از کجا و به چه میزان باید الکترونیک رو یاد بگیریم تا کارهای ابتکاریمون رو راه بندازیم؟!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
من با الکترونیک از درس طراحی مدار اشنا شدم...در حقیقت، تنها بلدم چند تا ماکس و اینا طراحی کنم....
میخواستم بدونم که برای کارهای ریز مثلا اضافه کردن یه اپشن کوچیک به ماشینمون! یا مثلا در خونه!! باید الکترونیک رو در چه سطحی بلد بود؟!
ایا میشه من مداری رو طراحی بکنم و بدم بیرون که برام چاپش کنن؟ چقد هزینه‌اش کاهش پیدا میکنه؟
زبان برنامه نویسی رو میشه با سی پلاس کار کرد یا مثلا پایتون؟!
در کل، من باید چه چیزایی رو مطالعه کنم؟! و اینکه کلا امیدی هست به یادگیری یا نه؟!
(من زود یاد میگیرم!! برنامه نویسی و الگوریتم دادنم خیلی خوبه...)
در نهایت هم از مدیران عذر خواهی میکنم اگر تو قسمت بدی تاپیک رو زدم...

مهران.ن

عضو جدید
سلام...
من با الکترونیک از درس طراحی مدار اشنا شدم...در حقیقت، تنها بلدم چند تا ماکس و اینا طراحی کنم....
میخواستم بدونم که برای کارهای ریز مثلا اضافه کردن یه اپشن کوچیک به ماشینمون! یا مثلا در خونه!! باید الکترونیک رو در چه سطحی بلد بود؟!
ایا میشه من مداری رو طراحی بکنم و بدم بیرون که برام چاپش کنن؟ چقد هزینه‌اش کاهش پیدا میکنه؟
زبان برنامه نویسی رو میشه با سی پلاس کار کرد یا مثلا پایتون؟!
در کل، من باید چه چیزایی رو مطالعه کنم؟! و اینکه کلا امیدی هست به یادگیری یا نه؟!
(من زود یاد میگیرم!! برنامه نویسی و الگوریتم دادنم خیلی خوبه...)
در نهایت هم از مدیران عذر خواهی میکنم اگر تو قسمت بدی تاپیک رو زدم...

سلام دوست عزیز الکترونیک خیلی راحته و فقط برای ساخت مدار باید کار هر یک از قطعات الکترونیکی رو بلد باشی.به راحتی می تونی هر مداری رو بسازی.
می تونی از کتاب های فنی حرفه ایی رشته ی الکترونیک استفاده کنی .

http://www.chap.sch.ir/

mohammad1376

عضو جدید
سلام دوست عزیز الکترونیک خیلی راحته و فقط برای ساخت مدار باید کار هر یک از قطعات الکترونیکی رو بلد باشی.به راحتی می تونی هر مداری رو بسازی.
می تونی از کتاب های فنی حرفه ایی رشته ی الکترونیک استفاده کنی .

http://www.chap.sch.ir/

داداش میتونی : لینک دانلود چندتا کتاب درباره ی الکترونیک ((سطح عمومی)) برام بزاری؟؟؟؟؟؟؟ ممنون

مهران.ن

عضو جدید
داداش میتونی : لینک دانلود چندتا کتاب درباره ی الکترونیک ((سطح عمومی)) برام بزاری؟؟؟؟؟؟؟ ممنون
دوست من مدرک شما چیه؟
کتاب های فنی حرفه ایی رشته الکترونیک بدردتون نمی خوره؟
اگه جزوه های الکترونیک 1 و2 رو می خواهیدمی تونم براتون بزارم.
من در خدمتم.

بالا