لحاظ اخلاقی فوق العاده هست هم از لحاظ علمی خیلی قویه و ویژگی خوبه دیگه ای هم داره که فن بیان خیلی خوبی داره و در کل در اینده بیشتر از ایشون میشنویم، باعث افتخار که جزء اولین شاگردهای ایشون در سال 85 بودم و در دوره ارشد هم خیلی باعث پیشرفتم شدن

paaariiinaaaz

عضو جدید
بله دکتر علیمی واقعا استاد خوبیه :)

خانمشون هم استاد آیت الله آملی هستن؟؟؟

badkonakmahi

عضو جدید
از این اساتیدی که نام بردید فقط دکتر معتمدزادگان را می شناسم که به نظرمن هم جزء بهترین اساتید هم از نظر علمی و هم اخلاق هستند.;)

badkonakmahi

عضو جدید
یادم رفت از دکتر سیدابراهیم حسینی از اساتید گروه صنایع غذایی واحد علوم و تحقیقات تهران نام ببرم جاداره ازشون کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم به خاطر حمایتهاش:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

zahranf

عضو جدید
سلام تو دانشگاه ما هم دکتر هاشمی استاد میکربیولوژی مواد غذایی بهترین استاد با معلومات بسیار بالا هستن ایشون داکتراشون رو دانشگاه فردوسی مشهد گرفتن.

foodprosses

عضو جدید
سلام تو دانشگاه ما از اين اساتيد زيادن تقريبا همشون موفقن و كتاباي زيادي هم دارن مثلا تو رشته خودم صنايع غذايي خانم دكتر شهيدي،دكتر فرهوش،دكتر شريف و ....